Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η μοναχική μου ζωή

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Insomnia_96

# 21 σήμερα στις 12:33
author
Γυναίκα gay / 19 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 40
'Aρεσαν+: 0%
#20 Απλά έχω μείνει στο παρελθόν ας το πούμε έτσι.Οι άμυνες δεν με αφήνουν να ανοιχτώ. Και αυτό το διαπιστώνω έντονα τα τελευταία χρόνια επειδη αλλαζω συνεχώς άτομα στη ζωή μου χωρίς ουσιαστικά να δενομαι με τα προηγούμενα. Γι'αυτό λέω δεν ξέρω πώς να με βοηθήσω.

Megalodondas

# 22 σήμερα στις 12:57
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 743
'Aρεσαν+: 0%

Υπάρχουν ασκήσεις καλή μου.. 

Δεν σου ακούγεται καλή η γιόγκα? 

Στην θεατρική σχολή τι ασκήσεις νομίζεις κάνουν για την βελτίωση της έκφρασης του εαυτού? 

Υπάρχει ο δύσκολος δρόμος λοιπόν που ανταμοιβει.. 

Μην αφήνεις να εδραιωθεί μια νοσηρή κατάσταση, ψαχτο λίγο,μην είσαι απαισιόδοξη και μην περιμένεις κάποιον να σε λυτρώσει.. 

Εσύ κρατάς το κλειδί σου.. 

Καλή η αγάπη και καλώς να έρθει, μα αν δεν αγαπήσεις τον εαυτό σου τι θα προσφέρεις αγκιστρωμενη στους φόβους? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Insomnia_96
#20 Απλά έχω μείνει στο παρελθόν ας το πούμε έτσι.Οι άμυνες δεν με αφήνουν να ανοιχτώ. Και αυτό το διαπιστώνω έντονα τα τελευταία χρόνια επειδη αλλαζω συνεχώς άτομα στη ζωή μου χωρίς ουσιαστικά να δενομαι με τα προηγούμενα. Γι'αυτό λέω δεν ξέρω πώς να με βοηθήσω.

Αρέσει στο μέλος la-mer
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost