Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με βγάζει από τα όρια μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

otinanai26

# 41 στις 30/1/2020
author
Γυναίκα / 32 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 643
'Aρεσαν+: 0%
Αν ισχύουν ακριβώς έτσι όλα αυτά που λες, τότε μάλλον δεν ήξερες τη κοπέλα σου καλά πριν παντρευτείτε...δυστυχώς συμβαίνουν αυτά πολύ συχνά...και την πληρώνουν τα αθώα παιδάκια που έρχονται στον κόσμο. Έτσι όπως την περιγράφεις δε νομίζω ότι μπορεί να αλλάξει, και για να τα κάνει τώρα αυτά τόσο νωρίς, φαντάσου πως θα είναι αργότερα. Δεν ξέρω...πρέπει να τη βάλεις κάτω να συζυτήσετε σοβαρά χωρίς τσακωμούς και να τις εξηγήσεις ακριβώς πώς νιώθεις. Ελπίζω να βρείτε κάποια λύση γιατί εάν όχι τότε ο χωρισμός είναι πολύ καλύτερος από το να βιώνει το παιδάκι που έρχεται, αυτή την κατάσταση!

marie_la_journaliste

# 42 στις 13/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 615

σου ειπε οτι δεν εισαι αντρας;;;

Την ωρα που θα κλεινεις την πορτα πισω σου για παντα πες της οτι για να σου αποδειξω ποσο αντρας ειμαι οταν γεννησεις με το καλο θα  διεκδικήσω και το παιδι.
Μερικα πραγματα φιλε ειναι αδιαπραγματευτα και δε τα λες ΟΥΤΕ για πλακα. αν στους 6 μηνες σου λεει τετοια...κάηκες! δε σ αγαπαει..τελος!! θα ελεγα οτι φταινε οι ορμονες της εγκυμοσυνης, αλλα αυτη εχει ξεφυγ΄Καλη σας λευτεριά!

Jjames

# 43 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 29 / Παντρεμένος
Ν. Κυκλάδων / Ξινάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
Καλημέρα σας, Κάναμε προσπάθειες πολλές για να κρατήσουμε σε ποιότητα αυτό που λέγεται γάμος, δύσκολο όμως όταν ο ένας από τους δύο έχει διαφορετικά κοινωνικά πρότυπα και στερεότυπα.. Οι Τσακωμοι συνεχίζονται και αν της μιλήσω για χωρισμό αρχίζει και βρίζει και προσβάλει ?, τόσο έντονα και άσχημα που θα προκαλούσε τον οποίον διπωτε άνδρα η γυναίκα να σηκώσει χέρι... Αφού γεννηθεί το μωρό θα το κάνω όσο γίνεται πιο ανώδυνα, θα της πως να πάει για λίγο καιρό στην μάνα της και δεν θα της πω να ξανά έρθει ποτέ...εκανα πολλά έξοδα ενώ οικονομικά ήμουν πολύ δύσκολα χωρίς καμία βοήθεια από τους δικούς της. Καροτσάκι κούνια ρούχα και ότι άλλο συνεπάγεται τα πλήρωσα όλα μόνος μου, έτρεχα να βρω να κάνω 2 και 3 μεροκάματα για να γυρίσει και να μου πει ότι εγώ δεν προσφέρω τίποτα... Δεν πειράζει, δεν θέλω να τα σκέφτομαι γιατί θέλω να είμαι σκληρός και απόλυτος στην απόφαση να χωρίσω... Όσο για το παιδί... Το σκέφτηκα και κατέληξα ότι είτε μαζί είμαστε είτε χωρια, εκείνη θα με βρίζει και μπροστά του αλλά και θα το παροτρύνει να μην γίνει "Σαν εμένα".. Οπότε και μαζί και χωρια η ίδια στεναχώρια... Ευχαριστώ πολύ για της απαντήσεις σας,! Της διαβάζω όλες!
Αρέσει στο μέλος Sourya
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost