Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Διακοπές καλοκαίρι 2020

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Ψήφοι: 17

Paralia48

# 41 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.462
'Aρεσαν+: 0%

τα αεροδρόμια ανοίγουν ,αλλά οι αεροπορικές εταιρείες αρχίζουν τα... τσαλίμια!!
Πάνω που είπαμε όλο χαρά, :Επιτέλους θα πάμε Ελλάδα,  άρχισαν να ακυρώνουν από μόνες τους πτήσεις!

Δεν καταλαβαίνω ακριβώς το γιατί. (Επταήμερε, έλα να μας κάνεις τωρα ανάλυση)a0642.gif

πχ η ryanair έχει ακυρώσει πάρα πολλές πτήσεις μέσα στον Ιούλιο. Σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις voucher  ή λεφτά πίσω , τα οποία όμως θα μπουν στο λαγαριασμό σου...Λένε οι φήμες σε κανα δυο χρόνια.
a0642.gif
Υπάρχει η υποψία,ότι πουλάει πλέον τα εισητηρια πολύ ακριβότερα.Δηλαδή  ενώ πήρες voucher των 70 ευρω, το καινούργιο εισητηριο στοιχίζει 160. Η απορία μου είναι, ότι και πάλι χάνουν, γιατί πρέπει να επιστρέψουν τόσα χρήματα, έστω και σε δυο χρόνια και οι πτήσεις δε γίνονται,δηλ χάνουν έσοδα.
a020.gif
Άλλη υποψία είναι ότι επειδή τις ζορίζουν για αυστηρούς κανονες περί υγείας, αυτές έτσι διαμαρτύρονται. Πχ δεν επιτρεπουν πωλήσεις ειδών μεσα  στο αεροπλάνο κλπ.c069.gif

Εγώ έκλεισα με aegean με την ελπίδα ότι αυτή θα πετάξει. ¨Ηδη πετάει και μεσα στην καραντίνα, αλλά δυο φορές την εβδομάδα για επείγουσες περιπτώσεις. Τώρα μου είπαν ότι θ αρχίσει και αυτή να ακυρώνει πτήσεις από μόνη...Eίναι όμως δυνατό;    Etsi είπαν στο διαδίκτυο...  αλλά δεν ξέρω, Το ιντερνετικό ράδιο - αρβήλα  είναι διαδεδομένο!d022.gif

Θα σας πω νεώτερα.

Το τρενο που υπήρχε κάποτε, το περίφημο <ακρόπολις> υπάρχει; Έψαξα δεν το βρήκαk039.gif

k039.gif

Sourya

# 42 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 4.839

Παρε λεωφορειο

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Paralia48

τα αεροδρόμια ανοίγουν ,αλλά οι αεροπορικές εταιρείες αρχίζουν τα... τσαλίμια!!
Πάνω που είπαμε όλο χαρά, :Επιτέλους θα πάμε Ελλάδα,  άρχισαν να ακυρώνουν από μόνες τους πτήσεις!

Δεν καταλαβαίνω ακριβώς το γιατί. (Επταήμερε, έλα να μας κάνεις τωρα ανάλυση)a0642.gif

πχ η ryanair έχει ακυρώσει πάρα πολλές πτήσεις μέσα στον Ιούλιο. Σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις voucher  ή λεφτά πίσω , τα οποία όμως θα μπουν στο λαγαριασμό σου...Λένε οι φήμες σε κανα δυο χρόνια.
a0642.gif
Υπάρχει η υποψία,ότι πουλάει πλέον τα εισητηρια πολύ ακριβότερα.Δηλαδή  ενώ πήρες voucher των 70 ευρω, το καινούργιο εισητηριο στοιχίζει 160. Η απορία μου είναι, ότι και πάλι χάνουν, γιατί πρέπει να επιστρέψουν τόσα χρήματα, έστω και σε δυο χρόνια και οι πτήσεις δε γίνονται,δηλ χάνουν έσοδα.
a020.gif
Άλλη υποψία είναι ότι επειδή τις ζορίζουν για αυστηρούς κανονες περί υγείας, αυτές έτσι διαμαρτύρονται. Πχ δεν επιτρεπουν πωλήσεις ειδών μεσα  στο αεροπλάνο κλπ.c069.gif

Εγώ έκλεισα με aegean με την ελπίδα ότι αυτή θα πετάξει. ¨Ηδη πετάει και μεσα στην καραντίνα, αλλά δυο φορές την εβδομάδα για επείγουσες περιπτώσεις. Τώρα μου είπαν ότι θ αρχίσει και αυτή να ακυρώνει πτήσεις από μόνη...Eίναι όμως δυνατό;    Etsi είπαν στο διαδίκτυο...  αλλά δεν ξέρω, Το ιντερνετικό ράδιο - αρβήλα  είναι διαδεδομένο!d022.gif

Θα σας πω νεώτερα.

Το τρενο που υπήρχε κάποτε, το περίφημο <ακρόπολις> υπάρχει; Έψαξα δεν το βρήκαk039.gif

k039.gif

Paralia48

# 43 στις 24/5/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.462

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Sourya

Παρε λεωφορειο

Τι λες μωρέ Σουρία; Τι είμαστε ; Καβάλα. Χρυσούπολη; Ή Καβάλα Αμυγδαλεώνας;

Δεν έχει ένα λεωφορείο. Αν υπάρξει θα είναι συνδιασμός πολλών, ψάχνε στάσεις σε άγνωστες χώρες και πόλεις, . Το τρενο είναι πιο απλό για μένα, γιατί το ένα ξεκινά από κει που σταματα το άλλο

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost