Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αναυδη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Megan11

# 1 στις 25/7/2020
author
Γυναίκα / 40 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Αναυδη

Καλησπερα. Ειμαι πολυ χαλια και ντρεπομαι να συζητησω το θεμα μου με δικους μου. Ανακαλιψα οτι ο αντρας μου εχει σχεση με την αδελφη μου. Εχουμε και δυο παιδακια, δεν ξερω τι να κανω. Αυτοι δεν το παραδεχονται αλλα τους εχουν δει αρκετοι γνωστοι σε μπαρακια και στην μηχανη εκτος πολης. Ακομη και τα παιδια παιρνανε μαζι και αυτος και αυτη. Ειμαι να τρελαθω.

tzoulia59

# 2 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

δεν αφηνεις τις ντροπες λεω εγω,,,

αυτοι πρεπει να ντρεπονται κι οχι εσυ ...
ωρες ωρες απορω ,,,τι ειδους οικογενειες ειναι αυτες που μεγαλωνουν τετοιου ειδους παιδια χωρις κανεναν ηθικο φραγμο,,,
καλεσε την προκομμενη σε οικογενειακο συμβουλιο με τους γονεις σας κι αυτη ...μπροστα ..
και ξερασε τα ολα στους γονεις σου ,.,.
και στολισε την μ οτι Γαλλικο ξερεις ,,,
μετα στειλτην στο διαολο κι αυτη κι αυτον ...
απαγορευσε της να ερχεται στο πατρικο σας ,οσο εισαι εσυ εκει ...,,,παρκαρε για λιγον καιρο στην μανα σου με τα παιδια ,,,
ως που να στησεις την ζωη σου ..και μολις βρεις την ακρη τραβα παρακατω να μεγαλωσεις τα παιδια σου ...
και μην την συγχωρησεις ποτε ...
,μ αυτον μην μπεις σε καμια κουβεντα ,.,γιατι ολοι αυτοι εχουν την ιδια τακτικη ,,,
σε βγαζουν τρελη...
κοψτου το υλικο κουστουμι για διατροφη προς τα παιδια και στειλτον ,,
σαν πολλοι δεν εχουν γινει οι διεστραμενοι ;αηδια νιωθω ..
θα θυμισω την περιπτωση στην Ν.Μακρη που το τσολι η αδερφη μιας 23 χρονης κοπελας
 τα εμπλεξε με τον φιλο της,,,το κοριτσακι το εστειλαν στον ταφο και αυτη η πατ..βουρα 
ζει και βασιλευει ελευθερη ,

,και μετα μου μιλανε για θεια δικη...
Αρέσει στο μέλος sammer19

panagiotismp90

# 3 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.605

πρεπει να βρεις ντοκουμεντα, μην πας κ πεις τιποτα τωρα. μπορεις να τους παρακολουθησεις εξω?

Megalodondas

# 4 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 753

Κι όσο μεγαλώνεις τόσο μεγαλώνει η αηδία και όλο και περισσότερους διεστραμμένους βλέπεις.. 

Χάνεις την αίσθηση του έρωτα πού φουσκώνει το κορμί και την ψυχή και δίνει φτερά για τρέλες και πάθος γι αυτό.. 

Και μένει η λογική.. 

Και βλέπεις γύρω σου τρελούς 

Κλείνεις την κουρτίνα και ζεις στο όνειρο.. 

Εκεί όλοι δικαιώνονται.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από tzoulia59

ωρες ωρες απορω ,,,τι ειδους οικογενειες ειναι αυτες που μεγαλωνουν τετοιου ειδους παιδια χωρις κανεναν ηθικο φραγμο,,,
καλεσε την προκομμενη σε οικογενειακο συμβουλιο με τους γονεις σας κι αυτη ...μπροστα ..
απαγορευσε της να ερχεται στο πατρικο σας ,οσο εισαι εσυ εκει ...,,,παρκαρε για λιγον καιρο στην μανα σου με τα παιδια ,,,
ως που να στησεις την ζωη σου ..και μολις βρεις την ακρη τραβα παρακατω να μεγαλωσεις τα παιδια σου ...
,μ αυτον μην μπεις σε καμια κουβεντα ,.,γιατι ολοι αυτοι εχουν την ιδια τακτικη ,,,
σε βγαζουν τρελη...
θα θυμισω την περιπτωση στην Ν.Μακρη που το τσολι η αδερφη μιας 23 χρονης κοπελας
 τα εμπλεξε με τον φιλο της,,,το κοριτσακι το εστειλαν στον ταφο και αυτη η πατ..βουρα 

Enikos

# 5 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.957

Αν δεν ξερεις εσυ τι να κανεις...

Κανενος η αποψη δεν θα σε βοηθησει...

Ουτε η δικη μου πι χι που ειναι να τον σιχτιρισεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Megan11

Αναυδη

Καλησπερα. Ειμαι πολυ χαλια και ντρεπομαι να συζητησω το θεμα μου με δικους μου. Ανακαλιψα οτι ο αντρας μου εχει σχεση με την αδελφη μου. Εχουμε και δυο παιδακια, δεν ξερω τι να κανω. Αυτοι δεν το παραδεχονται αλλα τους εχουν δει αρκετοι γνωστοι σε μπαρακια και στην μηχανη εκτος πολης. Ακομη και τα παιδια παιρνανε μαζι και αυτος και αυτη. Ειμαι να τρελαθω.

Αρέσει στα μέλη sammer19, lolly-123

valia-12

# 6 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 163

Αρχικά,πρέπει να ηρεμήσεις και να δεις τα πράγματα με ψυχραιμία.Όταν λες "δεν παραδέχονται" τι εννοείς ακριβώς?Ότι το έχεις συζητήσει και σου το αρνήθηκαν? 

Πολλές φορές η οικογένεια αναπτύσσει δεσμούς μεταξύ των με μεγάλη οικειότητα πχ όπως μπορεί να έχει αναπτύξει η αδελφή σου αφού λες ότι πάνε βόλτα και με τα παιδιά.Εσύ όταν πάνε βόλτα με τα παιδιά,που βρίσκεσαι?Αυτοί (οι καλοθελητές) που τους έχουν δει μαζί με ποιόν ακριβώς τρόπο τους έχουν δει?Να ερωτοτροπούν λόγου χάρη,αγκαλίτσες και φιλάκια ή απλά να πίνουν καφέ και να συζητάνε?Έχει διαφορά.Τέλος,για να είσαι σίγουρη για κάτι θα πρέπει να μιλάς με αποδείξεις και όχι με ενδείξεις.Οπότε ,το λογικό θα ήταν να "ψαρέψεις" τα παιδιά (όσο είναι εφικτό αυτό) να μάθεις όταν είναι μαζί πως συμπεριφέρονται.Μετά να ακολουθείς κι εσύ στις βόλτες όσο είναι εφικτό και να διεκδικήσεις τον άντρα σου.Διαφορετικά θα ζεις με τις αμφιβολίες και θα σε κατατρώγει αυτό ψυχολογικά και ψυχικά.Μην λαμβάνεις βιαστικές αποφάσεις και ερεύνησε σε βάθος το θέμα.
V.

Megan11

# 7 στις 26/7/2020
author

Οι γονεις το ξερουν και τα βαζουν με τον αντρα μου. Δεν θελω να πιστευω οτι φταιει αυτος γιατι ξερω την αδελφη μου παντα μου επαιρνε οποιο αγορι ειχα. Δεν θελω να χωρισω γιατι τον αγαπω αλλα θα τον τυρρανησω για αρκετο καιρο. Και αυτος δε θελει να χωρισουμε.για λιγο κσιρο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από tzoulia59

σε βγαζουν τρελη...

Megan11

# 8 στις 26/7/2020
author

Τους παρακολουθησα και εκτος αυτου ξημερωματα ειχαν τρακαρει και προδοθηκαν

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από panagiotismp90

πρεπει να βρεις ντοκουμεντα, μην πας κ πεις τιποτα τωρα. μπορεις να τους παρακολουθησεις εξω?

Megan11

# 9 στις 26/7/2020
author

Καλα τα λες αλλα αυτο το καθοτι ακομα παντρεμενος που γραφεις στο προφιλ σου δεν το καταλαβα

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Megalodondas

Κι όσο μεγαλώνεις τόσο μεγαλώνει η αηδία και όλο και περισσότερους διεστραμμένους βλέπεις.. 

Χάνεις την αίσθηση του έρωτα πού φουσκώνει το κορμί και την ψυχή και δίνει φτερά για τρέλες και πάθος γι αυτό.. 

Και μένει η λογική.. 

Και βλέπεις γύρω σου τρελούς 

Κλείνεις την κουρτίνα και ζεις στο όνειρο.. 

Εκεί όλοι δικαιώνονται.. 

forget_it

# 10 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Απαντήσεις: 167
Γιατί μας το λες.Δικαιωμα δεν έχουμε να κρίνουμε κανέναν.Τι να κάνεις ? Μακριά και από τους δύο.Είναι δυο δικοί σου άνθρωποι που σε πρόδωσαν και λίγο δύσκολο να το ξεπεράσεις,όμως η ζωή δεν σταματά εδώ.Για το καλό σου θα είναι να μην εξ αιτίας αυτού χάσεις την εμπιστοσύνη σου στους ανθρώπους γενικώς.

Megalodondas

# 11 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 753

Δες το λήμμα νυμφευμενος... 

Για όποια άλλη απορία έχεις πες μην ντρέπεσαι.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Megan11

Καλα τα λες αλλα αυτο το καθοτι ακομα παντρεμενος που γραφεις στο προφιλ σου δεν το καταλαβα

valia-12

# 12 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 163

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Megan11

Δεν θελω να χωρισω γιατι τον αγαπω αλλα θα τον τυρρανησω για αρκετο καιρο. Και αυτος δε θελει να χωρισουμε.για λιγο κσιρο 

Δεν νομίζω ότι τον αγαπάς(συγνώμμη κιόλας).Όταν αγαπάμε δεν σκεφτόμαστε την εκδίκηση(θα τον τυραννήσω ,γράφεις).Με ποιό τρόπο θα τον τυραννήσεις ακριβώς??Θα τον έχεις δεσμευμένο σ ένα γάμο που είναι τελειωμένος από την στιγμή που πλαγιάζει με την αδελφή σου?Νομίζω πως σου αξίζει να βρεις έναν άνθρωπο που θα σε αγαπάει πραγματικά .Να σε φροντίζει,να σε νοιάζεται και να είναι δικός σου.Όχι να τον μοιράζεσαι.Δεν είναι αγάπη αυτό.Είναι εγωισμός και αντιπαράθεση με την αδελφή σου.Έχετε θέματα ζήλειας και αντιζηλίας.Μακριά απο τοξικά άτομα για να έχεις την ηρεμία και την γαλήνη σου.Προσωπικά,θα έπαιρνα τα παιδάκια μου και θα του κουνούσα μαντήλι.να ζήσει τον έρωτά του με την αδελφή μου ,η οποία στο τέλος θα τον χώριζε κι αυτή. Στανταράκι! Καλή τύχη!

V.

Αρέσει στα μέλη Sarimpala_zwgrafina, kinky1971

Oxaman

# 13 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 75 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 239

Εσυ τι κανεις εδω μεσα?...χαζη ερωτηση εεε???

Αρέσει στα μέλη sammer19, Veronika1980 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 14 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.957

Μονο?...

Μετριοφροσυνη να σου πετυχει!!!...

. . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Oxaman

...χαζη ερωτηση εεε???

Αρέσει στο μέλος sammer19

DonHuanDelSalsa

# 15 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 175

Ναι...καλα...

Megan11

# 16 στις 26/7/2020
author

Καλα, εσυ;

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Oxaman

Εσυ τι κανεις εδω μεσα?...χαζη ερωτηση εεε???

Αρέσει στο μέλος Enikos

kinky1971

# 17 στις 26/7/2020
author
Ανδρας / 49 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 40
Τέτοια πράγματα δεν τα κάνεις βουκινο εδω.Πήγαινε σε ένα σύμβουλο γαμου.Πήγαινε σε ειδικο.Και στην τελική τα παιδιά πόσο χρονών ειναι; από 5 και πάνω θα σου που τα παντα. Εσύ δεν κατάλαβες ότι κάτι δεν πάει καλά όταν άρχισαν τα πολλά σουρτα φερτα με την αδερφή σου;

tzoulia59

# 18 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

ρε κοπελια ,,τι μπηκες εδω να μας πεις ακριβως...;

εισαι αξια της τυχης σου ,,,λυπαμαι τα παιδια σου στο περιβαλλον που θα μεγαλωσουν ,.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Megan11

Οι γονεις το ξερουν και τα βαζουν με τον αντρα μου. Δεν θελω να πιστευω οτι φταιει αυτος γιατι ξερω την αδελφη μου παντα μου επαιρνε οποιο αγορι ειχα. Δεν θελω να χωρισω γιατι τον αγαπω αλλα θα τον τυρρανησω για αρκετο καιρο. Και αυτος δε θελει να χωρισουμε.για λιγο κσιρο 

Αρέσει στο μέλος kinky1971

Megan11

# 19 στις 26/7/2020
author

Οχι και βουκινο, δεν σας ξερω δε με ξερετε

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από kinky1971
Τέτοια πράγματα δεν τα κάνεις βουκινο εδω.Πήγαινε σε ένα σύμβουλο γαμου.Πήγαινε σε ειδικο.Και στην τελική τα παιδιά πόσο χρονών ειναι; από 5 και πάνω θα σου που τα παντα. Εσύ δεν κατάλαβες ότι κάτι δεν πάει καλά όταν άρχισαν τα πολλά σουρτα φερτα με την αδερφή σου;

Oxaman

# 20 στις 26/7/2020
author
Γυναίκα / 75 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 239

σωστηηη...παντα οι αλλοι φταινε οχι εσυ που δεν μπορεις να τον μαζεψεις ...ισως ειχες αλλα να ασχοληθεις...ουτε αυτος που σε εστειλε εδω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Megan11

Δεν θελω να πιστευω οτι φταιει αυτος γιατι ξερω την αδελφη μου παντα μου επαιρνε οποιο αγορι ειχα. 

Αρέσει στο μέλος kinky1971
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε