Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Προφυλαξεις απο τον ιο covid-19.

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

Paralia48

# 81 στις 4/4/2020
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.841
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από squirrel1968

1)ολο το ενοχικο ...το πηρες βρε Paralia ..πανω σου...μη τσιμπας...

η διασπορα δεν ελεγχεται με το καθομαστε σπιτι μονο αλλά ....

με μετρα προστασιας...απο το κρατος

με νοσηλευτικο προσωπικο που δεν υπαρχει...

με δημιουργια ΜΕΘ κλπ(τα εχετε ακουσει μην επαναλαμβανομαι 200 ειναι μονο για covid αφηστε  τι λενε...)

εδω οι υγειονομικοι πεφτουν αμαχητι στα νοσοκομεια χωρις μασκες ,στολες προφυλαξεις...

εχουν 1-2 απλες χειρουργικες  μασκες για ολη τη βαρδια...εναντι στον κορονοιο...

.(τις αλλες μονο σε φωτογραφια τις εχουν δει)

διχως ποδοναρια κ βαζουν σακκουλες ?

ολοι  αναρωτιουνται που πηγαν οι μασκες...που ηλθαν με τα αεροπλανα...

ποια επαρκεια σε τεστ...εχουν?..

ποια δεδομενα κ κλιμακες..εχουν...?αφου δεν εξεταζεται ο πληθυσμος?

ποιες προσληψεις?λενε που μεταφερουν προσωπικο απ το ενα νοσοκομειο στο αλλο...

(κ χωρις εμπειρια στα συγκεκριμενα περιστατικα?)

κ αυτες που θα κανουν κ αν θα κανουν...ειναι για 2 ετη?

ποιος θα αφησει δουλεια στον ιδιωτικο τομεα 10 ετων να παει στο νοσοκομειο κ μετα να τον πεταξουν..?

ασε που μπορει κ να πεθανει κιολας...(σαν το προβατο στη σφαγη)

ανακοινωνονται ποσοι υγειονομικοι ειναι μεσα στα θυματα?

.7 μερες καραντινα οι νοσηλευτες..αντι 14 ..τι ειναι υπερηρωες?

κομμενα ρεπο ,αδειες,αναρρωτικες...οκ...κρισιμη στιγμη για την χωρα...

να μην υπαρχει rotation? κ προσωπικο ασφαλειας?

συμπτυξεις τμηματων?

τωρα κ "νεο προστατευτικο μετρο.."..ληψη φαρμακων ..αδιαφορωντας για τις παρενεργειες...

(.κ πειραματοζωα...)

(αντι σωστων μετρων προφυλαξης )

ειδατε καμμια απο τις συνεντευξεις τυπου της ΟΕΝΓΕ η της ΕΝΕ?

αν ψαξετε στα σοσιαλ...θα βρειτε...καπου κρυμμενες...

κ ...αλλα που βαριεμαι να τα γραψω...

2)το χοντραίνουν το παιχνίδι, αλλά θα το χοντρύνουμε και μεις!

Λοιπόν, το τζόκινγκ επιτρέπεται. Λοιπόν, ξεκινάμε για τζόκινγκ και βρισκόμαστε στη θάλασσα.Τι την έχουμε ανάγκη; Ασφαλώς την έχουμε ανάγκη! Εννοείται! Τι ερωτηση;

αρχισαμε ...τις κομπινες...?

οχιιι      ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ...ΠΡΟΣΤΙΜΟΟΟ

ελπιζω να καταλαβες τωρα τι ειναι τωρα το τσιγαρο για τους καπνιστες...

ειδες που εγινες εφευρετικη ...κ εσυ?

Υ.Γ.

εγω παντως προτεινω αυτο το τεστ...μιας κ τ αλλα δεν ...ειναι αναγκαια...η δεν ηρθε η ωρα τους...

δεν ειμαστε στη φαση 3 ...

κ για να μην παρεξηγηθω...αυτη ειναι η πολιτικη πολλων  ετων ...

.κ δεν αφορα μονο τον Κουλη να τα λεμε κ αυτα...

έχεις δίκιο για όλα τα νοσοκομειακά το ξέρω. Έχω φιλη νοσοκόμα και μου στέλνει φωτογραφίες.Και αγοράζει από την τσέπη της υλικό, γιατί ολόκληρο νοσοκομείο ΔΕΝ είχε πριν δυο βδομάδες (τωρα δεν ξέρω). . Και είναι από αυτά που θα δεχτούν κορονοασθενείς. Προς το παρόν νομίζω έχει έναν , αλλά έχουν ετοιμάσει χώρο. Οι πρώτοι που θα νοσήσουν ,θα είναι οι ...τυχεροί. Σε καναδυο βδομάδες δε θα έχουν κρεβάτια, ούτε στις ΜΕΘ, ούτε στα κανονικά, γιατί δεν μπορούν να τους βάλουν με άλλους ασθενείς. Για τις ολόσωμες στολές, ούτε λόγος!

Αλλά με έχεις παρεξηγήσει.

Δεν είμαι της νομιμοφάνειας, ούτε νομιμολάτρης. Το τσιγάρο με ενοχλεί , είναι βλαπτικό ,γιαυτό το μάχομαι.

Και αυτα τα μέτρα τα καταλαβαίνω μέχρι σ ενα βαθμό,για να μη γίνουμε Ιταλία. Εφόσον δεν μπορούμε να νοσηλεύσουμε τους ασθενείς, τότε να βοηθήσουν όλοι, να μη νοσήσουν.

Αλλά υπάρχει και όριο στα μέτρα.

Το κολύμπι στη θάλασσα ενισχύει το ανοσοποιητικό, θα έπρεπε να το ενισχύουν και όχι να το απαγορεύουν. Είναι παράλογο. Προσπαθώ να μπω στο πνεύμα του νόμου και βλέπω,ότι δεν υπάρχει καμια λογική.

Φυσικά θα γίνουμε εφευρετικοί, εφόσον ωφελούμε, δε βλάπτουμε και χωρίς λόγο το απαγορεύουν, τότε ...κάτι θα κάνουμε. Αλλά δεν είναι αυτή η δουλειά!

alisida

# 82 στις 4/4/2020
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.937

Παραλία,για τον ίδιο λόγο που έκλεισαν και τα γυμναστήρια που κι αυτά ενισχύουν το ανοσοποιητικό.Το πρόβλημα δεν είναι το κολύμπι αλλά ο συνωστισμός στις παραλίες .Άντε να κρατηθούν οι αποστάσεις ,δε γίνεται εκ των πραγμάτων.Για αυτό λένε απαγορεύεται γενικώς .Όπως το περπάτημα δηλ που αν ήταν ελεύθερο θα ειμασταν όλοι όλη τη μέρα στο δρόμο ...Για τις πισίνες όμως δε μου απάντησε κανείς ...

squirrel1968

# 83 στις 4/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

η λογικη ειναι αυτη της συναθροισης...

φανταζεσαι να βγουν ολοι στις παραλιες?
ποιες αποστασεις?θα κρατησουν...?
θα γυρνανε απο πετσετα σε πετσετα με μεζουρα?...
εσυ θα προσπαθησεις να το κανεις...οκ...οι υπολοιποι?
Νομιζω δεν ειμαστε ετοιμοι ουτε γι αυτο...
οποτε θα το φαμε ολο μεχρι τελους...για το "καλο "μας...

hornet19

# 84 στις 5/4/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.346

Επειδή διαβάζω στον τίτλο του θέματος για "ιό covid-19" ...

Λοιπόν να το ξεκαθαρίσουμε μια και καλή:

Covid-19, σύμφωνα με το επίσημο site του Διεθνούς Οργανισμού Υγείας, είναι η ασθένεια (Coronavirus disease) που προκαλεί ο κορωνοϊός SARS-CoV-2.

*Δεν πειράζει φίλε Αγρότη που το έγραψες έτσι στον τίτλο του θέματος. Κι εγώ έτσι νόμιζα ότι λεγόταν μέχρι πρότινος. Το δε επίσημο όνομα του ιού δυσκολεύομαι να θυμάμαι απέξω, όπως και τους χημικούς τύπους που μάθαινα στο σχολείο

hornet19

# 85 στις 5/4/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Επίσης είναι κορωνοϊός - όχι κορωναϊός, όπως γράφεται σε πολλά site.

Όπως λέμε: εικονολήπτης, και όχι εικοναλήπτης

hornet19

# 86 στις 5/4/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 85 από hornet19
Επίσης είναι κορωνοϊός - όχι κορωναϊός, όπως γράφεται σε πολλά site.

Όπως λέμε: εικονολήπτης, και όχι εικοναλήπτης

*Να διορθώσω και τον εαυτό μου τώρα: Πολλά sites και όχι site

Paralia48

# 87 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 82 από alisida

Παραλία,για τον ίδιο λόγο που έκλεισαν και τα γυμναστήρια που κι αυτά ενισχύουν το ανοσοποιητικό.Το πρόβλημα δεν είναι το κολύμπι αλλά ο συνωστισμός στις παραλίες .Άντε να κρατηθούν οι αποστάσεις ,δε γίνεται εκ των πραγμάτων.Για αυτό λένε απαγορεύεται γενικώς .Όπως το περπάτημα δηλ που αν ήταν ελεύθερο θα ειμασταν όλοι όλη τη μέρα στο δρόμο ...Για τις πισίνες όμως δε μου απάντησε κανείς ...

τα γυμναστηρια είναι κλειστοί χώροι

Εν πάσει περιπτώσει, Αλυσίδα, έχω καταστρώσει σχέδιο, πώς θα μπούμε στη θάλασσα.

Πάμε σ΄ένα παραθαλάσσιο χωριό, περιοχή.  Η περιοχή είναι άδεια. περίπου έτσι είναι .Πάμε με το λεωφορείο της γραμμής.πρόσεχε ,όχι με σορτσακια κλπ. Θα είμαστε σα θείες: Φούστες κάτω από το γόνατο,  και σακούλες του σκλαβενίτη. Εσύ βάλε και τσεμπέρι μη σου δουν τα μαλλιά σου...

Κατεβαίνουμε στη σταση του χωριού .Κοίτα,πώς βαδίζουμε, αναμεσα στα σπίτια.Εσύ είσαι με τα κόκκινα μαλιά, εγώ με τα πράσινα. Θα κραταμε και πράσινα φυλλώματα, παραλλαγή (λοκατζίδικα ρούχα. ) Θα φτάσουμε στα βραχάκια,πρόσεχε... ...το δρόμο θα τον περάσουμε γρήγορα. Τόπος προορισμού το μπλουμ  Εκεί βουταμε

Το μέλος Paralia48 έχει επισυνάψει το αρχείο: αποδραση.jpg (65.85KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 39 φορές
Αρέσει στα μέλη giorgos170, hornet19 και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 88 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από squirrel1968

η λογικη ειναι αυτη της συναθροισης...

φανταζεσαι να βγουν ολοι στις παραλιες?
ποιες αποστασεις?θα κρατησουν...?
θα γυρνανε απο πετσετα σε πετσετα με μεζουρα?...
εσυ θα προσπαθησεις να το κανεις...οκ...οι υπολοιποι?
Νομιζω δεν ειμαστε ετοιμοι ουτε γι αυτο...
οποτε θα το φαμε ολο μεχρι τελους...για το "καλο "μας...

Ρε παιδιά,υπάρχουν λύσεις. Π.χ. ας απαγορέψουν το να πηγαίνουν παρέες και το να κάθεσαι στην παραλία. Δηλαδή ,πηγαίνει η οικογένεια στην παραλία, αφήνει τα πράματα,δε βάζει ομπρέλα, δε στρώνει ψάθες, κολυμπούν και φεύγουν. Θα μου πεις, τα παιδάκια παίζουν παραπάνω, η μαμά κρυώνει ο μπαμπάς πεινάει.  Οικογένεια είναι, ας βρουν λύση. Ας πηγαίνουν σε δόσεις.

Σου λέω ένα σχέδιο. Αν με έβαζε ο πρωθυπουργός για συμβουλάτορα, θα έφτιαχνα πλάνο. Ναι, με τις μεζούρες δε γίνεται.

Αλλά από την άλλη, δεν μπορείς να πεις <ο λαός θέλει μπαμπούλα, ειδάλλως δεν ακούει> έτσι ξεκίνησαν οι δικτάτορες. Δεν μπορείς να κυβερνάς ένα λαό , τον οποίο δεν εκτιμάς και θεωρείς βλαμένο. Είσαι ο αρχηγός των βλαμένων ,δηλαδή ο αρχιβλαμένος

Μπαίνουν κανόνες και ο λαός συνεργάζεται.

Θα μου πεις ο αντικαπνιστικός; 10 χρόνια...γιατί δεν συνεργάστηκαν; Εντάξει μετά από 10 χρόνια κακής συνεργασίας, δικαιολογούνται οι κυρώσεις.  Αυτό ήταν αργός θάνατος, τούτο είναι γρήγορος.

alisida

# 89 στις 5/4/2020
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.937

Αν βουτήξουμε με μάσκα και γάντια είμαστε πάλι παράνομοι ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από Paralia48

τα γυμναστηρια είναι κλειστοί χώροι

Εν πάσει περιπτώσει, Αλυσίδα, έχω καταστρώσει σχέδιο, πώς θα μπούμε στη θάλασσα.

Πάμε σ΄ένα παραθαλάσσιο χωριό, περιοχή.  Η περιοχή είναι άδεια. περίπου έτσι είναι .Πάμε με το λεωφορείο της γραμμής.πρόσεχε ,όχι με σορτσακια κλπ. Θα είμαστε σα θείες: Φούστες κάτω από το γόνατο,  και σακούλες του σκλαβενίτη. Εσύ βάλε και τσεμπέρι μη σου δουν τα μαλλιά σου...

Κατεβαίνουμε στη σταση του χωριού .Κοίτα,πώς βαδίζουμε, αναμεσα στα σπίτια.Εσύ είσαι με τα κόκκινα μαλιά, εγώ με τα πράσινα. Θα κραταμε και πράσινα φυλλώματα, παραλλαγή (λοκατζίδικα ρούχα. ) Θα φτάσουμε στα βραχάκια,πρόσεχε... ...το δρόμο θα τον περάσουμε γρήγορα. Τόπος προορισμού το μπλουμ  Εκεί βουταμε

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Paralia48

# 90 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 89 από alisida

Αν βουτήξουμε με μάσκα και γάντια είμαστε πάλι παράνομοι ??

σίγουρα θα βουτήξουμεμε παπουτσάκια (λαστιχένια) εφόσονθα πάμε από τα βράχια. Τα υπόλοιπα,ό,τι θες τα κάνουμε.

Παράνομοι είμαστε, έτσι κι αλλοιώς.

Αλλά ξέρεις,μέσα στη θάλασσα ισχύουν άλλοι νόμοι. Ισχύει το δίκαιο της θάλασσας.

Εκεί αποφασίζειο Ποσειδώνας.

Στις πισίνες ξενοδοχείων λογικά απαγορεύεται. Στης βίλας σου την πισίνα, είναι σαν τη μπανιέρα σου

Αρέσει στα μέλη andy12, alisida

Sourya

# 91 στις 5/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παντως ετσι χαιρετιομαστε εμεις

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 4f6a819eb2b6d89bc7711fb0134580e9.gif (1.8MB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 28 φορές

Mindthegap-

# 92 στις 5/4/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995

"Στο πλαίσιο αντιμετώπισης σοβαρού κινδύνου δημόσιας υγείας που συνίστανται στη μείωση του κινδύνου διασποράς του κορωνοϊού COVID-19, γνωρίζεται ότι δραστηριότητες όπως λήψη θαλάσσιου λουτρού (κολύμπι), χρήση ιδιωτικών θαλασσίων μέσων αναψυχής και υποβρύχια αλιεία, δεν εμπίπτουν στις εξαιρέσεις της παραγράφου 2 του άρθρου-πρώτου της Κοινής Υπουργικής Απόφασης (Κ.Υ.Α.) με αριθμό Δ1α/Γ.Π οικ 20036/22-3-2020 (Β΄986) και ως εκ τούτου απαγορεύονται."

Που σημαινει...
Μπανιο επιτρεπεται στις μπανιερες του σπιτιου σας...
Στη πισινα  του  σπιτιου σας αντε και σε καμια φουσκωτη απο το τζαμπο...

Οσο για αυτο που λες Παραλια...
Μολις ανοιξουν οι καφετεριες, θα παω πουρνο-πουρνο  σε μια να ειμαι και μονη  μου και θα αναψω τσιγαρο...
Αφου δεν θα ενοχλω κανεναν και ουτε θα επιβαρυνω την υγεια του γιατι να μη το κανω...;;; 
Αρέσει στα μέλη alisida, jane1978

Paralia48

# 93 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 92 από Mindthegap-

"Στο πλαίσιο αντιμετώπισης σοβαρού κινδύνου δημόσιας υγείας που συνίστανται στη μείωση του κινδύνου διασποράς του κορωνοϊού COVID-19, γνωρίζεται ότι δραστηριότητες όπως λήψη θαλάσσιου λουτρού (κολύμπι), χρήση ιδιωτικών θαλασσίων μέσων αναψυχής και υποβρύχια αλιεία, δεν εμπίπτουν στις εξαιρέσεις της παραγράφου 2 του άρθρου-πρώτου της Κοινής Υπουργικής Απόφασης (Κ.Υ.Α.) με αριθμό Δ1α/Γ.Π οικ 20036/22-3-2020 (Β΄986) και ως εκ τούτου απαγορεύονται."

Που σημαινει...

Μολις ανοιξουν οι καφετεριες, θα παω πουρνο-πουρνο  σε μια να ειμαι και μονη  μου και θα αναψω τσιγαρο...
Αφου δεν θα ενοχλω κανεναν και ουτε θα επιβαρυνω την υγεια του γιατι να μη το κανω...;;; 

Θα σου έκανα λάικ για την τρίτη παράγραφο,

αλλά ...η δεύτερη και η πρώτη είναι π@π@ριά. Κοινή υπουργική απόφαση...χμμμ... 

Καααλά! Έκανε η μύγα κ@λο κι...

Ευχαριστούμε πάντως για το νούμερο της υπουργικής απόφασης, να ξέρουμε, τι θα πολεμήσουμε

Αν δε σταματήσουν αυτή τη  @#$%!#  δε θα έρθει κανείς φέτος Ελλάδα.

Θα μου πεις, έτσι κι αλλοιώς θα ρχόταν;

Όλοι ελπίζουν ότι σε κανα τρίμηνο θα αρχίσουμε να ζούμε φυσιολογική ζωή.

Αρέσει στο μέλος alisida

Paralia48

# 94 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Πού ήταν η ελληνική ακτοφυλακή, όταν έρχονταν τα σκάφη σε απόσταση 10 μέτρων από την παραλία ;

Τώρα θυμήθηκε ότι γίναμε εγκληματίες;

Αρέσει στο μέλος hornet19

squirrel1968

# 95 στις 5/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το σκεφτεστε να ερθουν ..Ιουλιο..Αυγουστο...τουριστες στην Ελλαδα...

κ να αρχισει ενας νεος κυκλος κορονοιου?...

ελπιζω να εχει βρεθει θεραπεια μεχρι τοτε...γιατι το εμβολιο θα αργησει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 93 από Paralia48

Θα σου έκανα λάικ για την τρίτη παράγραφο,

αλλά ...η δεύτερη και η πρώτη είναι π@π@ριά. Κοινή υπουργική απόφαση...χμμμ...  r093.gif

Καααλά! Έκανε η μύγα κ@λο κι...s035.gifs035.gifs035.gif

Ευχαριστούμε πάντως για το νούμερο της υπουργικής απόφασης, να ξέρουμε, τι θα πολεμήσουμεs035.gifs035.gif

Αν δε σταματήσουν αυτή τη  @#$%!#  δε θα έρθει κανείς φέτος Ελλάδα.r093.gif

Θα μου πεις, έτσι κι αλλοιώς θα ρχόταν;

Όλοι ελπίζουν ότι σε κανα τρίμηνο θα αρχίσουμε να ζούμε φυσιολογική ζωή.

Sourya

# 96 στις 5/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 92 από Mindthegap-

Που σημαινει...

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: dfdf053321c3c9be5c129493f66ab7ff.jpg (61.13KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 24 φορές

Mindthegap-

# 97 στις 5/4/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 93 από Paralia48

Ευχαριστούμε πάντως ια το νούμερο της υπουργικής απόφασης, να ξέρουμε, τι θα πολεμήσουμεs035.gifs035.gif

Δεν κανει τιποτα...

Στα Χανια διαβασα  σε ενα σαιτ οτι μια κυρια που εκανε αμεριμνη  το μπανιο της στη θαλασσα μολις βγηκε ακουει τη σειρηνα του Λιμενικου...τσουπ... παρτο το 150αρι στο κεφαλι...

Θα ξαναπαει νομιζεις...;;; 

Κανονισε να σε δουμε στη τηλεοραση...

Αρέσει στο μέλος jane1978

Paralia48

# 98 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 97 από Mindthegap-

Δεν κανει τιποτα...

Στα Χανια διαβασα  σε ενα σαιτ οτι μια κυρια που εκανε αμεριμνη  το μπανιο της στη θαλασσα μολις βγηκε ακουει τη σειρηνα του Λιμενικου...τσουπ... παρτο το 150αρι στο κεφαλι...

Θα ξαναπαει νομιζεις...;;; 

Κανονισε να σε δουμε στη τηλεοραση...

χμμμ,φιλενάδα Μindthegap...θα κρυφτώ

Έρχεσαι μαζί και συ; Θα κάνουμε και τσιγαράκι μετά, εσύ ενεργητικό και γω παθητικό!

Αρέσει στα μέλη hornet19, Mindthegap-

squirrel1968

# 99 στις 5/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μην τσιμπας Mind...

θα σε καρφωσει στο 1142...

Παράθεση:
Σχόλιο # 98 από Paralia48

χμμμ,φιλενάδα Μindthegap...θα κρυφτώ

Έρχεσαι μαζί και συ; Θα κάνουμε και τσιγαράκι μετά, εσύ ενεργητικό και γω παθητικό!

Paralia48

# 100 στις 5/4/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 99 από squirrel1968

μην τσιμπας Mind...

θα σε καρφωσει στο 1142...

τι λες μαρή;

Μαζί θα είμαστε στημεγάλη παρανομία!  Η  μικρή μας μάρανε;

Και 'επειτα εγώ δεν καρφώνω. Αν αρχίσει να μ΄ενοχλεί, θα της πω να πάει πέρα. Αλλά μετά από μια καλή παρανομία,θα έχω όρεξη για μια τράκα παθητική τζούρα

Αρέσει στα μέλη hornet19, Mindthegap-
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.