Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι μπορεί να συνέβη;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Markos664

# 21 στις 10/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Στην πρώτη κουβέντα που της είχα κάνει της είχα πει αυτό ότι θέλω να σε βλέπω περισσότερο και είχε πει θα το προσπαθήσω. Μετά όμως συνεχίστηκε αυτό, άρχισε και τα άκυρα της τελευταίας στιγμής και της λεω: "Αυτό που κάνεις δεν μου αρέσει και νιώθω ότι ειμαι η τελευταία επιλογή. Γιατί δεν προσπαθείς να τα ζυγίσεις λίγο καλύτερα μεταξύ εμένα και των φίλων σου. Δεν γίνεται να βγαίνεις συνέχεια με τα παιδιά και με εμένα να πρέπει να φέρεις τον κόσμο ανάποδα για να βγεις." Αυτο της είχα πει.

Markos664

# 22 στις 10/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κωνσταντίνε έχεις ένα δίκιο άλλα δεν ήξερα από την αρχή πως θα εξελιχθεί όλο αυτό.

DonHuanDelSalsa

# 23 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 235
'Aρεσαν+: 0%

Με τον προηγουμενο ειχε σχεση και ηταν παρθενα...με εσενα ειχες σχεση για 3 μηνες και βλεποσασταν 1-2 φορες τη βδομαδα...γουατ δε φακ που λενε και στα εεε στην Αδανα... η καποιος μας δουλευει η η ζωη κυκνους κ(λ)ανει...θα χαζεψουμε...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Aggelo

# 24 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.094

Εισαι σιγουρος οτι ειχατε σχεση......γιατι εγω απ αυτα που διαβαζω της ησουνα

αδιαφορος...

Μαλλον της καλυψες το κενο μεχρι να βρει τον επομενο προχωρα παρακατω

και ξεχασε την χθες..

Αν στους 3 πρωτους μηνες μιας (σχεσης) που εισαι στα μελια δεν καιγεται να σε δει,

δεν θελει να ειναι συνεχεια μαζι μου και σ 'εχει για το γαιδαρο καβαλα τι να λέμε

τωρα αν ησουνα τοξικος... βαρετος ισως,μονοτονος ισως...αλλα τοξικος γιατι ?

Μ αρεσει που σε χωρισε αντι να την σουταρεις απο τον πρωτο μηνα αλλα μερικες

φιλε μου βρισκουν και τα κανουν,,..

Αρέσει στο μέλος Lolos-123

Aggelo

# 25 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.094
Γιατι δεν ηθελε να τα ζυγισει φιλε μου...ηθελε να σ εχει καβατζα...ποσο πιο απλο πια

Επρεπε να ειχες αντιληφθει οτι κατι δεν παει καλα και να κοψεις λασπη...δεν κανεις σχεση

για προσθεσεις προβληματα αλλιως καθεσαι μονος σου......τοσο προβληματα στο πρωτο

3μηνο επρεπε να την κανεις με ελαφρα σε χρονο dt...

Και να σου αρεσε οπως ειπες τελικα, εσυ δεν ζυγισες σωστα τα πραγματα...εβαλες αλλες

προτεραιοτητες απο την ουσια των πραγματων

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Markos664
Στην πρώτη κουβέντα που της είχα κάνει της είχα πει αυτό ότι θέλω να σε βλέπω περισσότερο και είχε πει θα το προσπαθήσω. Μετά όμως συνεχίστηκε αυτό, άρχισε και τα άκυρα της τελευταίας στιγμής και της λεω: "Αυτό που κάνεις δεν μου αρέσει και νιώθω ότι ειμαι η τελευταία επιλογή. Γιατί δεν προσπαθείς να τα ζυγίσεις λίγο καλύτερα μεταξύ εμένα και των φίλων σου. Δεν γίνεται να βγαίνεις συνέχεια με τα παιδιά και με εμένα να πρέπει να φέρεις τον κόσμο ανάποδα για να βγεις." Αυτο της είχα πει.

Enikos

# 26 στις 10/2/2020
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.656

Τι?... Φιδια?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από DonHuanDelSalsa

Με τον προηγουμενο ειχε σχεση και ηταν παρθενα...με εσενα ειχες σχεση για 3 μηνες και βλεποσασταν 1-2 φορες τη βδομαδα...γουατ δε φακ που λενε και στα εεε στην Αδανα... η καποιος μας δουλευει η η ζωη κυκνους κ(λ)ανει...θα χαζεψουμε...

Αρέσει στο μέλος agrotis53

alisida

# 27 στις 10/2/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

Συμπέρασμα :αδιαφορία 

(Αλλά επειδή μου αρέσει να λέω αλλά )

Το τελευταίο ,με τι ύφος της το είπες ???

Μήπως δεν ήσουν αρκετά πειστικός λέω...

Ή μήπως παραησουν "αρρενωπός" όταν το έλεγες ..

Τα λόγια σου φαίνονται ορθά και λογικά όταν τα διαβάζουμε. 

Ο τόνος της φωνής μου λείπει για να βγάλω συμπέρασμα .

Κρίμα να μην έχει δυνατότητα για 

ακουστικό μήνυμα το σχέσεις 

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Markos664

tzoulia59

# 28 στις 11/2/2020
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

21 ετων παρθενα ,,πολυ περιορισμενη με αυστηρες αρχες ...

που ενω  το κανατε ,,,εχει φιλους ,,

συναδελφους που βγαινει συνεχεια μαζι τους ,..

.ενω την εχουν περιορισμενη και δεν αργει να γυρισει σπιτι ,,,μετα τις 12 πμ ...

και παρ ολα αυτα η περιορισμενη ...παρθενα ...εκανε  σεξ μαζι σου αλλα τελικα σχεση δεν θελει ...

ενω δεν θα επρεπε να ξεκολλαει απο πανω σου ,,,

κι αυτη οχι μονο απεφευγε να σε βλεπει ...αλλα ουτε σε εμφανιζε σε φιλους της ,...ουτε ερχοταν σε παρεα φιλων σου ...

θα σε συμβουλευα να την στειλεις πακετο στους αυστηρους γονεις της ,,

γιατι ουτε σε επιθυμει ουτε σε θελει ,,,

.ψαξτο ,,,ενδιαφερεται για τον πρωην ,...

αν μαθεις οτι την φασωσε αυτος  ...μην απορησεις ...

και κυριως μην βγαλεις καπνους ...τελος το εργο ..

σωσε εστω την αξιοπρεπεια σου ,...

.οσο πιο γρηγορα το πιστεψεις τοσο καλυτερα για σενα ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Markos664

Τι μπορεί να συνέβη;

Καλησπερα, προσφατα με χωρισε η κοπελα μου. Τα ειχαμε 3 μηνες αλλα μου αρεσε πολυ. Γενικα το προβλημα ηταν οτι δεν ειχε χρονο για εμενα. Ενω μιλουσαμε καθημερινα μεσα στους 3 μηνες δεν μου προτεινε ποτε να βγουμε. Παντα επρεπε να προτεινω εγω, πραγμα που μετα απο λιγο ειχε καταντησει κουραστικο. Σε καποια φαση ειχαμε φτασει σε σημειο να βλεπομαστε 1 φορα την εβδομαδα και αν. Της εκανα μια ηρεμη κουβεντα και ειπε θα προσπαθησει να βλεπομαστε παραπανω αλλα μετα απο λιγο επιστρεψαμε στα ιδια παλι. Εντωμεταξυ εκεινη εβγαινε 2-3 φορες την εβδομαδα με συναδελφους απο τη δουλεια και φιλες της. Οπως επισης αρκετες φορες μου ειχε ακυρωσει ραντεβου τελευταια στιγμη για οτι να΄ναι λογους χωρις να προτεινει καποια αλλη μερα. Οποτε παλι επρεπε να προτεινω εγω. Ειχαμε φτασει στους 3 μηνες και δεν αλλαζε τιποτα οποτε αποφασισα να της κανω αλλη μια κουβεντα και να της πω οτι αυτο που κανει δεν μου αρεσει και οτι πιστευω θα επρεπε εφοσον ειχαμε πλεον μπει σε σχεση να προσπαθει και εκεινη λιγο περισσοτερο. Εκεινη νευριασε και αρχισε να μου λεει οτι ειμαι τοξικος, δημιουργω προβληματα και οτι βαρεθηκε να απολογειται συνεχως κλπ. Επειτα με χωρισε λεγοντας μου οτι ακομη εχει αισθηματα αλλα καταλαβε τελικα οτι δεν ηθελε σχεση. Εμενα αυτο που με εχει φαει ειναι να δω αν οντως ημουν τοξικος για να το διορθωσω στο μελλον γιατι εκεινη δεν θελει να συναντηθουμε να μιλησουμε.

Markos664

# 29 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η κοπέλα ήταν όντως παρθένα. Με τον προηγούμενο τα είχαν μερικούς μήνες αλλα τον χώρισε λόγω των γονιών της από ότι μου είπε οπότε δεν πρόλαβε να γίνει κάτι.

Markos664

# 30 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τώρα το αν ήμουν βαρετός και μονοτονος είναι πως το βλέπει ο καθένας. Και εκδρομουλα στο Ναύπλιο είχαμε πάει και γενικά σε ωραία μέρη την πήγαινα και έδειχνε να διασκεδάζει... από εκεί και πέρα τι να πω

Markos664

# 31 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το είχα αντιληφθεί από την αρχή άλλα έλεγα οκ είναι λίγο η δουλειά, λίγο η σχολή, λίγο οι γονείς της... ας κάνω λίγο υπομονή να δω που θα πάει. Τελικά όμως έβλεπα ότι δεν ήταν όλα αυτά απλώς δεν είχε σκοπό να επενδύσει και μάλλον γι'αυτό με χώρισε για έναν τέτοιο χαζό λογο

Markos664

# 32 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Alisida της το είχα πει με πολύ ήρεμο τρόπο και μάλιστα όσο το συζητούσαμε της μιλούσα όμορφα, αγάπη μου μωρό μου κλπ. Δεν της επιτέθηκα. Γενικά εκείνη με είχε στολίσει με 2-3 επίθετα, όχι κάτι τρομερό άλλα το είχε κάνει ενώ εγώ ποτέ. Επίσης μερικά άτομα νομίζουν ότι λέω μπαρούφες άλλα ρε παιδιά ποιος ο λόγος να μπω εδώ και να σας πω ψέμματα που δεν σας ξέρω καν; Σας λέω τι έγινε για να μου πείτε και εσείς μια γνώμη...

alisida

# 33 στις 11/2/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

Αυτά που είπες είναι λογικά 

Εφόσον τα είπες και με όμορφο τρόπο ,δεν βλέπω κανένα λάθος από την πλευρα σου .

Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι όλοι οι άνθρωποι θα εκτιμήσουν τους καλούς σου τρόπους .

Υπάρχουν και αχάριστοι ,άμυαλοι,ανασφαλείς ,ανώριμοι και άλλα α- που θα συναντήσεις .

Όσο πιο γρήγορα τους αναγνωρίζεις τις επόμενες φορές ,τόσο καλύτερα για εσένα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Markos664
Alisida της το είχα πει με πολύ ήρεμο τρόπο και μάλιστα όσο το συζητούσαμε της μιλούσα όμορφα, αγάπη μου μωρό μου κλπ. Δεν της επιτέθηκα. Γενικά εκείνη με είχε στολίσει με 2-3 επίθετα, όχι κάτι τρομερό άλλα το είχε κάνει ενώ εγώ ποτέ. Επίσης μερικά άτομα νομίζουν ότι λέω μπαρούφες άλλα ρε παιδιά ποιος ο λόγος να μπω εδώ και να σας πω ψέμματα που δεν σας ξέρω καν; Σας λέω τι έγινε για να μου πείτε και εσείς μια γνώμη...

Αρέσει στο μέλος Paralia48

DonHuanDelSalsa

# 34 στις 11/2/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 235

Φιλαρακι...εννοουσα οτι ουτε με σενα ειχε σχεση ουτε με τον πρωην αν ειναι ετσι οπως τα λες. Παιχνιδιζει το μικρουλι και μαζευει εμπειριες απο οπου βρει. (Μπορει και απο πολλους συγχρονως). Και κατι τελευταιο...πες μας οτι ειναι και μπαργουμανα η κατι παρομοιο και χτιζει καριερα με τους συναδερφους της για να το τερματισουμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Markos664
Η κοπέλα ήταν όντως παρθένα. Με τον προηγούμενο τα είχαν μερικούς μήνες αλλα τον χώρισε λόγω των γονιών της από ότι μου είπε οπότε δεν πρόλαβε να γίνει κάτι.

Markos664

# 35 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μέσα σε 3 μήνες είχα κάνει πολλά για εκείνη αλλά στην τελική δεν εκτίμησε τίποτα. Πολλές φορές καταπινα και δικές της βλακείες και δεν μιλούσα για να μην δημιουργώ προβλήματα όπως έλεγε. Στεναχωρήθηκα αρκετά με την όλη φάση και ακόμα και τώρα 1μιση μήνα μετά με βασανίζει. Αλλά τι να κάνω να της στείλω μήνυμα να την κυνηγήσω; Είχα κάνει μια προσπάθεια να μιλήσουμε από κοντά να βρούμε τι έφταιξε και δεν ήθελε, ηθελε μονο από το τηλέφωνο και ξενέρωσα και το άφησα.

Markos664

# 36 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Όχι ούτε καν. Πωλήτρια σε μαγαζί με ρούχα είναι.

agrotis53

# 37 στις 11/2/2020
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.463
εγω δεν μπορω να γραψω σε αυτο το θεμα... με ποιανουν τα γελια...τωρα εσεις πως μπορειτε και απαντατε σοβαρα ...μπραβο σας...
Αρέσει στο μέλος Enikos

achinos

# 38 στις 11/2/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

νομίζω άρχισε να δουλεύει το troll detector μου...

αλλά δεν είμαι κ σίγουρη...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Megalodondas

# 39 στις 11/2/2020
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 761

Τι να κάνεις βρε Μάρκο..

Αν ήσουν Μάρκα θά είχες 10 παρηγορητες τώρα..
Είμαστε πιο πρόθυμοι και προστατευτικοί εμείς

Markos664

# 40 στις 11/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι τριπ ρε παιδιά. Τι είναι τόσο αστείο; Άλλη δουλειά δεν έχω να μπαίνω εδω να τρολλαρω

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε