Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εξω

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Tyler84

# 21 στις 14/5/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Είχα έναν γείτονα που κοιμόταν στο μπαλκόνι απλά σε ένα ράντζο.. Ούτε σκέπασμα ούτε τίποτα... Απορούσα μέχρι να ακούσω το ροχαλητό του... Τον είχαν βγάλει οι δικοί του μπας και κλείσουν κάνα μάτι !!!

MiltosRNLI1930

# 22 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.246
'Aρεσαν+: 0%

Ειμαι

απολυτα σιγουρος οτι αν ολα τα Μελη βαλουν τα δυνατα τους στις απαντησεις το παρον Θεμα " Εξω " του οποιου ο τιτλος θυμιζει ταινιες Michelangelo Antonioni  μπορει να γυριστει σε ταινια και να τα κονομισουν και το Ιερατειο του Sxeseis αλλα και εμεις οι πτωχοι που περιμενουμε στην ουρα με τα μηνυματα να ριξουμε καμια Μανταμιτσα για τη σαιζον των διακοπων ( ορα Madame Paralie )

Αρέσει στα μέλη Enikos, Paralia48 και σε ακόμα 2 μέλη.

panagiotismp90

# 23 στις 15/5/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.832

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Tyler84
Είχα έναν γείτονα που κοιμόταν στο μπαλκόνι απλά σε ένα ράντζο.. Ούτε σκέπασμα ούτε τίποτα... Απορούσα μέχρι να ακούσω το ροχαλητό του... Τον είχαν βγάλει οι δικοί του μπας και κλείσουν κάνα μάτι !!!

δεν θελω ραντζο γτ μπορει να γυρισω κ να πεσω απο κατω στον υπνο μου και επισης δεν υπαρχει πολυ μεγαλο ραντζο ωστε να μην κινδυνευω. θελω να ναι στο υψος στρωματος αλλα την ημερα το μπαλκονι να ειναι αδειο παλι μεχρι το βραδυ που ξανασρτωνω τα στρωσιδια.

alisida

# 24 στις 15/5/2020
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.457

Παναγιώτη ,για σένα δουλεύω.

Έχω ξυπνήσει από τις 5 το πρωί και ψάχνω λύσεις στο ίντερνετ.

Τέλος : αυτό θα πάρεις 

Είναι στο ύψος του στρώματος και το πρωί απλά θα το σηκώνεις και θα απελευθερώνεται ο χώρος 

(Σε συνδιασμό με το γερανακι ,μπορείς να κρατάς ψηλά όλο το έπιπλο να μη σε ενοχλεί .

Τιπ: αγόρασε ένα κράνος γτι με φοβισες με τα 1.3οο βατ ότι δεν φτάνουν να το κρατήσουν) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από panagiotismp90

δεν θελω ραντζο γτ μπορει να γυρισω κ να πεσω απο κατω στον υπνο μου και επισης δεν υπαρχει πολυ μεγαλο ραντζο ωστε να μην κινδυνευω. θελω να ναι στο υψος στρωματος αλλα την ημερα το μπαλκονι να ειναι αδειο παλι μεχρι το βραδυ που ξανασρτωνω τα στρωσιδια.

Το μέλος alisida έχει επισυνάψει το αρχείο: 20200515_094202722.jpeg (53.58KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 55 φορές
Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, MiltosRNLI1930

MiltosRNLI1930

# 25 στις 15/5/2020
author

Eμενα

παντως μου κανει εντυπωση πως ο πολυμηχανος Ενικος δεν προτεινε καμια σατανικη πατεντα να αποφυγει ο Παναγιωτακης τα ραντσα και τις σκηνες τυπου Paralie με ενσωματωμενη κουνουπιερα .

Αρέσει στο μέλος Enikos

Paralia48

# 26 στις 15/5/2020
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.727

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από alisida

Παναγιώτη ,για σένα δουλεύω.

Έχω ξυπνήσει από τις 5 το πρωί και ψάχνω λύσεις στο ίντερνετ.

Τέλος : αυτό θα πάρεις 

Είναι στο ύψος του στρώματος και το πρωί απλά θα το σηκώνεις και θα απελευθερώνεται ο χώρος 

(Σε συνδιασμό με το γερανακι ,μπορείς να κρατάς ψηλά όλο το έπιπλο να μη σε ενοχλεί .

Τιπ: αγόρασε ένα κράνος γτι με φοβισες με τα 1.3οο βατ ότι δεν φτάνουν να το κρατήσουν) 

Βρε Αλυσίδα,πολύ ωραίο το έπιπλο,αλλά αυτό θα το φαει ο ήλιος και η σκόνη και η υγρασία  ,Φάληρο μένει στη θάλασσα. Και έπειτα εννοείς κάθε πρωί θα μαζεύει το κρεβάτι και θα μενει το <<ντουλάπι>> έξω. Αυτός είπε θέλει να μαζεύει τα χνάρια του.

Μωρέ, θα μαζέψετε όλη την προίκα στο μπαλκόνι.

Τέτοια βλέπουν και μας λένε Madame de... π.χ paralie. Εσύ την 'έχεις γλυτωσει ,δεν είσαι madame de alysidie.

Aν θέλεις έξω ύπνο, θα τη βγάλεις λίγο φανταρίστικα με λίγα πράματα,ειδάλλως θελεις σπέσιαλ εξοπλισμό.

Επιμένω,στα δυο αντικείμενα που είπα και στο αντισχοινο της Αλυσιδας, αν σ ενοχλούν τα ζωίφια

Αν κοιμάσαι γυμνός,  βάλε και μια κάμερα

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, panagiotismp90 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 27 στις 15/5/2020
author
Καζακστάν
Παραλία τώρα θα με κάνεις να ψάχνω πάλι για τέντες σκίασης αυτή τη φορά και για προστατευτικά από την υγρασία βερνίκια ξύλου...Παναγιωτηηη...έχουμε μπάτζετ ???
Αρέσει στο μέλος Persefoni__

Paralia48

# 28 στις 15/5/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από alisida
Παραλία τώρα θα με κάνεις να ψάχνω πάλι για τέντες σκίασης αυτή τη φορά και για προστατευτικά από την υγρασία βερνίκια ξύλου...Παναγιωτηηη...έχουμε μπάτζετ ???

μεσιέ ντε Παναζιωτή...

κοίτα σε έπιπλα κάμπινγκ. Αλλά σου λέει, θελει κάθε πρωί χωρίς κόπο να τα σηκώνει όλα.

panagiotismp90

# 29 στις 15/5/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παραλία μπραβο σου εχεις πιασει το νοημα εξ αρχης σ αυτο που θελω να κανω. Τωρα στρωνω το βραδυ πριν πεσω και το πρωι ξεστρωνω γιατι πρεπει το μπαλκονι να ναι οπως πριν μεσα στην ημερα, βαζω πολλα στρωσιδια για να ειναι μαλακο οποτε ειναι κουραστικο. Θα κοταξω σε ειδη καμπινγκ που λες, για πες μου αν ξερεις σε ηλεκτρικες τρομπες βλεπω οτι εχουν το βυσμα που κολλαει στο αμαξι, εχεις δει να ειναι σε κανονικη πριζα σπιτιου ή πιστευεις αρκει η χειροκινητη? Ρωταω γτ προσανατολιζομαι προς στρωμα αερος αλλα παλι θελει ψαξιμο γτ υπαρχουν απειρα.

panagiotismp90

# 30 στις 15/5/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από alisida

Είπε δεν υπάρχει περιορισμός στις διαστάσεις της λύσης που θα του προτείνουμε 

Εγώ λοιπόν το εξέλαβα ως κανένα περιορισμό εμβαδού ,ύψους η μπάτζετ

σ αρεσουν τα μεγαλα μεγεθη εσενα βλεπω...ολο εκει ειναι το μυαλο σου...

Αρέσει στο μέλος andy12

Enikos

# 31 στις 15/5/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.690

Διαβαζοντας τις εγνοιες του Παναη, επιβεβαιωθηκα πανηγυρικως...

Ειχα πει για αιωρηση Αγαπητε, οπως πολυ καλα γνωριζεις και με επευφημησες δια του λικε σου...

Τωρα, διαβαζω τον Παναη οτι κανει ανησυχο υπνο και κινδυνευει να σωριαστει απο το ραντζο του, οποτε...

Νομιζω οτι ημουν αρκουντως εφευρετικος...

Αντε, μια προσθετη καινοτομια σε αυτη μου την προτροπη, να αποτελεσει μια υπεραυτοματη κουνουπιερα, σε διαταξη modbus arrow plc, διοτι...

Τοσο ομορφο υπνο που θα καμει στην αιωρηση του, μην του την πεσουνε τιποτε ιπταμενοι κροτωνες και...

Τον επαναφερουν στην πραγματικοτητα, με οδυνηρο τροπο...

Η...να του φτιαξουμε μια αυτο-ποιημενη μηχανη φλιτ (αλα παλαια, θυμασαι αυτην με το χειροκινητο εμβολο και το ταγκακι του φλιτ το στρογγυλο πλωρα)...αλλα φοβαμαι οτι οταν φαγωθουν τα λαστιχα του εμβολου, θα του κανει μπακ πρεσουρε και θα κανει ολο φλιτ και τον ιδιο...

Τι να πω, τι να πω εργαζομαι πανω στο θεμα αοκνα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από MiltosRNLI1930

Eμενα

παντως μου κανει εντυπωση πως ο πολυμηχανος Ενικος δεν προτεινε καμια σατανικη πατεντα να αποφυγει ο Παναγιωτακης τα ραντσα και τις σκηνες τυπου Paralie με ενσωματωμενη κουνουπιερα .

Paralia48

# 32 στις 15/5/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από panagiotismp90

Παραλία μπραβο σου εχεις πιασει το νοημα εξ αρχης σ αυτο που θελω να κανω. Τωρα στρωνω το βραδυ πριν πεσω και το πρωι ξεστρωνω γιατι πρεπει το μπαλκονι να ναι οπως πριν μεσα στην ημερα, βαζω πολλα στρωσιδια για να ειναι μαλακο οποτε ειναι κουραστικο. Θα κοταξω σε ειδη καμπινγκ που λες, για πες μου αν ξερεις σε ηλεκτρικες τρομπες βλεπω οτι εχουν το βυσμα που κολλαει στο αμαξι, εχεις δει να ειναι σε κανονικη πριζα σπιτιου ή πιστευεις αρκει η χειροκινητη? Ρωταω γτ προσανατολιζομαι προς στρωμα αερος αλλα παλι θελει ψαξιμο γτ υπαρχουν απειρα.

σου λέω,πάρε αυτ'ά που φουσκώνουν αυτόματα μόλις τα ξετυλίξεις.

Είναι πιο σκληρά και πιο καλά. Όσο είναι ξετυλιγμένα, δε μαλακώνουν,δε χάνουν άερα

Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

panagiotismp90

# 33 στις 15/5/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από marie_la_journaliste

δε μας ειπες...

μονος θα κοιμασαι η με παρεα;

θα σου πω αν μου πεις μια ιδέα για σαμπουάν και αφρόλουτρο γυναικείο, να ναι κατι ιδιαίτερο ομως, οχι της σειράς γτ τα δικα μου δεν κάνουν.

Paralia48

# 34 στις 15/5/2020
author
Αλλη χώρα

αυτό έχει 50 ευρω και το βλέπω μια χαρά.  Διάβασε λίγο τι έγραψα για τα χοντρα  φουσκωτα με πολύ αέρα. Και τετραπλάσια τιμή και άστα να πάνε

Το μέλος Paralia48 έχει επισυνάψει το αρχείο: selbst.jpg (8.91KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 34 φορές
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

MiltosRNLI1930

# 35 στις 15/5/2020
author

Εγω

πιστευω ενα life raft απο ποσταλι που κοβουν στις Ινδιες ειναι η καλυτερη λυση .Το ανοιγεις εξω απο το μπαλκονι και το δενεις στα  καγκελα πλωρα-πρυμα και σε ευγνωμονει ο απο κατω που δεν εχει τεντα στο μπαλκονι του .Αγοραζεις και ενα μεταχειρισμενο σαλονακι απο την πλατεια Ιπποδαμειας στον Πειραια και δεχεσαι και ολους τους φιλους σου .Ανοιγεις και τον ντενεκε με τις γαλετες και πινεται το τσαι σας πλευρισμενοι στο μπαλκονι .Ετσι το μπαλκονι θα μενει παντα αδειο .Απλως θα εχεις ενα μαδερι να μπαινεις στο life raft .

Αρέσει στα μέλη Enikos, Paralia48

alisida

# 36 στις 15/5/2020
author
Καζακστάν

Εντάξει Παναγιώτη ,εγώ φταίω που στην αρχή το έπαιζες λαρτζ ?

Τις καλύτερες λύσεις σου βρήκα ,αλλά δεν τις θέλεις .

Λοιπόν ,η τελευταία μου πρόταση είναι αυτή :

(Μαζεύεται στο αψε σβήσε) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από panagiotismp90

σ αρεσουν τα μεγαλα μεγεθη εσενα βλεπω...ολο εκει ειναι το μυαλο σου...

Το μέλος alisida έχει επισυνάψει το αρχείο: 20171113121727_c3cd2675.jpeg (7.8KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 29 φορές
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Paralia48 και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 37 στις 15/5/2020
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Enikos

Διαβαζοντας τις εγνοιες του Παναη, επιβεβαιωθηκα πανηγυρικως...

Ειχα πει για αιωρηση Αγαπητε, οπως πολυ καλα γνωριζεις και με επευφημησες δια του λικε σου...

Τωρα, διαβαζω τον Παναη οτι κανει ανησυχο υπνο και κινδυνευει να σωριαστει απο το ραντζο του, οποτε...

Νομιζω οτι ημουν αρκουντως εφευρετικος...

Αντε, μια προσθετη καινοτομια σε αυτη μου την προτροπη, να αποτελεσει μια υπεραυτοματη κουνουπιερα, σε διαταξη modbus arrow plc, διοτι...

Τοσο ομορφο υπνο που θα καμει στην αιωρηση του, μην του την πεσουνε τιποτε ιπταμενοι κροτωνες και...

Τον επαναφερουν στην πραγματικοτητα, με οδυνηρο τροπο...

Η...να του φτιαξουμε μια αυτο-ποιημενη μηχανη φλιτ (αλα παλαια, θυμασαι αυτην με το χειροκινητο εμβολο και το ταγκακι του φλιτ το στρογγυλο πλωρα)...αλλα φοβαμαι οτι οταν φαγωθουν τα λαστιχα του εμβολου, θα του κανει μπακ πρεσουρε και θα κανει ολο φλιτ και τον ιδιο...

Τι να πω, τι να πω εργαζομαι πανω στο θεμα αοκνα...

Αρέσει στο μέλος Enikos

panagiotismp90

# 38 στις 16/5/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

παραλια αν εχεις κανει ποτε παγωτο μονη σου γραψε μου πως το εκανες. μηχανη εχω απο τις μεγαλες τις ακριβες.

Paralia48

# 39 στις 16/5/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από panagiotismp90

παραλια αν εχεις κανει ποτε παγωτο μονη σου γραψε μου πως το εκανες. μηχανη εχω απο τις μεγαλες τις ακριβες.

Παναγιώτη, είπαμε τα ...αλήτικα κόλπα τα ξέρω. Από παγωτά δεν ξέρω, αλλά έχουμε εδώ την Ανάσσα την Περιπλίτσα και άλλα καλά κορίτσια και αγόρια, που είναι χρυσοχέρηδες και μπορούν να βοηθήσουν.

Όταν ετοιμαστεί το παγωτό, γράψτε και έρχομαι

Αρέσει στα μέλη alisida, panagiotismp90

Persefoni__

# 40 στις 16/5/2020
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 383

Για θυμίστε μου λίγο πάλι...

το λόγο που θέλει να κοιμάται έξω.(Προσωπικά βρίσκω καλή την επιθυμία του, αλλά όχι για περιβάλλον πόλης ) ΥΓ: Μου θύμισε όλα τα "έξω" που κοιμήθηκα σε σχεδόν όλα τα νησιά μας ... #στα_νιάτα_μου το πάλαι πότε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Paralia48

Παναγιώτη, είπαμε τα ...αλήτικα κόλπα τα ξέρω. Από παγωτά δεν ξέρω, αλλά έχουμε εδώ την Ανάσσα την Περιπλίτσα και άλλα καλά κορίτσια και αγόρια, που είναι χρυσοχέρηδες και μπορούν να βοηθήσουν.

Όταν ετοιμαστεί το παγωτό, γράψτε και έρχομαι

Αρέσει στα μέλη alisida, Paralia48
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε