Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τούρκος -Αδανα αποριες

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Nantia_88

# 1 στις 9/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 10
'Aρεσαν+: 0%

Τούρκος -Αδανα αποριες

Καλησπέρα ειμαι νέα εδω!!!

Καλώς σας βρηκα!!!Διάβασα σχετικά με το θεμα της κοπέλας για τον Τούρκο...Θα ηθελα να το αναλύσουμε μου δημιουργησε απορίες...Καταρχήν πως δεν φοβήθηκες και πηγες εκει;
οκ δεν θα σου έκαναν τιποτα φαντάζομαι ειδικα την πρώτη φορα αλλα αν πας ξανα;;;Δεύτερον...μίλησες για το σεξουαλικο κομμάτι...Αν εισαι-ησουν έγκυος τι θα έκανες;;;Απο οτι ξερω μεγάλο θεμα για εκείνους η εγκυμοσύνη εκτος γαμου!!!Αν κάποιος γνωρίζει ας μας πει!!!Με το ζόρι θα παντρευοσουν κάποιον ο οποίος μπορει να ειναι ακατάλληλος ;;;Η μπορεις να μεγαλώσεις ενα μωρο μόνη σου απο επιλογή;;;γιατι ικανές ειμαστε όλες να μεγαλώσουμε μωρά!!!
μ Αντε και το μεγαλωνεις μόνη σου νομιζεις οτι ο Τούρκος θα σε αφήσει ετσι;;;Ήσυχη να ζήσεις την ζωή σου;;;Ξερεις οτι σε αυτην την περίπτωση υπαρχουν εγκλήματα τιμής!!!φαντασου να το μάθουν οι γονείς του!!!νομιζω οτι τρέχοντας θα ερχόταν να σε πάρει...γιατι να σε αφήσει δύσκολο Αντε το πολυ πολυ να χαθεί για λιγο και μετα θα αρχίσει ο φόβος μήπως του σκάσεις απο πουθενά να του πεις γεια σου αγαπη μου απο εδω το παιδι μας!!!Νομίζω οτι δεν ισχυει!!!για αυτο λεω οποίος ξερει ας μας απαντησει!!!Πολλές απορίες εχω!!!Ας της αναλύσουμε γιατι σίγουρα κάποια που διαβάζει θα εχει μπλέξει σε αντίστοιχα πράγματα!!!Λες οτι εξαφανιστηκε...θεωρείς οτι ο Τούρκος με την δουλειά 300€ δεν θα σε αναζητήσει;;;Τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θελει μια καλύτερη ζωή;;;Γιατι νομίζω οτι πρωτα βλέπει το συμφέρον και μετα αν σε θελει!!!  
αποψη μου αλλα θα ηθελα να κανουμε μια συζήτηση ολοι μαζι!!! 

Megalodondas

# 2 στις 9/2/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 393

Ειδικές περιπτώσεις..

Προπαγάνδα..

Το σύστημα λειτουργεί άψογα με βασική υπακοή στούς ηθικούς κανόνες..

Όι συνεχόμενες καί πιο εξειδικευμένες έρευνες χρεώνονται 29.99€/ ώρα

Τό σύστημα μας ενημερώνει πώς τό υπόλοιπο του λογαριασμού σας είναι: 0€.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Nantia_88

Τούρκος -Αδανα αποριες

Καλησπέρα ειμαι νέα εδω!!!

Καλώς σας βρηκα!!!Διάβασα σχετικά με το θεμα της κοπέλας για τον Τούρκο...Θα ηθελα να το αναλύσουμε μου δημιουργησε απορίες...Καταρχήν πως δεν φοβήθηκες και πηγες εκει;
οκ δεν θα σου έκαναν τιποτα φαντάζομαι ειδικα την πρώτη φορα αλλα αν πας ξανα;;;Δεύτερον...μίλησες για το σεξουαλικο κομμάτι...Αν εισαι-ησουν έγκυος τι θα έκανες;;;Απο οτι ξερω μεγάλο θεμα για εκείνους η εγκυμοσύνη εκτος γαμου!!!Αν κάποιος γνωρίζει ας μας πει!!!Με το ζόρι θα παντρευοσουν κάποιον ο οποίος μπορει να ειναι ακατάλληλος ;;;Η μπορεις να μεγαλώσεις ενα μωρο μόνη σου απο επιλογή;;;γιατι ικανές ειμαστε όλες να μεγαλώσουμε μωρά!!!
μ Αντε και το μεγαλωνεις μόνη σου νομιζεις οτι ο Τούρκος θα σε αφήσει ετσι;;;Ήσυχη να ζήσεις την ζωή σου;;;Ξερεις οτι σε αυτην την περίπτωση υπαρχουν εγκλήματα τιμής!!!φαντασου να το μάθουν οι γονείς του!!!νομιζω οτι τρέχοντας θα ερχόταν να σε πάρει...γιατι να σε αφήσει δύσκολο Αντε το πολυ πολυ να χαθεί για λιγο και μετα θα αρχίσει ο φόβος μήπως του σκάσεις απο πουθενά να του πεις γεια σου αγαπη μου απο εδω το παιδι μας!!!Νομίζω οτι δεν ισχυει!!!για αυτο λεω οποίος ξερει ας μας απαντησει!!!Πολλές απορίες εχω!!!Ας της αναλύσουμε γιατι σίγουρα κάποια που διαβάζει θα εχει μπλέξει σε αντίστοιχα πράγματα!!!Λες οτι εξαφανιστηκε...θεωρείς οτι ο Τούρκος με την δουλειά 300€ δεν θα σε αναζητήσει;;;Τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θελει μια καλύτερη ζωή;;;Γιατι νομίζω οτι πρωτα βλέπει το συμφέρον και μετα αν σε θελει!!!  
αποψη μου αλλα θα ηθελα να κανουμε μια συζήτηση ολοι μαζι!!! 

Αρέσει στο μέλος Betty_83

Nantia_88

# 3 στις 9/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Δηλαδη;;; Τι εννοείτε προπαγανδα

Enikos

# 4 στις 9/2/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 20.540

Δεν θα μπορουσες, να πας στο θεμα της...

Να την ρωτησεις προσωπικως?...

Ανοιξες θεμα, να το κανεις αυτο?...

Μια και τα θεματα ειναι δημοσια και μπορει να συμμετασχει ο καθενας...

Να απαντησουμε εμεις για την κοπελια δηλαδη?...

Με λιγα λογια...

Ολα καλα?...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Betty_83 και σε ακόμα 5 μέλη.

Nantia_88

# 5 στις 9/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Άνοιξα νέο θεμα για να το συζητήσουμε γενικά Οχι μονο για την κοπελαΖήτω Συγνωμη αν έκανα καποιο λαθος
Αρέσει στο μέλος AristotelisNik

alisida

# 6 στις 9/2/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 6.825

Από τη στιγμή που το θέμα εγκρίθηκε και ανέβηκε δεν έχεις λόγο να ζητάς συγνώμη από κανέναν .

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Nantia_88
Άνοιξα νέο θεμα για να το συζητήσουμε γενικά Οχι μονο για την κοπελαΖήτω Συγνωμη αν έκανα καποιο λαθος

Enikos

# 7 στις 9/2/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το να παρουμε το θεμα καποιου αλλου...

Και να το κανουμε ξεχωριστο θεμα...

Επειδη εγκριθηκε  (απορω, γιατι να μην εγκριθει)...

Απλα λεγεται μιμητισμος...

Η δε προθεση μετα προτροπης, να σχολιασουν-απαντησουν αλλοι...

Για λογαρισμο αλλου...

Λεγεται σκετα, κοινο κουτσομπολιο...

Οχι ατομικος προβληματισμος...

Υπ' αυτην την εννοια, εις εκαστος, ας ξετυλιξει το "ταλεντο" του...δεν τιθεται ενστασις...

Λεω εγω τωρα, κατι "πρωτακουστα" πραματα...

Ασε που το θεμα ηταν πετσινο, αυτο της Αδανας...

Ασε μην συγχιστουμε αλλο...

Αρέσει στα μέλη Sourya, cafe_greco και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 8 στις 9/2/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 588

Βρε μη μου συγχύζεσαι!!! Εισαι και σε δυσκολη ηλικια

τι???παλι 76 εγινες?

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Enikos

Ασε που το θεμα ηταν πετσινο, αυτο της Αδανας...

Ασε μην συγχιστουμε αλλο...

Αρέσει στα μέλη eva-1982, jane1978 και σε ακόμα 1 μέλος.

nikoslambr

# 9 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 158

Αγαπητή Νάντια,

γνωρίζοντας εκ των εσω την γείτονα χώρα στο εσωτερικό και όχι στα παράλια, θα σου πω οτι κατά μεγάλο ποσοστό η φίλη που πήγε εκεί απο την στιγμή που ενέδωσε έχασε απευθείας το παιχνίδι. Μπορει να τα θέλουν αυτά ως άνθρωποι αλλά σε καμία περίπτωση δεν εκτιμούν, γενικά, αυτές που ενδίδουν πρό γάμου. Γάμου ισλαμικού βεβαίως.
Αρέσει στο μέλος AristotelisNik

Nantia_88

# 10 στις 10/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Για εκείνους ναι αλλα για εμας δεν ειναι κατι Προτοτυπο!!!Αν το δούμε ετσι ηταν ήδη καταδικασμένο εξαρχής κατι τέτοιο γιατι εφόσον ειναι η απόσταση θα γινόταν μόλις βρισκόταν!!!Απλα αν διαβασα καλα σαν πράξη ηταν 100% ολοκληρωμένη και εκείνος έκανε κάποια κινηση που θα χαρακτήριζα επιπόλαια αν ισχυει οτι δεν το εκτιμάνε αν γίνει προ γαμου...πως κανεις κύριε μου κατι τέτοιο αν μετα δεν εκτιμήσεις τον άνθρωπο και μπορει να υπαρχουν και συνέπειες;;;τι θα κανει ο ανθρωπος αν του τύχει μια εγκυμοσύνη;Νομίζω εκει έχουν θέματα τιμής!!!

alisida

# 11 στις 10/2/2020
author
Καζακστάν

Η εγκυμοσύνη δεν τυχαινει μόνο από Τούρκους "επιβήτορες" αλλά από όλων των "φυλων"

Μια ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη είναι πρόβλημα ανεξάρτητα από το ποιος την "προκάλεσε" ,το ίδιο άβολο θα ήταν αν γινόταν με Έλληνα .

Εξάλλου οι προφυλάξεις είναι απαραίτητες και για την αποφυγή των σμν όχι μόνο της εγκυμοσύνης.

Είναι ένα γενικότερο θέμα αυτό 

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Nantia_88

;τι θα κανει ο ανθρωπος αν του τύχει μια εγκυμοσύνη;Νομίζω εκει έχουν θέματα τιμής!!!

Αρέσει στα μέλη jane1978, Nantia_88

Nantia_88

# 12 στις 10/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ναι εννοείται αυτο Οτι γενικώς ειναι ενα πρόβλημα αν υπάρξει μια εγκυμοσύνη αν δεν ειναι αποδεκτή και απο της δυο πλευρές!!!Φυσικά δεν μιλάμε μονο για Τούρκους αλλα γενικά...Αν σαν πω οτι ειχα στο μυαλό μου τους Τούρκους σαν πιο αξιόπιστους άνδρες για αυτο και ο προβληματισμός μου στο οτι εξαφανιστηκε!!!Εγω θα ειχα τρελαθεί θεωρώ πολυ ισχυρό τον δεσμό της οικογένειας.

alisida

# 13 στις 10/2/2020
author
Καζακστάν

Μα δεν πρόκειται για οικογένεια. 

Μια γνωριμία ήταν και ένα κραβατι μόνο 

Η ηρωίδα της ιστορίας μας δηλωσε πως δεν έχει σκοπό να τον παντρευτεί .

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Nantia_88
Ναι εννοείται αυτο Οτι γενικώς ειναι ενα πρόβλημα αν υπάρξει μια εγκυμοσύνη αν δεν ειναι αποδεκτή και απο της δυο πλευρές!!!Φυσικά δεν μιλάμε μονο για Τούρκους αλλα γενικά...Αν σαν πω οτι ειχα στο μυαλό μου τους Τούρκους σαν πιο αξιόπιστους άνδρες για αυτο και ο προβληματισμός μου στο οτι εξαφανιστηκε!!!Εγω θα ειχα τρελαθεί θεωρώ πολυ ισχυρό τον δεσμό της οικογένειας.

Enikos

# 14 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μου εκοψε χρονια το σαιτ, Κριστιν...

Γιατι φαινοταν οτι ο χωρος ηταν κατι σαν προθαλαμος...

Του Αχεροντος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Kristina_

Βρε μη μου συγχύζεσαι!!! Εισαι και σε δυσκολη ηλικια

τι???παλι 76 εγινες?

Αρέσει στα μέλη eva-1982, MadameShuShu40 και σε ακόμα 2 μέλη.

jane1978

# 15 στις 10/2/2020
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 149

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Enikos

Μου εκοψε χρονια το σαιτ, Κριστιν...

Γιατι φαινοταν οτι ο χωρος ηταν κατι σαν προθαλαμος...

Του Αχεροντος...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Nantia_88

# 16 στις 10/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Και να ήθελε δεν νομίζω οτι θα την παντρευόταν

alisida

# 17 στις 10/2/2020
author
Καζακστάν

Δηλ καλό ή κακό που δεν θα την παντρευόταν ?

Τι πιστεύεις (αφού θες να το συζητήσεις το θέμα κάτι ανάλογο ίσως σε απασχολει)

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Nantia_88
Και να ήθελε δεν νομίζω οτι θα την παντρευόταν

Nantia_88

# 18 στις 10/2/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Δεν με απασχολει σε προσωπικό επίπεδο...Απλα εχω διαβάσει αρκετά για ολα αυτα τα θέματα...Διότι αυτοί οι άνθρωποι μας θεωρούν πολυ διαφορετικούς απο εκείνουςΑπο την μια ειναι καλο που δεν θα την παντρευόταν ποτε διότι ειναι μια κοπελα που εχει μεγαλώσει εντελώς διαφορετικά...Δηλαδή θα μπορούσε να ζει κατω απο το άγρυπνο μάτι της πεθεράς;;;Να κυκλοφορεί μονο με κάποιον μαζι της;;;Να μην βλέπει την μητέρα της;;; Παρά μονο με άδεια;;;Ποσο θα άντεχε ώστε να κανει κακο στον εαυτο της!!!που χωρις παιδια δεν θα εμενα για πολυ καιρο Αρα θα ηταν εγκωβισμενη σε μια άσχημη κατάσταση για μια κοπελα που ειναι μεγαλωμένη σε αλλο τροπο ζωής!!!Το κακο ειναι οταν χτυπάει η ρημάδα η καρδιά και δεν βλέπει τιποτα αλλο

kardiokataxtitis

# 19 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 43 / Σε διάσταση
Ν. Έβρου / Τυχερό
Απαντήσεις: 23

γιατι οτι γράφω δεν ανεβαίνει αμέσως;

Megalodondas

# 20 στις 10/2/2020
author