Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αντώνης Χατζηγεωργίου - Έχασε τη μάχη με τον κορωνοϊό 42χρονος πνευμονολόγος

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Spiros--

# 21 στις 17/11/2020
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 812
'Aρεσαν+: 0%

Φίλε aggelo ...

... είναι προτιμότερο να κάνεις την δική σου έρευνα, είναι ακόμα πιο καλό να επικαλείσαι την κοινή λογική σου, παρά να εμπιστεύεσαι τυφλά μία οποιαδήποτε πυγή πληροφόρησης, ακόμα και (για να μην πω ειδικά) τα ΜΜΕ, αφού ζούμε στην εποχή της πληροφορίας! 

Για να σου απαντήσω, έψαξα μέσω του Google και πολύ εύκολα βρήκα αυτό το άρθρο, στο Επαγγελματικό Επιμελητήριο Αθηνών, ότι κι αν λέει αυτό για την αξιοπιστία του.

Πυγή : ΕΕΑ

Θεωρίες συνωμοσίας. Η αλήθεια για τους θανάτους από τον κορονοϊό

Κάποια σενάρια συνωμοσίας ισχυρίζονται ότι ο ΠΟΥ και διάφορες ιατρικές και κρατικές πηγές, αποκρύπτουν τους θανάτους από άλλα νοσήματα και ψευδώς αναφέρουν όλους τους θανάτους στον κορονοϊό. Το ίδιο ισχυρίζονται και για την Ελλάδα. Προφανώς αγνοούν ότι οι θάνατοι είναι πολλοί περισσότεροι από τους αποδιδόμενους στον κορονοϊό και είναι αδύνατο να καλυφθούν από αυτούς.

Οι θάνατοι κατά κανόνα προέρχονται από υποκείμενα νοσήματα, όχι από τον κορονοϊό. Στην Ελλάδα π.χ. σύμφωνα με τον ΠΟΥ (2018), το ένα τέταρτο των θανάτων οφείλονται στον καρκίνο και τα τέσσερα πέμπτα των θανάτων οφείλονται σε μη-μεταδιδόμενα νοσήματα1. Φυσικά σε περίοδο κορονοϊού δεν έπαψαν να συμβαίνουν οι ίδιοι θάνατοι. Το θέμα είναι ότι ο κορονοϊός είτε προστίθεται σε ασθενείς, είτε σε υγιείς, επιφέρει τον θάνατο αλλά αυτό είναι μόνο ένα ελάχιστο ποσοστό. Προφανώς όμως ο φόβος των κοινωνιών από αυτόν προέρχεται από τη δυνατότητα που έχει για ανεξέλεγκτη διασπορά και διάδοση, χωρίς ιατρική δυνατότητα αντιμετώπισης, μέχρι στιγμής, όπως γίνεται με εμβόλια άλλων νοσημάτων.

Από τα στατιστικά στοιχεία στον κόσμο και στην Ελλάδα, φαίνεται ότι ο θάνατος από τον κορνονοϊό είναι μόνο μικρό ποσοστό των θανάτων από άλλες αιτίες. Ακόμη και με επιμέρους αιτίες θανάτου, όπως από καρκίνο ή καρδιακή προβολή, οι θάνατοι από κορονοϊό αποτελούν μικρό ποσοστό. Συνεπώς, δεν αληθεύει ο ισχυρισμός ότι κάποιοι μηδενίζουν τις αιτίες θανάτου άλλων υποκείμενων νοσημάτων και όλοι αναφέρονται ως αιτία στον κορονοϊό. Σε κάθε περίπτωση είναι φανερό ότι οι θάνατοι από άλλα νοσήματα ούτε κατά διάνοια καλύπτονται από τους θανάτους από κορονοϊό.

attachment.php?aid=72932

---
Αν όπως λες τα ΜΜΕ (δεν τα παρακολουθώ καθόλου εδώ και 7 χρόνια) σερβίρουν ως μοναδικό λόγο θανάτων για το 2020 τον Covid (!?) ... τότε σερβίρουν σανό για τα πρόβατα !!!

Και άσε τι λένε οι αμφιβόλου αξιοπιστίας μελέτες, άρθρα κτλ

η κοινή λογική μου, δεν μπορεί να κατανοήσει πως ο κορονοϊός μας έχει κάνει ξαφνικά όλους καλύτερους οδηγούς ... και δεν σκοτωνόμαστε πια στους δρόμους το 2020

πως έχει νικήσει κατά κράτος τον καρκίνο και άλες σοβαρές ασθένειες ... και δεν υπάρχουν πια θάνατοι εξαετίας τους

πως γενικά έχει καταφέρει το ακατόρθωτο και μονοπωλεί τους θανάτους !!!

Μήπως τελικά ΔΕΝ είναι έτσι ?

Kristina_

# 22 στις 17/11/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.187

Ο καθενας μας καταλαβαινει η ερμηνευει οπως θελει αυτα που διαβαζει αλλα δεν αλλαζει η πραγματικοτητα ...Εγω διαβασα τωρα και αντιγραφω το παρακατω απο την εκθεση του ΕΟΔΥ στην οποια αναφερεσαι και συ aggelo:

Αυξημένη ήταν κατά τη φετινή περίοδο και η γενική θνησιμότητα στον Ελληνικό πληθυσμό, ενώ η εκτίμηση που έγινε από τους επιστήμονες του ΕΟΔΥ για την «αποδιδόμενη στη γρίπη θνησιμότητα» ήταν 9,8 θάνατοι ανά 100.000 πληθυσμού (95% Διάστημα Εμπιστοσύνης: 6,8?12,8), που αντιστοιχεί σε 1071 θανάτους (με 95% Διάστημα Εμπιστοσύνης 733? 1380 θανάτους).

Και καπου παρακατω:

Επίσης κατά τη φετινή περίοδο (από εβδομάδα 40/2018 έως εβδομάδα 20/2019) στην Ελλάδα καταγράφηκαν 154 θάνατοι από εργαστηριακά επιβεβαιωμένη γρίπη,

Θες να συγκρινουμε τους θανατους απο covid με τους κατ εκτιμηση αποδιδομενους στη γριππη περυσι??? Δεν παει ετσι ομως ...δε θα συγκρινουμε κουκια με πετρες!!! 

Εγω διαβαζω οτι ειχαμε 154 θανατους απο γριπη την περιοδο 2018-2019 ενω την αντιστοιχη περιοδο 2019-2020 απο γριπη 113 και απο covid 193 (μεχρι 14 ιουλιου 2020)...

Απολυτα λογικη εξελιξη δλδ αφου λογω των μετρων της ανοιξης 2020 δεν ειχαμε τοτε ιδιαιτερη διασπορα ουτε στον κορονοιο ουτε στη γριπη...(γι αυτο και λιγοτεροι απο γριππη εναντι της προηγουμενης περιοδου πλας οτι καποιοι ευπαθεις/υπεργηροι που πεθαναν τελικα απο κορονοιο ,,,αν δεν υπηρχε θα πεθαιναν απο γριπη... 

Να δουμε τωρα  που θα φτασουν τα στοιχεια για την περιοδο 2020-2021 αφου εχουμε σχεδον 1000 θανατους τις τελευταιες βδομαδες απο covid 

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Aggelo

Εγω ειπα οτι ο μοναδικος λογος που πεθαινει καποιος το 2020 ειναι απο Covid

η τουλαχιστον ετσι μας το σερβιρουν τα ΜΜΕ

δεν εχω ακουσει να πεθανει καποιος απο καποιο αλλο νοσημα το 2020

το βλεπεις φυσιολογικο οταν εχουμε 1,2 θανατους απο Covid

ανα 100.000 κατοικους στην Ελλαδα  ? για παραδειγμα

για την περίοδο 2018-2019 αποδιδόμενη στη γρίπη θνησιμότητα»

ήταν 9,8 θάνατοι ανά 100.000 πληθυσμού

Αυτα τα νουμερα τα δινουν στην δημοσιοτητα ο ΕΟΔΥ,οργανισμοι κτλ

δεν ειναι δικα μου, οι ιδιοι τα δημοσιευουν

Αρέσει στα μέλη jane1978, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

agnwstos_Xi

# 23 στις 17/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 418

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Aggelo

το βλεπεις φυσιολογικο οταν εχουμε 1,2 θανατους απο Covid

ανα 100.000 κατοικους στην Ελλαδα  ? για παραδειγμα

για την περίοδο 2018-2019 αποδιδόμενη στη γρίπη θνησιμότητα»

ήταν 9,8 θάνατοι ανά 100.000 πληθυσμού

Δε είναι σωστό το νούμερο που γράφεις.

Με την προσθήκη των δεδομένων της 17 Νοεμβρίου  έχουμε 10.9 θανάτους ανά 100.000 κατοίκους ( 1.165 νεκροί διά 10.730.000 εκατομμύρια  επί 100.000 )

και δεν πιάσαμε ακόμα Δεκέμβριο...

agnwstos_Xi

# 24 στις 17/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από agnwstos_Xi

Δε είναι σωστό το νούμερο που γράφεις.

Με την προσθήκη των δεδομένων της 17 Νοεμβρίου  έχουμε 10.9 θανάτους ανά 100.000 κατοίκους ( 1.165 νεκροί διά 10.730.000 εκατομμύρια  επί 100.000 )

και δεν πιάσαμε ακόμα Δεκέμβριο...

'Εκανα λάθος.

Αυτά ήταν τα χθεσινά δεδομένα.

Σήμερα έχουμε +63 νεκρούς,συνολικά  1.228.

Αν κάνεις τις πράξεις έχουμε πλέον 11,44 νεκρούς ανά 100.000 κατοίκους

peripli

# 25 στις 18/11/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ελαφρυ το χωμα και κουραγιο στην οικογενεια.

Γενικως η προληψη δε βλαπτει και κυριως σε γιατρο.

Καλως ή κακως μην τυχει, δυσκολα θεραπευεται...ποσο μαλλον εαν υπαρχουν και τα αίτια. Η αφορμη ειναι που πυροδοτει.

Aggelo

# 26 στις 18/11/2020
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.099

Εν πασει περιπτωσει απο τη στιγμη που καποιοι θα κονομησουν το παχτωλο

( ηδη κυκλοφορουν νουμερα κερδων σε τρισ που

τα διαβαζεις και σε πιανει ζαλαδα )

απ ολη την ιστορια με τον Convid σε βαρος των απλων ανθρωπων

που ανυσηχουν για την υγεια τη δικη τους και των δικων τους ανθρωπων

διατηρω μεγαλες επιφυλαξεις αν τα νουμερα των κρουσματων - Θανατων κτλ
που ακουμε καθημερινα ειναι πραγματικα η οχι......

Ειναι δεδομενο οτι ο τρομος πουλαει απ οπου και αν προερχεται και το ξερουν

πολυ καλα τα αρπακτικα και τα παπαγαλακια τους...... και ο Covid για καποιους

ειναι χρυση ευκαιρια να επιβληθουν στις μαζες και για καποιους αλλους να κονομησουν

τρελλα και δεν θα την αφησουν να παει χαμενη...

Αρέσει στο μέλος butterfly_80

Spiros--

# 27 στις 18/11/2020
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος

Δηλαδή ...

... θα έπρεπε να μην ασχοληθεί η ιατρική να βρει φάρμακα και εμβόλια για τον Covid ?

Σαφώς και όχι! Πρέπει να βρεθούν, για να σωθούν ανθρώπινες ζωές.

Και τώρα που βρίσκονται, αυτοί που τα βρήκαν, θα πρέπει να κατηγορηθούν για ... κονόμα ?!

Τι θα έπρεπε να γίνει δηλαδή ? Να τα διαθέσουν δωρεάν ? 

Στο Βέλγιο, αλλά και στην Ελλάδα, υποθέτω και σε άλλες χώρες, υπάρχουν ήδη δεσμεύσεις πως τα εμβόλια θα γίνουν δωρεάν στον κόσμο !

Δωρεάν θα μου πεις, αλλά θα είναι εντελώς δωρεάν?

Οι εταιρείες που ξόδεψαν εκατοντάδες εκατομμύρια σε άπειρες εργατοώρες, σε πειράματα, απασχολώντας χιλιάδες επιστήμονες και άλλο προσωπικό, εγκαταστάσεις, πάγια έξοδα, αναλώσιμα, κτλ δεν θα πάρουν μία?

Μάλλον κάτι θα πάρουν, απευθείας από τα κράτη ή από την ΕΕ και είναι λογικό να πάρουν, γιατί θα σώσουν ζωές, θα σώσουν όλα τα εθνικά συστήματα υγείας, όπως και την παγκόσμια οικονομία και αυτές έχουν ήδη μπει μέσα με τα μπούνια, σε αυτή τους την προσπάθεια.

Αλλά αυτό είναι κακό ? Εσύ δηλαδή δουλεύεις με στόχο να μπαίνεις μέσα μέχρι να πτωχεύσεις ?

Ασφαλώς και όχι. Δεν μπορεί λοιπόν η επιβράβευσή τους να είναι η ... πτώχευση !

Κάποτε για παράδειγμα η ανθρωπότητα είχε ανάγκη από αυτοκίνητα, από ρεύμα, από Depon, από ότι φανταστείς τέλος πάντων. Κάποιες εταιρείες τα παρήγαγαν και τα αγόρασες και εσύ. Τις έχεις κατηγορήσει και αυτές για πλουτισμό, ενώ σου έδωσαν κάτι που το είχες ανάγκη? Γιατί να διαφέρει αυτό εδώ? Καταλαβαίνεις τον παραλογισμό που επικρατεί φίλε μου ?

Και μια συμβουλή, αν μου επιτρέπεις : Ο τρόμος πουλάει ΜΟΝΟ αν αποφασίσεις να τον αγοράσεις φίλε μου !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Aggelo

Εν πασει περιπτωσει απο τη στιγμη που καποιοι θα κονομησουν το παχτωλο

απ ολη την ιστορια με τον Convid σε βαρος των απλων ανθρωπων

που ανυσηχουν για την υγεια τη δικη τους και των δικων τους ανθρωπων

διατηρω μεγαλες επιφυλαξεις αν τα νουμερα των κρουσματων - Θανατων κτλ
που ακουμε καθημερινα ειναι πραγματικα η οχι......

Ειναι δεδομενο οτι ο τρομος πουλαει απ οπου και αν προερχεται και το ξερουν

πολυ καλα τα αρπακτικα και τα παπαγαλακια τους...... και ο Covid για καποιους

ειναι χρυση ευκαιρια να επιβληθουν στις μαζες και για καποιους αλλους να κονομησουν

τρελλα και δεν θα την αφησουν να παει χαμενη...

Αρέσει στα μέλη 2019elenh, Mindthegap- και σε ακόμα 3 μέλη.

Francesca_

# 28 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 428

φρέσκια-φρέσκια, σήμερα πήρα εξιτήριο απο το νοσοκομείο...

όταν μπήκα, μου κάνανε τεστ, που θα έβγαινε σε 48 ώρες..
την δεύτερη ημέρα φέρανε μια μονάχη με την συνοδό της, την έπιαναν διάφοροι γιατροί, νοσοκόμες με γυμνά χέρια και όταν θα έφευγε ρώτησα, αν τους κάνανε τεστ...
είπαν όχι.. ήταν καρκινοπαθής και θα έφευγε για 6-7 ώρες
προχτές, στο παραδίπλα δωμάτιο, μια κυρία που θα έπρεπε να μπει χειρουργείο, βγήκε θετική.
κλείσανε όλα τα υπόλοιπα δωμάτια, έκαναν απολύμανση, το προσωπικό που πάει απο αστενή σε αστενή, δεν ξέρω αν έκανε τεστ, αλλά μέχρι σήμερα σε εμένα, απο τις 3 του μήνα, για όσο ήμουν εκεί, μου κάνανε τρία και αυτό ισχύει μόνο για πριν το χειρουργείο
το προσωπικό φοράει μάσκες, επίσης και οι ασθενείς
η κυρία που βγήκε θετική, είπανε πως δεν φόραγε ( πώς, αφού είναι υποχρεωτικές, ακόμη και στον ύπνο)

θα ήθελα να πω πως ακόμα και να παίρνουν μέτρα τα νοσοκομεία, αυτό το 48 -ωρο μέχρι να βγει το τεστ είναι πολύ κρίσιμο...
για 48 ώρες ένα κρούσμα έχει επαφή με πολύς κόσμος
και με έστειλαν εγχειρισμένη, όπως και τους άλλους που βγαίνουν, χωρίς να είμαστε σίγουροι, αν έχουμε κολλήσει κάτι ή όχι... απο εκεί...
αυτά απ' τον ..μέτωπο 

Αρέσει στο μέλος Cathrin82

la-mer

# 29 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Απαντήσεις: 634

Περαστικά! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Francesca_

την δεύτερη ημέρα φέρανε μια μονάχη με την συνοδό της, την έπιαναν διάφοροι γιατροί, νοσοκόμες με γυμνά χέρια και όταν θα έφευγε ρώτησα, αν τους κάνανε τεστ...
προχτές, στο παραδίπλα δωμάτιο, μια κυρία που θα έπρεπε να μπει χειρουργείο, βγήκε θετική.
κλείσανε όλα τα υπόλοιπα δωμάτια, έκαναν απολύμανση, το προσωπικό που πάει απο αστενή σε αστενή, δεν ξέρω αν έκανε τεστ, αλλά μέχρι σήμερα σε εμένα, απο τις 3 του μήνα, για όσο ήμουν εκεί, μου κάνανε τρία και αυτό ισχύει μόνο για πριν το χειρουργείο
η κυρία που βγήκε θετική, είπανε πως δεν φόραγε ( πώς, αφού είναι υποχρεωτικές, ακόμη και στον ύπνο)

θα ήθελα να πω πως ακόμα και να παίρνουν μέτρα τα νοσοκομεία, αυτό το 48 -ωρο μέχρι να βγει το τεστ είναι πολύ κρίσιμο...
και με έστειλαν εγχειρισμένη, όπως και τους άλλους που βγαίνουν, χωρίς να είμαστε σίγουροι, αν έχουμε κολλήσει κάτι ή όχι... απο εκεί...
αυτά απ' τον ..μέτωπο 

Αρέσει στο μέλος Francesca_

wish_

# 30 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.199

Αν δουν οτι εισαι σε μια κατάσταση που μπορείς να ανταπεξέλθεις και να φροντίσεις τον ευατό σου στο  σπίτι πλέον σε βγάζουν.

Καλή και ταχεία ανάρρωση να΄χετε. Να προσέχετε τον εαυτό σας και  έστω όσο μπορείτε να μείνετε απομονωμένη απ΄τους δικούς σας αν νιώθετε φόβο.

εμείς είμαστε εδώ να ξεχνιέστε όσο μπορείτε.

Παράθεση:

αυτά απ' τον ..μέτωπο 

alisida

# 31 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.452

Περαστικά και σιδερένια

Παράθεση:

αυτά απ' τον ..μέτωπο 

agnwstos_Xi

# 32 στις 19/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Παράθεση:

αυτά απ' τον ..μέτωπο 

Περαστικά Francesca

Φίλος γιατρός από το Χάρβαρντ μου είπε ότι πρόσφατες επιστημονικές μελέτες αποδεικνύουν συσχέτιση της ταχείας ανάρρωσης με τις συχνές αναρτήσεις σχολίων στο sxeseis.gr.

Δοκίμασε να δεις αν είναι ισχύει...

Αρέσει στα μέλη la-mer, forget_it και σε ακόμα 3 μέλη.

Spiros--

# 33 στις 19/11/2020
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος

Francesca_ ...

... σου εύχομαι περαστικά και σιδερένια !!!

Αρέσει στα μέλη Francesca_, giorgos170

agnwstos_Xi

# 34 στις 20/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από agnwstos_Xi

Βγαίνει από το συνδυασμό των προτάσεων  "δοκίμασε να δεις αν είναι αλήθεια"  και  "δοκίμασε να δεις αν ισχύει"...

giorgos170

# 35 στις 20/11/2020
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.432
Να    καταπίνεις    τα    φάρμακά    σου , ... .. ..,, , .. ,
https://www.youtube.com/watch?v=gpOn56zZF6s

το κείμενό σας, είναι γάτα...,,,..,

Kristina_

# 36 στις 20/11/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.187

Παραξενο βιντεακι...απο αυτα που με βαζουν σε σκεψεις ...και πολυ παραξενες φωτο... καλα ολοι κοριτσια μικρομεγαλα μοντελα που ποζαραν  ημασταν???

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από giorgos170

Francesca_

# 37 στις 20/11/2020
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από wish_

Αν δουν οτι εισαι σε μια κατάσταση που μπορείς να ανταπεξέλθεις και να φροντίσεις τον ευατό σου στο  σπίτι πλέον σε βγάζουν.

Καλή και ταχεία ανάρρωση να΄χετε. Να προσέχετε τον εαυτό σας και  έστω όσο μπορείτε να μείνετε απομονωμένη απ΄τους δικούς σας αν νιώθετε φόβο.

εμείς είμαστε εδώ να ξεχνιέστε όσο μπορείτε.

με τη γατουλα οι δυο μας μονο ειμαστε ετσι και αλλιως.. απομονωμενη ειμαι...  

Αρέσει στα μέλη giorgos170, la-mer

Francesca_

# 38 στις 20/11/2020
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από agnwstos_Xi

Περαστικά Francesca

Φίλος γιατρός από το Χάρβαρντ μου είπε ότι πρόσφατες επιστημονικές μελέτες αποδεικνύουν συσχέτιση της ταχείας ανάρρωσης με τις συχνές αναρτήσεις σχολίων στο sxeseis.gr.

αμα βαλεις κανενα θεμα που αξιζει να δουλεψει και το μυαλο, να μην σημειωνει και αντιδρα μονο στα σηματα του πονου, ευχαριστως!

παιδια, σας ευχαριστω ολους! 

αν και το ποιντ της αναρτησης μου ηταν αλλο - σε βαζουν/βγαζουν στο/απο νοσοκομειο, χωρις να ειναι σιγουροι πως εισαι αρνητικος

κινουμενες ''βομβες'' ειμαστε ο καθε ενας ασθενης 

Αρέσει στο μέλος la-mer

forget_it

# 39 στις 20/11/2020
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Απαντήσεις: 251

Με παρακινησατε να δω το βίντεο,νόμιζα πως θα  έδειχνε κοριτσάκια που ονειρεύονταν να γίνουν μοντέλα.χαχα!

Ο δημιουργός του βίντεο ως σκοπό είχε να παρουσιάσει ονειρικές όμορφες στιγμές.Αλλα πώς?

Μεσα στον ελάχιστο χρόνο και με τα ελάχιστα λόγια,η μόνη εύκολη λύση ήταν να μεταβούμε σε αυτές συνειρμικά μέσω της εξωτερικής ομορφιάς.

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Kristina_

Παραξενο βιντεακι...απο αυτα που με βαζουν σε σκεψεις ...και πολυ παραξενες φωτο... καλα ολοι κοριτσια μικρομεγαλα μοντελα που ποζαραν  ημασταν???

la-mer

# 40 στις 20/11/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Απαντήσεις: 634

και τις βιταμίνες σου!

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από giorgos170
Να    καταπίνεις    τα    φάρμακά    σου , ... .. ..,, , .. ,