Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως να την γνωρισω?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

forget_it

# 41 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 203
'Aρεσαν+: 0%

Γράφεις μια βεβαίωση μετακίνησης με κωδικό 1,τη ρωτάς το όνομα της για να το συμπληρώσεις και της τη δίνεις με τη διεύθυνση του σπιτιού σου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Hellboy_

Πως να την γνωρισω?

Καλημερα φριεντσ!Τι κανουμε καλα ειμαστε?

Λοιπον το θεμα μου ειναι το εξης:Εδω και λιγο καιρο επισκεπτομαι ενα καταστημα take away και παιρνω καφε (ευτυχως δεν το απαγορευσαι ο χαρδαλiας) εκει δουλευει μια κοπελα που με εξυπηρετησε κανα 2 φορες και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση θελω λοιπον  να κανω μια γνωριμια μαζι της αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω πως να ξεκινησω την επικοινωνια?...Να συμπληρωσω οτι δεν δουλευει παντα και εχω τρελαθει στους καφεδες τελευταια για να την πετυχαινω και κατι πρεπει να γινει!...Πειτε καμια ιδεα?Σκεφτηκα να της δωσω το τηλεφωνο μου...αλλα δεν ξερω πως??.. και συν οτι πρεπει να την πετυχω ταμειο για να το κανω και ειναι δυσκολη η φαση γιατι μεσα στον χωρο δουλευουν 3 με 4 ατομα μαζι...δωστε τα φωτα σας γιατι δεν κοιμαμαι τα βραδια απο τους καφεδες!!!Ευχαριστω εκ των προτερων! 

Mindthegap-

# 42 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.042

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από forget_it

Γράφεις μια βεβαίωση μετακίνησης με κωδικό 1,τη ρωτάς το όνομα της για να το συμπληρώσεις και της τη δίνεις με τη διεύθυνση του σπιτιού σου 

Απο κει που δεν της εχει μιλησει καθολου ...ξαφνικα θα της δωσει την διευθυνση του σπιτιου του...;;;

Υπεροχη ιδεα...δε λεω...

Ποσους καφεδες θα του ρθουν στο κεφαλι μετα δεν ξερω...

Αρέσει στα μέλη alisida, hns1602

squirrel-b1968

# 43 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 176

Καταρχην ,πρεπει να φτασεις  στο σταδιο...

μολις σε βλεπει να ξεκιναει να σου φτιαχνει τον καφε,καταλαβαινεις τι λεω..

αρα,πρεπει να γινεις καθημερινος θαμωνας

οποτε παρακολουθεις κ συγχρονως καταγραφεις τις ημερες που βρισκεται στο μαγαζι..

.κ τις ωρες

σε δυο εβδομαδες εχεις βγαλει συμπερασμα

Προσοχη !δεν θελουμε καρμιριες...(αν πετυχουμε την αλλη την ασχημη την συναδελφο!)

οποτε αποκτας εναν βαθμο εξοικιωσης..

το να φερνει το αλλο...ε μην θες κ οδηγιες...για το μετα

Αρέσει στο μέλος alisida

Hellboy_

# 44 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 93
Τα παρατάω δεν κάνω τίποτα τις έχετε δυσκολέψει πολύ τις γνωριμίες οι γυναίκες! Τέρμα και οι καφέδες και όλα, δεν θα τρελαθώ εγώ στο τέλος!
Αρέσει στο μέλος alisida

axileas-1

# 45 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 48

δωστε τα φωτα σας γιατι δεν κοιμαμαι τα βραδια απο τους καφεδες!!!Ευχαριστω εκ των προτερων!

Παράθεση: Τό καλύτερο πού εί

ναι να κάνεις είναι τό αυτονόητο φιλαρακι..ποιό???  Να ρωτήσεις τήν μαμά σου !!!  τί ηρθες εδω να μάς τρελάνεις ??
Σχόλιο # 1 από Hellboy_

Πως να την γνωρισω?

Λοιπον το θεμα μου ειναι το εξης:Εδω και λιγο καιρο επισκεπτομαι ενα καταστημα take away και παιρνω καφε (ευτυχως δεν το απαγορευσαι ο χαρδαλiας) εκει δουλευει μια κοπελα που με εξυπηρετησε κανα 2 φορες και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση θελω λοιπον  να κανω μια γνωριμια μαζι της αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω πως να ξεκινησω την επικοινωνια?...Να συμπληρωσω οτι δεν δουλευει παντα και εχω τρελαθει στους καφεδες τελευταια για να την πετυχαινω και κατι πρεπει να γινει!...Πειτε καμια ιδεα?Σκεφτηκα να της δωσω το τηλεφωνο μου...αλλα δεν ξερω πως??.. και συν οτι πρεπει να την πετυχω ταμειο για να το κανω και ειναι δυσκολη η φαση γιατι μεσα στον χωρο δουλευουν 3 με 4 ατομα μαζι...δωστε τα φωτα σας γιατι δεν κοιμαμαι τα βραδια απο τους καφεδες!!!Ευχαριστω εκ των προτερων! 

panagiotismp90

# 46 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.624

Λοιπον θα σου πω πως τα εφτιαξα τωρα προσφατα με κοπελα που δουλευει σε ζαχαροπλαστειο-περασμα που κανει καφεδες. Πρεπει ομως να μας πεις λιγα πραγματα για σενα. Μετρας ή δεν μετρας? Εχεις εμφανιση? εχεις μπλα-μπλα? εισαι στην πιατσα? Γενικα να θυμασαι, οι γυαικες θελουν, προσεγμενη εμφανιση, μανουλα στο σπρεχεν και ταυρος στο κρεβατι. Ειναι αχαστη συνταγη κι αν δεν σου κατσει αυτη θα σου κατσει η επομενη.

hns1602

# 47 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.651

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Hellboy_
Hns γι αυτό προτιμώ να της δώσω το τηλέφωνο μου κάπως διακριτικά χωρίς να πούμε πολλά και μας ακούσουν και οι υπόλοιποι για να μην την φέρω σε δύσκολη θέση!

Στου κουφού την πόρτα, παρ' την πόρτα και φύγε... 

hns1602

# 48 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.651

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Hellboy_
Τα παρατάω δεν κάνω τίποτα τις έχετε δυσκολέψει πολύ τις γνωριμίες οι γυναίκες! Τέρμα και οι καφέδες και όλα, δεν θα τρελαθώ εγώ στο τέλος!

Ναι, εμείς φταίμε πάλι... 

Alezandra

# 49 στις 17/11/2020
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 572

Όταν σας ρωτήσει τι θα πάρετε,να πείτε εσένα σε ποτήρι.Αν κατεβάσει τη μάσκα για να δείτε το χαμόγελο της σημαίνει ότι της αρεσετε.Αν όχι,θα παραγγειλετε πικρό καφέ για να επιβεβαιώσετε αυτό που είπατε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Hellboy_

Πως να την γνωρισω?

Oxaman

# 50 στις 17/11/2020
author
Γυναίκα / 75 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 249
Αγαπητέ ενικε..προτιμώ έναν έξυπνο άντρα με χιούμορ.Θα μου πεις γούστα ειναι αυτά..εκεί θα τα χαλάσουμε?..Εσύ ως Άντρας φλέρταρε όπως γουστάρεις..χαχαχα

zoriki

# 51 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Απαντήσεις: 21

Παράθεση:  Εγώ σαν ζόρικη θα σού μιλήσω .κοίτα πρέπι να πιείς πολλούς καφέδες κατ' αρχήν διότι εχουν τέτοια εντολη από τον εργοδότη. μετά υπάρχει περίπτωση να είναι καί αυτή ζόρικη σάν εμένα οπότε θέλει επιμονη καί υπομονη..αλλά με τήν επιμονη ,υπομονή και τούς πολλούς καφέδες θα σού τήν βαρέσει κατακεφαλα και θα πάθεις τίποτε  χαχα

τί νά κάνεις τωρα που σού αρέσει πολύ!!!  

Αρέσει στο μέλος Hellboy_

Cathrin82

# 52 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 38 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 52
Μια και είσαι της παλιάς σχολής περίμενε να σχολάσει και βουτά την από τα μαλλιά και ξέρεις τη συνέχεια ή δεν ξέρεις ακομη; αλλιώς Γίνε της νέας σχολής και μάθε στοιχεία και αίτημα φιλίας στο fb και καμάκι από κει. Διαλέξτε κύριε.
Αρέσει στα μέλη Hellboy_, zoriki

wish_

# 53 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.048
μάθε τον κάφε που πίνει καθώς παραγγέλνεις τον δικό σου,

την επόμενη φορά πάρε δυο καφέδες και οταν φτιάχνει το δικό της,παρτον,κόλλησε ένα ποστ ιτ επάνω με τον τηλέφωνο φεισμπουκ οτι θες και πες...κ

ερασμενο στο κορίτσι που μου φτιάχνει τη μέρα.
Αρέσει στα μέλη squirrel-b1968, Hellboy_

Enikos

# 54 στις 19/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.247

Βρε εδω αλλες κανουν αμαν...παντου!...

Περονοσπορος λεμε!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από hns1602

Όχι αγαπητέ, κάνεις ένα λάθος... δεν είναι το ίδιο να βλέπεις μια κοπέλα στο χώρο εργασίας της... και το ίδιο οπουδήποτε αλλού...

Άλλωστε το διευκρίνισα στο σχόλιό μου, μίλησα για χώρο εργασίας... εκεί τα πράγματα αλλάζουν... όσο κι αν κάποιοι δε θέλετε να το λαμβάνετε αυτό υπόψη...

kostas232

# 55 στις 20/11/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Απαντήσεις: 312

δεν το

λεει για σενα χαρα μου!!!.. εσυ ολα καλα τα κανεις!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από hns1602

Ναι, εμείς φταίμε πάλι... 

kostas232

# 56 στις 20/11/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Απαντήσεις: 312

εγω δεν ξερω μανταμ αντουανετ

αλλα στην εποχη μου, στα πολυ παλια χρονια δηλ δν σε αγγιζουνε σενα διοτι εισαι νεα, οταν θελαμε μια κοπελα πηγαιναμε και της μιλουσαμε στα ισια και παλλικαρισια.. τωρα γιατι χαρτακια με ταινιες λετε, για φβουκια λετε δεν τα γνωριζω...

ελα ρε πανε να μιλησεις με την κοπελα μας ζαλισες!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από wish_
μάθε τον κάφε που πίνει καθώς παραγγέλνεις τον δικό σου,

την επόμενη φορά πάρε δυο καφέδες και οταν φτιάχνει το δικό της,παρτον,κόλλησε ένα ποστ ιτ επάνω με τον τηλέφωνο φεισμπουκ οτι θες και πες...κ

ερασμενο στο κορίτσι που μου φτιάχνει τη μέρα.

Enikos

# 57 στις 21/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.247

Εν τω μεταξυ η κοπελα...

Και να μην ειχε γκομενο...

Εχει βρει, οσο...

Εμεις διαλογιζομαστε...με τα σελοτειπς...

Αρέσει στο μέλος Cathrin82

Ariadni_0

# 58 χθες στις 13:02
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 2

Έγινε κάτι?

Λοιπόν , θα σου πω μια ιστορία- ιδέα που συνέβη σε μένα και έπιασε. (ας παινεψω και τον εαυτό μου ταυτόχρονα, πόσο όμορφη και έξυπνη είμαι ???).Μου έρχονται λουλούδια σπίτι, ειλικρινά το μισό ανθοπωλειο με ένα γράμμα. Μου τηλεφώνησαν απ το ανθοπωλειο στη δουλειά, δεν ήξερε τίποτα για μένα πάρα μόνο επάγγελμα ( ο γαμπρος).Το σκέφτηκα μέρες, είχα φοβηθεί κιόλας είναι η αλήθεια, και τον παίρνω από απόκρυψη. Διαυγής σε όλα. Και επίμονος, τρυφερά επίμονος. Με έκανε να νιώθω πριγκίπισσα και παρόλο που εμφανισιακά δε μου άρεσε, ενέδωσα. Ήτο και 5 χρόνια μικρότερός, δε με χάλασε ???Όλα πήγαιναν τέλεια, μέχρι που ,ένα εξαιρετικά δύσκολο συμβάν στον φιλικό του κύκλο ήταν η αφορμή να καταλάβω το προφανες: μανιοκατάθλιψη. Σου προσφέρω έναν τρόπο προσέγγισης και ταυτόχρονα είπα και μια ιστοριούλα μου εν περιληψει.Προϋπόθεση: να μην είσαι τσιφουτακος. Μάθε ονοματάκι και στείλε άνθη στη δουλειά της.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost