Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Άλλο έδειχνε και άλλο ειναι

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

agrotis53

# 41 στις 10/1/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.402
'Aρεσαν+: 0%

δεν καταλαβα που διαβασες εσυ για πριν... μετα το σεξ αρχισε της υποθεσης η κοπελα... πριν τα εβλεπε ολα παραξενα ομορφα...

οσο για τον νεαρο ιδια ηλικια με την κοπελα... η ιδια λεει οτι και πριν και μετα ουδεποτε αναφερθηκε σε σχεση...τι στο καλο διαφορετικα κειμενα -θεματα διαβαζουμε;;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από achinos

υπάρχει μια διαφορά ρε παίδες, την υπόθεση την έκανε η κοπέλα ΠΡΙΝ το σεξ... ας πρόσεχε, την κούρδισε κ ο άλλος μ αυτές τις βλακείες για "σοβαρές" εικοσάχρονες... σκόνταψε η νεαρά.

Το ότι δε θέλει σχέση το είπε ΜΕΤΑ το σεξ.' σύνηθες.

θα μπορούσε απλά να πει πριν το σεξ ότι του αρέσουν τα hot babies κ να μην πει τπτ για σχέση.

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos

agrotis53

# 42 στις 10/1/2020
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

<<και εισαι βρε κουκλα μου>> χαχαχα βαλτη εισαι και εσυ τωρα...που τη βρηκες την οικιοτητα με τη θεματοθετρια;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από marie_la_journaliste

H τον τρομαξες η έπεσες σε. μαλακά(χιχι)

φιλε πες μας απο την αρχη οτι εγω δεν εδιαφερομαι για σχεση αλλα για κατι χαλαρο...οχι ολο γλυκες και μολις το καναμε μου πιάνεις το ινστραγκραμ και δε δινεις και το απαραιτητο φιλι εισόδου...ελεος πχια μ αυτους τους αντρες!! κριμα και εισαι βρε κουκλα μου 20 χρονων...σε λιγο  αν δε προσεξεις δε θα νιωθεις μονο αδεια αλλα και αηδία...κοιτα να αποκτησεις περισσοτερη αυτοπεποιθηση ωστε να τους καταλαβαινεις νωρις και να τους βαζει στη θεση που τους αξιζει. Μη το βαζεις κατω με τίποτα εχει και καλά παιδια

Αρέσει στο μέλος alisida

agrotis53

# 43 στις 10/1/2020
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

οταν λες να του πει ψαχνω για σχεση, δηλαδη;;; τι ειναι σχεση;; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Blacksea1995
Ε δεν χάνεις και τίποτα. Στα ίδια θα καταλήξετε. Θα περάσετε ένα ωραίο βράδυ μαζί ..φαγητό / σεξ κλπ και μετά εσύ πάλι θα σκέφτεσαι τα ίδια. Η μια λύση είναι αυτή...η άλλη.. του λες ότι δεν αντέχεις αυτό που γίνεται ότι ψάχνεις για σχέση και το αφήνετε εκεί...

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos

Enikos

# 44 στις 10/1/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.981

Σχεση ειναι, εκει που...

Το γουρουνι ο φαλοκρατης, ο οξαποδω...

Μπορει ανετα να μετονομαστει σε...γαιδαρο...(χρηση αλλαζει δηλαδη, περα απο τα βαφτισια της ονοματοδοσιας)...

Και να παλουκωθει, στη μεση του πουθενα...

Να βοσκαει το πανακριβο γρασιδι, του εργολαβου του...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από agrotis53

οταν λες να του πει ψαχνω για σχεση, δηλαδη;;; τι ειναι σχεση;; 

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, agrotis53 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 45 στις 10/1/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.981

Να μπω στον κοπο να πω, οτι...

Αλλα νομιζετε, αλλα ειναι, αλλα περιμενετε, αλλα βγαινουν (επειδη παντα περιμενετε...αλλα), ολα τα θελετε, (και τα κρεβατια και τα αεροπλανικα και γουτσου και γαμπρο μουγκοτυφλο), αλλα λετε σε οποιον εχει την κακη τυχη να του αρεσετε, αλλα στις φιλες, αλλα στο φορουμ, αλλο στον υπνο, αλλο στο ξυπνητο σας, αλλά...

Επειδη δεν γινονται ολα αυτα παρεα, ριχνετε και εναν φεμινιζμο ανεφ αντικρυσματος, για να δειξετε συμπαθητικα οντα κλπ κλπ ανεπιτρεπτα?...

Να μπω στον κοπο να ντα πω...

Η θα εκφραστειτε κι αλλο ετσι, αυτοσχεδιαζοντας την φυσιολογικοτητα?...

Αν ειναι παντως, πειτε μου και θα τα πω...θα σας εξυπηρετησω...

Γιατι βλεπω...ζοριζεστε...

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 46 στις 10/1/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.999
Τι είναι γαμπρός μουγκοτυφλος ???
Αρέσει στο μέλος COSTAS42

Mindthegap-

# 47 στις 10/1/2020
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.988

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από agrotis53

Xαθηκαμε στην μεταφραση...

Πρωτον... συμφωνησα στο αρχικο μου ποστ και εγραψα οτι ειναι νωρις...

Νωρις για να αρχιζει να βαζει ταμπελες σε αυτο που παει να δημιουργηθει, το οποιο τελικα μπορει και να μην...

Δευτερον...

Μονη της εγραψε οτι "Το παράξενο είναι πως από τα πρώτα κιόλας μας ραντεβού μου μιλούσε με επίθετα βάζοντας και το "μου".

Εκεινης της φανηκε παραξενο και συμφωνησα οτι η πολυ οικειοτητα με το καλημερα θα ξενιζε και εμενα...

Παράθεση:

ΜΑ για ονομα , τι να πη ο ανθρωπος για σχεση, αφου ειδη για να βγαινουν μαζι, να φιλιουνται, να μιλανε, ειχε ειδη αυτονοητα δημιουργηθη η σχεση αναμεσα τους,, τεσπα...

Οχι,  δεν εχει δημιουργηθει...

Οταν τους  εξεφρασε τους ενδοιασμους της, της ειπε αυτο:

"Νευριασε και άρχισε να λέει Πώς δεν υπάρχει λογος να κάνω έτσι από την στιγμή π δεν έχουμε σχέση."

Τι καταλαβαινω εγω εδω περα...

Ο νεαρος μολις η κοπελια του ειπε για σοβαρα ...ξενερωσε για αυτο και της ειπε οτι θελει κατι χαλαρα...να μην βιαζεται...κλπ...

Στο να μη βιαζεται θα συμφωνησω μαζι του...

Στο οτι αυτος βιαζοταν να κρινει την σοβαροτητα της απο το αν κανει γρηγορα η οχι σεξ, και να μοιραζει τα επιθετα και τα μου...δεν βιαστηκε;;;

Υποκριτικο μου κανει αυτο...

Αρέσει στο μέλος COSTAS42

alisida

# 48 στις 10/1/2020
author
Καζακστάν

#47: Στο οτι αυτος βιαζοταν να κρινει την σοβαροτητα της απο το αν κανει γρηγορα η οχι σεξ, και να μοιραζει τα επιθετα και τα μου...δεν βιαστηκε;;;

Αυτό με παραξενευει .

..Έχω δύο εξηγήσεις :

Α) κάτι άλλο της είπε και η κοπέλα παρανοησε ,ίσως της είπε γενικά ότι τη βλέπει σοβαρή και μετά είπε κάτι άλλο για σεξ και η κοπέλα τα συνδιασε

Β) ο νεαρός ακολούθησε παμπάλαιες συμβουλές κάποιου μεγάλου που του είπε "να δείξεις στην κοπέλα ότι την εκτιμας πριν τη ρίξεις στο κρεβάτι για να μη νοιώσει άσχημα κτλ κτλ" Και ο νεαρός για να δείξει την εκτίμηση του είπε ο,τι του κατέβηκε στο κεφάλι

Φατσούλα συγραφεας βιπερ δεκαετίας '80

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Mindthegap-

# 49 στις 10/1/2020
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία

Παράθεση:

επισης θεωρειτε οτι καποιος που ειναι 21 και αυτος, οτι ειναι λαθος του να μην θελει δεσμευσης και οτι αλλο απο τωρα;;; και να το λεει ;; δηλαδη τι στο καλο να κανη;; αντε καναμε σεξ, παμε για γαμο;;;  

Οχι, αλλα δεν ειδα και κανεναν να γραφει κατι τετοιο...

Megalodondas

# 50 στις 10/1/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 756

Αυτογνωσία αγαπητέ

..μη γνώτω η αριστερά τι ποιεί η δεξιά σου... 

Τό ένστικτο τους λέει να εξασφαλιστούν..

Η λογική τους λέει ζηστο..

Όπως και ναχει ένα δίκιο το έχουν.. για το μπέρδεμα τους..

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Enikos

Αλλα νομιζετε, αλλα ειναι, αλλα περιμενετε, αλλα βγαινουν (επειδη παντα περιμενετε...αλλα), ολα τα θελετε, (και τα κρεβατια και τα αεροπλανικα και γουτσου και γαμπρο μουγκοτυφλο), αλλα λετε σε οποιον εχει την κακη τυχη να του αρεσετε, αλλα στις φιλες, αλλα στο φορουμ, αλλο στον υπνο, αλλο στο ξυπνητο σας, αλλά...

Επειδη δεν γινονται ολα αυτα παρεα, ριχνετε και εναν φεμινιζμο ανεφ αντικρυσματος, για να δειξετε συμπαθητικα οντα κλπ κλπ ανεπιτρεπτα?...

Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 51 στις 10/1/2020
author
Καζακστάν

Ενικός 123 ??

Πάει ...τον χαλάσαμε και τον Ενικό 

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Enikos

Mindthegap-

# 52 στις 10/1/2020
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία

Βρε Αλυσιδα μεταφερω αυτα που εχει γραψει η κοπελα ετσι οπως λεει οτι της τα ειπε...
Αν ειπε κατι αλλο και αυτη παρανοησε...ε οκ δεν ημουν και μαζι τους για να ξερω πως τα εχουν πει...

Ωστοσο...τρεις σελιδες  μας εχει φαει εδω περα τουτο το ζευγαρακι...και η κοπελια ...αφαντη...

Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 53 στις 10/1/2020
author
Καζακστάν

Εύστοχο σχόλιο 

Για 30 χρόνια πριν βέβαια ,αλλά σε κάποιες περιπτώσεις ισχύει ακόμα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Megalodondas

Αυτογνωσία αγαπητέ

..μη γνώτω η αριστερά τι ποιεί η δεξιά σου... 

Τό ένστικτο τους λέει να εξασφαλιστούν..

Η λογική τους λέει ζηστο..

Όπως και ναχει ένα δίκιο το έχουν.. για το μπέρδεμα τους..

Mindthegap-

# 54 στις 10/1/2020
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Megalodondas

Ο ναύτης έκανε ότι τού όρισε η φύση να κάνει..Να εξαπατήσει ,με υπονοούμενα και κολακείες ώστε να τον εμπιστευθεί τό θυληκο το οποίο θέλει υποσχέσεις, διαπιστώσεις, τεκμηριωμένα στοιχεία για το ποιόν τού χαρακτήρος του...

Και την εξαπατηση...η φυση την οριζει...;;;

Κι αυτο που γραφεις για τα θηλυκα οτι θελουν υποσχεσεις, διαμαντια και ρουμπινια...δεν ισχυει...ή τουλαχιστον δεν ισχυει για ολες  τις γυναικες...

Δεν χρειαζεται να γινομαστε ισοπεδωτικοι...

Megalodondas

# 55 στις 10/1/2020
author

Ναι η φύση... πού καλουμαστε να την υπερβούμε βάσει ηθικής..

Την δε εξασφάλιση επίσης η φύση.. καθώς είναι εγγεγραμμένο μέσα στις γυναίκες,να προσέχουν με ποιόν θα τεκνοποιήσουν ..

Βλέπεις η φύση μας δεν γνωρίζει πως πλέον η πράξη γίνεται για απλή ευχαρίστηση, ούτε για πλάκα, ούτε πως παίρνουμε μέτρα αντισυλληπτικά..

Αυτά τα γνωρίζει η λογική..

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Mindthegap-

Και την εξαπατηση...η φυση την οριζει...;;;

Κι αυτο που γραφεις για τα θηλυκα οτι θελουν υποσχεσεις, διαμαντια και ρουμπινια...δεν ισχυει...ή τουλαχιστον δεν ισχυει για ολες  τις γυναικες...

Δεν χρειαζεται να γινομαστε ισοπεδωτικοι...

Αρέσει στο μέλος AristotelisNik

tzoulia59

# 56 στις 10/1/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

ο τυπος αυτος ειναι ξεκαθαρο οτι σε ηθελε μονο για σεξ ...

ολα τα αλλα ειναι παραμυθια της χαλιμας και σαλτσες ..

για να σε ξεγελασει και τωρα κοιταζει να σου κοψει και τον αερα ..

μην ξαναπας ΠΟΤΕ ...ξανα μαζι του ...

θα πληγωθεις βαθια και θα νιωσεις και προσβεβλημενη ...

οταν ο αλλος σου λεει οτι δεν εχουμε σχεση ..δεν σε φιλαει και απλα σε π...δαει 

συγνωμη δεν νιωθεις ποταπη;

καλα εχω θυμωσει τωρα μαζι του ...

στειλτον στο διαολο ..

για σεξ βρε σε θελει μονο ...και μαλιστα ψυχρο ...

οτι μα οτι κι αν σου πει ...μην πεισθεις ...τα ειπα ολα ..

κι ασε τα φαγητα και τα τραπεζια .

.κανονικα πρεπει να τον στησεις στο φαγοποτι ...

για να μεινει με το π..λι στο χερι .. ,,..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Nighthinker

Άλλο έδειχνε και άλλο ειναι

Αρχικά καλησπέρα σας και καλή χρονιά. Είμαι 20 ετών και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας όσα με απασχολούν.

Αρχικά Είμαι ένας άνθρωπος που έχω δεχτεί απομόνωση, λεκτική βία κατά την διάρκεια των σχολικών μου χρόνων. Δυσκολευομουν πολύ να υποστηρίξω τον εαυτό μου και οι άνθρωποι που βρίσκονται στο φιλικό μου περιβάλλον είναι ελάχιστοι. Για αυτόν τον λόγο είμαι πιο ευάλωτη συναισθηματικα απέναντι στο αντίθετο φύλο,ενθουσιαζομαι εύκολα και γενικώς ασχολούμαι περισσότερο από όσο έπρεπε για την ηλικία στην οποία βρίσκομαι. Η αλήθεια είναι ότι έχω αρκετές σεξουαλικές εμπειρίες(κάποιες από αυτές τις έχω μετανιώσει κάπως) αλλά είχα μια σταθερή σχέση πριν από αυτές για 2 χρόνια από τα 17 έως τα 19. Από τότε που χωρισα νομίζω πως είμαι συναισθηματικα ασταθης. Αλλες φορές νιώθω μοναξιά αλλες φορες ανεξάρτητη δυναμική και αισιόδοξη. Αυτό κάτι σαν πρόλογος.

Σε αυτή την φάση που βρίσκομαι δεν ξέρω από την μια νιώθω ότι δεν μπορώ να στηρίξω πάλι μια σχέση κανονική και από την άλλη οι χαλαρές και ανούσιες σχέσεις με κάνουν να νιώθω αδεια.

Πριν 2 μήνες γνώρισα ένα παιδί. Για την ακρίβεια τον ήξερα φατσικα παλαιότερα Γιατί μένουμε στην ιδια πόλη. Με προσέλκυσε με όμορφο τρόπο και εγώ ανταποκρίθηκα. Το καλό είναι ότι σπουδάζουμε στην ιδια πόλη επίσης απλά αυτός είναι τελευταίο έτος. Στο πρώτο μας ραντεβού ήταν πολύ ευγενικός,τρυφερός με κοιτούσε στα μάτια μιλούσαμε συνέχεια και ένιωσα κάτι πολύ περίεργο που έχω καιρό να νιώσω. Με φίλησε την ίδια μέρα που με άφησε στο σπίτι. Το παράξενο είναι πως από τα πρώτα κιόλας μας ραντεβού μου μιλούσε με επίθετα βάζοντας και το "μου". Μου κράτησε το χέρι πολύ γρήγορα και μου έκανε εντύπωση και το θεώρησα χαζό πως γίνεται από τόσο νωρίς να εκδηλώνεται έτσι . Μου έστελνε συνέχεια μηνύματα,έπαιρνε Τηλέφωνα να δει τι κάνω κτλ. Ένιωσα μια ανεξήγητη οικειότητα και τελείως ασυναίσθητα σκεφτόμουν πως θα ήταν αν ήμασταν μαζί. Δεν μου είχε αναφέρει κάτι για σχέση απλώς υπέθεσα ότι λογικά είναι τύπος των σχέσεων. Μάλιστα μου είχε αναφέρει πως του αρέσει πολύ που δεν βιάζομαι να κάνουμε σεξ γιατί έτσι του δείχνω πως είμαι σοβαρή κοπέλα και δεν του αρέσουν τα βιαστικά.

Όλα καλά λοιπόν μέχρι που κάναμε σεξ. Ήταν τρυφερός μέχρι και εκεί και μάλιστα μετα ξαπλωναμε συνέχεια αγκαλιά. Από εκείνη την ημέρα όμως εμένα μου μπήκαν τα χειρότερα σενάρια στο μυαλό. Πώς με καλοεπιανε τόσο καιρό για να με ρίξει κτλ. Μου βγήκε τελείως αυθόρμητα και του είπα πως μου βγάζει κατι σοβαρό και μου είπε πως είναι νωρίς για να πει αυτός κάτι τέτοιο και ότι θελει κατι χαλαρό για αρχή. Εγώ εκεί πάγωσα κατευθείαν. Του είπα Ναι είναι πολύ νωρίς έχεις δίκιο απλά νιώθω κάπως αλλιώς για αυτό κ Στο είπα. Μου είπε να μην αγχώνομαι και ότι είναι νωρίς. Την 2η φορά που βρεθήκαμε σπίτι του για ταινία ήταν κάπως απόμακρος. Πρώτη φορά δεν με φίλησε μόλις με είδε και κατευθείαν κατάλαβα ότι κατι δεν πήγαινε καλά. Το χειρότερο είναι ότι μόλις τελειωσε η ταινία έπιασε το κινητό μόνος του και άρχισε να μιλάει στο ινσταγκραμ. Ήταν για αρκετή ώρα έτσι και είχα νιώσει πολύ άσχημα. Προσπάθησα να τον πλησιάσω αλλά μου είπε ότι δεν έχει όρεξη. Εκείνη την στιγμή η ψυχολογία μου έπεσε πάρα πολύ και αυτός το κατάλαβε. Νευριασε και άρχισε να λέει Πώς δεν υπάρχει λογος να κάνω έτσι από την στιγμή π δεν έχουμε σχέση.

Όταν έφυγα με φίλησε σχεδόν με το ζόρι . Συζητήσαμε το βράδυ και μου είπε πως ξενέρωσε με αυτό. Ότι έχω δεθει πολύ ενώ μου είπε πως δεν είναι σε φάση για σοβαρό και θα πληγωθω πιο πολύ με τον καιρό κτλ. Ότι κάνω λες και αυριο δεν θα υπάρξει και ότι είναι νωρίς κτλ. Του είπα πως έχει δίκιο όμως ότι ήταν αυτός που μου έδωσε ελπίδες με όλα αυτά που μου έλεγε και έκανε τόσο καιρό και πως αυτός μου έδωσε τέτοια σημαδια. Μου είπε συγνωμη και ότι δεν έπρεπε να μου δείξει αλλα σημαδια. Πλαγίως του είπα ότι ήθελε σεξ και φυσικά το αρνήθηκε .

Μου ζήτησε λίγο χρόνο να σκεφτεί κτλ και εγώ προσπάθησα να το παίξω πολύ χαλαρή του είπα πως δεν θέλω να πιέσω κάτι και ούτε εγώ θέλω κάτι σοβαρό πως Ναι είναι νωρίς (Πού είναι δηλαδή) Και ότι απλώς ενθουσιάστηκα. Από τότε που με γειωσε άρχισα να φλερταρω ασύστολα τελείως από αντίδραση...

έχουμε να βρεθούμε 2 εβδομάδες .μιλάμε καθημερινά απλά Όχι τόσο θερμά προφανώς. Δεν ξέρω αν φταιω εγώ για αυτό που έγινε όμως έτσι ένιωσα και έτσι με έκανε να νιώσω στην αρχή. Ελπίζω να είναι απλώς ενθουσιασμός. Να σημειώσω ότι είναι στο ναυτικό οπότε ξέρω ότι και να ήθελε σοβαρό δεν θα γινόταν λόγω επαγγέλματος . Παρόλα αυτά εγώ τον σκεφτόμουν σαν σχέση μου και απογοητεύτηκα...ξέρω ότι δεν έχει πολύ μέλλον όμως θέλω να το ζήσω μαζί του όσο πάει. .. σε 2 μέρες γυρνάω στην πολη που σπουδάζουμε και μου πρότεινε να βγούμε έξω για φαγητό και μετά να κοιμηθούμε μαζί το βράδυ. Δεν ξέρω πώς πρέπει να είμαι και πως να φερθω. Θα θέλω να είμαστε αγκαλιά και από την άλλη θα σκέφτομαι πως πρέπει να το παίζω χαλαρή και άνετη. Δεν ξέρω κατά πόσο θα είμαι...φοβάμαι μήπως δεθω περισσότερο ... Και πάλι μου πει τα ίδια.

Kristina_

# 57 στις 11/1/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 929

Ξεκίνησα να διαβάζω τις απόψεις των μελων και το αποφασισα: βρισκομαι στο πιο συντηρητικο σαιτ εβερ  με θεο τη "σχεση"

Θα σου πω τι θα εκανα εγω αν (οταν)  ημουν ωρα στην ηλικια σου:

Σαρεσει ναι η οχι?  Τωρα ξεκινήσατε, τι βασανιζεσαι αν θελει η σχεση, σεξ η δενξερωτι? ουτε αυτος ξερει ακομη τι θελει ουτε εσυ!!! Κανε καθε φορα αυτο που σου αρεσει και ο χρονος θα δειξει...απλο ειναι

Στα 20 σου πεφτεις στα πατωματα επειδη ο αλλος σε καλεσε για ταινια και μετα επαιζε με το κινητο του? οκ αν εσυ ηθελες κατι αλλο ας ξεκινούσες εσυ! Αν δεν ανταποκρινοταν ας ελεγες καληνυχτα! Αν δεν ηθελες να παρεις πρωτοβουλια ας ελεγες καληνυχτα εξ αρχης Με τις γκρινιες ακομη και να καταφεραεις να εξαναγκάζεις καποιον για σχεση ...ποιο το νοημα?

Τι μαθαινω εδωμεσα!!! Η αξια του ανθρωπου εξαρταται απο το αν καποιος τον θελει για σχεση και αν τον θελει για σεξ ειναι και οι δυο ποταποι!!! Λειπεις γμτ οτι θα το λεγα τοσες φορες δεν το περιμενα ουτε εγω

θεωρειται η σχεση το νοημα της υπαρξης μας μαλλον...σε αλλο συμπαν ζω φαινεται, αλλα το δικο μου μαρεσει

Αρέσει στα μέλη DragonFall, gianna1992 και σε ακόμα 6 μέλη.

alisida

# 58 στις 11/1/2020
author
Καζακστάν

Ο ναύτης του τραγουδιού αντίθετα ,το πήρε σοβαρά και της έκανε και σκηνές 

https://www.youtube.com/watch?v=av9-XQqPWTY

Καλημέρα σε όλους 

Τρολοφατσουλα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Megalodondas

Ο ναύτης έκανε ότι τού όρισε η φύση να κάνει..Να εξαπατήσει ,με υπονοούμενα και κολακείες ώστε να τον εμπιστευθεί τό θυληκο το οποίο θέλει υποσχέσεις, διαπιστώσεις, τεκμηριωμένα στοιχεία για το ποιόν τού χαρακτήρος του... καθώς αν τού καθόταν πρίν λίγα μόλις χρόνια θα σήμαινε πώς θα κυοφορούσε καί έναν απόγονο.

.Εν προκειμένω οι διαπιστώσεις ήταν πολύ λίγες..

.Αν όχι για τον απόγονο πλέον αλλά για το συναισθηματικό ποθητό δέσιμο.

.Πρέπει να ξέρεις τι ζητάς λοιπόν από τις ερωτικές σχέσεις και να πράττεις ανάλογα, καθώς η φύση είναι αδίστακτη...!Πρέπει δηλαδή να βάλεις σε μια τάξη τα αρχικά σου σχόλια αυτοκριτικής τα οποία κάποιες στιγμές αναγνωρίζεις στον εαυτό σου.

Megalodondas

# 59 στις 11/1/2020
author

Ήταν τού πολεμικού ναυτικού γι αυτό... πειθαρχία ..

Όσο για τα 30 χρόνια πού λές..

Σταμάτησαν οι γυναίκες να ζητούν "αποδείξεις"και δεν τό ξέρω?

Πάντα θα ζητούν αφ'ενός από μητρικό ένστικτο αφ'ετέρου γιατί γνωρίζουν την "αμαρτωλή"φύση μας..

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από alisida

Ο ναύτης του τραγουδιού αντίθετα ,το πήρε σοβαρά και της έκανε και σκηνές 

https://www.youtube.com/watch?v=av9-XQqPWTY

Καλημέρα σε όλους 

Τρολοφατσουλα 

alisida

# 60 στις 11/1/2020
author
Καζακστάν

Οι σχέσεις αγαπητέ ,δεν θα πάψουν ποτέ να είναι παρε-δωσε 

Αυτό που αλλάζει με τα χρόνια είναι το τι ζητάμε και το τι δίνουμε .

Και γίνεται όλο και δυσκολότερα κατανοητό από τη στιγμή που οι κλασικοί ρολόι αντρα-γυναικας ανατράπηκαν 

Σε κάποιους λοιπόν που η ανταπόδοση συναισθήματος και ενδιαφέροντος δεν είναι η αναμενόμενη ,ζητούνται άλλου είδους "αποδειξεις" 

Λάθος μεν ,συμβαίνει δε 

"Αμαρτωλη φύση" δεν υπάρχει 

Αμαρτωλοι σκοποί υπάρχουν και το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι πολύς κόσμος δεν έχει πάρει χαμπαρι ότι πλέον δε χρειάζεται να τρίψουμε πέτρες για να έχουμε φωτιά

Παράθεση:
Σχόλιο # 59 από Megalodondas

Ήταν τού πολεμικού ναυτικού γι αυτό... πειθαρχία ..

Όσο για τα 30 χρόνια πού λές..

Σταμάτησαν οι γυναίκες να ζητούν "αποδείξεις"και δεν τό ξέρω?

Πάντα θα ζητούν αφ'ενός από μητρικό ένστικτο αφ'ετέρου γιατί γνωρίζουν την "αμαρτωλή"φύση μας..

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910
Δεν μπορείτε να απαντήσετε