Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ανασφάλεια και χωρισμός

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Enikos

# 81 στις 18/6/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.959
'Aρεσαν+: 0%

Αντε παλι!...

Και δεν ξερεις κιολας τι ειναι τρολ-τρολαρω...

Βρε σε πασοκους νομιζεις οτι απευθυνεσαι?...

Αριστεροι ειμαστε ολοι εδω χαμου!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από ariona
Παιδιά δεν είναι κομπλεξικος...έμεινε χήρος...θέλει τον χρόνο να προσαρμοστεί...και τον χρόνο τον θέλει γιατί δεν μπορεί να αποδεχτεί πως κάποτε είχα σχέση με κάποιον που αντιπαθεί...τελικά δεν ξέρω αν αυτό είναι δικαιολογία ή μπορεί να σταθεί;;;Τίποτα αλλά δεν ευσταθεί,του αρέσω,τον ελκυω κλπ...βάζει τρικλοποδιές σε μια σχέση που θέλει...πόσο λογικο είναι αν αναλογιστείτε την ψυχολογία που μπορεί να έχει;

Αρέσει στα μέλη agrotis53, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 82 στις 18/6/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.959

Βρε αμαν!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 75 από ariona
Συγνώμη που συνεχίζω και έχω αισθήματα και πιστεύω στην αγάπη...αλλά όλοι μας είμαστε άνθρωποι και κάνουμε λάθη και έχουμε εγωισμό.θα παλέψω γι'αυτό που αγαπαω..οι λόγοι χωρισμου,δυσνόητοι ,θα ξαναβγεί συμφωνώ αλλά δεν τα παραταω

Αρέσει στα μέλη DragonFall, la-mer

DragonFall

# 83 στις 18/6/2020
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 406

Μωρε εσυ μην τα παρατάς. Αλλά μη νομίζεις κιόλας οτι πολεμάς για την αγάπη γενικά. Για τη δική σου αγάπη πολεμάς. Ο τύπος σε κάνει στην άκρη και ρισκάρει να σε φάει άλλος. Τώρα τι λες εσυ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 75 από ariona
Συγνώμη που συνεχίζω και έχω αισθήματα και πιστεύω στην αγάπη...αλλά όλοι μας είμαστε άνθρωποι και κάνουμε λάθη και έχουμε εγωισμό.θα παλέψω γι'αυτό που αγαπαω..οι λόγοι χωρισμου,δυσνόητοι ,θα ξαναβγεί συμφωνώ αλλά δεν τα παραταω

ariona

# 84 στις 21/6/2020
author
Γυναίκα / 38 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 20
Ευχαριστώ για την βοήθεια.Βρεθηκαμε.Δεν θέλησα να μου δώσει εξηγήσεις.Αυτο που αντιλήφθηκαν είναι πως προσπαθεί να πείσει τον εαυτό του ώστε να μη δεθεί με άνθρωπο.Θα δείξει πόσο θα το υποστηρίξει.Αντρες!!!

ariona

# 85 στις 23/6/2020
author

Angelos_42

ANGELOS_42 το μήνυμα σου με αγγίζει πραγματικα.,πόσο δίκιο έχεις!βρεθήκαμε αλλά την επόμενη πάλι τα ίδια.εχει όλα τα αισθήματα και τον έρωτα την έλξη αλλά δεν μπορεί να λειτουργήσει σκεπτόμενος τι χαρακτήρα θα έχω αφού ήμουν με κάποιο "βλάκα" στο παρελθόν .Νοιάζεται και φαίνεται.Τον αφήνω λίγο πιο χαλαρό στα μηνύματα ...κουραστικα και εγώ .Μπορείτε κάποιος που ίσως σκέφτεται να μου απαντήσει αν αυτό το χαζό κατεμενα θέμα θα μπορέσει να το ξεπερασει ή θα προτιμήσει να πονέσει και να τελειώσει τη σχέση ; Ευχαριστώ

DragonFall

# 86 στις 24/6/2020
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 406

Στο λέμε 5 σελίδες τώρα αλλά προφανώς επιλέγεις να μη διαβάζεις ο,τι η ίδια ζητάς να σου απαντηθεί.

Δεν θα προτιμήσει να πονέσει. Κανείς δεν το προτιμά αυτό. Αλλά δεν θα πονέσει αμα χάσει εσενα. Και δεν είναι καθόλου χαζό το θέμα που σου βαλε. Είναι πολύ σοβαρό και αποδεικνύει οτι δεν έχει κανένα βαθύ συναίσθημα για σένα. 

Ούτε καν μεγάλη έλξη. Γιατί ποιός άνδρας θα άντεχε να βάλει σε δοκιμασία τη γυναίκα που έστω τη θέλει σε ενα βαθμό-έστω μόνο ερωτικά?

Κανείς. Ε αυτός απλά σου παίζει το μυαλό για να τρέχεις απο πίσω του. Ίσως για επιβεβαίωση ισως για καβάντζα, ίσως γιατί απλά κάνει την πλάκα του.

Παράθεση:
Σχόλιο # 85 από ariona

Angelos_42ANGELOS_42 το μήνυμα σου με αγγίζει πραγματικα.,πόσο δίκιο έχεις!βρεθήκαμε αλλά την επόμενη πάλι τα ίδια.εχει όλα τα αισθήματα και τον έρωτα την έλξη αλλά δεν μπορεί να λειτουργήσει σκεπτόμενος τι χαρακτήρα θα έχω αφού ήμουν με κάποιο "βλάκα" στο παρελθόν .Νοιάζεται και φαίνεται.Τον αφήνω λίγο πιο χαλαρό στα μηνύματα ...κουραστικα και εγώ .Μπορείτε κάποιος που ίσως σκέφτεται να μου απαντήσει αν αυτό το χαζό κατεμενα θέμα θα μπορέσει να το ξεπερασει ή θα προτιμήσει να πονέσει και να τελειώσει τη σχέση ; Ευχαριστώ

twelve

# 87 στις 24/6/2020
author
Ανδρας / 60 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 102

Δεν διαβασα και τις 6 σελιδες αλλα βασιστηκα μονο στο αρχικο σου θεμα. Καποιος σχεδον στα 50 τα εχει με μια 38 ετων. Αντι να χαιρεται που εχει μια νεα γυναικα διπλα του σου δημιουργει ενα σωρο θεματα. Μηπως εχει προβλημα αποδοσης στο σεξουαλικο? Μηπως εισαι πολυ πιεστικη ζητωντας παιδια και οικογενεια? Το προβλημα που βλεπουμε στον αλλο μερικες φορες το δημιουργουμε οι ιδιοι εστω και αθελα μας. Ποιες ειναι οι προτεραιοτητες του μεσα στη σχεση και ποιες οι δικες σου?

ariona

# 88 στις 24/6/2020
author
Δεν θέλει παιδιά κ οικογένεια,έχουμε κ οι δυο.στο σεξουαλικό δεν έχει θέμα πραγματικό αλλά το έχει νοητό.φοβαται μην δεν είναι αρκετος
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost