Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ξυλοδαρμός

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Kristina_

# 21 στις 29/2/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 846
'Aρεσαν+: 0%

Φιλεναδα οι πραξεις των ανθρωπων εχουν συνεπειες...40 λες...δεν το εμαθες ακομη???

Ενταξει τρολ εισαι αλλα τα χεις παρακανει σαλατα στο σεναριο

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από erianthi80

Επειδή είμαι εγώ το θύμα!

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos

MiltosRNLI1930

# 22 στις 29/2/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Αυτο

το Θεμα μου θυμησε τη Μανταμιτσα που δουλευε στο ταχυφαγειο με τα ξεχωριστα δωματια .Δωματιο τυλιχτων ,δωματιο κεμπαπ και δωματιο γαλοπουλας .

Η διευθυντρια μια φαρμακερα αυστηρη γεροντοκορη την υποχρεωνε να μεταφερει απο το μαγηρειο σε καροτσακι μεσω ολισθηρων πατωματων απο τα ζουμια που επεφταν στις στροφες τις γαλοπουλες .Ζητησε η φουκαριαρα τη βοηθεια του Φορουμ πως να ξεφυγει απο την καταπιεση .
Αρέσει στα μέλη Enikos, AristotelisNik

alisida

# 23 στις 29/2/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.804

Κάτσε βρε παιδί μου ...

Δηλαδή ,είσαι η ερωμένη του διευθυντή ,γίνατε βουκινο ότι βγάζετε τα ματάκια σας 

Και κάνεις έτσι για λίγο ξύλο από την (φαντάζομαι επίσημη αγαπημένη)

Άστο 

Δεν σε παίρνει ούτε για μήνυση ούτε για διαμαρτυρία στην hr.

Καλύτερα ψάξε για δουλεια ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από erianthi80

Επειδή είμαι εγώ το θύμα!

Αρέσει στα μέλη papadoud, Kristina_

26-29-31

# 24 στις 29/2/2020
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.414

Βρε Χριστνα τσαμπα τοση εμπειρια που χεις εδω μεσα???

Στον επομενο τονο που θα αποκαλυφθει οτι και αλλη συναδελφος  

εκτελουσε και χρεη ερωμενης να δεις?

Ο διευθυνων και μαλλον και ιδιοκτητης της επχειρισης πραττει σοφα...

Θα εξολοθρευθουν μονες τους.

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Kristina_

Φιλεναδα οι πραξεις των ανθρωπων εχουν συνεπειες...40 λες...δεν το εμαθες ακομη???

Ενταξει τρολ εισαι αλλα τα χεις παρακανει σαλατα στο σεναριο

Αρέσει στα μέλη alisida, papadoud και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 25 στις 29/2/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αργεντινή

Βρε πανωωω προσπαθω να μαντεψω τι πουλα η επιχειριση :>:>:> φυκια λες?

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από 26-29-31

Βρε Χριστνα τσαμπα τοση εμπειρια που χεις εδω μεσα???

Στον επομενο τονο που θα αποκαλυφθει οτι και αλλη συναδελφος  

εκτελουσε και χρεη ερωμενης να δεις?

Ο διευθυνων και μαλλον και ιδιοκτητης της επχειρισης πραττει σοφα...

Θα εξολοθρευθουν μονες τους.

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

AristotelisNik

# 26 στις 29/2/2020
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Διόνυσος
Απαντήσεις: 55

@@@ ...καποιος δεν εκατσε σε καποιον. 

ολα εγιναν κλειστων των θυρων

στην υγεια μας βρε παιδια!

ζηστο με παθος και ας ειναι λαθος 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Oxaman
συγνωμη...για να καταλαβω...σε παλαιστρα δουλευεις?λιγο κουλα μου ακουγοντε ολα αυτα.οταν λες ξυλοδαρμο?? ...μετα μουσικης?...δεν παμε καλα τελευταια.

erianthi80

# 27 στις 29/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Η ερωμένη είναι ο θύτης που είναι η συνάδελφος που περιγράφω,  και όχι εγώ, είναι ένα δύσκολο θέμα για να το υποβιβάζετε, ευχαριστώ!! Ωστόσο αν σας ενοχλεί μπορώ να ζητήσω να κλείσει το θέμα ή να διαγραφεί, το εννοώ, δεν είχα τέτοια πρόθεση!! Ο γραπτός λόγος δεν βοηθάει στην έκφραση και την απόδοση με πειστικό τρόπο της αλήθειας, ίσως, και είναι κατανοητό.

alisida

# 28 στις 29/2/2020
author
Καζακστάν

Α...

Οκ,συγνώμη για το λάθος ..

Λοιπόν,να σκεφτούμε ,ο διευθυντής είναι παντρεμένος ? Αν ναι ,κάτι γίνεται 

(να βοηθήσω την κατάσταση προσπαθώ )

Φατσούλα καρφί 

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από erianthi80

Η ερωμένη είναι ο θύτης που είναι η συνάδελφος που περιγράφω,  και όχι εγώ, είναι ένα δύσκολο θέμα για να το υποβιβάζετε, ευχαριστώ!! Ωστόσο αν σας ενοχλεί μπορώ να ζητήσω να κλείσει το θέμα ή να διαγραφεί, το εννοώ, δεν είχα τέτοια πρόθεση!! Ο γραπτός λόγος δεν βοηθάει στην έκφραση και την απόδοση με πειστικό τρόπο της αλήθειας, ίσως, και είναι κατανοητό.

hornet19

# 29 στις 29/2/2020
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 689

Παράθεση:

.. αστο το καψες

erianthi80

# 30 στις 29/2/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Στο σενάριο της αλυσίδας απλά άλλαξα τα πρόσωπα όχι τις πράξεις για να μη της το χαλάσω.. Δεν έκαψα τίποτα επειδή δεν μπήκες καν στο κόπο να κάνεις μία διευκρινιστική ερώτηση ...Αργία μήτηρ πάσης κακίας κάποιος έγραψε...Σοφό τελικά. Δεν περιγέλασα κανέναν όπως κάποιοι περιγελάσανε το θέμα μου, ζήσε στο παράδεισο που έφτιαξες που όλα είναι ιδανικά και μη μπεις καν στο κόπο να πεις την άποψή σου για το θέμα μου...Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά αλλά εγώ δεν θα ασχοληθώ άλλο...Δεν θα υποστώ ένα δεύτερο μπούλινγκ.

Καλή σας νύχτα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από hornet19

.. αστο το καψες

Heptamer

# 31 στις 29/2/2020
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.372

Παράθεση:

Ο γραπτός λόγος δεν βοηθάει στην έκφραση και την απόδοση με πειστικό τρόπο της αλήθειας, ίσως, και είναι κατανοητό.

Ισχυει. 

Για αυτο και 

• Ειμαστε οσο πιο σαφεις μπορουμε
  • Κραταμε μικρο καλαθι στα γραφομενα

achinos

# 32 στις 29/2/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.763

δλδ ο προϊστάμενος δεν μπορεί να διαλέξει

κ σας αφήνει να πλακώνεστε για τα ωραία του τα μάτια;

λάθος κατάλαβα;

με το τσιγκέλι στα βγάζουμε ρε παιδί μου...

Αρέσει στο μέλος alisida

Kristina_

# 33 στις 29/2/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αργεντινή

Να το δεχθω οτι το μπαχαλεψαμε το θεμα ...αλλα δεν φταιμε...εγω και η περισσοτεροι απο την αρχη πολυ σοβαρα σου απαντησαμε   και πολυ σοβαρα σε ρωτησαμε διαφορα

Εσυ ησουν που μας απαντουσες ασχετα και στο τελος καταληξες σε μια εντελως διαφορετικη ιστορια πχ εγω ρωτησα αν εχουν προσωπικες διαφορες...απαντησες δεν εχουν...στο τελος μας λες οτι μαλλιοτραβιεστε για το αφεντικο...αν δεν ειναι αυτο προσωπικη διαφορα τι ειναι?

Θα σου προτεινα αν θες στα αληθεια την αποψη πεντε αγνωστων ανοιξε ενα νεο θεμα και πες ολη την αληθινη ιστορια ... Αγνωστοι ειμαστε, τι σε νοιαζει ακομη κι αν καποιοι σε κρινουν ασχημα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από erianthi80

Στο σενάριο της αλυσίδας απλά άλλαξα τα πρόσωπα όχι τις πράξεις για να μη της το χαλάσω.. Δεν έκαψα τίποτα επειδή δεν μπήκες καν στο κόπο να κάνεις μία διευκρινιστική ερώτηση ...Αργία μήτηρ πάσης κακίας κάποιος έγραψε...Σοφό τελικά. Δεν περιγέλασα κανέναν όπως κάποιοι περιγελάσανε το θέμα μου, ζήσε στο παράδεισο που έφτιαξες που όλα είναι ιδανικά και μη μπεις καν στο κόπο να πεις την άποψή σου για το θέμα μου...Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά αλλά εγώ δεν θα ασχοληθώ άλλο...Δεν θα υποστώ ένα δεύτερο μπούλινγκ.

Καλή σας νύχτα.

Αρέσει στο μέλος alisida

Oxaman

# 34 στην 1/3/2020
author
Γυναίκα / 75 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 233
κουρελουδες μας τα ΄κανες με τον θυτη και το θυμα
μηπως εχουν και αυτοι νικ στο sxeseis και δεν θες να δωσεις στοχο?

Αρέσει στο μέλος alisida

hornet19

# 35 στην 1/3/2020
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από erianthi80

Καλή σας νύχτα.

Καλο Πασχα!

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

hornet19

# 36 στην 1/3/2020
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Kristina_

Να το δεχθω οτι το μπαχαλεψαμε το θεμα ...αλλα δεν φταιμε...εγω και η περισσοτεροι απο την αρχη πολυ σοβαρα σου απαντησαμε   και πολυ σοβαρα σε ρωτησαμε διαφορα

Εσυ ησουν που μας απαντουσες ασχετα και στο τελος καταληξες σε μια εντελως διαφορετικη ιστορια πχ εγω ρωτησα αν εχουν προσωπικες διαφορες...απαντησες δεν εχουν...στο τελος μας λες οτι μαλλιοτραβιεστε για το αφεντικο...αν δεν ειναι αυτο προσωπικη διαφορα τι ειναι?

Θα σου προτεινα αν θες στα αληθεια την αποψη πεντε αγνωστων ανοιξε ενα νεο θεμα και πες ολη την αληθινη ιστορια ... Αγνωστοι ειμαστε, τι σε νοιαζει ακομη κι αν καποιοι σε κρινουν ασχημα?

Paralia48

# 37 στην 1/3/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.728
λοιπόν, παιδιά,ηρεμήστε και ακούστε:
Το αφεντικό έχει μια παράνομη σχέση με την ψυχοπαθή που έδειρε. 

Η Εριάνθη δεν είχε καμια σχέση με τα ερωτικά του διευθυντή. Είχε κάποιες άσχετες διαφωνίες με την ψυχοπαθή και εκείνη την πλάκωσε. Η Εριάνθη το είπε στο αφεντικό, αλλά προφανώς λόγω του καλού σεξ που του πρόσφερε η ψυχοπαθής και που δεν ήθελε να το χάσει, το αφεντικό δεν έκανε κάτι, απλά την άλλαξε πόστο.

Η Εριάνθη νοιώθει αδικημένη.Αμάν πια! Δύσκολο είναι;

Αλλά και συ ρε πουλάκι μου, γιατί δεν τα λες καθαρά και μας ...πιλατευεις; Άγνωστοι είμαστε εδώ, όλα τα λέμε, να βοηθήσουμε θέλουμε! Εδώ έρχονται άλλες και μας λένε τα πιο top secrets.

Κοίτα Εριάνθη, αν είσαι τόσο παρεξηγιάρα και κυρίως αν φοβάσαι να μιλάς, τότε ετοιμάσου να τρως κι άλλο ξύλο
Αρέσει στα μέλη Alezandra, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 38 στην 1/3/2020
author
Καζακστάν

Ποτέ δεν ξέρεις ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Oxaman

μηπως εχουν και αυτοι νικ στο sxeseis και δεν θες να δωσεις στοχο?

MiltosRNLI1930

# 39 στην 1/3/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Τρανη αποδειξη τι μυαλα εβγαζε το Μπαρουταδικο του Αιγαλεω και μας τα εφαγαν οι Γερμανοι ." Ατιμη κοινωνια ,αλλους τους ανεβαζεις κι'αλλους τους κατεβαζεις " ορα " Ο στριγλος που εγινε αρνακι "

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Paralia48
λοιπόν, παιδιά,ηρεμήστε και ακούστε:
Το αφεντικό έχει μια παράνομη σχέση με την ψυχοπαθή που έδειρε. 

Η Εριάνθη δεν είχε καμια σχέση με τα ερωτικά του διευθυντή. Είχε κάποιες άσχετες διαφωνίες με την ψυχοπαθή και εκείνη την πλάκωσε. Η Εριάνθη το είπε στο αφεντικό, αλλά προφανώς λόγω του καλού σεξ που του πρόσφερε η ψυχοπαθής και που δεν ήθελε να το χάσει, το αφεντικό δεν έκανε κάτι, απλά την άλλαξε πόστο.

Η Εριάνθη νοιώθει αδικημένη.Αμάν πια! Δύσκολο είναι;

Αλλά και συ ρε πουλάκι μου, γιατί δεν τα λες καθαρά και μας ...πιλατευεις; Άγνωστοι είμαστε εδώ, όλα τα λέμε, να βοηθήσουμε θέλουμε! Εδώ έρχονται άλλες και μας λένε τα πιο top secrets.

Κοίτα Εριάνθη, αν είσαι τόσο παρεξηγιάρα και κυρίως αν φοβάσαι να μιλάς, τότε ετοιμάσου να τρως κι άλλο ξύλο

Αρέσει στα μέλη Crazy_Horse, Paralia48

tzoulia59

# 40 στις 2/3/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

κυρια μου ανεβαζεις ενα θεμα ακαταλαβιστικο και περιμενεις ο αλλος να εχει μαντικες ικανοτητες για να καταλαβει .

ποιος εδειρε ποιον ...κι αν σημερα ο κοσμος εχει γεμισει ,,τσ..λες ...

ο κοσμος ειναι γεματος εδω και χρονια τσ..λες ,...

και οχι στην εποχη της κρισης δεν υπαρχει δεσιμο και αλληλοσεβασμος ...

παρα οι ανθρωποι αποκτηνωθηκαν  ,προκειμενου να επιβιωσουν 

και πουλησαν  την ψυχη τους στο διαολο ,,,

εχεις ακουσει για την μεγαλυτερη κριση στις κοινωνικες αξιες; 

η μποχα εξω στις δουλειες δεν αντεχεται ..κι οταν ο χωρος που δουλευεις σε προσβαλει πας και ψαχνεις να βρεις αλλου δουλεια ...

σκαλες θα εγλυφα αλλα εκει μεσα με την καθε ,μια που ξεπουλαει το νινι της δεν  θα δουλευα ...

οταν ανεχεσαι τετοια ,,δεν σεβεσαι ουτε εσενα ουτε την αξιοπρεπεια σου ...

μην πω για τον εργοδοτη που ανεχεται ξεμαλλιασματα και ξυλοδαρμους ...

η εργοδοσια ειναι υποχρεωμενη να παρει μετρα ,,,οποιος δερνεται και καυγαδιζει στις εταιρειες απολυεται ...

τελεια και παυλα ,,,

η αστυνομια δεν εχει καμια θεση στα εσωτερικα ζητηματα ,μιας εταιρειας ...

τα λυνει η εργοδοσια ...παραυτα ...με απολυση και των δυο εμπλεκομενων ...

οταν δεν το κανει ο εργοδοτης γιατι καποια π,,,δαει ,,,

απ αυτες ,,,

βαζεις το καπελακι σου στραβα και δηλωνεις παραιτηση αφου εχεις βρει αλλου δουλεια ...

Παράθεση:

Αρέσει στο μέλος papadoud
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε