Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Το αγόρι μου.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Roudolfita

# 1 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 34 / Διαζευγμένη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 13
'Aρεσαν+: 0%

Το αγόρι μου.

Γεια σας..Θέλω την γνωμη σας,είναι πολύ σημαντικη για μένα..Το θέμα μου το εξής.. Με το αγόρι μoυ είμαστε 2 χρόνια περίπου μαζί μου..Περάσαμε παρα πολλα ,κι όλα αυτά στη προσπάθεια του να δώσει κάποιες πολύ απαιτητικές εξετασεις..Του στάθηκα παρά πολύ, ομολογουμένως.Περισυ τον διάβαζα,δυστυχώς δε πέρασε για ελαχιστα. Φέτος πάλι ξαναεδωσε ήταν άριστος ωστόσο λόγω ατυχία ή ίσως ρουσφετιου..κάποια άλλη πήρε τη θέση του,δυστυχώς έμεινε πάλι απ' έξω .. Έχει ξεκάθαρα σημάδια κατάθλιψης,αυπνοια εδώ κ μέρες,βιντεοπαιχνίδια όλη μέρα και το βράδυ επίσης..Όμως δε θέλει βοήθεια από κανενα,και επίσης φαίνεται σαν να μην με αγαπάει πια.. Δε Μ αγγίζει καν,δε θέλει να μαστε μαζί όσο ήμασταν.. Την Τσικνοπέμπτη πήγε σε φίλους του,αλλά Μ άφησε μόνη σπίτι.. Αιτία ότι είχαμε λέει είχαμε μαλώσει κι αυτό επειδή Κάποια στιγμή βγήκε για καφέ κι επί τέσσερις ώρες δε σήκωνε τηλέφωνο ( απανταγες μόνο σε μνμ/ επειδή λέει ήταν σε λέσχη bridge κ κανείς δε το σήκωνε..).Κι του ψιλο θυμωσα..Είναι απότομος..Πάρα πολύ,ειναι σκληρός.. Κυρίως όμως μου είπε ότι συντέλεσα στην αποτυχία του..Επειδή λέει του γκρινιάζα.. ΔΕ ξέρω τι να κάνω..Ποια είναι η γνώμη σας..Να σημειώσω επίσης ότι λίγο πριν βγουν τα αποτελέσματα άστα. Όλη μέρα αγκαλίτσα..μου λέγε σε λατρεύω..Τι άλλαξε ξαφνικά.. Κάτι ακόμα οι γονείς του απ' την αρχή δεν με πάνε,επειδή έχω παιδάκια απ το προηγούμενο μου γάμο. Ας απαντήσουν και άντρες να δω τη γνώμη σας.. Ευχαριστω

Megalodondas

# 2 στις 22/2/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 468

Με μαθητή τα έφτιαξες?

Στα 45 να ψάχνεις  ,μυαλουδακι κουκούτσι?
Αρέσει στα μέλη Heptamer, tzoulia59

wish_

# 3 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.651

Σχόλιο # 2 από Megalodondas

Με μαθητή τα έφτιαξες?

Στα 45 να ψάχνεις  ,μυαλουδακι κουκούτσι?

wish_

# 4 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη

Τι εξετασεις ηταν αυτες που τον βοηθούσες κιόλας?

Οπως και να χει ο φιλος σου φαινεται να το πηρε βαρεως και να δειχνει την δυσαρεσκια του απομακρυνοντας σε και κανοντας άλλα πραγματα που δεν σε περιλαμβανουν.
σαν να τον πηρε παραπανω απο κατω απ οσο θα επρεπε,μενετε μαζι? οπως και να χει στις δυσκολιες φαινονται οι ανθρωποι,οταν δεν εχεις ν αντιμετωπισεις κατι φυσικο ειναι να εισαι αγκαλιτσες και λουλουδια.

Ελπιζω να μη μενετε μαζι,αν μενετε μαζι δεν ειναι ωραια εικονα αυτη για το παιδι σου και θα πρεπε να το ξερει και ο ιδιος που σ επελεξε για να ειστε μαζι.απο την άλλη αν δεν μενετε μαζι δωστου απλα το χωρο του αλλα κανοντας του μια κουβεντα για τις εξετασεις και τον τροπο που το αντιμετωπιζει,για τις ευθυνες που σου ριχνει για την αποτυχια του,για τις δυσκολιες και αποτυχιες που ολοι αντιμετωπιζουν σε εξετασεις και οτι η αντιδραση του ναι μεν δικαιολογειται οχι ομως αν συνεχιστει.. ειναι φρεσκο ακόμα αλλα μια συζητηση με τον ανθρωπο σου εινια καλο να γινει για να ξερεις καλυτερα πως να κινηθεις.

το παιδάκι σου ομως παντα προτεραιότητα μην το αφηνεις να σε βλεπει στεναχωρημενη για εναν άντρα.

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 5 στις 22/2/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 20.878

Φως φαναρι!!!...

Αν τον διαβαζες, οπως γραφεις...

Τον εκαψες τον αθρωπο...

Ειναι απλο, αυτο που συμβαινει...

Αρέσει στα μέλη Heptamer, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

erianthi80

# 6 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 20
Το γεγονός ότι είναι καταθλιπτικός είναι εξακριβωμένο ιατρικά, ή είναι μια έννοια που έχει αποδώσει ο ίδιος (ή εσύ) στον εαυτό του; Αναρωτιέμαι ένας καταθλιπτικός πώς βγαίνει με τους φίλους του και παίζει bridge... Συνήθως αυτοί όλοι μέρα κάθονται σπίτι τους και κοιτάνε το ταβάνι.Αυτό σημαίνει κατάθλιψη. Το να βάζεις ταμπέλες δεν θα σε βοηθήσει να δεις καθαρά τη κατάσταση και τις πιθανές αιτίες για τις απότομες αντιδράσεις του, με αποτέλεσμα το ένα μέρος της σχέσης να αποποιείται κάθε ευθύνη (εν προκειμένω εσύ) . Θα μπορούσες αρχικά να αποφεύγεις να του δημιουργείς πηγές άγχους που εδραιωμένα του δημιουργούν όλη αυτή την πίεση. Είσαι έτοιμη να αλλάξεις κάποιες πτυχές του εαυτού σου και να δεις τα πράγματα αλλιώς;Αυτό προϋποθέτει ότι είσαι σίγουρη ότι βλέπεις κάποιο μέλλον για τη σχέση σας κι ότι τον αγαπάς.Υπάρχει ηλικιακή διαφορά;

papadoud

# 7 στις 22/2/2020
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 155

Με τον Άη Βασίλη τα 'φτιαξες;

Άσε, μόνο για να μοιράζει τα δώρα του σε άλλους σε θέλει.

wish_

# 8 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη

erianthi 80 εγραψε: @ Θα μπορούσες αρχικά να αποφεύγεις να του δημιουργείς πηγές άγχους που εδραιωμένα του δημιουργούν όλη αυτή την πίεση. Είσαι έτοιμη να αλλάξεις κάποιες πτυχές του εαυτού σου και να δεις τα πράγματα αλλιώς;Αυτό προϋποθέτει ότι είσαι σίγουρη ότι βλέπεις κάποιο μέλλον για τη σχέση σας κι ότι τον αγαπάς.Υπάρχει ηλικιακή διαφορά; @

Mια αποτυχία σε εξετασεις ειχε το παιδί,σιγα μην κατσει η κοπελα να σκεφτεται συνεχεια τι να κανει μην τον ανχωσει,δεν ειναι δα κανα μικρό παιδι για να μην καταλαβαινει ποσο πρεπει να θρηνησει για μια αποτυχια σε εξετασεις.και αλλοι δωσαν για ασεπ,δικαστικα.ιατρικα και δυο φορες αλλα δεν κατσαν να σκασουν ολοι οπως ο θεματοθετης.οχι οτι δεν υπαρχει και η περιπτωση του.

η θεματοθετρια να καταλαβει απλα οτι δεν ειναι και αυτος παιδι της να τον διαβαζει.αλλο κραταω βιβλιο ρωταω ερωτησεις και απαντας και άλλο διαβαζω τον άλλο.παιδι εχει στην τελική.

αληθεια ο συντροφος σου δουλευει roudolfita?

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alisida

erianthi80

# 9 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη

Wish, 

Αναρωτήθηκα απλώς ποια θα μπορούσε να είναι η" πηγή "της πίεσης ώστε να ωθεί το σύντροφο της θεματοθέτριας να της συμπεριφέρεται με τέτοια σκληρότητα όπως αναφέρει, δυσανάλογη της "βοήθειας" που του έχει προσφέρει.

Διάβασα προσεκτικά το κείμενο πριν δώσω απάντηση.

Αρέσει στα μέλη Roudolfita, wish_

Roudolfita

# 10 στις 22/2/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

Το αγόρι μου..

Τον αγαπώ και εγώ επενδύσει στη σχέση αυτή,ναι θα ήθελα να χουμε κοινό μέλλον,και το θελω. Κι εκείνος έτσι λεει. Αλλά προφανώς ακόμα δεν είναι σε φαση. Δυστυχώς δεν δουλεύει,είναι 27, τον βοηθούν οι γονείς του ακομα.Αλλα θα βρει δουλειά φετος.Υπάρχει μια ηλικιακή διαφορά ,είμαι 6 χρόνια μεγαλύτερη του ,βέβαια φαίνομαι μικρότερη του.Δεν του έκανα εγώ μαθήματα φέτος,πέρυσι μόνο.Φετος έκανε μαθήματα σε άλλον,όμως παραδέχτηκε ότι δε τον κάλυπταν όσο όταν του έκανα εγώ. Ο λόγος που δεν πέρασε,δεν ήταν από ανικανότητα,ήταν καθαρά από πλάγια μέθοδο εισαγωγής μιας άλλης κοπέλας..Αυτή μάλλον χρησιμοποίησε μέσον..Η κάτι τέτοιο.. Το μικρό μου όντως κάποιες φορές με βλέπει λυπημένη..Αλλά προσπαθώ να το αλλάξω. Αυτό πουου είπατε ότι ναη του δημιουργω άγχος προσπαθώ να το κάνω..

Roudolfita

# 11 στις 22/2/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

Είναι λίγο μικροτερος..

Είναι 6 χρόνια μικρότερος μου,όμως φαίνομαι πουλ μικρότερη του..Γενικώς οι δικοί του δε με πολύ πήγαιναν τόσο απ' την αρχή λόγω των μικρών που ειχααπ το προηγούμενο γάμο. Περυσι έκανα μαθήματα σε εμένα,φέτος όμως έκανε σε κάποιο άλλον,που όπως παραδέχτηκε δε τον κάλυψε. Ο λόγος που φέτος δεν πέρασε στη πραγματικότητα είναι ότι κάποια άλλη συμμετέχουσα πήρε τη θέση του..Η συγκεκριμένη δεν είχε ιδέα,προφανώς χρησιμοποίησε άλλους τρόπους για να μπει στη σχολή..Στην ουσία ήταν ατυχος,αλλά το έχει πάρει πάρα πολύ βαριά.. Παίζει να ασχολείται με καμία άλλη..?

agapimou11

# 12 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 42 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 634

Η διαφορά ηλικίας σας δεν είναι μεγάλη, μην εστιαζεις εκεί. 

Να εστιασεις στο ότι είστε σε πολύ διαφορετικές φάσεις στη ζωή σας κάτι που μπορεί να έχει πολύ αρνητικό αντίκτυπο στη σχέση σας. 

Δεν δουλεύει, στηρίζεται στους γονείς του ακόμα κι αυτό είναι μεγάλο πρόβλημα. 

Εσύ εργαζεσαι; 

Τον έχουν γνωρίσει τα παιδιά σου;

wish_

# 13 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη

συνηθως ξεσπαμε σε αυτους που ειναι θεωρουμε δικους μας ανθρωπους.οποτε περνωντας μια απογοητευση θεωρω οτι βρηκε να του φταιξει και η κοπελα του οποτε ξεσπασε εκει.απλα για μενα το θεωρησα υπερβολη να κανει κατι εκεινη γι αυτο το ειπα χωρις να εχω καποια προθεση.

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από erianthi80

Wish, 

Αναρωτήθηκα απλώς ποια θα μπορούσε να είναι η" πηγή "της πίεσης ώστε να ωθεί το σύντροφο της θεματοθέτριας να της συμπεριφέρεται με τέτοια σκληρότητα όπως αναφέρει, δυσανάλογη της "βοήθειας" που του έχει προσφέρει.

Διάβασα προσεκτικά το κείμενο πριν δώσω απάντηση.

wish_

# 14 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη

27 χρονων δεν νομιζω οτι ξερει και τοσο τι θελει.νομιζω οτι χανεις το χρονο σου και αυτος βολευεται μαζι σου.

Λογικο να μη θελουν οι γονεις μια μεγαλυτερη με παιδι για το γιο τους.απο τη στιγμη που μενει με γονεις και οχι μαζι σου αστον να ζησει και να θρηνησει την αποτυχια του και αφου λες οτι τον θες εχε και την επικοινωνια που νομιζεις με τηλεφωνα και μηνυματα.Λογικα αφου απετυχε στις εξετασεις η που θα ξαναδωσει η που θα πρεπει τωρα να βρει μια δουλεια.οποτε δωσε λιγες μερες να παρει ξανα τα πανω του και να δεις πως θα προχωρησει με τη ζωη του,τι αποφασεις θα παρει και πως θα συμπεριφερθει σε σενα αλλα παρε και εσυ το χρονο ν αναρωτηθεις αν πραγματικα σου κανει αυτος ο ανθρωπος.

Αρέσει στο μέλος Enikos

tzoulia59

# 15 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.158

ν αφησεις τον ανθρωπο ησυχο ,,,εισαι 34 ετων χωρισμενη με 2 παιδια ...και καλα κανεις ,,,

κι αυτος 27 ,,,εξαρταται απο τους γονεις του και  κοιταζει να στησει το μελλον του ,,,

και οι γονεις του δεν συμφωνουν μ αυτη την σχεση ,,και καλα κανουν ...

η διαφορα των 6 ετων δεν ειναι μεγαλη αλλα να εστιασεις στην φαση της ζωης αυτου του ανθρωπου ...

συζειτε 2 χρονια και μετα την αποτυχια του να ενταχθει καπου επαγγελματικα τα ριχνει επανω σου γιατι του γκρινιαζες ...

αν και η παρουσα κατασταση εχει ενα στρες και μια καταθλιπτικη κατασταση ,,,ολοι καταθλιπτικοι ειμαστε μην κολλαμε εκει ...

ο ανθρωπος αυτος ειναι ακαταλληλος για σενα ...και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι η σχεση αυτη θα διαλυθει ..

προετοιμασου ..για να μην σου ερθει αποτομο ...

κι αλλη φορα να σου γινει μαθημα να μην μπλεκεις με πιτσιρικαδες ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Roudolfita

Είναι λίγο μικροτερος..Είναι 6 χρόνια μικρότερος μου,όμως φαίνομαι πουλ μικρότερη του..Γενικώς οι δικοί του δε με πολύ πήγαιναν τόσο απ' την αρχή λόγω των μικρών που ειχααπ το προηγούμενο γάμο. Περυσι έκανα μαθήματα σε εμένα,φέτος όμως έκανε σε κάποιο άλλον,που όπως παραδέχτηκε δε τον κάλυψε. Ο λόγος που φέτος δεν πέρασε στη πραγματικότητα είναι ότι κάποια άλλη συμμετέχουσα πήρε τη θέση του..Η συγκεκριμένη δεν είχε ιδέα,προφανώς χρησιμοποίησε άλλους τρόπους για να μπει στη σχολή..Στην ουσία ήταν ατυχος,αλλά το έχει πάρει πάρα πολύ βαριά.. Παίζει να ασχολείται με καμία άλλη..?

erianthi80

# 16 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη

Wish, 

Το να ξεσπάμε στους δικούς μας ανθρώπους για τα δικά τους επιτεύγματα (εν προκειμένω σύμφωνα με τα λεγόμενα της, χάρη σε εκείνη οφείλει την αριστεία του στις εξετάσεις), είναι τουλάχιστον διαστροφικό. 

Αλλά κάπου αναφέρει ότι του γκρίνιαζε συνεχώς, θα ήθελε να μας εξηγήσει τι είδους γκρίνια ήταν αυτή και τί βαρύτητα είχε στη σχέση τους ώστε εκείνος να βγάζει το σκληρό του πρόσωπο προς τα έξω και να μη παίρνει ούτε να δίνει αλλά ούτε και να δείχνει καθόλου αγάπη;(επαψες αγάπη να θυμίζεις που λέει και το τραγούδι ). 

Υπήρξαν κάποιες προειδοποιήσεις ή ενδείξεις από μέρους του για κάποια θέματα, λύσεις τις οποίες η θεματοθέτρια ανέβαλε συνεχώς;

Άσχετο, αλλά με ροή εγκρίσεων τρεις φορές την ημέρα, δεν γίνεται συζήτηση, ούτε είναι δυνατόν να είμαστε stand by σε μια οθόνη για την επιμέλεια των κειμένων!

Καλή συνέχεια, παιδιά!

Αρέσει στο μέλος Roudolfita

tractatus

# 17 στις 22/2/2020
author
Γυναίκα / 56 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέο Ψυχικό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9

...αφου

εισαι μαμα 2 παιδιων...γιατι θες & τριτο;;;Απορια.
Αρέσει στα μέλη alisida, Sourya

Enikos

# 18 στις 22/2/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 20.878

Και αμα ειναι στουρναρι, (που για ετσι τον κοβω), αυτη την δουλεια θα κανουμε?...

Στο θρηνο και εμεις?...

Νο ποσιβλε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από wish_

Λογικο να μη θελουν οι γονεις μια μεγαλυτερη με παιδι για το γιο τους.απο τη στιγμη που μενει με γονεις και οχι μαζι σου αστον να ζησει και να θρηνησει την αποτυχια του 

Αρέσει στα μέλη Sourya, Roudolfita

tzoulia59

# 19 στις 23/2/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.158

ο τυπος αυτος ειναι 27,,βρηκε  μια γυναικα πιο ωριμη ,,,καλοπερνουσε,,,και εδινε υποσχεσεις ,,,

.ολοι μα ολοι ...τον πρωτο καιρο τα ιδια λενε ..ειτε ενδιαφερονται ουσιαστικα ...για την γυναικα ...ειτε οχι ...

καπου ακουσα απο ψυχολογο διακεκριμενο οτι ο αντρας μπαινει σε μια φντασιωτικη κατασταση .

που μπορει την ωρα που το λεει να το πιστευει ...

αλλα οταν απομακρυνεται ..δεν ισχυει αυτο ...πραγματικα 

..εχει να κανει με το ενστικτο της γονιμοποιησης ...

να παρασυρει το θηλυκο να του κ,.,τσει ...ο στοχος ειναι η σεξουαλικη επαφη ,...

και εχουμε τα φαινομενα ...γιατι μου ειπε οτι μ αγαπαει και ενω  δεν μπορουσε χωρις εμενα 

..μετα με χωρισε ,,,

οι πραξεις αποδεικνυουν την προθεση του αλλου κι οχι τα λογια ...

βασικα και τα δυο ...

αλλα υπαρχουν αντρες που δυσκολευονμται να εκφρασουν τα συναισθηματα τους αλλα οι πραξεις τους ειναι το πειστηριο ...

,,,ολα αυτα τα αβασιμα γιατι του γκρινιαζε κλπ ...η γκρινια ειναι μια ενοχλητικη ...διαθεση ...

αλλα εδω το κυριως θεμα ειναι αλλο ...οτι ο τυπος απλα απο τα 25 εως τα 27 χορτασε ...δεν θελει αλλο ,,,

τωρα τον απασχολουν τα σοβαροτερα ..να ενταχθει εργασιακα ...και συμφωνω ...

θα κανει κατι πισωγυρισματα στις ξεραιλες ,,και μετα θα επικρατησει η επιθυμια της οικογενειας ...

γιατι οταν οι οικογενειες ειναι αντιθετες με μαθηματικη ακριβεια επηρεαζουν τα παιδια ...

σχεδον παντα ...συντομα η μακροπροθεσμα ...

για ποσα διαζυγια δεν ευθυνονταιοι γονεις; 

;.και καθολου δεν τους ενδιαφερει τους γονεις αν διαλυθει μια οικογενεια ...αν υπαρχουν παιδια ...

δεν θελουν το συγκεκριμενο ατομο για το παιδι τους ...το παιδι τους τους ενδιαφερει ,,,και ποιον θα φανε στην μαπα για τα υπολοιπα χρονια της ζωης τους ..

εγω παντως ειμαι με τους γονεις ...κατι θα ξερουν ,..

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από erianthi80

Wish, 

Το να ξεσπάμε στους δικούς μας ανθρώπους για τα δικά τους επιτεύγματα (εν προκειμένω σύμφωνα με τα λεγόμενα της, χάρη σε εκείνη οφείλει την αριστεία του στις εξετάσεις), είναι τουλάχιστον διαστροφικό. 

Αλλά κάπου αναφέρει ότι του γκρίνιαζε συνεχώς, θα ήθελε να μας εξηγήσει τι είδους γκρίνια ήταν αυτή και τί βαρύτητα είχε στη σχέση τους ώστε εκείνος να βγάζει το σκληρό του πρόσωπο προς τα έξω και να μη παίρνει ούτε να δίνει αλλά ούτε και να δείχνει καθόλου αγάπη;(επαψες αγάπη να θυμίζεις που λέει και το τραγούδι ). 

Υπήρξαν κάποιες προειδοποιήσεις ή ενδείξεις από μέρους του για κάποια θέματα, λύσεις τις οποίες η θεματοθέτρια ανέβαλε συνεχώς;

Άσχετο, αλλά με ροή εγκρίσεων τρεις φορές την ημέρα, δεν γίνεται συζήτηση, ούτε είναι δυνατόν να είμαστε stand by σε μια οθόνη για την επιμέλεια των κειμένων!

Καλή συνέχεια, παιδιά!

Αρέσει στο μέλος wish_

Roudolfita

# 20 στις 23/2/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Εκείνος.με.πλησιασε πρώτος...Εκείνος με κυνήγησε για μήνες..Του είχα εκφράσει τις αμφιβολιες μου.για τη σχέση αυτή ,αλλά εκείνος το έβλεπε ανοιχτό μυαλά και δεν τον ένοιαζε.. Δε μπλέκω με πιτσιρικαδες,όπως λέει η κυρία Tzoulia59.. Συνηθως με προσεγγίζουν διότι αν και 33,μοιάζω κάλλιστα για 23.. Παρ όλα αυτά ήταν η πρώτη φορά που έκανα κατι με.μικροτερο αντρα.. Επίσης μόνο καλό του έκανα.. Σε όλα..Μαθήματα,μεταφορά όπου θέλει με τα αμάξι,χρήματα του τσόνταρα άμα χρειάζοταν..Ακόμα και στη δουλειά μου ήθελα να τον βάλλω.. Ναι τα παιδιά μου τον έχουν γνωρίσει ως έναν φίλο μου. Τον συμπαθούν ,και μέχρι εκεί.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε