Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αδεια security και χρηματικες απολαβες ,αξιζει?

Σελίδα : 1

oresivios1

# 1 στις 31/8/2020
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Θέματα: 45
Απαντήσεις: 344
'Aρεσαν+: 0%

Αδεια security και χρηματικες απολαβες ,αξιζει?

Γεια σας και παλι .
Μου βάλανε την ιδεα να βγαλω δίπλωμα security(συγγενικο προσωπο που ειναι στα σώματα ασφαλείας) σαν την εργασία που θα βρω αμέσως δουλεια κτλπ.Εχει κάποια εξοδα στην αρχη για το δίπλωμα ,βεβαία εψαξα εδω(internet) να βρω πληροφορίες και διαβασα παρα πολλα άσχημα . Δεν πληρώνανε , μισθους ξεφτιλα κτλπ 12 ωρα εργασιας κτλπ ..Υπαρχει ατομο εδω με εμπειρία να με διαφωτίσει ? Ευχαριστω !

Enikos

# 2 στις 31/8/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.967

"Δεν πληρώνανε , μισθους ξεφτιλα κτλπ 12 ωρα εργασιας κτλπ"...

Ποιος να σου πει και τι, για αυτα που αναφερεις...

Ποιος να σε διαφωτισει, αν σου κανουν εσενα η οχι...

Αν θες ρωτα, πως θα στηριξεις την τι βι επανω στο τραπεζι, για να μην πεσει οταν περνας...

κτλπ...

Megalodondas

# 3 στις 31/8/2020
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 753

Ο κουνιάδος μου ήταν όπως στα είπαν είναι.. 

Κι ένας φίλος κι αυτός τα παράτησε αφού πλήρωσε όλα όσα ανέφερες.. 

Οπότε.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από oresivios1

Αδεια security και χρηματικες απολαβες ,αξιζει? Γεια σας και παλι .
Μου βάλανε την ιδεα να βγαλω δίπλωμα security(συγγενικο προσωπο που ειναι στα σώματα ασφαλείας) σαν την εργασία που θα βρω αμέσως δουλεια κτλπ.Εχει κάποια εξοδα στην αρχη για το δίπλωμα ,βεβαία εψαξα εδω(internet) να βρω πληροφορίες και διαβασα παρα πολλα άσχημα . Δεν πληρώνανε , μισθους ξεφτιλα κτλπ 12 ωρα εργασιας κτλπ ..Υπαρχει ατομο εδω με εμπειρία να με διαφωτίσει ? Ευχαριστω !

Tyler84

# 4 στις 31/8/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αγαπητέ φίλε μου, Από εμπειρίες γνωστών μου πλέον συγκεκριμένος τομέας δεν αξίζει πλέον.. Όπως λες εύστοχα, πολλές ώρες και απληωσια στο φουλ..Δυστυχώς...

wish_

# 5 στις 31/8/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.914

Παιδί περιμένεις,φεσωμένος εισαι και ακόμα να μας πεις ένα ευχαριστο,οτι τα βαλες όλα σε μια τάξη και προχωράς συνειδητοποιημένος και σίγουρος.Οτι εχεις μια δουλειά που σου δινει ένα εισοδημα καθε μήνα,οτι ξεκαθαρισες με τα χαρτιά απο την δουλειά που άνοιξες,οτι εχεις φτιάξει το σπιτικό σου με την κοπέλα σου και είστε καλά.

ο ένας σου λέει ετσι,ο άλλος αλλιώς...και εσύ τι κάνεις?

Εχεις γυναικα και παιδί να θρέψεις,κοίτα να βρεις μια δουλειά να εχεις ενα εισόδημα,σταματα ν΄ακούς περα δωθε τι σου λένε,κάτσε με τη γυναίκα σου να παρετε αποφασεις μαζί και να δειτε πως θα πορευθειτε.

Ρώτα την οικογενεια σου και φίλους αν ξερουν καπου να πας να δουλεψεις γιατί θα ΄χεις έξοδα σε λίγους μήνες.
Αρέσει στα μέλη Veronika1980, alisida

Alezandra

# 6 στην 1/9/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 549
Η αμισθί εργασια δεν είναι προνόμιο των σεκιούριτι.Μπορεί σε οποιοδήποτε κλάδο να σας τυχει.Να ερευνήσετε καλα αλλά με μεγάλη ταχύτητα γιατί διάβασα πιο πάνω ότι έχετε γυναίκα και σύντομα παιδί που θα χρειαστούν ίσως την οικονομική σας στήριξη.Με το χρήμα χτίζεται η ζήση αλλά με την αισιοδοξία χτίζεται η ζωη,καταλάβατε ?
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost