Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ειμαι σε αναμονη να ανησυχησω?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Sourya

# 41 στις 5/12/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εεε οχι και γεροι, απλα ωριμοι

Spiros--

# 42 στις 6/12/2019
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 543
'Aρεσαν+: 0%

Εγώ προσωπικά ανησυχώ με εσένα ...

... που αντί να πάρεις καμιά ομάδα της ΕΜΑΚ και να πάτε να δείτε αν η κοπέλα είναι καλά, σπαταλάς πολύτιμο χρόνο εδώ, ενώ η ίδια μπορεί να χαροπαλεύει ... στα μπράτσα κάποιου 2μετρου μελαχρινού μοντελοαγριάνθρωπου ... και να μην μπορεί να απεγκλωβιστεί απ το πολύ το πάθος... 

Είσαι Λάθος!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tzon21

Ειμαι σε αναμονη να ανησυχησω?

Καλησπερα θελω την συμβουλη σας για μια κοπελα... Γνωρισα μια κοπελα πριν λιγο καιρο και πανε σχεδον 2 εβδομαδες που μιλαμε μεσο τσατ μονοι μας χωρις τους υπολουπους... και ετσι οπως ξαφνικα μιλαμε(παντα υπαρχει μια καθυστερηση γιατημαστε και σε δουλειες) και της στελνω μυνημα το διαβαζει μετα απο μια ωρα που οκ λογικο γιατι δεν ημαστε και ολοι μερα στα κινητα γιατι ή δουλευουμε ή σπουδαζουμε... αφου περασε μια ωρα το διαβασε αλλα δεν απαντησε εμεινε στο διαβαστηκε... και ετσι ειναι κανα 4ωρο και... συν που μπαινω βγαινει στο φβ συνεχεια και καποιες φορες την διχνει ενεργη... πρεπει να ανυσηχησω?

Αρέσει στα μέλη jeyrum, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

santoro77

# 43 στις 22/12/2019
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Όταν είμαι εγώ πάντα σε WiFi με δείχνει ενεργή. Έτσι μπορεί αν είμσι 5 ώρες χωρίς διάλειμμα να αργήσωΣαφώς όμως το, να αργεί κάποιος συστηματικά δεν ειναι ούτε ωραίο ούτε ευγενικό ούτε ελπιδοφόρο

maraki_lar_1980

# 44 στις 28/12/2019
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 1.349

Ρε φιλη γιατι μας εκρυψες τις ματαρες σου πισω απο αυτα τα μαυρα γυαλια;;

κριμα απ'το Θεο!

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από hns1602

Δύο τινά συμβαίνουν...

Ή το βλέπει, αλλά δεν μπορεί να απαντήσει εκείνη τη στιγμή... ή το βλέπει αλλά δεν ενδιαφέρεται να απαντήσει...

Αν σου απαντάει κάποια στιγμή, ισχύει το πρώτο... αν δεν σου απαντάει καθόλου, ισχύει το δεύτερο...

Ενεργή μπορεί να δείχνει στο fb ακόμα κι αν έχει ανοικτό το ίντερνετ στο κινητό της... δε λέει κάτι αυτό...

Larrry

# 45 στις 30/12/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τι εννοείς ότι οι υδραυλικοί έχουν μεγαλύτερες πιθανότητες;
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost