Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα χαμενα φοιτητικα χρονια του κυριου χ! (βοηθεια!!!)

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

SaltedCaramel

# 61 την Τετάρτη στις 7:28
author
Γυναίκα / 73 / Παντρεμένη
Αρμενία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 18
'Aρεσαν+: 0%
Να παρακολουθείς με σκοπο να περασεις τα μαθηματα για να κλεισει και αυτό το κεφαλαιο.
Επισης συνηθως οι πρωτοετείς κυριως λογω αγνοιας σνομπαρουν τους φοιτητες από αλλα εξαμηνα που χρωστανε μαθηματα, γιατι θεωρουν πωε δε θα βρεθουν ποτε στη θεση τους.
Και δεν ειστε στην ιδια φαση.
Αυτοι ξεκινανε, εσυ τελειώνεις.
Αν θες φιλιες, πηγαινε σε δευτερο , τριτο ετος.
Παντως προεχει η αποδοση σου στα μαθηματα.
Φιλους θα κανεις και στη δουλεια ή στο μεταπτυχιακο, αν συνεχισεις τις σπουδες σου.
Για την ορκωμοσία μην αγχωνεσαι.
Αρκει που θα παρεις το πτυχιο.
Και μονος σου εντελως να εισαι, να εισαι υπερήφανος για εκεινη την μεγαλη σου στιγμη.

panagiotismp90

# 62 την Πέμπτη στις 2:39
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 45
Απαντήσεις: 2.443
'Aρεσαν+: 0%

Θεματοθετα ακου 2 σκέψεις που πιστευω να σε βοηθησουν. Εγω προτεινω να πας σε διαφορα εξαμηνα να παρακολουθεις, ακομα και 1ο. Εκει θα σκαναρεις και θα ζυγισεις  με ποια ατομα πιστευεις οτι ταιριαζεις, μπορεις βεβαια κ τυχαια πχ εκει που θα κατσεις να μιλησεις σε διπλανο για κατι. Το κολπο που θελω να σου πω ειναι να κανεις ερωτησεις απο ενδιαφερον στον αλλον ακομα κ αν για σενα στα π@π@ρι@ σου πχ σου λεει καποιος ειχα παει τη μανα μου στο νοσοκομειο μπλα μπλα μπλα, μπορεις εσυ να ρωτησεις τι ειχε παθει κλπ. Δηλ να κανεις καποιες ερωτησεις παραπανω και να μη μεινεις στο γεια στους γνωστους. Αν ανοιξει η βιβλιοθηκη εκει θα σου πω αλλα κολπα. Αν υπαρχουν εργαστηρια ή ομαδικες εργασιες μετραει. Τα γκομενακια που γ@μησ@ εκει δεν περιγραφεται, ακομα θυμαμαι τις φασεις. Υπαρχει κ το τελειως ξεκαρφωτο, ετσι γνωρισα εναν πολυ καλο φιλο, δηλ πηγα ευθεως κ του λεω  εισαι ο ταδε? μου λεει ναι, να σου πω ρε συ πως παει αυτο κλπ κλπ, ηταν αξιολογο ατομο κ δεν το φερνε η μοιρα να γνωριστουμε με τιποτα. Η λογικη ειναι οτι ξεκινας με εναν πυρηνα λιγων ατομων απο safe πλαισια κ προσπαθεις μετα σαν δεντρο να γνωρισεις τον κυκλο αυτων, δηλ τους φιλους των φιλων σου. Ετσι θα βρεις κ γκομενα που σου ξαναλεω ειναι το καλυτερο πραγμα στον κοσμο το νιμου, να μπαινεις μεσα το βραδυ, πλαφ πλουφ ποτε δυνατα κ ποτε σλοοου, το μυαλο σου χανεται κ δεν σε νοιαζει καστανο. Εχω κ καποια κολπακια παραπανω αλλα ετυχες κ στη λουμπα οτι δν θ ανοιξουν οι σχολες τωρα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost