Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ενδομητριος θανατος

Σελίδα : 1

maraki2891

# 1 στις 26/1/2020
author
Γυναίκα / 29 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Ενδομητριος θανατος

Καλησπερα. Γεννησα την Τριτη το μωρακι μου με καισαρικη. Ημουν 35 εβδομαδων. Την Δευτερα ειχα το πρωτο καρδιοτοκογραφημα την ακουσαμε ολα μια χαρα, υγιεστατες και εγω και το μωρο και την Τριτη δεν την ακουσα καθόλου, μιλησα με τη γιατρο μου και με εστειλε ξανα για καρδιοτοκογραφημα. Πιστευα οτι απλα κοιμόταν.. αλλα τελικα είχε σταματησει η καρδια της ξαφνικα. Δεν το πιστευα και ακομα δεν το πιστευω. Γυρισα εχτες σπιτι με αδεια χερια. Μιση... θα γινει νεκροτομη και θα περιμενουμε απαντήσει σε ενα μηνα. Επισης γινεται κανονικα ταφη στο μωρακι και το σκέφτομαι το να παω ή οχι. Θα με διελυε μια τετοια εικονα.. Εχει βρεθει αλλη μανουλα σε τετοια θεση; 

Enikos

# 2 στις 26/1/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.970

Δεν θα μιλησω, επειδη...

Δεν θα περασει το κειμενο που μουρχεται να σου γραψω...

Και επειδη μπροστα στην κακοηθεια, ειμαι καταλυτικος...

Σα δε ντρεπεσαι!!!...

Μονο αυτο εχω να πω, για να καταλαβεις τι ειναι οσα δεν γινεται να πω...

Paralia48

# 3 στις 26/1/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.797

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από maraki2891

Ενδομητριος θανατος

Καλησπερα. Γεννησα την Τριτη το μωρακι μου με καισαρικη. Ημουν 35 εβδομαδων. Την Δευτερα ειχα το πρωτο καρδιοτοκογραφημα την ακουσαμε ολα μια χαρα, υγιεστατες και εγω και το μωρο και την Τριτη δεν την ακουσα καθόλου, μιλησα με τη γιατρο μου και με εστειλε ξανα για καρδιοτοκογραφημα. Πιστευα οτι απλα κοιμόταν.. αλλα τελικα είχε σταματησει η καρδια της ξαφνικα. Δεν το πιστευα και ακομα δεν το πιστευω. Γυρισα εχτες σπιτι με αδεια χερια. Μιση... θα γινει νεκροτομη και θα περιμενουμε απαντήσει σε ενα μηνα. Επισης γινεται κανονικα ταφη στο μωρακι και το σκέφτομαι το να παω ή οχι. Θα με διελυε μια τετοια εικονα.. Εχει βρεθει αλλη μανουλα σε τετοια θεση; 

λυπάμαι Μαράκι.Λυπάμαι πολύ.

Εγώ δεν το έχω ακούσει στις 35 βδομάδες. Έχω ακούσει στον 5ο μήνα (περίπου 20), αλλά έτοιμο μωρό...

Και έχω ακούσει και μετά τις 40, γιαυτό και όταν περάσουν οι μέρες σου ,μπαίνεις για γέννα.

Μια γειτόνισσα που το έχασε στον 5ο μηνα,πήγε με τον άντρα της, χωρίς συγγενείς. Αυτή είχε και ένα μεγαλύτερο. Αφού πέρασε ένας μηνας περίπου, πήγαν και το αδερφάκι του, να το αποχαιρετήσει και από τότε, πάνε πού και πού και αφήνουν λουλούδια

Κουράγιο.

agrotis53

# 4 στις 26/1/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.400

σωστος

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Enikos

Δεν θα μιλησω, επειδη...

Δεν θα περασει το κειμενο που μουρχεται να σου γραψω...

Και επειδη μπροστα στην κακοηθεια, ειμαι καταλυτικος...

Σα δε ντρεπεσαι!!!...

Μονο αυτο εχω να πω, για να καταλαβεις τι ειναι οσα δεν γινεται να πω...

Αρέσει στο μέλος Enikos

agrotis53

# 5 στις 26/1/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 2.400

το ελαχιστο ντροπη σου δεν ξερω γιατι υπαρχη ακομα αυτο το θεμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από maraki2891

Ενδομητριος θανατος

Αρέσει στο μέλος Enikos

cafe_greco

# 6 στις 26/1/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

δεν το πιστευω!!

εχουν χαθει τα ιερα και τα οσια. Αντι να το ξεπερασεις με τον αντρα σου και την οικογενεια σου μπαινεις στο σχεσεις και μιλας τοσο απλα για νεκροτομες λες και ηταν κανενα γατι. Τεσπα , να κανετε αεροβαπτιση 

2019Anastasia

# 7 στις 26/1/2020
author
Γυναίκα / 49 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 116
Ίσως είσαι συγχυσμένη Ίσως περιγράφεις περιστατικό άλλης κοπέλας όμως είναι περίεργη η πρώτη εξέταση να γίνεται την 35η εβδομάδα. Όπως και να έχει σου αναφέρω συγγενικο μου περιστατικό. Έγινε ταφή κανονική. Την μητέρα δεν της επέτρεψαν να παραβρεθεί. Εγώ γνωρίζω το σημείο επειδή ήμουν η "ουρά" της γιαγιάς μου και το μάντεψα.

marie_la_journaliste

# 8 στις 27/1/2020
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 628

ο πόνος ειναι πονος ασχετα πως και με ποιον τον μοιράζεσαι!Δε πρεπει να τον κρινουμε τοσο αυστηρα

δε της φτανει το προβλημα που εχει  αντι να συμπαρασταθουμε ο καθενας οπως μπορει της τη λεμε κι απο πανω...εκτος κι αν λεει ψεματα η κοπελα που δε νομιζω να εχει λογο...ολα για τους ανθρωπους ειναι...καλη δυναμη κουκλα μου. Μην απελπιστεις! ξαναπροσπαθησε το γρηγοροτερο δυνατό. 

Αρέσει στα μέλη AristotelisNik, Paralia48 και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 9 στις 27/1/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.797

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από 2019Anastasia
Ίσως είσαι συγχυσμένη Ίσως περιγράφεις περιστατικό άλλης κοπέλας όμως είναι περίεργη η πρώτη εξέταση να γίνεται την 35η εβδομάδα. Όπως και να έχει σου αναφέρω συγγενικο μου περιστατικό. Έγινε ταφή κανονική. Την μητέρα δεν της επέτρεψαν να παραβρεθεί. Εγώ γνωρίζω το σημείο επειδή ήμουν η "ουρά" της γιαγιάς μου και το μάντεψα.

εγώ δεν καταλαβαίνω,γιατί να μην παρεβρεθεί η μητέρα; Τι κόλπα είναι αυτά; Ποιος θα της το απαγορέψει; 

2019Anastasia

# 10 στις 27/1/2020
author
Γυναίκα / 49 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 116
Κι όμως ακόμα και μετά από 34 χρόνια δεν έχει πάει. Αν θέλει μπορεί να μάθει. Η μητέρα της ζει κι εγώ έχω αναφέρει με τρόπο, οτι πηγαίνω στο μωρό. Έθιμο είναι δεν της το επέτρεψαν οι μητέρα,πεθερά, γιαγιά και θείες επειδή ήταν λεχώνα και το παιδί ήταν αβαπτιστο. Αν καταλαβα καλα επειδή ήμουνα μικρή κι αν θυμάμαι και καλά πέρασαν πολλά χρόνια.

asimeniathalassa

# 11 στις 3/2/2020
author
Γυναίκα gay / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
Καλά πάτε καλά εσείς οι δύο που βρίζετε τη γυναίκα??? Πάτε καλά??? Τι άνθρωποι είστε???

Alezandra

# 12 στις 5/2/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 549
Συλλυπητήρια κοριτσι μου ,μη χάνεις το κουράγιο σου να προσπαθήσεις ξανά .
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost