Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με μπλοκαρε από παντου

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Andras2929

# 61 στις 10/11/2020
author
Ανδρας / 38 / Διαζευγμένος
Βέλγιο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%
"ήταν υπερβολικά αλλά ήθελα να ταρακουνήσω τα νερά να καταλάβει ότι δεν είμαι καλά και να κάνει κάτι" Wouauuu Den to pisteuo!!
Koita prothanos se ithele gia ena bradu.
Prospathise na ton kseperaseis kai na pas parakato as soon as possible. An soy ksanasteilei kai mpa mpla tha einai pali gia ena i to polu 2 vradia.Tora eksartatai apo sena vevaia to ti theleis. Isos eisai ok gia mia tetoia anoixti sxesi.

Enikos

# 62 στις 10/11/2020
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.690

Εναν εξορκιστη γληγορα...

wish_

# 63 στις 10/11/2020
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.195

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από Enikos

Εναν εξορκιστη γληγορα...

TSEKOYRI

# 64 στις 14/11/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πάντα είμαι της άποψης να μπαίνω στη θέση και των δύο πλευρών και θα σου πω από τη μια πλευρά ότι ίσως έχεις δίκιο το να σε πείραξε η απόρριψη αν και ήταν μια γνωριμία λίγων εβδομάδων ίσως εσύ να πρόλαβες να νιώσεις κάτι, ίσως να να μην το σήκωσε κι ο εγωισμός σου

Από την άλλη ίσως κι αυτός να ένιωσε ότι ήσουν υπερβολική,το ένστικτο του στο να απομακρυνθεί εγκαίρως να έδρασε τη κατάλληλη στιγμή, βέβαια θα μπορούσε να δώσει μια εξήγηση (το αιώνιο λάθος των ανθρώπων στις σχέσεις) αλλά στη τελική μεγάλη γυναίκα είσαι, μάθε να δέχεσαι τα όποια λάθη μπορεί να έκανες ή κι αυτός και φυσικά την απόρριψη!! ουδείς άνθρωπος έχει γλυτώσει από αυτήν, προχώρα που ελπίζω να το έχεις κάνει, μάθε από τα λάθη σου και φερσου καλύτερα στην επόμενη γνωριμία σου και γενικά στις σχέσεις σου!!!?

Alezandra

# 65 στις 17/11/2020
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 602

Το μπλοκάρισμα είναι σαν τις σιδεριές στα παράθυρα,δυσκολεύουν τον κλέφτη να μπει μέσα και νευριάζει με αυτό.

Αλλά αν δεν υπήρχαν κλέφτες δε θα χρειάζονταν τα κάγκελα,καταλάβατε ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Elenansn

Με μπλοκαρε από παντου

Γεια!ίσως ακούγεται αστείο αλλά πραγματικά όταν κάποιος σε μπλοκάρει από παντού είναι πολύ άσχημο σοκαριστικό και μη διαχειρισιμο.συνοπτικα είχαμε βγει λίγες φορές αλλά όλα ήταν καλά.μετα περνούσε καιρός 2 βδομάδες και δεν έκανε προσπάθεια επικοινωνίας.τσατιστηκα και άρχισα να γράφω διάφορα.ειπε:δεν σου υποσχευηκα κάτι.τσατιστηκα παραπάνω και έστειλα πολλά και άσχημα μνμτα ρωτοντας τον αν θέλει να τον διαγράψω από παντού.ομολογω τα μνμτα μου ήταν υπερβολικά αλλά ήθελα να ταρακουνήσω τα νερά να καταλάβει ότι δεν είμαι καλά και να κάνει κάτι.και αυτός με διέγραψε από παντού!!!δεν μπορώ να το διαχειριστώ και δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν θα επικοινωνήσουμε ποτέ ξανά...αυτός τα είχε αρχίσει όλα, και μου είναι αδιανόητο ότι είναι ο ίδιοςάνθρωπος με αυτόν που με διέγραψε...I need help.thanks!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε