Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κ μετά τι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tzoulia59

# 21 στις 29/5/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292
'Aρεσαν+: 0%

ποιος εχει ανεβασει αυτο το τρολοθεμα;

αστο υποψιαζομαι ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Loukia-123

Κ μετά τι?

Καλησπέρα με λένε Λουκία κ είμαι νέα εδω.Είμαι 57 ετών κ δυστυχώς διαπίστωσα τώρα τα λάθη που εκανα.χωρισα στα 40 κ αφοσιωθηκα στην δουλειά κ στα παιδιά γιατί νόμιζα ότι αυτό ήταν το σωστό όχι σχέσεις όχι εξόδους μόνο δουλειά κ παιδιά.κ τώρα τι???θα μου πει κανείς μπράβο όχι θα ξανάχω νιάτα όχι δε ξέρω πια τελικά τι είναι σωστό κ τι όχι???ένα μόνο ξέρω ότι κέρδισα την αγάπη των παιδιών γιατί κανείς άλλος να σε αγαπήσει δύσκολο!!!Δεν ξέρω πια είναι η άποψη σας θα ήθελα πολύ να μάθω...

anassa_

# 22 στις 29/5/2020
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Προφανως ζηταει να μαθει απο την εμπειρια μας, ως μελη, απο τη στιγμη που μπηκε στο σαιτ και γι αυτο το λογο υποθετω ως ελευθερη γυναικα που ειναι. 

Τωρα εξαρταται πώς θα διαχειριστει το ζητημα "γνωριμια" εδω ή αλλου ... 

Εγω πχ οταν μπηκα με σκοπο ξεκαθαρα να βρω συντροφο, αφου εκ φυσεως ημουν δειλη στο δια ζωσης, το εφερα βαρεως απο τη μια κ ντρεπομουν ... απο την αλλη ηταν κ η μονη μου ευκαιρια για να ζησω τη ζωη ως οφειλα... 

Πριν αρχισω να γραφω στο φορουμ παρακολουθουσα τις ιστοριες που γραφονταν κ δεν πολυπιστευα οτι θα φιαξω τη δικη μου ιστορια εδω κ κατ επεκταση ο,τι ονειρευομουν ... 

Απλα δεν μοιραστηκα αυτες τις αποριες ή αμφιβολιες ... 

Τωρα η θεματοθετρια ξεκιναει μια κουβεντα απλα μια συζητηση δεν ειναι κακο ... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από DonHuanDelSalsa

Εγω δεν καταλαβα γιατι θελεις να μαθεις την αποψη των αλλων πανω στο θεμα? Για να συμπερανεις απο το τελικο αποτελεσμα αν εκανες καλα η οχι? Εκτος του οτι ξεκαθαρη απαντηση δεν υπαρχει, αν υπηρχε, ειλικρινα εγω στη θεση σου δεν θα ηθελα να την μαθω...στο κατω κατω δεν εχει σημασια

Αρέσει στο μέλος Betty_83

wish_

# 23 στις 29/5/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.048

και αυτο?  μα τι γινεται. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από tzoulia59

ποιος εχει ανεβασει αυτο το τρολοθεμα;

αστο υποψιαζομαι ..

DonHuanDelSalsa

# 24 στις 29/5/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 197

Δεν ειπα οτι ειναι κακο. Απλως θελω να καταλαβω τους βαθυτερους λογους που ρωταει. Αναρωτιεμαι μηπως αμφιβαλλει για κατι που εκανε... Αυτο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από anassa_

Προφανως ζηταει να μαθει απο την εμπειρια μας, ως μελη, απο τη στιγμη που μπηκε στο σαιτ και γι αυτο το λογο υποθετω ως ελευθερη γυναικα που ειναι. 

Τωρα εξαρταται πώς θα διαχειριστει το ζητημα "γνωριμια" εδω ή αλλου ... 

Εγω πχ οταν μπηκα με σκοπο ξεκαθαρα να βρω συντροφο, αφου εκ φυσεως ημουν δειλη στο δια ζωσης, το εφερα βαρεως απο τη μια κ ντρεπομουν ... απο την αλλη ηταν κ η μονη μου ευκαιρια για να ζησω τη ζωη ως οφειλα... 

Πριν αρχισω να γραφω στο φορουμ παρακολουθουσα τις ιστοριες που γραφονταν κ δεν πολυπιστευα οτι θα φιαξω τη δικη μου ιστορια εδω κ κατ επεκταση ο,τι ονειρευομουν ... 

Απλα δεν μοιραστηκα αυτες τις αποριες ή αμφιβολιες ... 

Τωρα η θεματοθετρια ξεκιναει μια κουβεντα απλα μια συζητηση δεν ειναι κακο ... 

Αρέσει στα μέλη anassa_, Sarimpala_zwgrafina και σε ακόμα 1 μέλος.

tractatus

# 25 στις 30/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέο Ψυχικό
Απαντήσεις: 46

57 χρονων..

Χμμμ...Τι θα θελες να ζησεις -ακομα -αραγε;;;Ταξιδια;;;Σεξ;;;Συντροφικοτητα;;;Καποιον ν ανασαινει διπλα σου;;;Ερωτα & τρεξιμο στα λιβαδεια και η μουσικη να παιζει ;;;Ανεση οικονομικη;;;Μια ωραια εκδικηση-ρεβανς;;;Ακομα εναν γαμο για σιγουραντζα;;;...Ολα τα παραπανω μαζι;;;...Το εχεις προσδιορισει;;

la-mer

# 26 στις 30/5/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 543

καλά που ήρθες και συ και τα έβαλες σε κουτάκια για να επιλέξει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από tractatus

57 χρονων..Χμμμ...Τι θα θελες να ζησεις -ακομα -αραγε;;;Ταξιδια;;;Σεξ;;;Συντροφικοτητα;;;Καποιον ν ανασαινει διπλα σου;;;Ερωτα & τρεξιμο στα λιβαδεια και η μουσικη να παιζει ;;;Ανεση οικονομικη;;;Μια ωραια εκδικηση-ρεβανς;;;Ακομα εναν γαμο για σιγουραντζα;;;...Ολα τα παραπανω μαζι;;;...Το εχεις προσδιορισει;;

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Chs_86 και σε ακόμα 3 μέλη.

Loukia-123

# 27 στις 30/5/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
DoN Huan Del salsa ξέρω ότι είναι αργά για επιστροφή ότι έγινε έγινε σωστό λάθος δεν έχει σημασία πια όπως όλοι είπατε πάμε μπροστά απλά ήθελα να κάνω μια συζήτηση κ με ενδιαφέρει η άποψη κ άλλων ξέρω ότι ίσως είναι ένα σάιτ σχέσεων αλλά γιατί όχι κ παρέα κουβέντας κτλ...Νά μάνη μάνη συνομήλησα με σένα κ με άλλους εμένα μου αρέσει κ αυτή η φάση ... Καλημέρα σε όλους!!!

Belerephonte

# 28 στις 30/5/2020
author
Ανδρας / 45 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 5

Τικ-τακ

Αγαπητή φίλη,Δεν έχω διαβάσει όλα τα σχόλια που έχουν αναρτηθεί, οπότε δεν ξέρω αν επαναλαμβάνω κάτι που έχει είδη ειπωθεί... είναι πολύ δύσκολο κάποιος να έχει τα πάντα ... και καριέρα και οικογένεια και εμφάνιση . Δεν είναι δυνατόν να είναι ευτυχισμένοι ταυτόχρονα και τα παιδιά και ο σύζυγος και οι φίλοι και οι συνεργάτες. Εδώ την πατάμε όλοι και άντρες και γυναίκες... βέβαια δεν το αντιλαμβανόμαστε ... ζούμε το μύθο μας... αν καταλαβαίναμε ορισμένα πράγματα για την ζωή, οι δικηγόροι θα πεινούσαν...Όταν έρχεται λοιπόν το πλήρωμα του χρόνου, κοιτάμε τον καθρέπτη μας και γεμίζουμε με αμφιβολίες... έτσι είναι... πολλές φορές μας έρχεται στο μυαλό η παροιμία ... στερνή μου γνώση να σε είχα πάντα...Πιστεύω ότι πάντα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική... είναι ο ορθός δρόμος προς την αυτοβελτίωση.. το θέμα είναι να μην μένουμε εκεί...παρατηρώ ότι μάλλον έχεις βαλτώσει σε αυτό το σημείο . Την αυτοκριτική πρέπει να την ακολουθεί δράση... η διαπίστωση από μόνη της δεν λέει κάτι... προσπάθησε να αλλάξεις την ζωή σου με έργα, όχι με λόγια ... ο χρόνος είναι αμείλικτος...κοίταξε να τον εκμεταλλευτείς... πολλές αποφάσεις σου μπορεί να ήταν ορθές... άλλες πάλι μπορεί να ήταν λανθασμένες... διόρθωσε τα λάθη και προχώρα παρακάτω... τικ- Τάκ ο χρόνος περνά... το μοναδικό αγαθό που δεν μπορεί ο άνθρωπος να αγοράσει...το μοναδικό αγαθό που μοιραζόμαστε δίκαια... κοίταξε να προχωρήσεις...
Αρέσει στο μέλος alisida

Loukia-123

# 29 στις 30/5/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το θέμα tzoulia εγώ το ανεβασα κ δεν σας γνωρίζω όπως κ κάνεναν εδώ είμαι νέο μέλος κ ένιωσα την ανάγκη να κάνω μια συζήτηση σωστή λάθος δεν ξέρω ήθελα απλά να κουβεντιάσω έναν προβληματισμο μου.Συγνωμη που δεν έχω φωτο απλά ακομη δεν έχω νιώσει άνετα αλλά θα βάλω .Με λένε όντως Λουκια κ είμαι από π.φαληρο αν δεν σας άρεσε το θέμα λυπαμαι αλλά όντως είναι αληθινή ιστορία κ την εζησα

MiltosRNLI1930

# 30 στις 31/5/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Καλα ! Αυτο τωρα ειναι Θεμα ? Εγω δεν καταλαβα τι θελει η Μανταμ ? Χειροκροτηματα ? η να ανοιξουμε θεση στο Ινστανγραμ να την κανουμε φιλη ? Πρεπει να ειμαι πολυ χαζος τελικα συγκρινομενος με τα αλλα Μελη.

Αρέσει στο μέλος tzoulia59

Loukia-123

# 31 στην 1/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Από σας μεσιέ ...δεν θα ήθελα τίποτα ...μη χειροκροτησεται δε πειράζει...

SaltedCaramel

# 32 στην 1/6/2020
author
Γυναίκα / 73 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 101

Παράθεση:

Κ μετά τι?

Καλησπέρα με λένε Λουκία κ είμαι νέα εδω.Είμαι 57 ετών κ δυστυχώς διαπίστωσα τώρα τα λάθη που εκανα.χωρισα στα 40 κ αφοσιωθηκα στην δουλειά κ στα παιδιά γιατί νόμιζα ότι αυτό ήταν το σωστό όχι σχέσεις όχι εξόδους μόνο δουλειά κ παιδιά.κ τώρα τι???θα μου πει κανείς μπράβο όχι θα ξανάχω νιάτα όχι δε ξέρω πια τελικά τι είναι σωστό κ τι όχι???ένα μόνο ξέρω ότι κέρδισα την αγάπη των παιδιών γιατί κανείς άλλος να σε αγαπήσει δύσκολο!!!Δεν ξέρω πια είναι η άποψη σας θα ήθελα πολύ να μάθω...

Μπράβο σου, που στάθηκες στα παιδιά σου και με το παραπάνω.

Σε τιμάει πολύ αυτή σου η σταση ζωης.

Ποτέ μη θεωρήσεις, πως τα παιδιά σου  "χρωστανε" για αυτή σου τη θυσια, ήταν κατι που επελεξες για τον εαυτο σου συνειδητα.

Και μετά τι?

Εισαι νεα να κανεις, ό,τι θες.

Να βρεις συντροφο, να ταξιδεψεις , να ασχοληθείς με δραστηριότητες.

Σου ευχομαι εγκάρδια να εισαι υγιης και να χαρεις όπως θες τη ζωη σου.

Αρέσει στο μέλος alisida

Alezandra

# 33 στις 3/6/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 572

Η άποψη μου είναι ότι μην κοιτάς πίσω μόνο μπροστά.Καταλαβατε ? Όλα τα άλλα είναι μόνο εξομολογιση που δεν θα την ακούσουμε εμείς.Καθενας έχει την ιστορία του και άποψη δεν λέω για το παρελθόν.

Παράθεση:

Κ μετά τι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost