Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Είμαι ερωτευμένη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tatiana27

# 1 στις 28/6/2020
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Είμαι ερωτευμένη

Καλησπέρα

Τον γνώρισα όταν ήμουν είκοσι τα ειχαμε ένα μήνα κ με χώρισε για την φίλη μου δεν ξέρω αν έγινε κάτι μεταξύ τους ξέρω ότι πόνεσα πολύ μετά από χρόνια μου στείλε στο φβ βγήκαμε κάναμε έρωτα κ γυρνάει κ μου λέει ότι δεν γίνεται να μαστε μαζί γιατί θα πρέπει να πάει στην Γερμανία κλάμα εγώ πέρασαν τα χρόνια μου ξανά στέλνει στο φβ θέλει να μαστε μαζί πεθαίνει ο πατέρας μου μου λέει τώρα που έχεις προίκα μπορούμε να μαστε μόνο φίλοι γτ δεν θέλω να πουν ότι σε εκμεταλλεύομαι το δέχομαι περνάνε οι μέρες θέλει να έρθει σπίτι μου του λέω δεν γίνεται Κ θυμώνει ξεθυμωνει ξ βγαίνουμε για ποτό με πάει σπίτι μου λέει να ανέβω του λέω όχι ξανά θυμώνει τώρα είναι θυμωμένος κ δεν μου μιλάει τι να κάνω ;

archagellos

# 2 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.291

Αγαπητη ,

μετα απο ολα αυτα που περιεγραψες ...ρωτας τι να κανεις ???!!!

Πως θα σου φαινοτανε η ιδεα να τον στειλεις στο Διαολο ... εεε ? 

Ετσι για μια αλλαγη ...και ας θυμωσει ...του δινεις και ενα μπουκαλακι ξυδι . 

Keep Walking 

Αρέσει στα μέλη agapimou11, Betty_83 και σε ακόμα 9 μέλη.

Heptamer

# 3 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.242

Να τον αφήσεις ήσυχο κι εσυ να μεγαλώσεις  / ωριμάσεις επιτέλους και να προχωρησεις τη ζωή σου. 

Αρέσει στα μέλη agapimou11, loushian1984 και σε ακόμα 3 μέλη.

Tyler84

# 4 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 87
Πολύ ευέξαπτος είναι...
Αρέσει στο μέλος Paralia48

Enikos

# 5 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.287

Εσυ...κοιτα οποτε του κατσει να σε βρει...

Να του καθεσαι!...

Και ολα θα πανε καλα...

Αρέσει στα μέλη agapimou11, Egoeimai2020 και σε ακόμα 7 μέλη.

kapetanios73

# 6 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 47 / Διαζευγμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7

χαχαχαχα

χαχαχαχα

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tatiana27

Είμαι ερωτευμένη

Καλησπέρα

Τον γνώρισα όταν ήμουν είκοσι τα ειχαμε ένα μήνα κ με χώρισε για την φίλη μου δεν ξέρω αν έγινε κάτι μεταξύ τους ξέρω ότι πόνεσα πολύ μετά από χρόνια μου στείλε στο φβ βγήκαμε κάναμε έρωτα κ γυρνάει κ μου λέει ότι δεν γίνεται να μαστε μαζί γιατί θα πρέπει να πάει στην Γερμανία κλάμα εγώ πέρασαν τα χρόνια μου ξανά στέλνει στο φβ θέλει να μαστε μαζί πεθαίνει ο πατέρας μου μου λέει τώρα που έχεις προίκα μπορούμε να μαστε μόνο φίλοι γτ δεν θέλω να πουν ότι σε εκμεταλλεύομαι το δέχομαι περνάνε οι μέρες θέλει να έρθει σπίτι μου του λέω δεν γίνεται Κ θυμώνει ξεθυμωνει ξ βγαίνουμε για ποτό με πάει σπίτι μου λέει να ανέβω του λέω όχι ξανά θυμώνει τώρα είναι θυμωμένος κ δεν μου μιλάει τι να κάνω ;

tzoulia59

# 7 στις 28/6/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.251

λοιπον μου πηρε πολλα χρονια για να καταλαβω...

οτι το πως αντιλαμβανεται κανεις τα πραγματα ειναι εντελως διαφορετικος...

αλλα καποια πραγματα βρε παιδι μου βγαζουν ματι ,,,στειλτον στα τσακιδια,...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tatiana27

Είμαι ερωτευμένη

Καλησπέρα

Αρέσει στα μέλη agapimou11, Betty_83 και σε ακόμα 3 μέλη.

konstandinos73

# 8 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 193
Τι διαολο ρε παιδι μου...μηπως εχουν καταργηθει οι τελειες και δεν το ξερω? Ω, ναι. Λεπτομέρειες, θα πεις. Σορρυ κοπελια που το παρον κειμενο εχει σημεια στιξης.

jimcapone19

# 9 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Λέσβου / Μούδρος
Απαντήσεις: 72

Δεν βλέπεις ότι σε πονάει η όλη κατάσταση; γιατί σου αρέσει να τυραννιέσαι;; Πάρε την κατάσταση στα χέρια σου και δώσε του πόδι να προχωρήσεις την ζωή σου. Όσο ξέρει ότι είσαι δεδομένη έτσι θα σου το πάει η απόφαση είναι μόνο δικιά σου.

Αρέσει στα μέλη Kamikazi_agapi_mou, Sarimpala_zwgrafina

Chrisoula5

# 10 στις 28/6/2020
author
Γυναίκα / 25 / Ελεύθερη
Ν. Χανίων / Σούδα
Απαντήσεις: 9
Απλα είσαι η καβατζα του. Πολύ καλα κάνεις και του βάζεις όρια. Όλο βρίσκει δικαιολογίες για να μην είστε μαζί και τα πάντα να ηταν ιδανικά αυτός παλι κατι θα έβρισκε. Ας ειναι θυμωμένος εσένα τι σε νοιάζει ούτως ή άλλως δεν θέλει ξατι σοβαρό. Αν παλι και εσυ θέλεις απλα να περάσεις καλα χωρίς δεσμεύσεις τότε κανε το. Αλλά να τον πηδηξεις εσυ οχι αυτός!
Αρέσει στα μέλη loushian1984, Kamikazi_agapi_mou και σε ακόμα 1 μέλος.

akhs35

# 11 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Απαντήσεις: 1

Αν η κατάσταση ειναι όπως την περιγραφεις, μου δίνει την εικόνα οτι σε βλέπει σαν καβάντζα, και στο παίζει βαρυ πεπόνι για να π@δ@ξει. Τωρα το τι να κανεις ειναι σχετικό.

Αρέσει στο μέλος Sarimpala_zwgrafina

panagiotismp90

# 12 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 2.500

τοσες φορες σε καλεσε σπιτι του και δεν ηθελες, λογικο να θυμωσει τοσο ακαταδεκτη που εισαι. λοιπον στο φβ εισαστε φιλοι? στειλτου να πατε μια βολτα κ μετα να δειτε καμμια ταινια σπιτι.

pythagoras

# 13 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.443

Έχω ένα ξύδι .

Μούρλια!!!

Δώς του να πιει, θα τον πιάσει, είμαι σίγουρος!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tatiana27

Είμαι ερωτευμένη

Καλησπέρα

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Sarimpala_zwgrafina

DonHuanDelSalsa

# 14 στις 28/6/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 144

xaxaxaxxaxxaxxaxxaxxxaaa χαχα χαχα ωραιο θεμα...χαχαχαχαχαχα που θελει και απαντηση..χαχα γκουχ χαχα ...και ναι...ειμαι χαχας...

Αρέσει στο μέλος Sarimpala_zwgrafina

alisida

# 15 στις 28/6/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.572

Ερώτηση :

Τι θα σου λείψει εάν δεν σου μιλάει ο μπέμπης ?

Τι θα έλεγες να βρεις έναν άντρα να τα φτιάξετε και να δώσεις σε αυτόν εισητηριο χωρίς επιστροφή ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tatiana27

Είμαι ερωτευμένη

Καλησπέρα

Αρέσει στα μέλη agapimou11, agrotis53 και σε ακόμα 2 μέλη.

kinky1971

# 16 στις 29/6/2020
author
Ανδρας / 49 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 29
Ήσουν 20 και τώρα είσαι 31;Και ακόμη είσαι κολλημένη μαζί του;Οκ παντρεψου τον... τι να πω...Αλλά μετά στο μηνα πάνω να πάρεις διαζύγιο.Έτσι στα 31 σου θα έχεις κλείσει τον κύκλο σου, ποια στη χάρη σου
Αρέσει στα μέλη Egoeimai2020, twelve

sammer19

# 17 στις 29/6/2020
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 282

Παράθεση:Πως να τον στειλει στο διαβολο;ειναι δυνατον,ειναι ερωτευμενη μαζι του,του τα δινει ολα!δαγκωσε τη λαμαρινα!
Σχόλιο # 2 από archagellos

Αγαπητη ,

μετα απο ολα αυτα που περιεγραψες ...ρωτας τι να κανεις ???!!!

Πως θα σου φαινοτανε η ιδεα να τον στειλεις στο Διαολο ... εεε ? 

Ετσι για μια αλλαγη ...και ας θυμωσει ...του δινεις και ενα μπουκαλακι ξυδι . 

Keep Walking 

Αρέσει στο μέλος twelve

sammer19

# 18 στις 29/6/2020
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 282

Παράθεση:Βαρυ πεπονι,ο μαγκας,ελαφρυ πεπονι η κοπελια,αντε βγαλε συμπερασμα!Παντως ειναι στιγμες που περνανε υπεροχα και οι δυο τους!
Σχόλιο # 11 από akhs35

Αν η κατάσταση ειναι όπως την περιγραφεις, μου δίνει την εικόνα οτι σε βλέπει σαν καβάντζα, και στο παίζει βαρυ πεπόνι για να π@δ@ξει. Τωρα το τι να κανεις ειναι σχετικό.

Paralia48

# 19 στις 29/6/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.598
τηλεγραφικά τα περιέγραψες πολύ καλά.
Απορίες : Αυτά τα 11 χρόνια, εσύ γνωρισες άλλους άντρες, έκανες κάποια σχέση  ή επί 11 χρόνια είσαι μ αυτόν ερωτευμένη;
Επίσης η σχέση σας ήταν ένα μήνα στην αρχή και κάτι μεμονωμένα ραντεβού εκ των οποίων στο ένα έγινε σεξ. Σωστά; Και αμέσως μετά το σεξ σου είπε ότι φεύγει για γερμανια, σωστά;
Νομίζω,  απλά δεν αξίζει τον κόπο,να χάσειςάλλα δέκα χρόνια για δυο / τρία περίπου σεξ ακόμα και μια συνεχή αβεβαιότητα. Τζάμπα κόπος ρε κοπελιά, σκέψου τα νιάτα σου!

Τωρα θυμηθηκα ένα παλιό μέλος,τον Αλαντιν,που είχε πει ένα σοφό: οι άντρες που διατηρούσαν κάποτε μια σχέση με μια γυναίκα, έχουν κάπου στο υποσυνείδητο τους την πεποίθηση, ότι αυτη η γυναίκα πλέον τους ανήκει. ,( ή κάπως έτσι)
Αρέσει στα μέλη alisida, panagiotismp90

Oxaman

# 20 στις 30/6/2020
author
Γυναίκα / 75 / Χήρα
Κίνα
Απαντήσεις: 197

στειλτον και εσυυυ...μα να μην στεριωνει μια σχεση σημερα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από tatiana27

Είμαι ερωτευμένη

Καλησπέρα

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε