Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γεννηση σε Δημοσια η ιδιωτικη κλινικη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

anassa_

# 21 στις 20/9/2020
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.133
'Aρεσαν+: 0%

Στο ιδιωτικο δεν πας για διακοπες το μονο σιγουρο, σημερα δεν νομιζω το ιδιωτικο μαιευτηριο να υπολειπεται σε ιατροτεχνικο εμψυχο κ αψυχο  "υλικο"  εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων ...το ζητημα  για μενα  βρισκεται στην επιλογη γιατρου με εμπειρια  και εμπιστοσυνη ο οποιος γιατρος θα υπαρχει απο την αρχη , εαν ειναι δυνατο, της εγκυμοσυνης .  Ο χωρος ( δημοσιο ή ιδιωτικο ) ερχεται δευτερος . 

Οι ανδρες που δεν γεννατε το βλεπεται οπως θελετε ... οκ  κι εγω οταν ημουν στο πικ της παραγωγικης μου ζωης με παιδια δυο δουλειες κ αρρωστο γεροντα σπιτι ... ελεγα " δεν αρρωσταινω κι ολας να μπω στο νοσοκομειο να ξεκουραστω" ...  κ φυσικα ουτε λογος για ιδιωτικο νοσοκομειο χα χα  

Paralia48

# 22 στις 21/9/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.789

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από anassa_

Στο ιδιωτικο δεν πας για διακοπες το μονο σιγουρο, σημερα δεν νομιζω το ιδιωτικο μαιευτηριο να υπολειπεται σε ιατροτεχνικο εμψυχο κ αψυχο  "υλικο"  εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων ...το ζητημα  για μενα  βρισκεται στην επιλογη γιατρου με εμπειρια  και εμπιστοσυνη ο οποιος γιατρος θα υπαρχει απο την αρχη , εαν ειναι δυνατο, της εγκυμοσυνης .  Ο χωρος ( δημοσιο ή ιδιωτικο ) ερχεται δευτερος . 

Οι ανδρες που δεν γεννατε το βλεπεται οπως θελετε ... οκ  κι εγω οταν ημουν στο πικ της παραγωγικης μου ζωης με παιδια δυο δουλειες κ αρρωστο γεροντα σπιτι ... ελεγα " δεν αρρωσταινω κι ολας να μπω στο νοσοκομειο να ξεκουραστω" ...  κ φυσικα ουτε λογος για ιδιωτικο νοσοκομειο χα χα  

Καλά τα λες Ανάσσα. Όμως σκέψου, η περίοδος των 4/5 ημερών στο μαιευτήριο ήταν από τις πιο όμορφες της ζωής μας...   Το παιδάκι μας ήταν εκεί, τα προβληματάκια ήταν ελάχιστα, άλλος το φρόντιζε, άλλος ξενυχταγε, εμάς το ΄εφερναν καθαρό μόνο για να το θηλάσουμε και να το παίξουμε. Όσο για τα υπόλοιπα, άλλος καθάριζε, άλλος μαγείρευε και στη από τη δουλειά είχαμε άδεια!

Ωραίος καιρός! Μωρέ, εμένα μου θύμισε διακοπές! Στον πρώτο ήταν καλοκαίρι, δεν πήγαμε και αλλού, αυτό ήταν το πενταήμερο!. Στον μικρό ήταν Μάρτης, γδάρτης με παγωνιά, αλλά εκεί μέσα ήταν ζεστά!

Αρέσει στο μέλος alisida

Theos_Dionysos

# 23 στις 5/10/2020
author
Ανδρας / 33 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Ωραιόκαστρο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 18
#1Δη μο σι α!!

5krikoi1talir0

# 24 στις 5/10/2020