Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με χώρισε

Σελίδα : 1

Maniakouts

# 1 στις 22/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Με χώρισε

Καλησπέρα σε όλους! Πριν κανένα εξάμηνο άρχισα να κάνω παρέα με ένα παιδί που ήξερα από παλιά και ξαναβρεθηκαμε τυχαία. Κάναμε πολύ ωραία παρέα αλλά πάντα φιλικά. Πριν 2 μήνες ξεκίνησε να με προσεγγίζει ερωτικά με πολύ ωραίο τρόπο και ενέδωσα γιατί άρχισε να μου αρέσει και μένα, καταλήξαμε σε σχέση το τελευταίο δίμηνο, όλα ήταν τέλεια υπήρχε παντού χημεία μεταξύ μας φαινόταν πολύ ειλικρινής και υποστηρηκτικος μαζί μου με ήθελε πολύ με είχε γνωρίσει σε φίλους γονείς όλα τέλεια . Εντομεταξυ έψαχνε σπίτι να μετακομίσει τέλος πάντων βρίσκει και με το που μετακομίζει ξαφνικά αντιλαμβάνομαι ότι έχει αρχίσει να γίνεται λίγο απόμακρος μέσα σε 2 μέρες. Μου ζητάει να το πάμε πιο χαλαρά γιατί μπήκαμε γρήγορα σε σχέση (δεν τον πίεσε κανένας αυτός έπεσε πάνω μου). Παρόλα αυτά κάθε μερα με έπαιρνε τηλ σαν να μην είχε αλλάξει τίποτα βρισκόμαστε κάνουμε σεξ ήταν τρυφερός και την επόμενη μέρα ήταν πολύ απόμακρος. Τον ρωτάω τι συμβαίνει μου λέει δεν έχει αλλάξει κάτι συνεχίζω να θέλω χρόνο. Τσακωνομαστε και με τα πολλά μου ξεφουρνιζει ότι τον προσεγγίζει η κόρη της σπιτονυκοκυρας και δεν του περνάει απαρατήρητη και γιαυτό άλλαξε η συμπεριφορά του με το που μετακόμισε μέσα σε 2 μέρες και με θέλει στη ζωή του φιλικά Σοκ εγώ και ρωτάω τώρα είναι δυνατόν μέσα σε 2 μέρες να άλλαξαν όλα? Και πως γίνεται να με θέλει τόσο πολύ ερωτικά αλλά να με θέλει και φιλικά τη ζωή του 

archagellos

# 2 στις 22/4/2020
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.368
'Aρεσαν+: 0%

Αγαπητη ,

βασικα τον στελνεις στο Διαολο και ακομα παραπερα 

Σε θελει και καλα φιλικα για να εχει την πορτα ανοιχτη εαν δεν κατσει καλα με την αλλη να εχει εσενα .

Τιποτα ...τελος ολο ...και ουτε ποτε σε ηθελε ...

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη alisida, Sarimpala_zwgrafina και σε ακόμα 1 μέλος.

Tyler84

# 3 στις 22/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ο ορισμός της ανωριμότητας...Και της θρασύτητας... Αν ασχοληθείς ξανά μαζί του είσαι άξια της μοίρας σου..

Alezandra

# 4 στις 22/4/2020
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 598
Δεν κάνατε σχέση αλλά φιλικό κρεβάτι μαζί του.Μόνο που το ήξερε μόνο εκείνος αυτό και δεν σας ενημέρωσε.Ελπίζω να μην προλάβατε να τον αγαπήσετε γιατί αυτός θέλει να βολεύει με την κόρη της σπιτονοικοκυράς να γλιτώσει το ενοίκιο.
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Sarimpala_zwgrafina

DonHuanDelSalsa

# 5 στις 22/4/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 234

Καλα η ερωτηση σου ειναι πως γινετεται να σε θελει ερωτικα αλλα δεν θελει σταθερη σχεση μαζι σου? Χριστος και παναγια αγριες μερες... Εισαι 30 χρονων και ρωτας αν γινεται? Ε οχι..δεν γινεται..πρωτοφανες φαινομενο...

Αρέσει στα μέλη tzoulia59, Sarimpala_zwgrafina

Paralia48

# 6 στις 22/4/2020
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.086

Άβυσσος!

Ξέρω γω; Πώς μπορούν ορισμένοι και κάνουν σεξ με τόσο πάθος, ενώ νοιώθουν τάχα φιλικά αισθήματα;

Στο κρεβάτι δεν καταλαβαίνεις διαφορά;
Πάντως σε ένα θα συμφωνήσω: Ότι ήταν πολύ ειλικρινής! Αφελώς ειλικρινής. Μπορείς να το εκτιμήσεις αυτό. Σου το είπε ,ότι του την πέφτει η κόρη της σπιτονοικοκυράς!! Άλλος δε θα τό λεγε, μέχρι να ...κάτσει η δουλειά.
Τώρα τι να λέμε;
Χωρίσατε, χωρίσατε!
Κρίμα

Paralia48

# 7 στις 22/4/2020
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.086

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από DonHuanDelSalsa

Καλα η ερωτηση σου ειναι πως γινετεται να σε θελει ερωτικα αλλα δεν θελει σταθερη σχεση μαζι σου? Χριστος και παναγια αγριες μερες... Εισαι 30 χρονων και ρωτας αν γινεται? Ε οχι..δεν γινεται..πρωτοφανες φαινομενο...

δεν καταλαβες την απορία  < Πώς γίνεται να με θέλει τόσο πολύ ερωτικά, αλλά να με θέλει και στη ζωή του φιλικά>

Είναι άξιο απορίας, συμφωνώ με την κοπέλα και είμαι 54 στα 55

Tyler84

# 8 στις 22/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν ειναι και πρωτοφανές...Είναι το γνωστό:"Φίλοι-φίλοι-καριοφίλι..."

tzoulia59

# 9 στις 22/4/2020
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

Καλά εξοργίσθηκα ...

συγνώμη αλλά ..είσαι μεγάλο κορόιδο ...

μην του ξαναμιλήσεις ..κι αν τύχει να πέσει πάνω σου 

στόλισε τον μ όποια Γαλλικά ξέρεις και δεν ξέρεις ...αι από κει τον κάθε τελειωμένο ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maniakouts

Με χώρισε

Καλησπέρα σε όλους! Πριν κανένα εξάμηνο άρχισα να κάνω παρέα με ένα παιδί που ήξερα από παλιά και ξαναβρεθηκαμε τυχαία. Κάναμε πολύ ωραία παρέα αλλά πάντα φιλικά. Πριν 2 μήνες ξεκίνησε να με προσεγγίζει ερωτικά με πολύ ωραίο τρόπο και ενέδωσα γιατί άρχισε να μου αρέσει και μένα, καταλήξαμε σε σχέση το τελευταίο δίμηνο, όλα ήταν τέλεια υπήρχε παντού χημεία μεταξύ μας φαινόταν πολύ ειλικρινής και υποστηρηκτικος μαζί μου με ήθελε πολύ με είχε γνωρίσει σε φίλους γονείς όλα τέλεια . Εντομεταξυ έψαχνε σπίτι να μετακομίσει τέλος πάντων βρίσκει και με το που μετακομίζει ξαφνικά αντιλαμβάνομαι ότι έχει αρχίσει να γίνεται λίγο απόμακρος μέσα σε 2 μέρες. Μου ζητάει να το πάμε πιο χαλαρά γιατί μπήκαμε γρήγορα σε σχέση (δεν τον πίεσε κανένας αυτός έπεσε πάνω μου). Παρόλα αυτά κάθε μερα με έπαιρνε τηλ σαν να μην είχε αλλάξει τίποτα βρισκόμαστε κάνουμε σεξ ήταν τρυφερός και την επόμενη μέρα ήταν πολύ απόμακρος. Τον ρωτάω τι συμβαίνει μου λέει δεν έχει αλλάξει κάτι συνεχίζω να θέλω χρόνο. Τσακωνομαστε και με τα πολλά μου ξεφουρνιζει ότι τον προσεγγίζει η κόρη της σπιτονυκοκυρας και δεν του περνάει απαρατήρητη και γιαυτό άλλαξε η συμπεριφορά του με το που μετακόμισε μέσα σε 2 μέρες και με θέλει στη ζωή του φιλικά Σοκ εγώ και ρωτάω τώρα είναι δυνατόν μέσα σε 2 μέρες να άλλαξαν όλα? Και πως γίνεται να με θέλει τόσο πολύ ερωτικά αλλά να με θέλει και φιλικά τη ζωή του 

Αρέσει στο μέλος giorgos170

DonHuanDelSalsa

# 10 στις 22/4/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 234

Το φιλικα δεν υπαρχει για τον αντρα. Για σεξ τη θελει...friends with benefits...και μονο για σεξ...για τα αλλα δεν τον καλυπτει. Απλουστατο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Paralia48

δεν καταλαβες την απορία  < Πώς γίνεται να με θέλει τόσο πολύ ερωτικά, αλλά να με θέλει και στη ζωή του φιλικά>

Είναι άξιο απορίας, συμφωνώ με την κοπέλα και είμαι 54 στα 55

Αρέσει στο μέλος Sarimpala_zwgrafina

alisida

# 11 στις 23/4/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

Μου έλειψες 

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από archagellos

βασικα τον στελνεις στο Διαολο και ακομα παραπερα 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη giorgos170, archagellos

panagiotismp90

# 12 στις 24/4/2020
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

της καινουργιας σπιτονικοκιρας ή αυτης που ηταν πριν η κορη?

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost