Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

έχω θέμα με το αγόρι μου

Σελίδα : 1

eleni_248

# 1 στις 14/6/2020
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

έχω θέμα με το αγόρι μου

καλησπέρα είμαι με ένα παιδί 2 μήνες είναι 30 και είμαι 20 .. δεν έχω θέμα με την διαφορά γιατί μου αρέσει πολυυ και του αρέσω πολύ .. άρα όλα καλά .. καμιά φορά πάω σπίτι του τον βοηθάω με διάφορα πράγματα η πάω απλά και κοιμάμαι εκεί για μερικές μέρες ..όταν φεύγω όμως για να πάω στο δικό μου ..έχει θέμα... προσπαθεί να μου δημιουργεί τύψεις μερικές φορές .. η απλά νευριάζει για ακυρα πράγματα .. το συζητάμε το κατάλαβενει και όλα καλά ... και μετά όταν χωριστουμε πάλι τα ίδια σκηνικά ..  θέλω να κάτσουμε να μιλήσουμε για αυτό πιο σοβαρά για να μην ξαναγίνει...αλλά δεν θέλω να γίνει τσακωμος ούτε χωρισμός ... πείτε μου την γνώμη σας . ευχαριστωω 

archagellos

# 2 στις 14/6/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.291

Αγαπητη,

οσο και να το συζητησης το αναλυσεις ...οτι και να το κανεις ...Ο τυπος δεν θα σταματησει να κανει τα ιδια ΠΟΤΕ .

Και στην πορεια θα γινεται και ποιο ασχημο ...Ο τυπος εχει τρομερη ανασφαλεια και παθολογικη ζηλεια ...

Εαν συνεχισεις μαζι του ...θα ζησης μεγαλες στιγμες ...Μεγαλες ομως !!!

Καλο θα ηταν να δεις το θεμα ποιο ψυχραιμα ...και εαν πιστευεις οτι ειναι αυτη η σχεση που

θελεις και σου αξιζει ...προσπαθησε να το φτιαξεις ...αλλιως στον ΚΑΙΑΔΑ 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida

alisida

# 3 στις 14/6/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.572
Όταν κάποιος δημιουργεί σκηνές από το τίποτα ...Έχει θεματαρα !!!Καλύτερα καντην τώρα που είναι νωρίς
Αρέσει στα μέλη Kamikazi_agapi_mou, Elli-E και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 14/6/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

O ανθρωπος ειναι μια χαρα .Η αντιδραση του αυτη δειχνει οτι σε θελει κοντα του .Εγω αν ημουν γυναικα Θεμα γι'αυτη την περιπτωση δεν θα ποσταρα .Αλλα επειδη κι΄εσυ ακολουθεις τη μοδα του Ιντερνετ και f.b.βιαστηκες να μην χασεις την ευκαιρια .Εγω προσωπικα σε θεωρω αχαριστη 

Αρέσει στο μέλος la-mer

maraki_lar_1980

# 5 στις 14/6/2020
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 1.323

Ελενη,πρεπει να κανετε μια συζητηση εφ'ολης της υλης,αν και προσωπικα η ζηλεια του(που πηγαζει απο την ανασφαλεια κ την αναγκη του να σε ελεγχει)δε βλεπω να υποχωρει,εκτος κι αν...του βαλεις ορια κ του καταστησεις σαφες οτι η επαναληψη τετοιων συμπεριφορων δεν θα ξαναγινει ανεκτη απο εσενα...να το πεις κ να το τηρησεις ομως και στην πραξη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από eleni_248

έχω θέμα με το αγόρι μου

καλησπέρα είμαι με ένα παιδί 2 μήνες είναι 30 και είμαι 20 .. δεν έχω θέμα με την διαφορά γιατί μου αρέσει πολυυ και του αρέσω πολύ .. άρα όλα καλά .. καμιά φορά πάω σπίτι του τον βοηθάω με διάφορα πράγματα η πάω απλά και κοιμάμαι εκεί για μερικές μέρες ..όταν φεύγω όμως για να πάω στο δικό μου ..έχει θέμα... προσπαθεί να μου δημιουργεί τύψεις μερικές φορές .. η απλά νευριάζει για ακυρα πράγματα .. το συζητάμε το κατάλαβενει και όλα καλά ... και μετά όταν χωριστουμε πάλι τα ίδια σκηνικά ..  θέλω να κάτσουμε να μιλήσουμε για αυτό πιο σοβαρά για να μην ξαναγίνει...αλλά δεν θέλω να γίνει τσακωμος ούτε χωρισμός ... πείτε μου την γνώμη σας . ευχαριστωω 

Αρέσει στο μέλος DragonFall

Heptamer

# 6 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.242

Φοβάται μη χάσει το πιπινι που καπάρωσε και κάνει χειριστικα κολπάκια το αγόρι για να ξορκίσει το φόβο του μην του το φάει κανας πιο συμβατος ηλικιακά. 

Που να βρει μετά άλλο προθυμο που δε θα το ενδιαφέρει οπως εσένα η διαφορά της 10ετιας.
Αρέσει στα μέλη Enikos, DragonFall

jimcapone19

# 7 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Λέσβου / Μούδρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 72

Καλό είναι να βρεις μια στιγμή που θα είσαστε ήρεμοι να κάνετε ώρα ειλικρίνειας και να το συζητήσεις μαζί του όλο αυτό ήρεμα ήσυχα και ωραία χωρίς φωνές και εντάσεις. Με το καλό να του δώσεις να καταλάβει ότι η όλη αυτή συμπεριφορά δεν σου αρέσει κι από κει και πέρα βλέπεις. Αν το αφήσεις αυτό το πρόβλημα θα μεγαλώσει και μετά θα γίνει μεγάλος βραχνάς και δεν θα είναι σχέση αλλά μαρτύριο για σένα.  

kinky1971

# 8 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 49 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 29
Πας και μένεις σπίτι του και σου κάνει σκηνές ;Σε μεγάλο μ... επεσες.Καντήλια τώρα που είναι πολύ νωρις. Δε χρειάζεται καμία κουβέντα .Σβήσε και το τηλ του, μην τυχόν και λυγίσεις και τον καλεσεις.

Enikos

# 9 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.287

Fresh meat ρε φιλε...

Τι δε γκαταλαλαβαινεις?...

Τι να του συζητησεις...

Γιατι εισαι 20?...

Σκαλωσε ο κακομοιρης...

forget_it

# 10 στις 15/6/2020
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 69
Ο άντρας αυτός είναι ξεκάθαρο δείγμα άντρα ζηλιάρη που δεν χρειάζεται δικαίωμα για να κάνει τη σκηνή του.Εύχομαι να μην τον παντρευτείς ποτέ.Η επιλογή της εικοσαχρονης είναι με σκοπό να την πλάσει όπως εκείνος θέλει.Μια συνομήλικη θα τον έστελνε στο διάολο από την πρώτη φορά.Ξέρει πολύ καλά που στοχεύει.Αυτό τον κάνει περισσότερο επικινδυνο ,τι λέτε κι εσείς ;
Αρέσει στο μέλος lolly-123

Straightforward

# 11 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 46 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 8

Εσύ είσαι η 20χρονη και εκείνος ο 30χρονος ή μήπως είναι ανάποδα οι ηλικίες;

Alezandra

# 12 στην 1/7/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 494

Αν φεύγετε χωρίς να πλύνετε το φλυτζάνι του καφέ που ήπιατε και χωρίς να στρώσετε το κρεβάτι θα έχετε πάντα τέτοιες γκρίνιες 

(Αν σκεφτείτε λίγο θα καταλάβετε τι σημαίνει αυτό)

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από eleni_248

έχω θέμα με το αγόρι μου

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost