Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Πρόβλημα με δάσκαλο οδήγησης

Σελίδα : 1

Marianna_Ka

# 1 στις 17/8/2020
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 31
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα παιδιά.

Φέτος αποφάσισα να πάρω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου! Να σημειωθεί ότι δεν είχα καμία επαφή με αυτοκίνητο, στην οικογένεια μου δεν έχουμε.Γράφτηκα λοιπόν σε μία σχολή οδηγών και ξεκίνησα. Στα πρώτα 10 μαθήματα ο δάσκαλος μου φώναζε πολύ και έλεγε πράγματα που με ενοχλούσαν και με έθιγαν αλλά δεν έλεγα τίποτα (π.χ. ¨θα είχες κοπει 100 φορές αν έδινες τώρα¨, ¨κι άλλοι δεν είχαν καμία επαφή με αυτοκίνητο αλλά δεν κάνουν έτσι") κ.λπ.Μετά από 10 μαθήματα λοιπόν, πήγα με τον φίλο μου σε μία αλάνα για να μάθω να χειρίζομαι κυρίως συμπλέκτη γκάζι κ.λπ.
Στα επόμενα μαθηματα (μετά την εξάσκηση με τον φίλο μου) μου είπε ότι ημουν αρκετά καλή κι ότι βελτιώθηκα πολύ κι έκανα άλματα. Να σημειωθεί οτι απλά ο φίλος μου, μου εξήγησε καποια απλά πράγματα (π.χ. πότε μπορεί να σβήσει το αμάξι και τι λάθη έκανα).Πήρα τα πάνω μου λοιπόν και συνέχισα πολύ καλά για τα επόμενα 10 μαθήματα (σύνολο 20). Μόλις έφτασα στα 20 όμως, στάματησα για 10 μέρες λόγω κάποιων οικογενειακών λόγων.Ξεκίνησα λοιπόν ξανά σήμερα (21ο μάθημα). Θεωρώ ότι ηταν στην τσίτα από την αρχή, έκανα κι εγώ όμως λάθη που είχα να κάνω καιρό (ίσως γιατί το άφησα για 10 μέρες, και πιστεύω ότι για ένα άτομο που μαθαίνει, και οι 10 μέρες χωρίς να πιάσει τιμόνι είναι πολλές) και πάλι ξεκίνησε να φωνάζει και να με λέει απαράδεκτη. Μου είπε ότι ξεκίνησα καλά αλλά το έχασα στην πορεία. Ε λογικό δεν είναι ομως να το χάνω ότι αρχίζει να φωνάζει? Μπορεί ένας αλλός στη θέση μου να μην επηρεαζόταν, αλλά εγω επηρεάζομαι αρνητικά από μία τέτοια συμπεριφορά. Τωρα δεν μπορω  να αλλάξω δάσκαλο πιστεύω, γιατι οπου ναναι θα δωσω, αλλά με έχει ρίξει ψυχολογικά όλο αυτό.Θα έπρεπε να του πω κάτι? Ή απλα να μην δίνω σημασια μεχρι να παρω το διπλωμα? Δεν ξέρω πως λειτουργουν γενικα οι δάσκαλοι οδήγησης, αλλά εγω περίμενα μεγαλύτερη κατανόηση και υπομονη.

wish_

# 2 στις 17/8/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν είσαι δα και τόσο μικρη για ν΄ανεχεσαι τα νευρα κανενός ή να περιμένεις να πάρεις το δίπλωμα για να μιλήσεις.Ηδη εχεις κανει 20 + μαθήματα.

Ο ανθρωπος ξεσπάει σε σένα,συν οτι μπορεί να έχει θέμα και με τις γυναίκες οδηγούς.Αν το κάνει γιατι ειναι καποια τακτική δεν ξέρω ..του στυλ  να εισαι σ εγρηγορση καθε φορα που εισαι εκει εξω ή απλά έχει θέματα και καθόλου όρεξη για δουλειά.

Δωσε να το πάρεις και έπειτα μπορείς να το κανεις να φανεί σαν ατύχημα!

Helenaki4

# 3 στις 17/8/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.878

Αγαπητη θεματοθέτρια

Το αν κάνεις κάτι καλά ή όχι , είναι ένα ζήτημα.
Το αν σου φωνάζει κάποιος γι'αυτό , είναι ένα άλλο ζήτημα .

Ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι το τελευταίο που τον απασχολεί , είναι αν οδηγείς καλά.

Ελπίζω επίσης να έχεις καταλάβει ότι ακόμα κι αν οδηγούσες καλά , πάλι θα βρισκόταν κάποιος άλλος "λόγος" να φωνάξει.

Όλα αυτά σηκώνουν από ανοχή μέχρι καταγγελία.

Εξαρτάται από το  πόσο σεβασμό πιστεύεις ότι αξίζεις .

Αρέσει στα μέλη Tritona, DragonFall

agapimou11

# 4 στις 18/8/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο δάσκαλος οδήγησης σε μαθαίνει οδήγηση από το μηδέν, έπρεπε στα πρώτα δυο μαθήματα να έχεις ήδη φύγει και να βρεις άλλη σχολή! 

Δεν έχει δικαίωμα να σου φωνάζει, δεν είσαι υποχρεωμένη να ανεχτεις έναν κακο επαγγελματία! 

Ούτε τώρα είναι αργά, αν δώσεις μαζί του είναι πολύ πιθανό να σε κόψουν επειδή θα σε αγχωσει ακόμα και εκείνη την ώρα των εξετάσεων! 

Και μπορεί να το κάνει και επίτηδες, ποτέ δεν ξέρεις!

Heptamer

# 5 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.023

Κάποια επαγγέλματα απαιτουν ιωβια υπομονή και αν τα σέβεσαι, τη διαθέτεις η κανεις κάτι άλλο. 

Προφανώς ο δάσκαλος σου δεν τη διαθέτει: δε θέλει να κουραζεται περαν του κανονικου. Ίσως  και γιατί δεν του αρέσει και τόσο  το επάγγελμα του κατά βάθος. 

Μπορεί βέβαια να τρεφει και μια απέχθεια για τις γυναίκες οδηγους. Σε κάθε περιπτωση, εφόσον τον πληρωνεις, οφείλει να είναι αμεμπτος. 

Δεν υποχρεουσαι, απο τη στιγμή που τον πληρωνεις, να αδιάφορησεις για τις εκρήξεις του ,οποτε ίσως  θα πρεπει να βρεις κάποιον άλλον να ολοκληρωσεις την εκπαίδευση σου. 

Αρέσει στα μέλη archagellos, hornet19 και σε ακόμα 1 μέλος.

nikoslambr

# 6 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 255

Αγαπητη Μαριαννα

1.Κανεις δεν γεννηθηκα να ξερει. Ολα τα μαθαινουμε.2.Αυτη ειναι η δουλεια του δασκαλου, να σε μαθει.3.Η πελατισσα εισαι εσυ που πληρωνεις και ''ο πελατης εχει παντα δικιο''. Δεν θα μαθεις αν δεν αισθανεσαι ανεση.4.Απορω πως δεν αλλαξες Σχολη Οδηγων ακομη.
Αρέσει στα μέλη hornet19, archagellos

sammer19

# 7 στις 18/8/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:Καλημέρα ,κοπελια!κατ'αρχην ,πριν πας σε δάσκαλο,δεν ρώτησες κάποιον γνωστό σου ,να σου πει,ποιος ειναι σωστός επαγγελματιας,γιατί αυτός μόνο σωστός δεν είναι!Η συμπεριφορά του δασκάλου  και ο τροπος, που σου εξηγεί κάτι,παιζει σπουδαίο ρόλο στη μάθηση! ,είναι απαράδεκτος!ΑΝ γνώριζες να οδηγεις, δεν θα χρειαζόταν να κάνεις μαθήματα,αυτός ειναι υποχρεωμένος να σε μάθει , να σε εξηγεί και να σε διορθώνει,οταν κάνεις λάθος,πάντα με ήρεμο τρόπο και οχι με φωνές.Έπρεπε να ειχες φύγει απο την πρώτη στιγμη,όταν είδες την συμπεριφορά του!Πρέπει να το συζητήσεις το θέμα μαζί του!Μην διστάζεις τον πληρώνεις!Να του πεις να μην αγριεύει,γιατι σε αποθαρρύνει και οτι τα χάνεις,σε δημιουργεί φόβο κ.τ.λ. Άν μπορείς να φύγεις ,θα έλεγα ,να πας σε αλλον και ας καθυστερήσεις λ΄ιγο να δώσεις εξετάσεις!Εσύ θα αποφασίσεις!Σου εύχομαι το καλύτερο!
Σχόλιο # 1 από Marianna_Ka

Καλησπέρα παιδιά.

Φέτος αποφάσισα να πάρω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου! Να σημειωθεί ότι δεν είχα καμία επαφή με αυτοκίνητο, στην οικογένεια μου δεν έχουμε.Γράφτηκα λοιπόν σε μία σχολή οδηγών και ξεκίνησα. Στα πρώτα 10 μαθήματα ο δάσκαλος μου φώναζε πολύ και έλεγε πράγματα που με ενοχλούσαν και με έθιγαν αλλά δεν έλεγα τίποτα (π.χ. ¨θα είχες κοπει 100 φορές αν έδινες τώρα¨, ¨κι άλλοι δεν είχαν καμία επαφή με αυτοκίνητο αλλά δεν κάνουν έτσι") κ.λπ.Μετά από 10 μαθήματα λοιπόν, πήγα με τον φίλο μου σε μία αλάνα για να μάθω να χειρίζομαι κυρίως συμπλέκτη γκάζι κ.λπ.
Στα επόμενα μαθηματα (μετά την εξάσκηση με τον φίλο μου) μου είπε ότι ημουν αρκετά καλή κι ότι βελτιώθηκα πολύ κι έκανα άλματα. Να σημειωθεί οτι απλά ο φίλος μου, μου εξήγησε καποια απλά πράγματα (π.χ. πότε μπορεί να σβήσει το αμάξι και τι λάθη έκανα).Πήρα τα πάνω μου λοιπόν και συνέχισα πολύ καλά για τα επόμενα 10 μαθήματα (σύνολο 20). Μόλις έφτασα στα 20 όμως, στάματησα για 10 μέρες λόγω κάποιων οικογενειακών λόγων.Ξεκίνησα λοιπόν ξανά σήμερα (21ο μάθημα). Θεωρώ ότι ηταν στην τσίτα από την αρχή, έκανα κι εγώ όμως λάθη που είχα να κάνω καιρό (ίσως γιατί το άφησα για 10 μέρες, και πιστεύω ότι για ένα άτομο που μαθαίνει, και οι 10 μέρες χωρίς να πιάσει τιμόνι είναι πολλές) και πάλι ξεκίνησε να φωνάζει και να με λέει απαράδεκτη. Μου είπε ότι ξεκίνησα καλά αλλά το έχασα στην πορεία. Ε λογικό δεν είναι ομως να το χάνω ότι αρχίζει να φωνάζει? Μπορεί ένας αλλός στη θέση μου να μην επηρεαζόταν, αλλά εγω επηρεάζομαι αρνητικά από μία τέτοια συμπεριφορά. Τωρα δεν μπορω  να αλλάξω δάσκαλο πιστεύω, γιατι οπου ναναι θα δωσω, αλλά με έχει ρίξει ψυχολογικά όλο αυτό.Θα έπρεπε να του πω κάτι? Ή απλα να μην δίνω σημασια μεχρι να παρω το διπλωμα? Δεν ξέρω πως λειτουργουν γενικα οι δάσκαλοι οδήγησης, αλλά εγω περίμενα μεγαλύτερη κατανόηση και υπομονη.

DragonFall

# 8 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 417
Το έχω ξανακουσει . Ίσως το κάνει για να σε πείσει ότι δεν θα το πάρεις το δίπλωμα αν δεν λαδωσεις εξεταστές. Σε κάθε περίπτωση άλλαξε σχολή οδηγών . Είναι απαράδεκτος ως επαγγελματίας και είναι θλιβερό γιατί κάνει μια πολύ υπεύθυνη δουλειά εκπαιδεύοντας νέους οδηγούς που θα βγουν στο δρόμο στρεσαρισμενοι άρα πολύ επικίνδυνοι.
Αρέσει στα μέλη alisida, hornet19 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 9 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.640

Που τον βρηκες τον εκδοροσφαγεα βρε θεματοθετρια?

Ποτε δεν θα μαθεις να οδηγας ετσι...
Καλυτερα να σε μαθει ο φιλος σου, να παρεις τα απαραιτητα μαθηματα απο εναν δασκαλο και να πας να δωσεις εξετασεις.

Αρέσει στα μέλη hornet19, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Francesca_

# 10 στις 18/8/2020
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 703

ολο αυτο μου φαινεται σαν να φωναζει κανεις σε ενα μωρο που κανει τα πρωτα βηματα του... 

να περιμενει πως θα πρεπει ηδη να ξερει, χωρις να το υποστηριζει, χωρις να το ενθαρρυνει κλπ.
''δασκαλος!'' οδηγησης, που βαζει σε κυνδυνο ακομη και την ιδια την ζωη του, 
αν και δεν το συνειδητοποιει

δεν ξερω κατα ποσο κανεις μπορει να μαθει οτιδηποτε, αν ειναι στρεσαρισμενος, αν δεν αισθανεται ανετα.
Και εγω δεν ειχα ιδεα - και σε εμενα φωναζε ο πρωτος, αλλος με φλερταρε - ο δευτερος, 
αλλα βρηκα τελικα τριτο, εναν πραγματικο δασκαλο

ως καταναλωτης ενος - οχι ''ο,τι να' ναι'' προϊόντος'', εχεις σοβαρους λογους να το καταγγιλεις, επειδη ειναι χαλασμενο και απειλει την δημοσια υγεια

Αρέσει στα μέλη alisida, DragonFall

Paralia48

# 11 στις 18/8/2020
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.721
Ξαναπήγαινε με το φίλο σου στην αλάνα.

Κοίτα, τώρα, μετά από 21 μαθηματα, δεν μπορείς να φύγεις.
Επίσης έχε υπόψη σου, ότι πολλοί δάσκαλοι οδήγησης δε γουστάρουν γυναίκες οδηγούς. Επίσης δεν είναι δάσκαλοι σχολείου, δεν ξέρουν παιδαγωγικά.

Ο δικός μου πχ πριν 35 χρόνια, όταν έκανα λάθη,  μου θύμιζε, ότι δεν πειράζει, όλες οι γυναίκες το κάνουν αυτό (παρηγοριά ! χαχαχαχα). Όταν οδηγούσα καλά, έλεγε <<οδηγείς σαν άντρας>> (άλλη παρηγοριά  χαχαχα πώς δε μου κόλησε και @@@)
Λοιπόν, η λύση είναι, να του πεις αυστηρά <<δε σας επιτρέπω να μου μιλάτε έτσι>> . Επίσης κάνε επαναληπτικά με το γκόμενο για να περάσεις τις εξετασεις και να φύγεις.
Αρέσει στο μέλος hornet19

konstandinos73

# 12 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 330
"Να σε πληρωνω για να με βριζεις..!"ε, αυτο "παει πολυ" θα ελεγε ο καθε σωφρων νους...ομως, ομως, ομως: κοιταξτε γυρω σας το "νεοελληνα", ναι αυτον που του "βαφκαλιζουν τ 'αυτια" οτι ειναι ο "περηφανος λαος", ο "εχω παντα δικιο", ο "ξερολας", ο "ημιμαθης"...αυτα τα "προιοντα" "παραγει" "το μηχανημα της παιδειας"...αυτα "τρωμε στη μαπα"...και φυσικα ετσι και χειρότερα θα συνεχισει η φοβερη "κοινωνια" μας...Οταν βριζει και δε σεβεται ο δικαστης, ο καθηγητής, ο δασκαλος, ο γιατρος, ο δικηγορος και ολοι αυτοι "οι επιστημονες"...περιμενουμε κατι διαφορετικό απ τον δασκαλο οδηγων??? Υποκρισια μεγαλη.
Αρέσει στο μέλος la-mer

Enikos

# 13 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Και...εκτοτε...οδηγεις κιολα?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Paralia48
Ξαναπήγαινε με το φίλο σου στην αλάνα.

Κοίτα, τώρα, μετά από 21 μαθηματα, δεν μπορείς να φύγεις.
Επίσης έχε υπόψη σου, ότι πολλοί δάσκαλοι οδήγησης δε γουστάρουν γυναίκες οδηγούς. Επίσης δεν είναι δάσκαλοι σχολείου, δεν ξέρουν παιδαγωγικά.

Ο δικός μου πχ πριν 35 χρόνια, όταν έκανα λάθη,  μου θύμιζε, ότι δεν πειράζει, όλες οι γυναίκες το κάνουν αυτό (παρηγοριά ! χαχαχαχα). Όταν οδηγούσα καλά, έλεγε <<οδηγείς σαν άντρας>> (άλλη παρηγοριά  χαχαχα πώς δε μου κόλησε και @@@)
Λοιπόν, η λύση είναι, να του πεις αυστηρά <<δε σας επιτρέπω να μου μιλάτε έτσι>> . Επίσης κάνε επαναληπτικά με το γκόμενο για να περάσεις τις εξετασεις και να φύγεις.

Αρέσει στο μέλος la-mer

Paralia48

# 14 στις 18/8/2020
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.721

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Enikos

Και...εκτοτε...οδηγεις κιολα?...

σαν άντρας !

Αρέσει στο μέλος la-mer

hornet19

# 15 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.174

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Paralia48

σαν άντρας !

Marianna_Ka

# 16 στις 18/8/2020
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 31

Καλησπέρα. Είχα ρωτήσει για δασκάλους οδήγησης και μου τον είχε προτείνει μία κοπέλα μάλιστα. Γενικά έχει όνομα αυτός στην περιοχή που μένω, γιαυτο και ειμαι προβληματισμένη μήπως κατι δεν παει καλα με μενα! Ή μήπως όλοι οι δάσκαλοι είναι έτσι (γιατί δεν έχω μέτρο σύγκρισης).

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από sammer19

Παράθεση:Καλημέρα ,κοπελια!κατ'αρχην ,πριν πας σε δάσκαλο,δεν ρώτησες κάποιον γνωστό σου ,να σου πει,ποιος ειναι σωστός επαγγελματιας,γιατί αυτός μόνο σωστός δεν είναι!Η συμπεριφορά του δασκάλου  και ο τροπος, που σου εξηγεί κάτι,παιζει σπουδαίο ρόλο στη μάθηση! ,είναι απαράδεκτος!ΑΝ γνώριζες να οδηγεις, δεν θα χρειαζόταν να κάνεις μαθήματα,αυτός ειναι υποχρεωμένος να σε μάθει , να σε εξηγεί και να σε διορθώνει,οταν κάνεις λάθος,πάντα με ήρεμο τρόπο και οχι με φωνές.Έπρεπε να ειχες φύγει απο την πρώτη στιγμη,όταν είδες την συμπεριφορά του!Πρέπει να το συζητήσεις το θέμα μαζί του!Μην διστάζεις τον πληρώνεις!Να του πεις να μην αγριεύει,γιατι σε αποθαρρύνει και οτι τα χάνεις,σε δημιουργεί φόβο κ.τ.λ. Άν μπορείς να φύγεις ,θα έλεγα ,να πας σε αλλον και ας καθυστερήσεις λ΄ιγο να δώσεις εξετάσεις!Εσύ θα αποφασίσεις!Σου εύχομαι το καλύτερο!
Σχόλιο # 1 από Marianna_Ka

Καλησπέρα παιδιά.

la-mer

# 17 στις 19/8/2020
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.562

βρες 20 δασκάλους και κάνε από ένα μάθημα με τον καθένα...και άποψη θα αποκτήσεις και δεν θα μάθεις οδήγηση

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Marianna_Ka

Καλησπέρα. Είχα ρωτήσει για δασκάλους οδήγησης και μου τον είχε προτείνει μία κοπέλα μάλιστα. Γενικά έχει όνομα αυτός στην περιοχή που μένω, γιαυτο και ειμαι προβληματισμένη μήπως κατι δεν παει καλα με μενα! Ή μήπως όλοι οι δάσκαλοι είναι έτσι (γιατί δεν έχω μέτρο σύγκρισης).

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Enikos

Enikos

# 18 στις 19/8/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Καταλαβα...

Ρυμουλκο, μετα ρυμουλκουμενου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Paralia48

σαν άντρας !

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Enikos

# 19 στις 19/8/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Απο την περιγραφη ενος δασκαλου οδηγησης, που βριζει και προσβαλλει, στο...

"ειμαι προβληματισμένη μήπως κατι δεν παει καλα με μενα!"...

Το λες και τρολαρισμα...

Ρηχης εμπνευσης...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Marianna_Ka

Αρέσει στο μέλος la-mer

Alezandra

# 20 στις 25/8/2020
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 811
Εσάς το πρόβλημα σας δεν είναι ο δάσκαλος αλλά η οδήγηση έτσι νομίζω ότι δεν σας αρέσει κατά βάθος.Ολα τα άλλα είναι δικαιολογίες.
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.