Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισμος μετα απο 10 χρονια σχεσης

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Natasha19

# 1 στις 24/4/2020
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Χωρισαμε πριν 4 μηνες μετα απο 10 χρονια σχεσης.Το τελευταίο διαστημα τσακωνομασταν καθημερινα,δεν με καταλαβαινε,δεν με βοηθουσε στα θεματα του σπιτιου,δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα μαζι.Ειχε παραμελήσει τον εαυτο το.Δεν με προσεγγιζε σεξουαλικα οπως μια γυναικα θα ηθελε με αποτελεσμα να υπαρχουν στιγμες που δεν ηθελα να με αγγιζει.Δεν υπηρχε επικοινωνία.Ανακαλυψα οτι ειχε αλλη.Τον χωρισα.Δεν απολογηθηκε ποτε δεν ζητησε ποτε συγγνώμη.Εφυγα απο τι σπιτι που συγκατοικουσαμε μετα απο δικη του πιεση.Μετα απο καποια περιστατικα που συνέβησαν στη ζωη μου και στα οποια μου σταθηκα πολυ τον αφησα να με πλησιασει και να φτιάξουμε τις σχεσεις μας(φιλικα)μιας και εχουμε μαζι ενα σκυλακι το οποιο θελει πολυ να βλεπει.Αρχισαμε να μιλαμε σχεδον καθημερινα,οπως ποτε πριν.Σε μια συναντηση μας με πλησιασε πολυ.Καταληξαμε να κανουμε σεξ.Μου ειχε λειψει και η ολη συμπεριφορα του μου εδινε την εντυπωση οτι το ιδιο ενοιωθε και αυτος.Τελικα εμαθα πως με την κοπελα που με απατησε(ειναι αρραβωνιασμενη με αλλον)συνεχιζουν  να βλεπονται σχεδον καθημερινα.Και ενω γνωριζω για ολα αυτα προσπαθησε παλι να με πλησιασει και του το εκοψα.Τι θελει απο μενα?

agaph40

# 2 στις 24/4/2020
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 645

ε τι να θελει...να βλεπει το σκυλακι θελει...μαζι με happy ending

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 3 μέλη.

achinos

# 3 στις 24/4/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

καλά, αφού όταν θέλει κάτι από σένα στο λέει, γιατί ανησυχείς;

έχω κ ερώτηση...

δέκα ολόκληρα χρόνια, ούτ οι γάμοι δεν κρατάνε.

ΔΕ βαρέθηκες;

Κ το άλλο, είσαι στην καλύτερη ηλικία για όλα, είτε για casual sex είτε για σχέση, είτε για γάμο παιδιά κ όλα τα παραφερνάλια.

Τι αναρωτιέσαι;
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

Natasha19

# 4 στις 24/4/2020
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Τον αγαπουσα και τον αγαπαω ακομα.Τον ακολουθησα σε αλλη πολη οπου δεν γνωριζα κανεναν για δουλεια.Ηθελα να κανω οικογενεια μαζι του.Δεν μπορω να καταλαβω την συμπεριφορά του πλεον.Δεν ειναι ο άνθρωπος που γνωριζα.Αφου εχει την αλλη απο μενα τι θελει.Δεν μου μιλαει ξεκαθαρα οσο και να παω τη συζητηση προς τα εκει.

alisida

# 5 στις 24/4/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.001
Φατσούλα χωρίς μαλλιά
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.

achinos

# 6 στις 24/4/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό

αναρωτιέμαι...

τα έχει με άλλη, 
σ έδιωξε από το σπίτι
σε θυμάται μόνο για σεξ...

δεν αλλάζει γνώμη...

τι αγαπάς; ή μήπως πρέπει κάποιον να αγαπάμε ντε κ καλά
κ άς είμαστε χαλάκι να σκουπίζει τα πόδια του;

έτσι για την αγάπη μόνο;

ποιος τα λέει αυτά;

Αρα, τον στέλνεις στην κοπέλα του κ αν θες οικογένεια με τον επόμενο στα δυο χρόνια το πολύ να την έχεις κάνει,

αλλιώς θα το ξαναπάθεις αυτό κ θ αναρωτιέσαι γιατί έχεις τέτοια ατυχία στα σχεσιακά.

Είθισται.

Αρέσει στα μέλη magki-angel, loushian1984 και σε ακόμα 2 μέλη.

agrotis53

# 7 στις 24/4/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.406

θελει να εχει χαρεμι μαλλον,,,ποικιλια ερωτικη,,,και αφου σας εχει οποτε θελει...γιατι αναρωτιεστε μετα και ρωτατε και εμας;;; τουλαχιστων η αλλη ειναι αραβωνιασμενη χαχαχα εχει κανει κουμαντο...εσυ ;;; περιμενης 10 χρονια;;;  τι να πω...δεν ξερω, κανε υπομονη αλλα 10 ισως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Natasha19

Χωρισαμε πριν 4 μηνες μετα απο 10 χρονια σχεσης.Το τελευταίο διαστημα τσακωνομασταν καθημερινα,δεν με καταλαβαινε,δεν με βοηθουσε στα θεματα του σπιτιου,δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα μαζι.Ειχε παραμελήσει τον εαυτο το.Δεν με προσεγγιζε σεξουαλικα οπως μια γυναικα θα ηθελε με αποτελεσμα να υπαρχουν στιγμες που δεν ηθελα να με αγγιζει.Δεν υπηρχε επικοινωνία.Ανακαλυψα οτι ειχε αλλη.Τον χωρισα.Δεν απολογηθηκε ποτε δεν ζητησε ποτε συγγνώμη.Εφυγα απο τι σπιτι που συγκατοικουσαμε μετα απο δικη του πιεση.Μετα απο καποια περιστατικα που συνέβησαν στη ζωη μου και στα οποια μου σταθηκα πολυ τον αφησα να με πλησιασει και να φτιάξουμε τις σχεσεις μας(φιλικα)μιας και εχουμε μαζι ενα σκυλακι το οποιο θελει πολυ να βλεπει.Αρχισαμε να μιλαμε σχεδον καθημερινα,οπως ποτε πριν.Σε μια συναντηση μας με πλησιασε πολυ.Καταληξαμε να κανουμε σεξ.Μου ειχε λειψει και η ολη συμπεριφορα του μου εδινε την εντυπωση οτι το ιδιο ενοιωθε και αυτος.Τελικα εμαθα πως με την κοπελα που με απατησε(ειναι αρραβωνιασμενη με αλλον)συνεχιζουν  να βλεπονται σχεδον καθημερινα.Και ενω γνωριζω για ολα αυτα προσπαθησε παλι να με πλησιασει και του το εκοψα.Τι θελει απο μενα?

Αρέσει στα μέλη mrsopi, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

achinos

# 8 στις 25/4/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από alisida
Φατσούλα χωρίς μαλλιά

έλα ρεεε,  αυτή δεν την είχα ξαναδεί!

Αρέσει στα μέλη alisida, agrotis53

Tyler84

# 9 στις 25/4/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Σφύριξε τι γίνεται στον "αρραβωνιαστικό" και μετά θα δούμε αν θα μπορεί να συνεχισει τα παιχνίδια μαζί σου... Κατινιά...Αλλά αξίζει...

agrotis53

# 10 στις 25/4/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 2.406

χωρις τα ομορφα κοκκινα μαλάκια σου;;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από alisida
Φατσούλα χωρίς μαλλιά

Αρέσει στο μέλος alisida

panagiotismp90

# 11 στις 25/4/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.608

πως ανακλυψες οτι εχει αλλη? που το ξερεις?

Natasha19

# 12 στις 25/4/2020
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Εντελως τυχαια.Ηξερε οτι ποτε δεν ψαχνω τα προσωπικα του αντικείμενα ουτε κινητα και τετοια με αποτελεσμα μια μερα που χρειαστηκα το λαπτοπ του πηρα την τσαντα και μεσα βρηκα κατι αποδειξεις.Βρηκα μια απο αγορα εσωρουχων που ειχε κανει καποιους μηνες πριν.Μετα παραδεχθηκε οτι υπηρχε αλλη.Μονο το 1/10 φυσικα απο οτι πραγματικα ειχε γινει.

Megalodondas

# 13 στις 25/4/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 756

Καλά κράτησε την απόδειξη των εσωρούχων γιατί? 

Για την εγγύηση? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Natasha19
Εντελως τυχαια.Ηξερε οτι ποτε δεν ψαχνω τα προσωπικα του αντικείμενα ουτε κινητα και τετοια με αποτελεσμα μια μερα που χρειαστηκα το λαπτοπ του πηρα την τσαντα και μεσα βρηκα κατι αποδειξεις.Βρηκα μια απο αγορα εσωρουχων που ειχε κανει καποιους μηνες πριν.Μετα παραδεχθηκε οτι υπηρχε αλλη.Μονο το 1/10 φυσικα απο οτι πραγματικα ειχε γινει.

Αρέσει στα μέλη la-mer, agrotis53

tzoulia59

# 14 στις 25/4/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

φατσούλα με τα μαλλιά σηκωμένα !!

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από alisida
Φατσούλα χωρίς μαλλιά

Αρέσει στα μέλη agrotis53, alisida

tzoulia59

# 15 στις 25/4/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

εντάξει ,,,καταλαβαίνω το κόλλημα που του έχεις ..και σε συναισθάνομαι...

ΑΛΛΑ,,,τα αυτονόητα στα 30 τα καταλαβαίνουμε ...

μόλις λήξει ο κορωνοιός να έχεις βρει άλλον ...όποιος και να ναι ,.

.είναι η μόνη αποτελεσματική συνταγή ...

υγ ...και προς θεού κόψε τις φιλίες και κυρίως μην ξανακάνεις σεξ μαζί του ,

.γιατί κακοποιείς τον εαυτό σου έτσι ...?

;έλα θύμωσα ,

,,στείλτον στα τσακίδια 

,ήδη σου έχει καταστρέψει την νιότη σου ...10 χρόνια τώρα .

..ξέρεις πόσες γεροντοκόρες γνωστές γνωρίζω που ένας τελειωμένος τους έφαγε τα χρόνια που περίμεναν να γίνει το θαύμα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Natasha19

Αρέσει στο μέλος agrotis53

pythagoras

# 16 στις 25/4/2020
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.442

https://www.youtube.com/watch?v=QuLKjXrTK2U

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Natasha19
Τον αγαπουσα και τον αγαπαω ακομα.Τον ακολουθησα σε αλλη πολη οπου δεν γνωριζα κανεναν για δουλεια.Ηθελα να κανω οικογενεια μαζι του.Δεν μπορω να καταλαβω την συμπεριφορά του πλεον.Δεν ειναι ο άνθρωπος που γνωριζα.Αφου εχει την αλλη απο μενα τι θελει.Δεν μου μιλαει ξεκαθαρα οσο και να παω τη συζητηση προς τα εκει.

Αρέσει στα μέλη magki-angel, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 17 στις 25/4/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.986

Τωρα με τις ζεστες, να ανεφοδιασουμε τα επειγοντα, με...

Μασκες λιβανιου και ορους αγιασμου...

Α! Και καμια κροκετα...

Αρέσει στα μέλη la-mer, agrotis53

marie_la_journaliste

# 18 στις 25/4/2020
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 628

και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο

αυτο θελει βρε κουκλα μου. Απο κει φως δεν υπαρχει...εχουμε αρραβωνιστικο...απο δω δεκα χρονια ειναι αυτα ... μεγαλη συνηθεια...μπορει να σ  αγαπαει κι ολας...αλλα  μαλλον βαρεθηκε τα ιδια και τα ιδια...βολευεται ετσι...κι εσυ βολευεσαι ...ενα αβολο βολεμα και για τους δυο σας...Ας τον αυτον ...αυτος εκανε τις επιλογες του και νομιζει οτι ετσι καλυπτεται...εσυ ομως ξερεις σιγουρα οτι αυτο δεν ειναι αυτο που θελεις... κανε πετρα την καρδια σου και φυγε να ξεμπερδευεις..Χρειαζεσαι διπλα σου εναν αντρα που ξερει τι θελει...Κρατα ο σκυλακι ενθυμιο και τις καλες στιγμες που ζησατε και ψαξε για καινουργιες καλες στιγμες...δεκα χρονια περασαν και ουτε μια εξελιξη μ αυτον τον ανθρωπο δεν ειχες... Αντε γειααα

Αρέσει στα μέλη magki-angel, valerie

valerie

# 19 στις 26/4/2020
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 16.630

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Natasha19

Έχω καταλάβει τι ΔΕΝ θέλει... Γάμους και παιδιά... 

Η άλλη όπως λες είναι αρραβωνιασμένη, οπότε από εκεί έχει μόνο το σεξ... Εσένα σε είχε 10 χρονια, σε αυτά τα 10 χρόνια έπρεπε να είχατε 2 παιδιά και επειδή δεν το κατάλαβες τόσα χρόνια, σε χώρισε και τώρα σε θέλει για σεξ.. Μια χαρά την έχει καταβρεί... Αν είστε και στην ίδια ηλικία, έχει τουλάχιστον άλλα 10 χρόνια ώστε να σκεφτεί γάμους και παιδιά χαλαρά... Οπότε θα σε τρέξει άλλα 10 χρόνια και μετά θα σου πει... Α ξέρεις, παντρεύομαι, βρήκα κάποια άλλη που περνάω σούπερ μαζί της είναι ο έρωτας της ζωής μου... 

Ο άνθρωπος έχει πρόγραμμα... Καλημέρα!

Αρέσει στα μέλη magki-angel, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

Alezandra

# 20 στις 26/4/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 553

Τα εσώρουχα ίσως ήταν δικά του το έχετε σκεφτεί αυτό ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Natasha19

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε