Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλω να φύγω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

sammer19

# 21 στις 19/3/2020
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 161
'Aρεσαν+: 0%

ονειρικες φαντασιώσεις,για φυγη σε πελαγη,επικινδυνα!χωρις αυτοπεπιθηση!μηπως το μετανιωσει;

pythagoras

# 22 την Τρίτη στις 0:34
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.392
'Aρεσαν+: 0%

¨ακου κοριτσάκι μου

Δεν ξέρω αν αφτα που γράφεις είναι αλήθεια. Μακάρι να μην είναι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Melina_65

Θέλω να φύγω

Ειμαι 19 και σπουδάζω σε ιδιωτική τουριστικά αυτή τη στιγμή. Έδωσα 2 φορές πανελλήνιες. Ηθελα να κανω ιδιαιτερα σε 2 μαθηματα αλλα δεν ηθελαν οι δικοί μου. Πηγαινα σε ενα φροντιστηριο που η καθηγητρια επιανε συνεχεια κουβεντα και στο τελος ξεγραφτηκα και προσπαθησα μονη μου. Δεν περασα κάπου γιατι τα παρατησα και ειπα θα παω ιεκ. Με εβαλαν οι δικοι μου να ξαναδωσω ενω δεν αντεχα γιατι εχω καταθληψη και με επιαναν κρισεις πανικου. Από μικρή όλο έτρωγα άκυρο.  Θεοποιουν συνέχεια την αδερφή μου που είναι personal trainer. Ενώ λένε πως εγώ είμαι βαρετή. εντωμετάξυ μικρή ήθελα να γραφτώ πληροφορική να πάρω πτυχίο, κιθάρα, χορό ή κολύμβηση και η μάνα μου δέχθηκε μόνο χορό γιατί και η αδερφή μου πήγαινε μικρή.  Ήμουν το κλασσικό φυτό της θετικής και μου άρεσε πολύ η πληροφορίκη και η βιολογία  ενώ ειχα περάσει σοβαρό μπουλινγκ στο γυμνάσιο και μετά από αυτό έγινα κλειστός άνθρωπος και έπαθα βαριά κατάθληψη. Το ήξεραν και μου έλεγαν ότι δεν είναι πρόβλημα και πως πρεπει να το ξεπεράσω όπως ξεπεράσε η αδερφή μου την ύπουλη συνάδελφο που είχε (η αδερφή μου είναι 36). Τώρα γράφτηκα σε ιδιωτική και δεν με αφήνουν να δουλεύω για να βοηθάω στο οικονομικό, και μου λένε αν πάω να κάνω πρακτική θα με ξεγράψουν και αν δεν πάρω υποτροφία -100€ πάλι θα με ξεγράψουν. Είμαι πολύ δυσυυχησμενη γιατί ποτέ δεν με στήριξαν και πάντα έλεγαν πως είμαι το διαφορετικό, το ανώμαλο παιδί κλπ. Θέλω να δουλέψω και να φύγω Κροατία που είναι η κολλητή μου και σπουδάζει πολύ φθηνά

Αλλά αν είναι κάθισε και σκέψου. 'Είσαι αρκετά μεγάλη πλέον για να μπορείς να δεις τι είναι σωστό και τι όχι, τι μπορείς και τι είναι αδύνατο. Αποφάσισε λοιπόν και διάλεξε τους στόχους σου ρεαλιστικά. Αν τους έχεις ανάγκη τους δικούς σου κανε υπομονή να τελειώσεις και μετά αποφάσισε. Βλέπεις οι καιροί είναι δύσκολοι και δεν ξέρουμε αύριο τι ξημερώνει.

Με την αδελφή σου πως τα πας; Δεν μπορεί να σε βοηθήσει; Δεν γράφεις τίποτα.

Σου εύχομαι καλή απόφαση και καλή συνέχεια.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost