Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

χωρισμος

Σελίδα : 1

maria87n

# 1 στις 17/8/2020
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

χωρισμος

γεια σας, μολις βγηκα απο σχεση ενος ετους. ημουν συνεχως με το αγορι μου καθε μερα μαζι στην πολη που σπουδαζαμε. μετα την καραντινα μαλωναμε συνεχεια χωρις να χωριζουμε ποτε απλα για πολλες χαμομαρες, πιεζα και εγω και το παραδεχομαι. εν τελη μου ζητησε να μεινει μονος του να τα βρει με τον εαυτο του. χωρισαμε. μαλλον επρεπε ενας απο εμας να παρει την πρωτοβουλια να μπει μια τελεια σε ολο αυτο το αδιεξοδο. ενα μηνα τωρα χωρια δεν εχω στειλει τιποτα δεν εχω ασχοληθει. εχω επικοινωνησει καποιες φορες λογω γενεθλιων και λογω κοινων γνωστων αλλα οχι για τον χωρισμο μας. εχω κρατησει μια καλη σταση χωρις να δειχνω οτι κυνηγαω την κατασταση παρολο που απο μεσα μου θελω να γυρισει. δεν με νοιαζει τι θα κανει στο διαστημα που θα ειμαστε χωρια γιατι ξερω πως θελει να ειναι ελευθερος να νιωσει ανεξαρτητος γιατι οι τσακωμοι μας ηταν πολλοι. εσεις τι πιστευετε οτι θα γινει? θελω να τονισω οτι η σχεση μας ητανε τελεια χωρις τιποτα να μαε επηρεαζει απλα μετα την καραντινα χαθηκαν πολλα 

nikoslambr

# 2 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 223

Μαρια ασε τον χρονο να κυλησει και συνεχισε ετσι, χωρις να πιεσεις τα πραγματα.

Αν ειναι δυνατη η σχεση θα γυρισει μονος του. Αν οχι συνεχισε την ζωη σου γιατι εισαι μικρη κι εχεις ολη την ζωη μπροστα σου.Τελειες σχεσεις δεν υπαρχουν γιατι ολοι οι ανθρωποι ειναι διαφορετικοι.Ευχομαι το καλυτερο.

Enikos

# 3 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.957

Ειχα ανησυχησει οσο δεν διαβαζα περι τελειας σχεσης...

Ευτυχως το εγραψες στο τελος...

Ουφ!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από maria87n

θελω να τονισω οτι η σχεση μας ητανε τελεια χωρις τιποτα να μαε επηρεαζει απλα μετα την καραντινα χαθηκαν πολλα 

Αρέσει στα μέλη Tritona, archagellos

archagellos

# 4 στις 18/8/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.320

Αγαπητη ,

καλο θα ειναι να μην παραμυθιαζεσαι απο μονη σου . Αναφερεις οτι ειχες τελεια σχεση αλλα τσακωνοσαστε συνεχεια και μαλιστα ο τυπος πηρε και την αποφαση να χωρισεται .

Το τέλειο ? που ακριβως το βλεπεις ?

Και μαλιστα περιμενεις να γυρισει ...

Ωραια περιμενεις  ? Αυτο το διαστημα κανεις κατι ? Κανεις ...πχ μια πολυ σκληρη αυτοκριτικη σε εσενα για το τι ακριβως εγινε στην σχεση σου ? 

Βλεπεις τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια ?

Εαν τυχον ξαναγυρισει ο τύπος ...θα σε βρει οπως ακριβως σε αφησε ...χωρις να εχεις κανει ενα βημα εμπρος ...

Παντως οταν ο αντρας παρει μια τετοια αποφαση ...με δυσκολια ξανα γυρναει σε μια σχεση που δεν περναει καλα .

Keep Walking 

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida

Enikos

# 5 στις 19/8/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.957

Τελικα συναδελφε, μου φαινεται οτι...

Οσο πιο χαλια ειναι μια σχεση, τοσες πιο πολλες πιθανοτητες εχει να επιβιωσει...

Εδω χαμου, μας εχει φαει μαρουλι η τελειοτης...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από archagellos

Αγαπητη ,

καλο θα ειναι να μην παραμυθιαζεσαι απο μονη σου . Αναφερεις οτι ειχες τελεια σχεση αλλα τσακωνοσαστε συνεχεια και μαλιστα ο τυπος πηρε και την αποφαση να χωρισεται .

Το τέλειο ? που ακριβως το βλεπεις ?

Και μαλιστα περιμενεις να γυρισει ...

Ωραια περιμενεις  ? Αυτο το διαστημα κανεις κατι ? Κανεις ...πχ μια πολυ σκληρη αυτοκριτικη σε εσενα για το τι ακριβως εγινε στην σχεση σου ? 

Βλεπεις τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια ?

Εαν τυχον ξαναγυρισει ο τύπος ...θα σε βρει οπως ακριβως σε αφησε ...χωρις να εχεις κανει ενα βημα εμπρος ...

Παντως οταν ο αντρας παρει μια τετοια αποφαση ...με δυσκολια ξανα γυρναει σε μια σχεση που δεν περναει καλα .

Keep Walking 

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost