Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θελω συμβουλες επειγόντωσ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

agrotis53

# 21 στις 26/1/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.094
'Aρεσαν+: 0%

μου βγαζει ειπα... η ολη περιγραφη ... τωρα αν το απομονωσο,, απο ολο αυτο,,, 

ο σεξουαλικος προσανατολισμος σου, ειναι αναφερετω δικαιωμασου... και επιλογη... μαζι σου σε αυτο...

στα διλληματα τωρα που βγαζη το θεμα... 

σε αυτη τη φαση, δεν μπορεις να εκδηλωθης,, στο αλλο προσωπο, και δεν νοητε λογικη τετοια απο ενα ορθολογιστικο οπως λες ατομο...

απο την στιγμη που κανεις ενα τεραστιο λαθος,,, να μπλεξεις,, εσκεμμενα,,, την καθηγητρια σου... την εργασια της,.. την επαγγελματικη της ιδιοτητα,,, και τη προφανως σεξουαλικη της ταυτοτητα...στο δικο σου παθος, να το πω,,, ερωτα να το πω,,, εγωισμο να το πω...οπως και να το πω...παραβλεποντας,, ολα τα στοιχεια και τα δεδομενα...

απο την στιγμη,, που ηξερες τι ενιωθες,,, και πως δημιουργοταν, η ψυχοαισθηματικη σου κατασταση, πριν φτασεις στα ιδιαιτερα, πιστευω οτι ηξερες και οτι θα φτασης σε αυτο το σημειο...

ακομη και αν πω οτι ισως να υπαρχη και κατι απο την αλλη πλευρα ( παντα λεω οτι τιποτα δεν αποκλειεται στη ζωη ) ... οι διαφορες στην ηλικια, οστενος κυκλος τριγυρο, η επαγγελματικη ιδιωτητα και εργασια , της καθηγητριας σου... δεν θα επετρεπαν την οποια υποψια για κατι ...

οταν λοιπον... παραβλεπης, ισοπεδωνης κυριολεκτικα...οτιδηποτε ορθολογιστικο ... τοτε...

το μονο που μενει, και που μπορω να σου πω... ειναι...το τελευταιο επιβαλωμενο πλεων λογικης και πρακτικης σκεψης,, για να μην τα κανεις ολα χαος σε αυτη την φαση...

γιατι δεν παιζει ρολο το αν τα πας καλα στα μαθηματα πλεων,, μπροστα στης καταστασης που θα δημιουργηθουν αν πεις η αν κανεις κατι... καταστασης που ειναι πιο σοβαρες, πιο περιπλοκες και αφορουν και θα εμπλεξουν πιθανων και αλλα προσωπα,,, καταστασης που εσυ ειναι σαφεστατο οτι δεν της διανοησε καν...τα μαθηματα και οι εξετασεις ειναι ελαχιστης σημασιας απολυτα...

τωρα αμεσα,, βρισκεις δικαιολογια οποιαδηποτε...σταματας τα ιδιαιτερα με το εν λογω προσωπο,,, βρισκεις ενα καθηγητη, για να συνεχισεις... και οτι καταφερεις...και ξεχνας οτιδηποτε αλλο... 

τα οποια συναισθηματα σε τετοιες καταστασεις καταπνιγονται,,, μπαινουν στην ακρη... ο φοβος για το τι μπορει να συμβει, αν τα σκεφτεις οσα σου γραφω, και τα βαλεις στο μυαλο σου,,, πχ μονο ενα παραδειγμα...φαντασου να της μιλησεις,, και αυτη, θες απο το σοκ,, απο τον φοβο ( να μην μπλεξει)  θες ακομα και απο μια αρνητικη σταση απεναντι σε τετοιες σεξουαλικες προτιμησεις... σε προσβαλη,, μιλησει στους γονεις σου, παντα υπαρχουν ολες οι πιθανοτητες... τι θα γινει τοτε;;;

αλλαξε δασκαλο για τα ιδιαιτερα... και σκεψου... αλλα μαγικα δεν υπαρχουν...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Insomnia_96
Τι ακριβώς σου φαίνεται ψεύτικο;Δεν είμαι τρολ ρε παιδιά,ερωτευμενη ειμαι !!!

Sourya

# 22 στις 26/1/2020
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 42
Απαντήσεις: 4.627

Μην βαζεις ιδεες... συνελθεεε

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από MiltosRNLI1930

Πες της να πατε σινεμα σε αναλογο φιλμ .Κρατησε της το χερι απαλα και γυρε στο πλαι της .

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Insomnia_96

Heptamer

# 23 στις 27/1/2020
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.961

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Blacksea1995
Τι τρυφερά σε φερεται καλέ;;; Που σου λέει καληνύχτα ; Η που σε πηγαίνει σπίτι; Μάθημα σου κάνει λεφτά της δίνεις πως ήθελες να σου μιλάει; Κάτσε στα αυγά σου και τράβα βρες έναν άντρα για ιδιαίτερα μη σου μπαινουν και ιδέες τώρα με τις πανελλήνιες... Άσε την καθηγήτρια ήσυχη στον άντρα της και το παιδάκι της...μη κάνεις κάνα αστείο και της πεις ότι τη λιγουρευεσαι γιατί κρίμα είναι η γυναίκα θα σταματήσει τα ιδιαίτερα μια για πάντα + ότι δεν θα λέει καληνύχτα και φιλάκια σε καμία άλλη γυναίκα. Θα την δημιουργήσεις ψυχικό τραύμα

Paralia48

# 24 στις 9/2/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 8.004
Όπως είναι τώρα η κατάσταση δεν μπορεί να κάνει κάτι μαζί σου.Λέω λοιπόν να κάνεις το εξής: Βάλε μια φωτογραφία της στο γραφείο σου, βλέπε την και προχώρα στα μαθήματα. Όταν τελειώσεις τις εξετάσεις μπορείς να την καλέσεις για ένα ποτό.
Αλλά και πάλι δε νομίζω να γίνει κάτι. Αυτή προφανώς προτιμά άντρες. Αλλά και κοπέλες να προτιμούσε, εσένα μάλλον σε βλέπει  σα μαθήτρι'ά της.

Επίσης είμαι 100% βέβαιη,ότι μετά το τελευταίο μάθημα, θα την ξεχάσεις ως δια μαγείας. Γιαυτό σου λέω, περίμενε 4 μήνες. Μέχρι τότε, ας έρχεσαι να μας λες τον σεβντά σου

pythagoras

# 25 στις 12/2/2020
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.386

Τι μάθημα είπαμε κάνει;;;

Φιλόλογος είναι;;;Φαίνεται έχουν ...πέραση...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost