Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γεια χαρά σε όσους έλειψα!!! Στους υπόλοιπους Γεια σκέτο!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

ZHLIASOY

# 1 στις 12/6/2020
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.159
'Aρεσαν+: 0%

Καλέ με θυμάστε??? Η Ζήλεια είμαι!!!

Μπήκα να σας πω ένα γεια  να δείτε ότι ζω(Προς το παρόν για αύριο δε ξερω)..  ΝΑ δω εάν είστε όλοι καλά αν νοσήματα από τον ιό αν προσέχετε κλπ.    Να στείλω τα φιλιά μου σε όσους ανησύχησαν  Κ ρώτησαν για μένα... (Αλυσίδα σου έλεγε η παχουλά από το Κιάτο που πεινάτε ουζα  Κ εσύ δεν καταλάβαινες ποια λέει??? Χαχαχα)  βέβαια παχουλουλα είμαι Αλλά από το Κιάτο Όχι!!! Λοιπόν τα νέα σας θα χαρώ να είστε όλοι καλά!!!Εγώ  η αλήθεια είναι ότι ψιλοβαρεθηκα το σάιτ...Κ δεν έμπαινα...παρόλα αυτά κάποιοι μου λείψατε!!!Φιλάκια ρουφηχτα στα μαγουλάκια σας 
Αρέσει στα μέλη agrotis53, Mindthegap- και σε ακόμα 8 μέλη.

alisida

# 2 στις 12/6/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.826

Έλα βρε Ζήλεια , πού είσαι..

.Ναι ,έσκασα και τον ρώτησα για ποια λέει 

...Μα ...Χαλκίδα ??

Καμία σχέση , πού να το καταλάβω ... 

Στη Χαλκίδα πασχίζω να πάω η ερμη,το έχω προτείνει σε κάποιες κοπελιές που ψάχνουν φίλους εδώ αλλά με έχουν γραμμένη (μην πω κάτι άλλο) ..

.Χαχα!Καλώς την και πάλι

Αρέσει στα μέλη jane1978, anassa_ και σε ακόμα 3 μέλη.

sammer19

# 3 στις 12/6/2020
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 354

Παράθεση:Αγαπητη μου,Ζηλια,αλλη φορα να μην το ξανακανεις αυτό,να φευγεις χωρις να μας ενημερώνεις!Σε χασαμε,ανησυχουσαμε,αγωνιουσαμε,μας ελλειψες πολύ!νομισαμε ότι κατι κακο σε συνεβη,θα φορούσαμε μαυρα,θα σε ριχναμε τρισαγια!ευτυχως μας προλαβες με την παρουσια σου και χαρηκαμε πολύ!καλως ορισες λοιπον και μην μας ξεχνας,περασαμε ομορφα μαζι σου και θελουμε να συνεχισουμε ετσι και στο μελλον!Να εισαι καλα,να περνας ομορφα και ευτυχισμένα!kisses,kisses!
Σχόλιο # 1 από ZHLIASOY

Μπήκα να σας πω ένα γεια  να δείτε ότι ζω(Προς το παρόν για αύριο δε ξερω)..  ΝΑ δω εάν είστε όλοι καλά αν νοσήματα από τον ιό αν προσέχετε κλπ.    Να στείλω τα φιλιά μου σε όσους ανησύχησαν  Κ ρώτησαν για μένα... (Αλυσίδα σου έλεγε η παχουλά από το Κιάτο που πεινάτε ουζα  Κ εσύ δεν καταλάβαινες ποια λέει??? Χαχαχα)  βέβαια παχουλουλα είμαι Αλλά από το Κιάτο Όχι!!! Λοιπόν τα νέα σας θα χαρώ να είστε όλοι καλά!!!Εγώ  η αλήθεια είναι ότι ψιλοβαρεθηκα το σάιτ...Κ δεν έμπαινα...παρόλα αυτά κάποιοι μου λείψατε!!!Φιλάκια ρουφηχτα στα μαγουλάκια σας 

Αρέσει στα μέλη andy12, ZHLIASOY

sammer19

# 4 στις 12/6/2020
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος

Παράθεση:Γλυκια μου,αλισιδα!καλως την δεχτηκες την αγαπητη σου και αχωριστη,φιλη σου!αλλα αν ηταν πραγματικη ,φιλη σου δεν θα εξαφανιζοταν ετσι ξαφνικα,χωρις να σε ενημερωσει!αρα μην την θεωρεις φιλη της καρδια σου!μια μερα θα σε προδοσει!καποιος την ξεμυαλησε εδώ μεσα και το κρατησε μυστικο!προσεχε λοιπον!kisses kisses!xaxaxaxaxa
Σχόλιο # 2 από alisida

...Μα ...Χαλκίδα ??

Στη Χαλκίδα πασχίζω να πάω η ερμη,το έχω προτείνει σε κάποιες κοπελιές που ψάχνουν φίλους εδώ αλλά με έχουν γραμμένη (μην πω κάτι άλλο) ..

.Χαχα!Καλώς την και πάλι

Αρέσει στα μέλη andy12, ZHLIASOY

sammer19

# 5 στις 12/6/2020
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος

Παράθεση:k.Ζηλια ,μην το παρεις και πανω σου και καβαλήσεις το καλαμι,ειναι επικινδυνο το καλαμι.Σε κανεναν δεν ελλειψες!μας εγραψες κανονικα και εξαφανίστηκες, σε γραψαμε και μεις!παρουσιαστηκες, σε καλως δεχτηκαμε ετσι δηθεν από ευγενεια!τιποτα παραπανω και να φυγεις παλι δεν μας νοιαζει,εχουμε εδώ κοριτσακια καλυτερα  από σενα,οχι παχουλα και περναμε υπεροχα!Τελος παντων να εισαι καλα και να μας γραφεις ,σε μηνυματα εννοω,οχι καπου αλλου!γεια χαρα σου και χαιρετησματα στα παιδια σου!
Σχόλιο # 1 από ZHLIASOY

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

archagellos

# 6 στις 12/6/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 3.313

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από alisida

...Μα ...Χαλκίδα ??

.Χαχα!Καλώς την και πάλι

βρε ταλαιπωρο  τι τραβας  και εσυ 

Αρέσει στα μέλη agrotis53, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

archagellos

# 7 στις 12/6/2020
author

Αγαπητη ,

να εσαι παντα καλα 

Keep Wlaking 
Αρέσει στα μέλη agrotis53, jane1978 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 8 στις 12/6/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.826

Έπεισα, επεισα ?

Πες μου ,πες μου!!!  

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από archagellos

βρε ταλαιπωρο  τι τραβας  και εσυ 

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

archagellos

# 9 στις 12/6/2020
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από alisida

Έπεισα, επεισα ?

Πες μου ,πες μου!!!  

Μαυρισε η ψυχη μου 

ζαρωσανε τα φτερα    

Αρέσει στα μέλη agrotis53, jane1978 και σε ακόμα 2 μέλη.

ZHLIASOY

# 10 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Ρε μωρέ δεν θυμόταν καλά που πίναμε τα ούζα...Μόνο το παχουλά θυμόταν σωστα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από alisida

...Μα ...Χαλκίδα ??

.Χαχα!Καλώς την και πάλι

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alisida

ZHLIASOY

# 11 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Αν δε δεν σε θυμάμαι εσένα συχωραμε αν σουλειψα

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από sammer19

Παράθεση:Αγαπητη μου,Ζηλια,αλλη φορα να μην το ξανακανεις αυτό,να φευγεις χωρις να μας ενημερώνεις!Σε χασαμε,ανησυχουσαμε,αγωνιουσαμε,μας ελλειψες πολύ!νομισαμε ότι κατι κακο σε συνεβη,θα φορούσαμε μαυρα,θα σε ριχναμε τρισαγια!ευτυχως μας προλαβες με την παρουσια σου και χαρηκαμε πολύ!καλως ορισες λοιπον και μην μας ξεχνας,περασαμε ομορφα μαζι σου και θελουμε να συνεχισουμε ετσι και στο μελλον!Να εισαι καλα,να περνας ομορφα και ευτυχισμένα!kisses,kisses!
Σχόλιο # 1 από ZHLIASOY

Αρέσει στο μέλος agrotis53

ZHLIASOY

# 12 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Γρήγορα συμπεράσματα βγάζεις φίλτατε..  Γιατί  η αλυσίδα με βλέπει αλλού Κ ξέρει...Για το σάιτ μιλάει ότι χάθηκα...Όσο για το αν με ξεμυαλισε κάποιος από εδώ μέσα κ ήταν ο λόγος που χάθηκα αυταπατασαι οικτρά...τα μυαλά μου τα χω στη θέση τους!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από sammer19

Παράθεση:Γλυκια μου,αλισιδα!καλως την δεχτηκες την αγαπητη σου και αχωριστη,φιλη σου!αλλα αν ηταν πραγματικη ,φιλη σου δεν θα εξαφανιζοταν ετσι ξαφνικα,χωρις να σε ενημερωσει!αρα μην την θεωρεις φιλη της καρδια σου!μια μερα θα σε προδοσει!καποιος την ξεμυαλησε εδώ μεσα και το κρατησε μυστικο!προσεχε λοιπον!kisses kisses!xaxaxaxaxa
Σχόλιο # 2 από alisida

...Μα ...Χαλκίδα ??

.Χαχα!Καλώς την και πάλι

Αρέσει στα μέλη agrotis53, jane1978 και σε ακόμα 3 μέλη.

ZHLIASOY

# 13 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Κύριε τάδε μου οφείλω να σου πω πως δεν με ενδιαφέρει ούτε η γνώμη σου Ούτε η αποψη σου για μένα μα Ούτε Κ τα συμπεράσματα σου!!! 

Βέβαια είσαι ελεύθερος να τα λες!!!

Είμαι πολύ δημοκρατισα  Εγώ  γι'αυτό Κ παχυνα  ...έτρωγα Πολύ Δημοκρατικές Απόψεις Γιαυτο

Αν έλειψα από κάποιους η Όχι άσε να το ξέρουν αυτοι... Όσο Για Καλάμι Οφείλω Να Σου Πω Πώς Το Καβαλάω Όπου Πρέπει Κ Όταν Πρεπει

Αααα Ξέχασα Εγώ Δεν Γράφω.. ..Ξεγραφω Απλά.

Κοριτσάκια Όντως Υπάρχουν Πολλα Κ Σαφώς Καλύτερα Από Μένα.. ...Αλλά Σαν Κ Μένα Κανενα

Τα Φιλιά Μου Φιλτατε Ταδε

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από sammer19

Παράθεση:k.Ζηλια ,μην το παρεις και πανω σου και καβαλήσεις το καλαμι,ειναι επικινδυνο το καλαμι.Σε κανεναν δεν ελλειψες!μας εγραψες κανονικα και εξαφανίστηκες, σε γραψαμε και μεις!παρουσιαστηκες, σε καλως δεχτηκαμε ετσι δηθεν από ευγενεια!τιποτα παραπανω και να φυγεις παλι δεν μας νοιαζει,εχουμε εδώ κοριτσακια καλυτερα  από σενα,οχι παχουλα και περναμε υπεροχα!Τελος παντων να εισαι καλα και να μας γραφεις ,σε μηνυματα εννοω,οχι καπου αλλου!γεια χαρα σου και χαιρετησματα στα παιδια σου!
Σχόλιο # 1 από ZHLIASOY

ZHLIASOY

# 14 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Αρχάγγελος είσαι ένας από αυτούς μου χαιρόμουν να διαβάζω!!! 

Χαίρομαι που είσαι καλά!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από archagellos

Αγαπητη ,

να εσαι παντα καλα 

Keep Wlaking 

Αρέσει στα μέλη agrotis53, jane1978 και σε ακόμα 2 μέλη.

anassa_

# 15 στις 12/6/2020
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.127

Γεια και χαρα σου κοπελια 

Αρέσει στα μέλη jane1978, ZHLIASOY

ZHLIASOY

# 16 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Γεια σου Ανάσα!!!

• Χαίρομαι που είσαι καλα

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από anassa_

Γεια και χαρα σου κοπελια 

Αρέσει στο μέλος anassa_

wish_

# 17 στις 12/6/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.849

Επιβιώσαμε ZHLIA μας. Ολοι περνάν τις φάσεις τους κατά καιρούς και θέλουν ν΄απομακρυνθούν,καλά έκανες...

Περάσαμε τα χάλια μας και ότι άλλο συνεπάγεται  και απλά...προχωράμε σαν ρομπότ.

welcome back!!! είτε προσωρινά για ένα καφέ,γλυκό,φαγητό. είτε για πολλά τραπεζώματα. 
Αρέσει στα μέλη jane1978, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Sourya

# 18 στις 12/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μα που χαθηκες και μας παρατησες τα ερμα τα ζαβα;

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 5bdac4bf1591e259d0010657c9a7a11a.jpg (53.02KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 86 φορές

ZHLIASOY

# 19 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Χαίρομαι που επιβιώσετε!!!

Κ να συνεχίσετε!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από wish_

Επιβιώσαμε ZHLIA μας. Ολοι περνάν τις φάσεις τους κατά καιρούς και θέλουν ν΄απομακρυνθούν,καλά έκανες...

Περάσαμε τα χάλια μας και ότι άλλο συνεπάγεται  και απλά...προχωράμε σαν ρομπότ.

welcome back!!! είτε προσωρινά για ένα καφέ,γλυκό,φαγητό. είτε για πολλά τραπεζώματα. 

Αρέσει στα μέλη agrotis53, jane1978

ZHLIASOY

# 20 στις 12/6/2020
author
Αλλη χώρα

Έλα εσένα δε σε παράτησα αρχηγό σε εχω

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Sourya