Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Το αγόρι μου.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Roudolfita

# 41 στις 24/2/2020
author
Γυναίκα / 34 / Διαζευγμένη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 13
'Aρεσαν+: 0%
Λέγοντας ότι δεν είμαι κ ιδιαίτερα βγαλμένη στη ζωή,εννοώ ότι και πριν κάνω τα δίδυμακια μου,ήμουν του σπιτιού..δεν πολυεβγαινα ούτε είχα παρέες κ τετοια.. Διάβαζα πάρα πολύ,και πρώτα ήθελα να τελειώνω με τις υποχρεώσεις και μετά να βγω..Άρα δε πολυεβγαινα..Σκέφτεται στη πόλη που μένουμε,εγώ δεν είχα ιδέα από στέκια,φαγηταδικα ,κλαμπ... Τπτ εκείνος πάλι τα γνώριζει ολα, τα χε γυρίσει στα 18 του όλα εδώ.. Τώρα βέβαια δεν βγαίνει καθόλου,τα χει βαρεθεί λέει..( εκείνος μένει μόνος του,όχι με γονείς. Οι γονείς του, αν και μορφωμένοι, είναι από χωριό 3 ώρες από δω .)

Roudolfita

# 42 στις 24/2/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Το θέμα του μήπως υπάρχει άλλη,ήρθε στο μυαλό μου όταν κατάλαβα ότι η συμπεριφορά του δε δικαιολογείται να έχει αλλάξει τοόσο ξαφνικά σε φάση μιας ημερας.. Και τόσο έντονα..Δηλαδή τη μέρα που βγήκαν τα αποτελέσματα, ήμασταν αγκαλιά του χαιδευα το χέρι και μου έλεγε,ότι αν δεν είχε εμένα θα έκανε κακό στον εαυτό του..Την επόμενη το πρωί ξυπνάμε,κ καθώς τον πηγαινω στη σχολή για να κάνουμε ένσταση..Είναι οοολο νεύρα,απότομος..δε με αγγίζει καν..Από εκείνη τη στιγμή έως και τωρα,5 μέρες δηλαδή..είναι κάποιος άλλος..Σαν να μη τον γνωρίζω..Σαν ξαφνικά να πέθανε ο άνθρωπος μου..

Roudolfita

# 43 στις 24/2/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Είναι όλη μέρα πάνω στον υπολογιστή κλείνει 16-17 ώρες.. το βράδυ δε κοιμάται,παίζει παλι.(.LOL..)Κοιμάται στης 6:30 -7 το πρωί...Καπνίζει 2 πακέτα τα την ημέρα. Κι όλη μέρα ελάχιστα μνμ.. ή και καθόλου. Άπαξ και σταματάει το παιχνίδι με παίρνει τηλ ..Αλλά από κοντά είναι παγωμένος..Μου Λειπει αυτό που είχαμε. Δυο μερες μετά τα αποτελέσματα,όπου είχε ήδη γίνει έτσι..) πήγε σε ένα καφέ( σαν καφενείο πιο πολύ) όπου παίζανε bridge..με ένα φίλο και άλλο ένα παιδί..Ήταν εκεί μέσα 3-4 ώρες μου έστελνε μνμ αλλά δε σήκωνε τηλ,ότι και καλά κάνεις δε σηκώνει εκεί μέσα. Και τα πήρα λίγο και του την είπα..Οπότε ψιλομαλωσαμε,και ούτε του είπα να έρθει σπιτιου να κοιμηθούμε μαζί ούτε τπτ..Την επόμενη λοιπόν πήγε μοναχός του σ ενα φιλικο σπίτι όπου ήταν ένα ζευγάρι,ένα κολλητός του και η ξαδέρφη του κολλητού..Εμένα δε μου είπε να πάω .. με την δικαιολογία ότι είχαμε μαλωσει τη προηγουμενη..Σκέφτομαι μήπως γουστάρει κάποια άλλη,στη προκειμένη τη ξαδέρφη αυτού του φίλου του..Γι αυτό είχα ψάξει κ το κινητό του..( δε βρήκα κάτι βέβαια..) Τον ρώτησα..Ανοιχτά..Μήπως σ αρέσει αυτή? Μου είπε πως " όχι.." πως " είναι πιτσιρικι.." και ότι αν του άρεσε κάποια δε θα έσβηνε fb και instagram...( Αν και θα μπορούσε..Γιατί έτσθ κρύβει ότι έχει σχέση με εμένα..Φωτός δηλαδή κτλ..Που μπορεί να δει η εκάστωτε.. Σας ζαλισα..Συγγνωμη

Megalodondas

# 44 στις 25/2/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 468

Κατάσκοπος..

Μήπως αγχώνεσαι υπερβολικά μήν τόν χάσεις?

Χαλάρωσε

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Roudolfita
Είναι όλη μέρα πάνω στον υπολογιστή κλείνει 16-17 ώρες.. το βράδυ δε κοιμάται,παίζει παλι.(.LOL..)Κοιμάται στης 6:30 -7 το πρωί...Καπνίζει 2 πακέτα τα την ημέρα. Κι όλη μέρα ελάχιστα μνμ.. ή και καθόλου. Άπαξ και σταματάει το παιχνίδι με παίρνει τηλ ..Αλλά από κοντά είναι παγωμένος..Μου Λειπει αυτό που είχαμε. Δυο μερες μετά τα αποτελέσματα,όπου είχε ήδη γίνει έτσι..) πήγε σε ένα καφέ( σαν καφενείο πιο πολύ) όπου παίζανε bridge..με ένα φίλο και άλλο ένα παιδί..Ήταν εκεί μέσα 3-4 ώρες μου έστελνε μνμ αλλά δε σήκωνε τηλ,ότι και καλά κάνεις δε σηκώνει εκεί μέσα. Και τα πήρα λίγο και του την είπα..Οπότε ψιλομαλωσαμε,και ούτε του είπα να έρθει σπιτιου να κοιμηθούμε μαζί ούτε τπτ..Την επόμενη λοιπόν πήγε μοναχός του σ ενα φιλικο σπίτι όπου ήταν ένα ζευγάρι,ένα κολλητός του και η ξαδέρφη του κολλητού..Εμένα δε μου είπε να πάω .. με την δικαιολογία ότι είχαμε μαλωσει τη προηγουμενη..Σκέφτομαι μήπως γουστάρει κάποια άλλη,στη προκειμένη τη ξαδέρφη αυτού του φίλου του..Γι αυτό είχα ψάξει κ το κινητό του..( δε βρήκα κάτι βέβαια..) Τον ρώτησα..Ανοιχτά..Μήπως σ αρέσει αυτή? Μου είπε πως " όχι.." πως " είναι πιτσιρικι.." και ότι αν του άρεσε κάποια δε θα έσβηνε fb και instagram...( Αν και θα μπορούσε..Γιατί έτσθ κρύβει ότι έχει σχέση με εμένα..Φωτός δηλαδή κτλ..Που μπορεί να δει η εκάστωτε.. Σας ζαλισα..Συγγνωμη

Αρέσει στο μέλος Roudolfita

Alezandra

# 45 στις 27/2/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 419

Η ιστορία σου είναι αληθινή πιστεύω και την εξηγώ ως εξής :

Αυτός όπως λες γυρναγε εδώ κι εκεί από τα 18 του.Οταν λοιπόν σε γνωισε μαζεύτηκε για λίγο και επειδή είχε και εξετάσεις οι γονείς του χάρηκαν που τον μάζεψες να νοικοκυρευτει Τώρα όμως που βλέπουν ότι συνεχίζετε ,φοβούνται μη σε παντρευτεί και χαραμίσεις τη ζωή του με μια μεγάλη γυναίκα γιατί έτσι σε βλέπουν.Το πρόβλημα όμως είναι και ο ίδιος γιατί δεν είναι ικανός να αποκατασταθεί επαγγελματικά και αντί να δει τι θα κάνει εχει επαναπαυτει στους δικούς του να τον ταιζουν και σ σ εσενα.

Δεν κάνει ,αστον όσο είσαι μικρή να βρεις έναν άντρα να σε στηρίζει όχι να είσαι μαμά του.

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Roudolfita
Λέγοντας ότι δεν είμαι κ ιδιαίτερα βγαλμένη στη ζωή,εννοώ ότι και πριν κάνω τα δίδυμακια μου,ήμουν του σπιτιού..δεν πολυεβγαινα ούτε είχα παρέες κ τετοια.. Διάβαζα πάρα πολύ,και πρώτα ήθελα να τελειώνω με τις υποχρεώσεις και μετά να βγω..Άρα δε πολυεβγαινα..Σκέφτεται στη πόλη που μένουμε,εγώ δεν είχα ιδέα από στέκια,φαγηταδικα ,κλαμπ... Τπτ εκείνος πάλι τα γνώριζει ολα, τα χε γυρίσει στα 18 του όλα εδώ.. Τώρα βέβαια δεν βγαίνει καθόλου,τα χει βαρεθεί λέει..( εκείνος μένει μόνος του,όχι με γονείς. Οι γονείς του, αν και μορφωμένοι, είναι από χωριό 3 ώρες από δω .)

marie_la_journaliste

# 46 στις 27/2/2020
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 541

ε αμα πεθανε να ζησουμε να τον θυμομαστε!

Ενταξει ειναι ενα μεταβατικο σταδιο  ..πικραθηκε, στεναχωρεθηκε, αμιλητος, αγελαστος...αλλα τον ανθρωπο μας  που τοσο μας στηριξε φιλε δε τον κανουμε περα!!! δε φταιει σε τίποτα πες του...συζηταμε μαζι του ωστε να μας καταλαβει και να συμπαρασταθει στην αποτυχια μας...ΒΡΕ αντε γεια...πολυ παρτακιας ο τυπος!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Roudolfita
Το θέμα του μήπως υπάρχει άλλη,ήρθε στο μυαλό μου όταν κατάλαβα ότι η συμπεριφορά του δε δικαιολογείται να έχει αλλάξει τοόσο ξαφνικά σε φάση μιας ημερας.. Και τόσο έντονα..Δηλαδή τη μέρα που βγήκαν τα αποτελέσματα, ήμασταν αγκαλιά του χαιδευα το χέρι και μου έλεγε,ότι αν δεν είχε εμένα θα έκανε κακό στον εαυτό του..Την επόμενη το πρωί ξυπνάμε,κ καθώς τον πηγαινω στη σχολή για να κάνουμε ένσταση..Είναι οοολο νεύρα,απότομος..δε με αγγίζει καν..Από εκείνη τη στιγμή έως και τωρα,5 μέρες δηλαδή..είναι κάποιος άλλος..Σαν να μη τον γνωρίζω..Σαν ξαφνικά να πέθανε ο άνθρωπος μου..

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost