Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Κανείς δεν είναι εσυ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Insomnia_96

# 1 στις 22/3/2020
author
Γυναίκα gay / 19 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 19
'Aρεσαν+: 0%

Κανείς δεν είναι εσυ

"Απλα εισαι εδώ!"αναφώνησα γεμάτη απελπισία...Τοσα χρόνια θλίψης,πόνου,φθοράς από ματαιους ερωτες και τυφλές ελπίδες για να καταλάβω πως επισκιάζεις την ζωή μου με την σιωπηλή σου παρουσία. Δεν είσαι εδώ συνειδητά,δεν μου λείπεις ,αλλά ασυνείδητα φαίνεται ποτέ δεν έφυγες...Απλωσες τις ρίζες σου βαθιά στην καρδιά σαν να σουν δέντρο και έμεινες για παντα εκει κοντα της. Δεν σε ξεχασε η καημένη. Σε ψάχνει από μόνη της. Ακομη φαίνεται τηρεί τις υποσχέσεις που σου χε δώσει. Καμια φορα εκει τις κρυες νυχτες που ραγιζει μες την σιωπη και την νιωθω να σπαει ,να σπαρταραει στο στηθος μου σαν κατι να της κοβει τον χτυπο,το αισθάνομαι πως σε φωναζει με τον δικο της τροπο. Οσα αντίγραφα κιαν επλασα δεν σε πέταξα ποτέ. Σε κάθε άτομο που γνωρίζω μέσα του βλέπω εσενα, βλέπω την σκιά σου που πάντα ακολουθώ. Και όχι δεν βρίσκω αληθινή αγάπη στα αλλα άτομα, αγαπάω αυτό που βλέπω σε αυτά,μια προέκταση του εαυτού σου. Αλλωστε μετά από σένα δεν υπήρξε κάτι αληθινό. Ο,τι σου μοιάζει εγώ το έχω αγαπήσει. Όπου κιαν βρίσκεται η ψυχή,με όποιον και να ναι,όταν πληγώνεται θα ανατρέχει να βρει καταφύγιο στην ζεστασιά της δικής σου αγκαλιας,θα ανατρέχει στις μνήμες που της είναι οικείες ,στις λέξεις που κράτησε ,θα ψάχνει την ασφάλεια της παρουσίας σου ,το άκουσμα της φωνής σου και τα όμορφα καστανά ματάκια σου.

Αστείο πως τελικά όλοι οι δρόμοι οδηγούν σε σένα...

Αρέσει στο μέλος andy12

26-29-31

# 2 στις 22/3/2020
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.371

...ευλογησον...

https://www.youtube.com/watch?v=O6nLChp_lfI

Αχ κειμενακι κειμενακι ξυλο που θα το φας
Αρέσει στα μέλη broomstick, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

DonHuanDelSalsa

# 3 στις 22/3/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 90

Λαλησαμε απο την 1η μερα της καθολικης καραντινας. Τι θα γινει μετα απο 15?

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Sarimpala_zwgrafina

Ring_a_Bell

# 4 στις 22/3/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεσποινίς ετων 19, πότε προλαβες να ζησεις "τοσα χρονια θλίψης, φθορας από μάταιους ερωτες?"?

Sarimpala_zwgrafina

# 5 στις 22/3/2020
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Λευκάδας / Βασιλική
Πλακα πλακα Και εγω αρχιζω και βλεπω διαφορα
Αρέσει στα μέλη giorgos170, DonHuanDelSalsa

Insomnia_96

# 6 στις 22/3/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Δεν καταλαβαινω που ακριβώς στηριζεται η διαπίστωση σου ότι "λαλησαμε". Δεν θεωρώ πως έχω "λαλήσει" επειδη αποτυπώνω τις σκέψεις και τα συναισθήματα μου γράφοντας κείμενα.Στην τελική, "έκφραση" ειναι ο τιτλος της συγκεκριμένης κατηγορίας του φορουμ και προφανώς η τέχνη είναι μορφή έκφρασης.Μάλλον άλλοι έχετε "λαλήσει" εδώ πέρα απ'το πολύ το χαζεμα στο ίντερνετ ...μπορεί να φταίει και η κλεισουρα.Αντε βγείτε στα μπαλκόνια να πάρετε λίγο αέρα ,να οξυγονωθει και ο εγκέφαλος!
Αρέσει στα μέλη zoi-73, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 7 στις 23/3/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 649

Ε οταν αποφασισεις να εκτεθεις να το ξερεις οτι ετσι ειναι...εκτιθεσαι και στην κριτικη !!! Και οχι δεν μπορει να μας υπαγορευσεις εσυ την αποψη μας...σορρυ δλδ... φιλικα στο λεω

κατα καποιο τροπο μας αναγκασες να διαβασουμε αυτο που εγγραψες αρα μας δινεις το δικαιωμα να σε αναγκασουμε και μεις να διαβασεις αυτο που σκεφτηκαμε...ετσι πανε αυτα

Προσωπικα το διαβασα διαγωνια ...πολυ μελλο για τα γουστα μου...αν εισαι 18 οπως εχεις πει και νοιωθεις ετσι και θες και να το δημοσιοποιησεις...ξερω γω???τι να πω??? αν δεν τρολλαρεις απλα αλλα τα εννοεις...θα πω οτι αυτη τη μαζοχιστικοευαισθησιοονειροποληση σου καλο θα ταν να προσπαθησεις οσο μπορεις να την περιοριζες λιγακι 

Παντως φιλικα και παλι θα σου πω τι η προτροπη σου "Αντε βγείτε στα μπαλκόνια να πάρετε λίγο αέρα , να οξυγονωθει και ο εγκέφαλος!" για μπορει καλλιστα να σου επιστραφει και μαλιςτα ανεξαρτητα απο την απαγορευση κυκλοφοριας...εεε δε χρειαζεται να βριζεις λεωωω

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Insomnia_96
Δεν καταλαβαινω που ακριβώς στηριζεται η διαπίστωση σου ότι "λαλησαμε". Δεν θεωρώ πως έχω "λαλήσει" επειδη αποτυπώνω τις σκέψεις και τα συναισθήματα μου γράφοντας κείμενα.Στην τελική, "έκφραση" ειναι ο τιτλος της συγκεκριμένης κατηγορίας του φορουμ και προφανώς η τέχνη είναι μορφή έκφρασης.Μάλλον άλλοι έχετε "λαλήσει" εδώ πέρα απ'το πολύ το χαζεμα στο ίντερνετ ...μπορεί να φταίει και η κλεισουρα.Αντε βγείτε στα μπαλκόνια να πάρετε λίγο αέρα ,να οξυγονωθει και ο εγκέφαλος!

Αρέσει στα μέλη agrotis53, papasssss

Enikos

# 8 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 20.878

https://www.youtube.com/watch?v=77jokWwofAs

Το κείμενο σας  μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη agrotis53, DonHuanDelSalsa

Insomnia_96

# 9 στις 23/3/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Δεσποινίς ετών 28,ίσως ειμαι ρομαντικη και ερωτεύομαι ευκολα.

agaph40

# 10 στις 23/3/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 625
η τέχνη είναι μορφή έκφρασης.

για ποια τεχνη μιλας?

DonHuanDelSalsa

# 11 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Α μπλαβο. Πεστοκετσι. Εχεις δικιο... παω να παρω αερα διπλα στο ακαταληπτο συνοθυλευμα της απροσδιοριστης του "κανεις δεν εισαι εσυ" νοημοσυνης, κατω απο τα βαρυγδουπα φυλλα της γκριζοπρασινης θεορατης ισαμε εκει πανω τριανταφυλλιας που ριχνει αταραχη τον ισκιο της πανω στα μαρμαρενια αλωνια. Που εισαι? γιατι εισαι? γιατι εβαλε η αλλη τζατζικι μεσα στο γυρο μου γαμωτο? Σε ψαχνω κατω απο την μυρωδια της ανθοστολιστης σαλατας. Πειναω με ακους? Που να εισαι ξαναρωταω. Παει..με βαρεσε η πεινα..οτι σου μοιαζει θελω να το φαω

Δεν αντεχω αλλο..λαλησα. και εγω...

Παράθεση:

26-29-31

# 12 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.371

Και μην ξεχασετε εκει στα μπαλκονια να χτυπατε και παλαμακια(το ειπε και η Μαρεβα αλλωστε)

επρεπε να συμπληρωσει η κοπελα

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Kristina_

"Αντε βγείτε στα μπαλκόνια να πάρετε λίγο αέρα , να οξυγονωθει και ο εγκέφαλος!"  

Αρέσει στα μέλη papasssss, Mindthegap- και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 13 στις 23/3/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 649

28? τελειωσες με τις πανελληνιες καλε? φετος δε θα δινες?

Αααα να χετε και μια συνεπεια στο τρολλαρισμααα

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Insomnia_96
Δεσποινίς ετών 28,ίσως ειμαι ρομαντικη και ερωτεύομαι ευκολα.

DonHuanDelSalsa

# 14 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

να τραγουδαει ο Ξανθοπουλος ομως. Στ βιντεοκλιπ θελω να παλευει με την αρκουδα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Enikos

Το κείμενο σας  μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Enikos

DonHuanDelSalsa

# 15 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Να βγουμε στο μπαλκονι να πουμε τα καλλαντα μαζι.

Τριγωνα καλλαντα μες τη γειτονια μας κλεισανε στο σπιτι με τον τσαμπουκααα..

Τριγωνα καλλαντα στο μικρο χωριοοο στο τελος θα πηδηξω απ το καμπαναριοοο (με αυτα που διαβαζω ενιοτε)

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Sarimpala_zwgrafina
Πλακα πλακα Και εγω αρχιζω και βλεπω διαφορα

Αρέσει στο μέλος Sarimpala_zwgrafina

Insomnia_96

# 16 στις 23/3/2020
author
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Αγάπη40 προφανώς μιλαω για αυτό που εσύ απ'οτι φαίνεται αδυνατεις να κατανοήσειςΚαι συ Δον εξυπνάκια...είσαι η ζωντανή απόδειξη αυτού που λένε όποιος δεν σέβεται τον εαυτό του δεν σέβεται και τους άλλους.Πραγματικα λυπάμαι για την παιδεία σας:'(
Αρέσει στο μέλος marie_la_journaliste

DonHuanDelSalsa

# 17 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Ειμαι ασεβαστος... και απαιδευτος και αντιπροσωπος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Insomnia_96
Αγάπη40 προφανώς μιλαω για αυτό που εσύ απ'οτι φαίνεται αδυνατεις να κατανοήσειςΚαι συ Δον εξυπνάκια...είσαι η ζωντανή απόδειξη αυτού που λένε όποιος δεν σέβεται τον εαυτό του δεν σέβεται και τους άλλους.Πραγματικα λυπάμαι για την παιδεία σας:'(

Αρέσει στα μέλη giorgos170, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 18 στις 23/3/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 8.237

Παράθεση:

Isomnia μη μας παρεξηγείς. Λαλημένοι ήμασταν από πριν, απλά τώρα φάνηκε

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.

Sarimpala_zwgrafina

# 19 στις 23/3/2020
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Λευκάδας / Βασιλική
#16. ( Τον... Don)Είναι είναι το επιβεβαιώνω και εγώ.

DonHuanDelSalsa

# 20 στις 23/3/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Το Δον Εξυπνακια ηταν πολυ ωραιο παντως... το ομολογω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.