Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Εργασία από το σπιτι

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

asimeniathalassa

# 21 στις 11/1/2020
author
Γυναίκα gay / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%
Που ανέφερα ότι πήρα, διαζύγιο??? Γράφω ότι ειμαι ΤΥΠΙΚΑ παντρεμένη, μόνο στα χαρτιά, πως το λένε για να το καταλάβετε? Τα υπόλοιπα που γράφετε τι εννοείτε? Δε σας πιάνω με τους καραβοκυρηδες και τα καράβια και τις ιδιοκτησίες. Αυτό πιυ ρώτησα η ευλογημένη, είναι αν γνωρίζετε κάτι για τη δυνατότητα να αποκτήσει κάποιος εισόδημα εργαζόμενος απο το σπίτι. Κι ενώ έχω αναφέρει ότι είναι νεκρός γάμος και σκοπεύω να χωρισω, κάποιοι ανέφεραν να μου προσέχει το παιδί ο πατέρας μέσα στη μέρα. Αναγκάστηκα λοιπόν να πω λεπτομέρειες για να γίνει κατανοητό ότι γάμος παπαλα/φινιτο/να ζήσουμε να τον θυμόμαστε, για να αποφύγουμε άσκοπα σχόλια. Το ότι μου λετε και στο τέλος ότι δε θα χωρισω, λες και αυτό είναι το θέμα που ρωτάω στην ανάρτηση μου, είπα να το αφήσω ασχολίαστο.. Αλλά δε κρατιέμαι.. Είστε μέντιουμ με κληρονομικό χάρισμα να υποθεσω???
Αρέσει στο μέλος Kristina_

Kristina_

# 22 στις 11/1/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 845

Ακριβότερα από τα εστιατόρια που εχουν και τοσα αλλα λειτουργικά κοστη??? μα που βρισκει τετοιους πελατες? αυτη κι αν ειναι ενδιαφερουσα δουλεια

Εμενα δε μου μοιαζει για δουλεια μαλλον για "ειναι σε δυσκολη θεση και την βοηθουν οι φιλοι της"

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από nikoslambr

Εχω μια γνωστη που τα καταφερνει στην μαγειρικη και μαγειρευει σπιτικα κατα παραγγελια και τα δινει λιγο ακριβοτερα απο τα εστιατορια (με την κατσαρολα οχι με την μεριδα) σε φιλες και γνωστες που δεν προλαβαινουν η δεν ξερουν . Βγαζει αρκετα..

alisida

# 23 στις 11/1/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.801

Το καταλάβαμε ότι ο γάμος είναι νεκρός ,αν δεν ήταν ,θα συζητούσες μαζί του να βρείτε τρόπο να αυξήσετε το εισόδημα σας .

Όμως το ότι ο γάμος παπαλα και ο σύζυγός παπαλα δε σημαίνει ότι και ο πατέρας παπαλα.

Το να προσφέρει να μισά τουλάχιστον έξοδα και "υπηρεσίες" για την ανατροφή του παιδιού σας δεν είναι επιλογή αλλά υποχρέωση του .

Αν και όταν φύγει και εξαφανιστεί από τη γη ,τότε θα απαντήσουμε διαφορετικά.

Μην του δώσεις όμως την εντύπωση ότι εσύ θα τα αναλάβεις όλα γιατί στην πορεία θα δυσκολευτείς.

Κάποιες μετανιώσαμε που το παίξαμε υπεράνω και δεν κυνηγήσαμε νομικά να πάρουμε αυτό που τα παιδιά μας δικαιούνται .

Γιατί το συναίσθημα θυμού για εκείνον θα σου φύγει κάποια στιγμή και θα μείνει το παράπονο (δικό σου και του παιδιού) για την αδιαφορία του γαϊδάρου να σας αφήσει στη μοίρα σας .

Το παιδί είναι και δικό του λοιπόν 

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από asimeniathalassa
Που ανέφερα ότι πήρα, διαζύγιο??? Γράφω ότι ειμαι ΤΥΠΙΚΑ παντρεμένη, μόνο στα χαρτιά, πως το λένε για να το καταλάβετε? Τα υπόλοιπα που γράφετε τι εννοείτε? Δε σας πιάνω με τους καραβοκυρηδες και τα καράβια και τις ιδιοκτησίες. Αυτό πιυ ρώτησα η ευλογημένη, είναι αν γνωρίζετε κάτι για τη δυνατότητα να αποκτήσει κάποιος εισόδημα εργαζόμενος απο το σπίτι. Κι ενώ έχω αναφέρει ότι είναι νεκρός γάμος και σκοπεύω να χωρισω, κάποιοι ανέφεραν να μου προσέχει το παιδί ο πατέρας μέσα στη μέρα. Αναγκάστηκα λοιπόν να πω λεπτομέρειες για να γίνει κατανοητό ότι γάμος παπαλα/φινιτο/να ζήσουμε να τον θυμόμαστε, για να αποφύγουμε άσκοπα σχόλια. Το ότι μου λετε και στο τέλος ότι δε θα χωρισω, λες και αυτό είναι το θέμα που ρωτάω στην ανάρτηση μου, είπα να το αφήσω ασχολίαστο.. Αλλά δε κρατιέμαι.. Είστε μέντιουμ με κληρονομικό χάρισμα να υποθεσω???

asimeniathalassa

# 24 στις 12/1/2020
author
Γυναίκα gay / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
Ναι, Αλυσίδα μου, το ξέρω όσες γυναίκες φέρθηκαν με ανωτερότητα, το πλήρωσαν πολύ ακριβά!.. Έχει υποχρεώσεις.. Το θέμα είναι ότι ακόμα κι αν επιδικαστει πόσο διατροφής, παρά πολλοί πατεράδες δε τη δίνουν! Και η μάνα έχει ως μονη η λύση να ξοδεύει τα μαλλιοκεφαλα της στους δικηγόρους.

Megalodondas

# 25 στις 12/1/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 745

Αν δεν καπνίζεις καί ακόμα καλύτερα αν έχεις και αμάξι , μπορείς να προσέχεις ταυτόχρονα και άλλα παιδάκια σε μανάδες πού εργάζονται,να τα παίρνεις από τον σταθμό στο σπίτι σου κλπ

Βάλε αγγελία,διασυνδεσου σε κοντινούς κύκλους, συνοικιακά μαγαζιά καί κάτι θα γίνει..

Χρειάζεται φυσικά αρκετή υπευθυνότητα ,αυξημένη προσοχή και κατάλληλο τρόπο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από asimeniathalassa
Ναι, Αλυσίδα μου, το ξέρω όσες γυναίκες φέρθηκαν με ανωτερότητα, το πλήρωσαν πολύ ακριβά!.. Έχει υποχρεώσεις.. Το θέμα είναι ότι ακόμα κι αν επιδικαστει πόσο διατροφής, παρά πολλοί πατεράδες δε τη δίνουν! Και η μάνα έχει ως μονη η λύση να ξοδεύει τα μαλλιοκεφαλα της στους δικηγόρους.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost