Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απιστία - φίλη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Anonimosdot

# 1 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Απιστία - φίλη

Καλησπέρα, ειμαι καινούργιος σχεδόν εδω μεσα. Ειχα ξανα γράψει πριν ενα χρόνο τον πόνο μου εδω στο φόρουμ, οτι ήθελα να τα ξανα βρω με την πρώην μου που ειχε ηδη σχέση και όντως τα ειχα ξαναβρεί παρα τα 10-  11 χρονια διαφορά ηλικίας που έχουμε εγω 29-30 αυτη 19-20 πλέον. Ξέρω αυτη η διαφορά και σε αυτές τις ηλικίες ειναι μάλλον μέγα λάθος. Για να συνοψίζω.

Γυρνάω πισω ενα χρόνο. Είχαμε γνωριστεί σε μαγαζί, όντως μοιάζει μεγαλύτερη, αξεγελαστηκα,ακ πλησίασα αλλα γνωριστήκαμε, βγαίναμε και κάναμε σχέση αλλα εγω κολουσα στην διαφορά ηλικίας. Πρώτη φορα μου έτυχε μια τέτοια σχέση αλλα δεν το έδειχνα οτικολλούσα.Με τα πολλα ήμασταν μαζι 5 μηνες και κόλλησα μαζι της έως ότου την έπιασα να βγαίνει με άλλον και χωρίσαμε. Μετα απο 3 μήνες εμφανίστηκε παλι στην ζωη μου αλλα ειχε ηδη σχέση με εκείνον που τηβ έπιασα και αρχισα να την θέλω πίσω και οντως γύρισε αλλα ειχαν γίνει πάρα πολλά τα οποία δεν θα αναφέρω τώρα.αΞαν μαλώνουμε, ξανα χωρίζουμε και μένουμε χωριά το καλοκαίρι που μας πέρασε. Μαθαίνω απο φιλη της πως είχε παράλληλη σχέση ολο αυτο το διάστημα με κάποιον απο το χωριο της που επισκεφτεται τις γιορτές. Δεν δίνω σημασία και τέλη καλοκαιριού εμφανίζεται παλι στην ζωη μου.Βρισκομαστεκαι και γίνεται μια μινι επανασύνδεση και εχω ξεκαθαρισει6 τις προθεσεις μου και πως δεν θελω ξανα να μπλεξω και παιζω παιχνιδια. Φαινετα να συμφωνει και να δειχνει οτι θελει να μεινει μαζι μου. Μένουμε 1 μηνα ουτε μαζι, εγω τελειως διαφορετικός ομως σαν άτομο απέναντι της, δεν μου έβγαινε κιόλας, ώσπου εμφανίζετεεναςτριτοςι σαν φιλος  και αρχίζουμε παλι τις φασαρίες και τ σταματάω κατευθείαν πριν μπλέξουν περισσότερο τα πράματα.Νατονισω το κυριοτεριο, οσες φορες χώρισα η κολλητή της ηταν μια απο τις μεγαλύτερες αιτιες. Ενω ήξερε οτι ειχε σχέση μαζι μ, πάντα την τραβούσε να βγαίνουν, τηβ ωθουσε να κανει κατι με φιλο της κτλ τα οποία εμαθα πρόσφατα και θα σας πω στην συνέχεια.Περνάει εναΣ μηνας και γυριζει πισω σε εμενα ενω πάλι εγω την λεω οτι δεν θελω κατι αλλο και οτι με εχει κουρασει ολο αυτο κ να βρούμε κατι και οι δυο που θα μας κανει οιο ευτυχισμένους και όντως οταν ημασταν μαζι ήμασταν πάντα ευτυχισμένοι. Με λεει να τηβ δώσω και αλλη ευκαιρία και οτι θα ειναι σοβαρή κτλ. Της δινω κ αλκη ευκαιρία και όντως μείναμε μαζί 8 μήνες σχεδόν χωρίς κανένα λάθος και χωρίς καμία υποψία ολη μερα μαζι, παντού μαζί κτλ ώσπου εμφανίζεται παλι η φιλη της, με την  οποία ειχαν μαλώσε. Την πείθει να μείνουν στο σπίτι της για να διαβάσουν για μια σχολή που πάνε κ ενω ημασταν όλη μέρα μαζί ξαφνικά εξαφανίζεται η κοπελα μου κ πάει κ μένει στηνφίληγ της σχεδόν 2 εβδομάδες, η επικοινωνία μας φυσικά κ χάθηκε και αρχίζουν οι υποψίες μου αλλα η αλήθεια είναι οτι δεν με ενδιέφερε κ πολύ. Ξαφνικά, με στέλνουν μήνυμα ενα βράδυ  κ με λένε  Ότι ένας απο εκείνης της φίλης της την παρέα, έκανε κάτι με την δικια μου κ όπως είπα δεν με ενδιαφέρε κ πολύ την στέλνω μήνυμα "Μην με ξαναμιλήσεις" , αρχίζει με παίρνει τηλέφωνα, κλαίει και γιατί να χωρίσουμε κτλ της λεω οτι έμαθα τι έγινεΚαι επιμένει και λεει πως αυτη δεν έκανε τίποτα με κανέναν.Φυσικα δεν το πιστεψα.Το επόμενο βράδυ έρχεται να κοιμηθεί σε εμενα μήπως καιβτα βρούμε, που δεν υπήρχε περίπτωση να κανω οτι τα βρίσκω και ειδικά τόσο γρήγορα. Ενα βράδυ και μια ολόκληρη μέρα δεν έχουμε πει τιποτα απόλυτος. Παίζει να είπαμε 6 λέξεις ο καθένας. Με τα πολλά σήμερα εμαθα, οτι το κονε το εκανε η φιλη τηςκενω τους έβαλε να πιούνε και καλα ολοι μαζι σαν παρέα και μετα η φίλη της το ειπε σε φιλο μου και σε παρέες διάφορες οτι η κοπελα μου την..Ο Τάδε!Απο οτι με ειπαν άλλες παρέες και απο οτι κατάλαβαν αυτη η Φιλη ζηλεύει την κοπέλα μου για την σχέση ποτ έχει με εμένα κ προσπαθεί να τηβ χαλάει καθεφορα.Δεν δικαιολογώ σε καμια περίπτωση την κοπέλα μου και αντιθέτως το κρίνω αλλα εγω τωρα τι πρεπεθνα κάνω ?   Η αλήθεια είναι ότι αισθάνομαι για αυτην πολλά και μου ειναι πολυ δύσκολο να χωρίσω αλλα δεν μπορω και να ειμαι μαζι της. 
Αρέσει στο μέλος Sarimpala_zwgrafina

archagellos

# 2 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.258

man ,

το τραβαει το κερατο ο οργανισμο σου ...ετσι το γουσταρεις το κανεις κεφι ...

man , απο αυτα που γραφει η κοπελια ειναι ΔΧ ...οκ...αμα εσυ γουσταρεις ...εμας δεν μας

πεφτει λογος 

και εαν στα 30 σου δεν μπορεις να καταλαβεις δυο πραγματα ...εισαι αξιος των επιλογων σου 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Crazy_Horse, loushian1984 και σε ακόμα 8 μέλη.

alisida

# 3 στις 14/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 7.325
Το κείμενο σας δεν μπορεί να κρατήσει μια σχέση που από την αρχή μπαζει νερα .Τουλάχιστον συμφωνειστε να σας κρατήσει μια μέρα την εβδομάδα γτι με τόσο υπερφορτωμένο πρόγραμμα δύσκολα θα την βρίσκετε .
Αρέσει στα μέλη kinky1971, jane1978 και σε ακόμα 4 μέλη.

Persefoni__

# 4 στις 14/5/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 285

Μέχρι τώρα ήξερα πως ο όρος "συνοψίζω" σημαίνει : Παρουσιάζω ΜΕ ΣΥΝΤΟΜΙΑ προφορικά ή γραπτά κάτι . Σήμερα βεβαιώθηκα πως εν οίδα ότι ουδέν οίδα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anonimosdot

Απιστία - φίλη

Καλησπέρα, ειμαι καινούργιος σχεδόν εδω μεσα. Ειχα ξανα γράψει πριν ενα χρόνο τον πόνο μου εδω στο φόρουμ, οτι ήθελα να τα ξανα βρω με την πρώην μου που ειχε ηδη σχέση και όντως τα ειχα ξαναβρεί παρα τα 10-  11 χρονια διαφορά ηλικίας που έχουμε εγω 29-30 αυτη 19-20 πλέον. Ξέρω αυτη η διαφορά και σε αυτές τις ηλικίες ειναι μάλλον μέγα λάθος. Για να συνοψίζω.

Γυρνάω πισω ενα χρόνο. Είχαμε γνωριστεί σε μαγαζί, όντως μοιάζει μεγαλύτερη, αξεγελαστηκα,ακ πλησίασα αλλα γνωριστήκαμε, βγαίναμε και κάναμε σχέση αλλα εγω κολουσα στην διαφορά ηλικίας. Πρώτη φορα μου έτυχε μια τέτοια σχέση αλλα δεν το έδειχνα οτικολλούσα.Με τα πολλα ήμασταν μαζι 5 μηνες και κόλλησα μαζι της έως ότου την έπιασα να βγαίνει με άλλον και χωρίσαμε. Μετα απο 3 μήνες εμφανίστηκε παλι στην ζωη μου αλλα ειχε ηδη σχέση με εκείνον που τηβ έπιασα και αρχισα να την θέλω πίσω και οντως γύρισε αλλα ειχαν γίνει πάρα πολλά τα οποία δεν θα αναφέρω τώρα.αΞαν μαλώνουμε, ξανα χωρίζουμε και μένουμε χωριά το καλοκαίρι που μας πέρασε. Μαθαίνω απο φιλη της πως είχε παράλληλη σχέση ολο αυτο το διάστημα με κάποιον απο το χωριο της που επισκεφτεται τις γιορτές. Δεν δίνω σημασία και τέλη καλοκαιριού εμφανίζεται παλι στην ζωη μου.Βρισκομαστεκαι και γίνεται μια μινι επανασύνδεση και εχω ξεκαθαρισει6 τις προθεσεις μου και πως δεν θελω ξανα να μπλεξω και παιζω παιχνιδια. Φαινετα να συμφωνει και να δειχνει οτι θελει να μεινει μαζι μου. Μένουμε 1 μηνα ουτε μαζι, εγω τελειως διαφορετικός ομως σαν άτομο απέναντι της, δεν μου έβγαινε κιόλας, ώσπου εμφανίζετεεναςτριτοςι σαν φιλος  και αρχίζουμε παλι τις φασαρίες και τ σταματάω κατευθείαν πριν μπλέξουν περισσότερο τα πράματα.Νατονισω το κυριοτεριο, οσες φορες χώρισα η κολλητή της ηταν μια απο τις μεγαλύτερες αιτιες. Ενω ήξερε οτι ειχε σχέση μαζι μ, πάντα την τραβούσε να βγαίνουν, τηβ ωθουσε να κανει κατι με φιλο της κτλ τα οποία εμαθα πρόσφατα και θα σας πω στην συνέχεια.Περνάει εναΣ μηνας και γυριζει πισω σε εμενα ενω πάλι εγω την λεω οτι δεν θελω κατι αλλο και οτι με εχει κουρασει ολο αυτο κ να βρούμε κατι και οι δυο που θα μας κανει οιο ευτυχισμένους και όντως οταν ημασταν μαζι ήμασταν πάντα ευτυχισμένοι. Με λεει να τηβ δώσω και αλλη ευκαιρία και οτι θα ειναι σοβαρή κτλ. Της δινω κ αλκη ευκαιρία και όντως μείναμε μαζί 8 μήνες σχεδόν χωρίς κανένα λάθος και χωρίς καμία υποψία ολη μερα μαζι, παντού μαζί κτλ ώσπου εμφανίζεται παλι η φιλη της, με την  οποία ειχαν μαλώσε. Την πείθει να μείνουν στο σπίτι της για να διαβάσουν για μια σχολή που πάνε κ ενω ημασταν όλη μέρα μαζί ξαφνικά εξαφανίζεται η κοπελα μου κ πάει κ μένει στηνφίληγ της σχεδόν 2 εβδομάδες, η επικοινωνία μας φυσικά κ χάθηκε και αρχίζουν οι υποψίες μου αλλα η αλήθεια είναι οτι δεν με ενδιέφερε κ πολύ. Ξαφνικά, με στέλνουν μήνυμα ενα βράδυ  κ με λένε  Ότι ένας απο εκείνης της φίλης της την παρέα, έκανε κάτι με την δικια μου κ όπως είπα δεν με ενδιαφέρε κ πολύ την στέλνω μήνυμα "Μην με ξαναμιλήσεις" , αρχίζει με παίρνει τηλέφωνα, κλαίει και γιατί να χωρίσουμε κτλ της λεω οτι έμαθα τι έγινεΚαι επιμένει και λεει πως αυτη δεν έκανε τίποτα με κανέναν.Φυσικα δεν το πιστεψα.Το επόμενο βράδυ έρχεται να κοιμηθεί σε εμενα μήπως καιβτα βρούμε, που δεν υπήρχε περίπτωση να κανω οτι τα βρίσκω και ειδικά τόσο γρήγορα. Ενα βράδυ και μια ολόκληρη μέρα δεν έχουμε πει τιποτα απόλυτος. Παίζει να είπαμε 6 λέξεις ο καθένας. Με τα πολλά σήμερα εμαθα, οτι το κονε το εκανε η φιλη τηςκενω τους έβαλε να πιούνε και καλα ολοι μαζι σαν παρέα και μετα η φίλη της το ειπε σε φιλο μου και σε παρέες διάφορες οτι η κοπελα μου την..Ο Τάδε!Απο οτι με ειπαν άλλες παρέες και απο οτι κατάλαβαν αυτη η Φιλη ζηλεύει την κοπέλα μου για την σχέση ποτ έχει με εμένα κ προσπαθεί να τηβ χαλάει καθεφορα.Δεν δικαιολογώ σε καμια περίπτωση την κοπέλα μου και αντιθέτως το κρίνω αλλα εγω τωρα τι πρεπεθνα κάνω ?   Η αλήθεια είναι ότι αισθάνομαι για αυτην πολλά και μου ειναι πολυ δύσκολο να χωρίσω αλλα δεν μπορω και να ειμαι μαζι της. 

Αρέσει στα μέλη kinky1971, jane1978 και σε ακόμα 2 μέλη.

Tyler84

# 5 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 40
Φιλαράκι πρέπει να είσαι πολύ μαζόχας για να σχολείσαι με όλα αυτά που περιγράφεις...
Αρέσει στα μέλη loushian1984, kinky1971 και σε ακόμα 5 μέλη.

Persefoni__

# 6 στις 14/5/2020
author

#3 Αλισάκο...

Θα μου γράφεις περιλήψεις;; φατσούλα απελπισμένη που αγκαλιάζει άλλη φατσούλα με ροζ μαλλιά 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από alisida
Το κείμενο σας δεν μπορεί να κρατήσει μια σχέση που από την αρχή μπαζει νερα .Τουλάχιστον συμφωνειστε να σας κρατήσει μια μέρα την εβδομάδα γτι με τόσο υπερφορτωμένο πρόγραμμα δύσκολα θα την βρίσκετε .

Αρέσει στα μέλη jane1978, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 7 στις 14/5/2020
author
Καζακστάν

Ο νεαρός εδώ και ένα χρόνο βγαίνει με μια κοπέλα 

αλλα χωρίζουν συνεχώς ,γιατί 

η φίλη της, της

γνωρίζει αλλους και ο νεαρός μας το μαθαίνει κάθε φορά 

ότι τον απατά.

Τώρα πάλι είναι χωρισμένοι αλλά ο νεαρός θέλει 

να τα ξαναφτιάξουν 

Αυτά !!

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Persefoni__

#3 Αλισάκο...

Θα μου γράφεις περιλήψεις;; φατσούλα απελπισμένη που αγκαλιάζει άλλη φατσούλα με ροζ μαλλιά 

Αρέσει στα μέλη kinky1971, Heptamer και σε ακόμα 4 μέλη.

Megalodondas

# 8 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 575

Ρε συ μην είσαι κουτος και μπλέκεις με εικοσάχρονο, θες κάτι σοβαρό προχώρα.. 

Αυτή αν θέλει να έρχεται προς το παρόν όποτε την φωνάζεις και νοιώθεις την ανάγκη για στοργικά παιχνιδάκια ας έρχεται.. 

Γιατί στερείς την αγάπη σου από τον κόσμο? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anonimosdot

Απιστία - φίλη

Αρέσει στο μέλος andy12

panagiotismp90

# 9 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 45
Απαντήσεις: 2.443

ποτε ηταν τελευταια φορα που κανατε σεξ με την κοπελα? θα μου πεις ημερομηνια ακριβως ομως. κ θα σου πω τι θα κανεις γτ τα ειχα με εικοσαρα και σε καταλαβαινω.

Persefoni__

# 10 στις 14/5/2020
author

# 7

α οκ περίπτωση δεν θα λεγα μόνο μαζοχισμού αλλά κάτι πιο κίνκυ. Σαδομαζοχισμού σ-χέσει μοιάζει . (Παρεμπιπτόντως :α)  πώς το μαθαίνει αυτός συνέχεια; Του το λέει ή μετατρέπεται σε Κλουζώ Αρχίζει κ έχει ενδιαφέρον β) φατσούλα π ευχαριστεί την ροζομαλλούσα φατσούλα

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από alisida

Ο νεαρός εδώ και ένα χρόνο βγαίνει με μια κοπέλα 

αλλα χωρίζουν συνεχώς ,γιατί 

η φίλη της, της

γνωρίζει αλλους και ο νεαρός μας το μαθαίνει κάθε φορά 

ότι τον απατά.

Τώρα πάλι είναι χωρισμένοι αλλά ο νεαρός θέλει 

να τα ξαναφτιάξουν 

Αυτά !!

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, jane1978 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 11 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.028

Εχουνε πει οι επιστημονες, οτι...

Μπορει, δεν ειναι σιγουρο, μπορει η ζεστη να εξουδετερωνει τον Ιο...

Για τουτα δω, εχουνε κανει καμια προβλεψη?...

Αρέσει στα μέλη LUDIA1992, Persefoni__ και σε ακόμα 6 μέλη.

agrotis53

# 12 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 2.250
Οκ τελευταιες μερες που γραφω...οποτε χαλαρα...αν ειμουνα στη θεση σου...αν λεωωω ...θα την επεφτα στη φιλη της...θα παιρνουσα ενα διαστημα μια χαρα...και μετα αντε στο καλο και της δυο...εσυ ομως εισαι εσυ και οχι εγω...οποτε συνεχισετο ετσι ...αδιαφορα οπως λες και γελαω αλλα οκ με τα βιτσια του καθενος που να βρεις ακρη...Δεν βρισκετε...
Αρέσει στα μέλη Sourya, jane1978 και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 13 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.178

Πας στη Μερσεντε Γερμανια μονταδορος η elevator's operator στου Βελγιου τις στοες ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από agrotis53
Οκ τελευταιες μερες που γραφω...οποτε χαλαρα...αν ειμουνα στη θεση σου...αν λεωωω ...θα την επεφτα στη φιλη της...θα παιρνουσα ενα διαστημα μια χαρα...και μετα αντε στο καλο και της δυο...εσυ ομως εισαι εσυ και οχι εγω...οποτε συνεχισετο ετσι ...αδιαφορα οπως λες και γελαω αλλα οκ με τα βιτσια του καθενος που να βρεις ακρη...Δεν βρισκετε...

Αρέσει στα μέλη Crazy_Horse, la-mer και σε ακόμα 4 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 14 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.178

Τελευταιες μερες ...να το εκλαβω ως αποχωρηση ? Διοτι απο την καστα των μηχανουργων βαρεων μεταλλων ,κουμανταδορων εξαρμοσης προπελας και ship manager θα απομεινουμε ο Ενικος και εγω .

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από agrotis53

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 15 στις 14/5/2020
author
Καζακστάν

Φροντίζει η "φίλη " να τον ενημερώνει ,ίσως του στέλνει και φ το από τα Σόδομα που γίνονται στο σπίτι γτι όλες οι απιστίες λαμβάνουν χώρα στο σπίτι και με τις ευλογίες της "φίλης"

Αλλά τώρα δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ άλλο με το θέμα γτι 

Προέκυψε η δήλωση του αγρότη 

Και ασχολούμαι με αυτήν και μόνο 

Γιατί , οι ερωτικές ιστορίες να είναι ανεξάντλητες 

Ενώ ο Αγρότης είναι ένας και μοναδικός 

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Persefoni__

# 7

α οκ περίπτωση δεν θα λεγα μόνο μαζοχισμού αλλά κάτι πιο κίνκυ. Σαδομαζοχισμού σ-χέσει μοιάζει . (Παρεμπιπτόντως :α)  πώς το μαθαίνει αυτός συνέχεια; Του το λέει ή μετατρέπεται σε Κλουζώ Αρχίζει κ έχει ενδιαφέρον β) φατσούλα π ευχαριστεί την ροζομαλλούσα φατσούλα

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, jane1978 και σε ακόμα 1 μέλος.

agrotis53

# 16 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 2.250

Ναι ως αποχωρηση...ειχα ειδη ξεκινηση την διαδικασια αποτοξινωσης μηνες τωρα ...καθως δεν συμετειχα ουτε στα μουσικα...στο εκτος...στο σκαφ..η στο τι σκεφτεσαι...περιμενω απλα να ανοιξουν τα καφε και τα μπαρακια...ακομα 15 μερες...τοσο...Εσυ ο Ενικος  και αλλα παιδια εδω ...ακομα και τα τρολ χαχαχα... Δεν μπορειτε...πολλα τα χρονια εδω...εδω εγω που εχω ελαχιστα και δυσκολευομαι...οχι εσεις...αλλωστε πρεπει να φροντιζεται και τα ορφανα τρολλ   τι θα κανουν αυτα;;;  εχετε ιερη υποχρεωση χαχαχα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από MiltosRNLI1930

Τελευταιες μερες ...να το εκλαβω ως αποχωρηση ? Διοτι απο την καστα των μηχανουργων βαρεων μεταλλων ,κουμανταδορων εξαρμοσης προπελας και ship manager θα απομεινουμε ο Ενικος και εγω .

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, jane1978 και σε ακόμα 3 μέλη.

Megalodondas

# 17 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 575

Στο ίδιο έργο θεατές..!

Φωνάζε προχτές το κοριτσάκι πού σκαρφαλωνε στην μάντρα "κοίτα μπαμπά, κοίτα, μπαμπά κοίτα.." 
Αρέσει στα μέλη la-mer, andy12

Enikos

# 18 στις 14/5/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.028

Κατσε ωρε Αγροτα και θα μας παρουνε στο κοντο, τα αλαφροισκιωτα...

Ηρεμησου λεμε!...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.

jane1978

# 19 στις 14/5/2020
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 589

Αγαπητέ θεματοθέτη,δείξε μου τον φίλο σου να σου πω ποιος (δεν) είσαι.

Αρέσει στα μέλη andy12, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

jane1978

# 20 στις 14/5/2020
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 589

Αγαπητέ αγρότη ξανασκέψου το...

Αν το έχεις πάρει απόφαση, να ξέρεις ότι θα μας λείψεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από agrotis53

Ναι ως αποχωρηση...ειχα ειδη ξεκινηση την διαδικασια αποτοξινωσης μηνες τωρα ...καθως δεν συμετειχα ουτε στα μουσικα...στο εκτος...στο σκαφ..η στο τι σκεφτεσαι...περιμενω απλα να ανοιξουν τα καφε και τα μπαρακια...ακομα 15 μερες...τοσο...Εσυ ο Ενικος  και αλλα παιδια εδω ...ακομα και τα τρολ χαχαχα... Δεν μπορειτε...πολλα τα χρονια εδω...εδω εγω που εχω ελαχιστα και δυσκολευομαι...οχι εσεις...αλλωστε πρεπει να φροντιζεται και τα ορφανα τρολλ   τι θα κανουν αυτα;;;  εχετε ιερη υποχρεωση χαχαχα...

Αρέσει στα μέλη wish_, marie_la_journaliste και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε