Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Τα έχω κάνει μπάχαλο!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Princess76

# 1 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Τα έχω κάνει μπάχαλο!!!

Ξέρω ότι καθετί που θα γράψω θα κριθεί πολύ αυστηρά. Αλλά χρειάζομαι βοήθεια γιατί πλέον νιώθω απελπισία. Γνώρισα πριν κάποια χρόνια κάποιον ενώ ήμουν παντρεμένη και είχαμε για λίγο καιρό ερωτική σχέση. Πολλά προβλήματα εκείνος, πολλά κι εγώ, δεν το συνεχίσαμε για πολύ. Μειναμε όμως φίλοι και βλεπομασταν πολύ συχνά, πάντα κρυφά ποτέ ερωτικά όμως. Περάσαμε πολλά μαζί, δικές του αποτυχημένες σχέσεις, με εμενα να είμαι δίπλα του στα δύσκολα και το ίδιο κι εκείνος με τα δικά μου προβλήματα στο γάμο. Όλα αυτά χωρίς να υπάρξει ερωτική σχέση πέρα από την αρχή της γνωριμίας μας. Τον τελευταίο καιρό όμως λόγω και της όλης κατάστασης που επικρατεί ήρθαμε πολύ κοντά. Μια μέρα αρχίσαμε να φιλιομαστε και παραλίγο να κάνουμε σεξ. Το σταμάτησα γιατί ήξερα ότι δεν ήταν σωστό. Όμως αρχίζω να νιώθω ότι είμαι ερωτευμένη. Δεν θέλω να χωρίσω και ούτε αυτό που κάνω μου αρέσει, αλλά δεν μπορώ να τον χάσω. Δεν αντέχω στην ιδέα ότι δεν θα είναι μέρος της ζωής μου. Όσον αφορά το πώς αισθάνεται εκείνος, δεν έχω την παραμικρή εικόνα. Δεν ξέρω τι περιμένω να ακούσω από εσάς, αλλά ήθελα να το μοιραστώ με κάποιον. Να ακούσω κάτι που μπορεί να με βγάλει από αυτό το αδιέξοδο. 

Paralia48

# 2 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.462
Νομίζω ότιη κατασταση που επικρατούσε όλα αυτά τα χρόνια, δηλ η φιλική επικοινωνία, ήταν <<τυπικά>> η καλύτερη. Τα είχες όλα: Τον είχες στη ζωή σου ως φίλο και δε χώριζες και ήσουν σε όλα <<εντάξει>>.

Το πρόβλημα βέβαια αρχίζει, όταν εσύ δε νοιώθεις σ αυτό το μοτίβο καλά και είσαι ερωτευμένη μαζί του και τον θέλεις δικό σου 100%. Τότε Πριγκηπέσα μου και μια και εφόσον δεν επιτρέπεται ακόμη η πολυγαμία, νομίζω  η λύση είναι μία: Να τον κάνεις δικό σου και αν είσαι όπως λες ερωτευμένη, να τον κάνεις εντελώς δικό σου, δηλ 100% και ασφαλώς να χωρίσεις, για να είσαι ήρεμη και στο μυαλό σου να έχεις μόνο αυτόν. Να είναι όπως το θέλει η καρδιά σου, εφόσον βέβαια , το θέλει και αυτός.

Γιατί δε θέλεις να χωρίσεις; Εφόσον είσαι ερωτευμένη με έναν άλλο άντρα; Είναι μπελάς ο χωρισμός, το ξέρω, αλλά είναι ένα δύσκολο εμπόδιο που θα ξεπεραστεί και θα συνεχίσεις τη ζωή σου με ηρεμία.

Λοιπόν, λέω, αν συνεχίσεις να νοιώθεις ερωτευμένη και τον σκέφτεσαι κλπ κλπ κλπ και τον θέλεις, βγείτε μαζί, δες πώς ...παίζει αυτός και πάρε, αν χρειαστεί, την μεγάλη απόφαση.   
¶σε τη ζωή ν αποφασίσει 
Κι αν χρειαστεί, μη διστάσεις να χωρίσεις. Δεν είσαι η μόνη
Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

archagellos

# 3 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.259

Αγαπητη ,

οπως και να το κανεις ...Ο Γαμος σου εχει τελειωσει εδω και χρονια μαλλον ... 

Αδικο δεν ειναι για το νσυζηγο σου να μη του δινεις την ευξαρια να βρει και εκεινος καποια που να τον νοιαζεται ? 

Εσυ βηκες καποιον ...μπορει να βρεις και αλλον στην πορεια ...ποτε δεν ξερεις 

Γραφεις οτι δεν θες να χωρισεις ...σε καταλαβαινω ...αλλα ειναι μονοδρομος 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη agrotis53, Persefoni__ και σε ακόμα 3 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.179

Eγω σταματησα ευλαβικα στο  " Εγω το σταματησα γιατι ηξερα οτι δεν ηταν σωστο " Βεβαια τα χρονια περασαν και εχασα την ευκαιρια ενος παιδικου ονειρου .Να γινω πνευματικος .Αμην !

Αρέσει στα μέλη agrotis53, la-mer και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 5 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 7.333
Ο,τι είπε και ο,τι θα πει ο Αρχάγγελος
Αρέσει στα μέλη archagellos, Persefoni__ και σε ακόμα 2 μέλη.

Hepatica

# 6 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 97
Πάρε τον χρόνο σου κ σκέψου το καλά. Κ τους 2 δεν μπορείς να τους έχεις: κ οικογένεια κ γκόμενο (είτε πλατωνικά είτε και όχι). Κ το "το να σκεφτείς καλά" "απαιτεί" να έχεις καθαρό μυαλό όσο γίνεται κ να είσαι αποφασισμένη για το τι θέλεις, για το τι μπορεί να συμβεί είτε με την μία πλευρά είτε κ με την άλλη, τα ρίσκα που παίρνεις, το ότι πρέπει να αλλάξεις κάποια δεδομένα της ζωής σου κ ίσως κ των παιδιών σου (αν έχεις) κ όλα τα συναφή κ φυσικά το να είσαι ειλικρινής κ στον εαυτό σου κ στους άλλους. Μην το πας ταυτόχρονα κ με τους 2, θα βγουν όλα στην φόρα κάποια στιγμή κ αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Να παίξεις τίμια με το να μιλήσεις με αυτόν που λες ότι είσαι ερωτευμένη κ με το να ενημερώσεις και τον σύζυγό σου για το οτιδήποτε.
Αρέσει στο μέλος alisida

Enikos

# 7 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.028

Αυτο ρε παιδια, με τους διακοπτες...

Τωρα μπαλαμουτιαζομαι...

Τωρα το κοβω κιολα...

Πως το κανετε?...

Εχει ο Ξηρουχακης τιποτα τετοιους διακοπται...

Να πα να παρωμε και εμεις...

Να ειμεθα παντα σε κοντρολ?...

Σοσ,  (βοήθεια)...

Αρέσει στα μέλη Chs_86, agrotis53 και σε ακόμα 7 μέλη.

Paralia48

# 8 στις 23/5/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Enikos

Τωρα μπαλαμουτιαζομαι...

Τωρα το κοβω κιολα...

Πως το κανετε?...

Σοσ,  (βοήθεια)...

Αυτό το σύστημα διακόπτη είναι το πρώτο που μαθαίνει ένας νέος άντρας από το πρώτο ραντεβού.

Αρέσει στο μέλος mars1981

tzoulia59

# 9 στις 23/5/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.221

εγω θα μιλησω λιγο απολυτα  ,,γιατι με κατι τετοια μου ψιλογυριζει το ματι ,

,αν ενδιαφερει κι ολας ..

οταν εχουμε προβληματα με τον γαμο μας κοιταζουμε να λυσουμε τα προβληματα μεσα στον γαμο μας ..

και δεν ψαχνουμε ξενους ωμους να κλαψουμε ...

οταν ο γαμος μας δεν προχωραει τον διαλυουμε ,,, και μετα βρισκουμε οσους γκ,,,νους ελευθερους θελουμε ...

δικαιωμα σου και γουστο σου ..

ποτε ομως δεν ειναι σωστο να εμπλεκομαστε σε σχεση με καποιον παντρεμενο αντρα ο οποιος ειναι συζυγος μια αλλης γυναικας ..

που μπορει να εχει παιδια και μια οικογενεια και να ειμαστε εμεις αιτια να διαλυθει αυτο το ιερο ,,

που λεγεται οικογενεια ...

ολα τα αλα ειναι τριχες και ευκολες δικιολογιες ..

.τι να κανεις ;..

να κανεις μια ξεκαθαρη κουβεντα  εντιμη κι αληθινη με τον αντρα σου 

κι αν δεις οτι δεν λυνεις το προβλημα  στον γαμο σου ,.,,τραβα παρακατω ..χωρισε ,,

οσο για τον παντρεμενο αστον να λυσει  τα δικα του προβληματα ,,μπορει και μονος του ,,..

και δεν ειναι κατι που θα πρεπε να σε αφορα ,,,

μην πω τωρα τι θελει και τι δεν θελει αυτος ...απο σενα ...

γιατι ξερω απειρα παραδειγματα παντρεμενων ..που ξεν...δανε

προφασιζομενοι τον προβληματικο τους γαμο ..

.μα ολοι ..

ποσες πιθανοτητες εχει να π,,ξει ενας 

που λεει αγαπαω την γυναικα μου και δεν προκειται να χωρισω ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Princess76

Τα έχω κάνει μπάχαλο!!!

Ξέρω ότι καθετί που θα γράψω θα κριθεί πολύ αυστηρά. Αλλά χρειάζομαι βοήθεια γιατί πλέον νιώθω απελπισία. Γνώρισα πριν κάποια χρόνια κάποιον ενώ ήμουν παντρεμένη και είχαμε για λίγο καιρό ερωτική σχέση. Πολλά προβλήματα εκείνος, πολλά κι εγώ, δεν το συνεχίσαμε για πολύ. Μειναμε όμως φίλοι και βλεπομασταν πολύ συχνά, πάντα κρυφά ποτέ ερωτικά όμως. Περάσαμε πολλά μαζί, δικές του αποτυχημένες σχέσεις, με εμενα να είμαι δίπλα του στα δύσκολα και το ίδιο κι εκείνος με τα δικά μου προβλήματα στο γάμο. Όλα αυτά χωρίς να υπάρξει ερωτική σχέση πέρα από την αρχή της γνωριμίας μας. Τον τελευταίο καιρό όμως λόγω και της όλης κατάστασης που επικρατεί ήρθαμε πολύ κοντά. Μια μέρα αρχίσαμε να φιλιομαστε και παραλίγο να κάνουμε σεξ. Το σταμάτησα γιατί ήξερα ότι δεν ήταν σωστό. Όμως αρχίζω να νιώθω ότι είμαι ερωτευμένη. Δεν θέλω να χωρίσω και ούτε αυτό που κάνω μου αρέσει, αλλά δεν μπορώ να τον χάσω. Δεν αντέχω στην ιδέα ότι δεν θα είναι μέρος της ζωής μου. Όσον αφορά το πώς αισθάνεται εκείνος, δεν έχω την παραμικρή εικόνα. Δεν ξέρω τι περιμένω να ακούσω από εσάς, αλλά ήθελα να το μοιραστώ με κάποιον. Να ακούσω κάτι που μπορεί να με βγάλει από αυτό το αδιέξοδο. 

Αρέσει στα μέλη LT0818, wish_ και σε ακόμα 2 μέλη.

kinky1971

# 10 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 49 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 19
Θα πάρεις την απόφαση σου.Αν δεν την πάρεις, θα την πάρει για λογαριασμό σου η ζωη. Τότε όμως θα είναι χειροτερα, ξερεις. Οπότε πάρε πρώτη εσύ την απόφαση σου. Εδώ και τωρα!!!
Αρέσει στο μέλος alisida

Enikos

# 11 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ουτε και να φανταστω δεν μπορω...

Ποιοι νεοι αντρες μπορει να ειναι αυτοι...

Και κατα ποσο ειναι και αντρες...η νηπια σε εκδρομη στην φυση...

Αλλα εν προκειμενω...εδω, η θεματοθετρια λεει οτι πατησε τον διακοπτη...αν εχει πεσει στην αντιληψη σου δηλαδη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Paralia48

Αυτό το σύστημα διακόπτη είναι το πρώτο που μαθαίνει ένας νέος άντρας από το πρώτο ραντεβού.

Αρέσει στα μέλη agrotis53, archagellos

panagiotismp90

# 12 στις 23/5/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 45
Απαντήσεις: 2.443

ακου ρε πρινσες, επειδη το χω κανει κι εγω αυτο, ειναι το στοιχειο της παρανομιας που σε αναβει, αν λεμε τωρα παρεις τον παρανομο κ μεινετε μαζι κ του πλενεις τα βρακια με τα τσισα, του μαγειρευεις κλπ παει περιπατο το παθος. αν θες την γνωμη μου κανε λιγα gαμισια ακομα κ τελος.

alisida

# 13 στις 23/5/2020
author
Καζακστάν

Πολλές οι πιθανότητες να ξενερώσει αν τον παντρευτεί τον παράνομο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από panagiotismp90

ακου ρε πρινσες, επειδη το χω κανει κι εγω αυτο, ειναι το στοιχειο της παρανομιας που σε αναβει, αν λεμε τωρα παρεις τον παρανομο κ μεινετε μαζι κ του πλενεις τα βρακια με τα τσισα, του μαγειρευεις κλπ παει περιπατο το παθος. αν θες την γνωμη μου κανε λιγα gαμισια ακομα κ τελος.

Paralia48

# 14 στις 24/5/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Enikos

Ουτε και να φανταστω δεν μπορω...

Ποιοι νεοι αντρες μπορει να ειναι αυτοι...

Και κατα ποσο ειναι και αντρες...η νηπια σε εκδρομη στην φυση...

Αλλα εν προκειμενω...εδω, η θεματοθετρια λεει οτι πατησε τον διακοπτη...αν εχει πεσει στην αντιληψη σου δηλαδη...

δηλαδή εσύ τι θα έκανες ,αν σου πάταγε η άλλη το διακόπτη  OFF ;

. Συχνότατο το φαινόμενο! Απορώ που δεν σου έχει συμβεί και σου φαίνεται αδιανόητο.

Αρέσει στο μέλος alisida

Enikos

# 15 στις 24/5/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η ερωτηση μου ηταν, πως γινεται εν μεσω μπαλαμουτίου να ρομποτοποιουνται τοσο πολυ, οι συμμετεχοντες...(για να μην φτασει η κουβεντα, στις σαλαμανδρες)...και απαντηση δεν πηρα...

Και οχι...δεν μου εχει τυχει να μπαλαμουτιαζομαι με ρομποτ...

Προσεχω τις συναναστροφες μου παρα πολυ...

Το οτι ειναι συχνοτατο φαινομενο, (αγνοω σε ποιους κυκλους), ειναι ακρως ανησυχητικο και υποπτο... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Paralia48

δηλαδή εσύ τι θα έκανες ,αν σου πάταγε η άλλη το διακόπτη  OFF ;

. Συχνότατο το φαινόμενο! Απορώ που δεν σου έχει συμβεί και σου φαίνεται αδιανόητο.

Αρέσει στα μέλη Omorfonios75, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

la-mer

# 16 στις 24/5/2020
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 88

Όποιος σοβαρός άνθρωπος δεν περνά καλά στο γάμο του, και ενώ έχει προσπαθήσει γι'αυτόν δε βλέπει φως, χωρίζει. 

Νόμος.

Τα άλλα όλα τύπου "δε θέλω να χωρίσω", "πηδ@ω τον άντρα/γυναίκα μου αλλά και τον γκόμενο/α", 

"δεν έχω καμμία σεξουαλική επαφή με τον άνθρωπό μου αλλά θα μείνω μαζί του γιατί κάποτε τον παντρεύτηκα", 

"μένω για τα παιδιά" και άλλες πολλές μπουρδολογίες,

είναι ιστορίες για ασόβαρους, μικροαστούς, τάχα μου οικογενειάρχες που θέλουν και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.

Επίσης είθισται οι σοβαροί άνθρωποι να χωρίζουν επειδή το αποφασίζουν αυτοί, και όχι επειδή τους αναγκάζει ο κάθε γκόμενος ή γκομενα να χωρίσουν.

Ή πιάνεις τη ζωή από τα κέρατα και ζεις ευτυχισμένος ή βαλτώνεις ατέρμονα σε μια άδεια ζωή, άδειος και εσύ.

Θα σου πρότεινα το πρώτο...όσοι το έκαναν, λυτρώθηκαν.

Αρέσει στα μέλη Omorfonios75, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 17 στις 24/5/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.179

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Enikos

Τωρα μπαλαμουτιαζομαι...

Τωρα το κοβω κιολα...

Πως το κανετε?...

Σοσ,  (βοήθεια)...

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Enikos

Τωρα μπαλαμουτιαζομαι...

Τωρα το κοβω κιολα...

Πως το κανετε?...

Σοσ,  (βοήθεια)...

Αρέσει στο μέλος Enikos

alisida

# 18 στις 24/5/2020
author
Καζακστάν

Εγώ έχω μια άλλη απορία :

Όταν λέτε πως "δεν αντέχω να μην είναι ο συγκεκριμένος άνθρωπος μέρος της ζωής μου" 

Όταν δηλ σας είναι τοσο απαραίτητος 

Γιατί τον χωρίζετε ???

nikoslambr

# 19 στις 26/5/2020
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 183

Ολα αυτα μου θυμισαν καποιο στιχο απο τραγουδι του συγχωρεμενου του Κηλαηδονη:

''...κανει μια ζωη στρωμενη, με γυναικα κι ερωμενη και ξαφνικα παθαινει συγκοπη...''

wish_

# 20 στις 26/5/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.680

Οσες δυσκολιες και αν ειχες αν σ αγαπουσε ο αντρας σου και τον αγαπουσες και εσυ και το δειχνατε δε θα κοιτουσες τον αλλο που και αυτος ψαχνει ενα push up να τονωσει το εγω του αλλα και το γαμο του.Πλεον εχουν γινει τοσο ευκολες οι εξωσυζυγικες σχεσεις που ολοι πλεον σε κανουν να πιστευεις οτι ειναι κατι φυσικό να συμβαινει.

Και τον αντρα σου καποτε τον ερωτευτηκες.Στην πορεία μπορεί να το  χασες αλλα αν θες μπορεις να το ξαναβρεις αν υπαρχει αγαπη. Κοίτα λοιπόν να το ξαναβρείς αν εστω και λιγο σ΄ενδιαφερει ο αντρας σου και ο γαμος σου.Αλλιως επειδη η ζωη ειναι πολυ μικρή αν δε σε ικανοποιει και θεωρεις οτι ο αλλος παντρεμενος ειναι οσα θες χωρισε και ας χωρισει και αυτός να ξανανιωσετε απ΄την αρχή μαζί και οπως πρεπει.

Δε θες να χωρίσεις?  Κατσε να το ζησεις μεχρι να εξαφανιστεί και να γυρισεις στο αντρα σου?η μηπως μεχρι να το μαθει  ο αντρας σου και να σε στειλει απο εκει που ηρθες?Το σκεφτηκες αυτο?Αν δεν αντεχεις να μην ειναι μερος της ζωης σου ενας που δεν εχεις και να πιστευεις οτι η χαρά σου ειναι μονο στα ματια του και οχι στο γαμο σου και στην υπολοιπη ζωη σου τοτε εισαι αξια της μοιρας σου.

Αρέσει στο μέλος Chs_86
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
2138173