Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η κορη του θελει να μας χωρισει

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

NeliMar

# 1 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 63
'Aρεσαν+: 0%

Η κορη του θελει να μας χωρισει

Τον αντρα μου τον γνωρισα στα 20 , ερχοταν πελατης στο μαγαζι που δουλευα ημουν στα λουλουδια. ειχαμε 26 χρονια διαφορα αλλα ηταν πολυ γοητευτικος με μιλουσε με ευγενια και με κερνουσε ποτα. Με υποσχεθηκε μια διαφορετικη ζωη πιο ανετη και για να μη σας τα πολυλογω με αγαπησε και παντρευτηκαμε. Εχει μια κορη απο την πρωτη του γυναικα που ειναι λιγο πιο μικρη απο μενα αυτη δε με πηρε ποτε με καλο ματι. ο αντρας μου εχει μεγαλη περιουσια κι αυτη παντα φοβοταν οτι αμα κανω παιδια θα τα αφησει ολα σ εμας.

Μας παντρεψε το δεξι του χερι στη δουλεια που ερχοντουσαν μαζι στο μαγαζι που δουλευα τ και οσο κι αν περασανε τα χρονια , ο φιλος του παντα ερχοταν στο σπιτι με τη σχεση του εμεινε εργενης και αλλαζε τις γυναικες συχνα και παντα ηξερα οτι με κοιταει αλλιως αλλα δεν τολμαγε να με πει τιποτα. Εγω εκανα με τον αντρα μου δυο γιους και τον αντρα μου τον αγαπησα πολυ γιατι με φροντισε απο μικρη και τον ειχα για αρχηγο του σπιτιου και τον ελεγα χαιδευτικα αφεντη μ. Η κορη του ερχοταν στο σπιτι να φαμε και στης γιορτες αλλα δε μου μιλαγε καλα ολο με περιφρονουσε . με τον αντρα μου τα τελευταια δεκαπεντε χρονια δεν εχουμε ερωτικες σχεσεις γιατι ειναι πολυ μεγαλος και ολο θελει να καθεται στον καναπε και να διαβαζει εγω ομως δε σκεφτηκα ποτε να παω μαλλον γιατι ηταν ο αφεντηςμ και τον αγαπουσα . ο κουμπαρος μας μενει στην Αθηνα και οταν περασε ο ενας μου γιος σε σχολη με ειπε ο αφεντης μ να κατεβουμε να του βρουμε σπιτι εγω κι ο γιος μ και θα μας βοηθουσε ο κουμπαρος που εμενε εκει. κι οταν κατεβηκαμε ο κουμπαρος ηταν συνεχεια μαζι μ ηθελε να με βοηθησει και να μ εξυπηρετησει για να μην ειμαι αγχωμενη με το παιδι. Να μη σας τα πολυλογω κοιμηθηκα μαζι του γιατι τοσα χρονια τον ειχα στο μυαλομ οτι ειναι πολυ γοητευτικος και ο αφεντης μ δε μπορουσε πια να κοιμιθει μαζιμ. αλλα ξεραμε οτι ειμαι παντρεμενη και θα γυρναγα πισω και δε μπορουσαμε να το συνεχισουμε κι εκεινος ελεγε οτι ηθελε γιατι με σκεφτεται τοσο καιρο σα γυναικα και δε μπορουσε να πει τιποτα.οταν γυριασμε πισω η κορη του σ ενα τραπεζι με ακουσε να μιλαω μαζι του στο μπαλκονι που τον ελεγα οτι τον σκεφτομαι ακομα αλλα δε μπορω να αφησω τον αφεντημ .και η κορη του με ειπε οτι θα πει ολα στον πατερα της γιατι τωρα καταλαβε οτι ειμαι υποκριτρια τοσα χρονια και αμα πεθανει ο αφεντης μ δε θα μας αφησει τιποτα και θα μεινουμε στο δρομο και εγω και τα παιδιαμ και να παω στον κουμπαρο να με ζησει.και τωρα φοβαμαι οτι αυτη η οχια θα μιλησει στον αφεντημ και θα με χωρισει απο το μοναδικο αντρα που αγαπησα στη ζωη μ ενα λαθος εκανα γιατι δεν ειχα σχεσεις τοσα χρονια και ειχα στερηθει την αληθινη ζωη αλλα τον αφεντημ τον αγαπαω δε φοβαμαι μη χασω την περιουσια θελω να μεινω μαζι του για οσο ακομα ζησει , σας παρακαλω πειτε μ τη γνωμη σας τι να κανω για να την πεισω να μη μιλησει στον πατερα της, ο γιος μ τωρα ξεκιναει τις σπουδες του κι εγω πρεπει να κατεβαινω συχνα στην Αθηνα κι ο αφεντης μ δε μπορει να ερχετε μαζι μας γιατι κουραζεται . ευχαριστω οσους απαντησουν.
Αρέσει στο μέλος Nikolaos44

26-29-31

# 2 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.467

Καλημερα θεματοθετρια...αυτα που μας περιγραφεις δεν ειναι και τα πλεον ασυνηθιστα...

Ο κουμπαρος στην Αθηνα θελει να σε παρει μαζι με τα παιδια σου?

Μηπως να το σκεφτεις πριν η κορη του αφεντη σου σας διαλυσει?

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, NeliMar

axileas-1

# 3 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 34

Καλημέρα.. δεν μάς περιγράφεις τόν κουμπάρο   τί θέλει αυτός?   

γιά δώσε μας μία περιγραφή ..   
Αρέσει στα μέλη Cathrin82, Veronika1980

axileas-1

# 4 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Θεματοθετρια επανέρχομαι και  προτείνω να πείς τήν αλήθεια στόν αφέντη σου εξηγώντας του  ότι βρέθηκες σε στιγμη αδυναμίας καί εγινε αυτό. Αν ειναι καλός θα σε καταλάβει γνωρίζοντας  ο ίδιος ότι  αδυνατεί να εχει ερωτική επαφή άλλωστε όταν σε παντρευτηκε  προφανώς θα τό είχε υπ' όψιν του ότι κάποτε θα συμβει αυτό  με τόση διαφορά ηλικίας.

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Veronika1980

Persefoni__

# 5 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 358

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από 26-29-31

Καλημερα θεματοθετρια...αυτα που μας περιγραφεις δεν ειναι και τα πλεον ασυνηθιστα...

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

alisida

# 6 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.150

Περιληψη

Μικροπαντρεμενη με 26 χρόνια μεγαλύτερό της,δεν άντεξε 15 χρόνια αποχής (λόγω ηλικίας συζύγου) από το σεξ και το έκανε με τον κουμπάρο τους.Τώρα κινδυνεύει με διασυρμό και διαζυγιο,αφού η παράνομη σχέση της έγινε αντιληπτή από την κόρη του συζύγου.Όλα θα ήταν καλύτερα αν η επιβίωση της δεν εξαρτιόταν από εκείνον.
Αρέσει στα μέλη thanos293, Andras2929 και σε ακόμα 3 μέλη.

forget_it

# 7 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 191
Τίποτα δεν μένει κρυφό σε αυτή τη ζωη.Τι το ήθελες κι εσύ το ειδύλλιο

axileas-1

# 8 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Παράθεση:  
Σχόλιο # 6 από alisida

ΠεριληψηΜικροπαντρεμενη με 26 χρόνια μεγαλύτερό της,δεν άντεξε 15 χρόνια αποχής (λόγω ηλικίας συζύγου) από το σεξ και το έκανε με τον κουμπάρο τους.Τώρα κινδυνεύει με διασυρμό και διαζυγιο,αφού η παράνομη σχέση της έγινε αντιληπτή από την κόρη του συζύγου.Όλα θα ήταν καλύτερα αν η επιβίωση της δεν εξαρτιόταν από εκείνον.

Kristina_

# 9 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 1.007

Γεια σου βρε πανωωω ...μαρεσει που απαντας σοβαρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από 26-29-31

Αρέσει στα μέλη agrotis53, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

axileas-1

# 10 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Yπάρχει βέβαια τό ενδεχόμενο ο αφέντης να μην πιστεψει την κόρη αφόυ ισχυριζεσαι ότι δεν σε  γουστάρει καί προφανώς θα τό ξέρει ο πατέρας της. οπότε μπορείς και να τό αρνηθείς.

Αρέσει στο μέλος Veronika1980

Kristina_

# 11 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα

Αλισσσς θα σε μαλλωσω! Αφου λεει βρε οτι τον αγαπα τον αφεντη της ...δεν την νοιαζει για την περιουσια λεειιι

Οκ αν κανεις περιληψη και βαζεις και τη δικη σου ερμηνεια τοτε παω πασο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από alisida

ΠεριληψηΜικροπαντρεμενη με 26 χρόνια μεγαλύτερό της,δεν άντεξε 15 χρόνια αποχής (λόγω ηλικίας συζύγου) από το σεξ και το έκανε με τον κουμπάρο τους.Τώρα κινδυνεύει με διασυρμό και διαζυγιο,αφού η παράνομη σχέση της έγινε αντιληπτή από την κόρη του συζύγου.Όλα θα ήταν καλύτερα αν η επιβίωση της δεν εξαρτιόταν από εκείνον.

Αρέσει στα μέλη agrotis53, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 12 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.150

Χμμμ...

Δεν τονίζω αρκετά το ότι το οικονομικό είναι το δεύτερο και όχι το πρώτο πρόβλημα ε ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Kristina_

Αλισσσς θα σε μαλλωσω! Αφου λεει βρε οτι τον αγαπα τον αφεντη της ...δεν την νοιαζει για την περιουσια λεειιι

Οκ αν κανεις περιληψη και βαζεις και τη δικη σου ερμηνεια τοτε παω πασο 

Αρέσει στα μέλη thanos293, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

26-29-31

# 13 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 3.467

Καθε αλλο κρις

Αλλα ας το δουμε σαν υπαρκτο προβλημα

Η γυναικα στα 53 της ειναι νεα,και μπορει να ζησει οσα στερηθηκε(αν στερηθηκε)

Αλλωστε και ο κουμπαρος ψυχη εχει

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Kristina_

Γεια σου βρε πανωωω ...μαρεσει που απαντας σοβαρα

Αρέσει στα μέλη agrotis53, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 14 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα

Αν πιστεψουμε (λεμε τώρα) την ιστορια ο αφεντης ειναι 53+26 ...ογδονταρης δλδ και...οποτε δε νομιζω οτι ειναι σε θεση να κανει και περιπλοκες σκεψεις...ασε που ενας υποτιθεμενος αφεντης θα ειχε κανονισει τα περιουσιακα του απο οταν ηταν νεωτερος...και σιγα που θα χει καμια σκασιλα για το με τον θα σχετιστει παλια παλλακιδα και νυν νοσοκομα/νταντα/οικονομος

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από axileas-1

Yπάρχει βέβαια τό ενδεχόμενο ο αφέντης να μην πιστεψει την κόρη αφόυ ισχυριζεσαι ότι δεν σε  γουστάρει καί προφανώς θα τό ξέρει ο πατέρας της. οπότε μπορείς και να τό αρνηθείς.

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

Spiros--

# 15 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Απαντήσεις: 650

Εγώ πάντως ...

... είμαι με τον Αφέντη !

Σε πήρε μικρή, σε σπίτωσε, σου έκανε και 2 γιούς και προφανώς, για να είναι ... ο Αφέντης σου, δεν σου έλειψε τίποτα μέχρι σήμερα. Γιατί δεν έψαξες άλλους τρόπους μαζί του, αφού δεν μπορούσε και πολλά πολλά? Και αφού ... σε έτρωγε, τον κουμπάρο βρήκες κι εσύ ?

Και ο κουμπάρος, καλό κουμάσι και αυτός ... Μην χάσει ευκαιρία ...

Η δε κόρη του, μου κάνει για μεγάλη τσούχτρα, μιας και έπιασε την ευκαιρία απ' τα μαλλιά, για να μην χάσει την περιουσία.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, squirrel-b1968 και σε ακόμα 2 μέλη.

axileas-1

# 16 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Αχ ρε κουμπάρε τί μάς κσνεις!!
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Veronika1980 και σε ακόμα 1 μέλος.

Veronika1980

# 17 στις 16/11/2020
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Φλώρινας / Λέχοβο
Γεια σου!Το λάθος δεν είναι που πηγές με άλλον αλλά καλή μου κυρία χάθηκαν οι άντρες κ διάλεξες τον κουμπάρο τι να πω τραγικό. Όσο για τη περιουσία μη στεναχωριέσαι είσαι νόμιμος σύζυγος κ έχεις όλα τα δικαιώματα θα πάρεις κ τη σύνταξη του κ ότι έχει άλλο.
Αρέσει στο μέλος axileas-1

Enikos

# 18 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.174

Ας ξεκινησω απο το οτι, ουτε καν οι σκυλοι δεν εχουν αφεντες, αλλα αρχηγους εκπροσωπους τους στα δυσκολα και στα θεματα ταξης...

Το οτι πηγες με τον κουμπαρο, ειναι δικο σου θεμα υπο αυτες τις συνθηκες που περιγραφεις και εμενα προσωπικως δεν μου επιτρεπεται να το κριτικαρω η σχολιασω...

Η κορη ειναι αμελητεα κατασταση, διοτι ο συζυγος σου ειναι σε ηλικια που λιγο τον απασχολουν αυτα...

Αν εσυ αισθανεσαι ασχημα, απλα δειχνει οτι αναγνωριζεις πως εκανες ενα λαθος και ειναι δικο σου θεμα επισης, αν το ξανακανεις...

Αν σε απασχολει η μαρτυρια της κορης, λεω να την αγνοησεις εντελως...

Και περα απο ολα αυτα, φροντισε ο ανθρωπος σου να εχει μια ποιοτικη-ησυχη ζωη στην ηλικια που ειναι...

Τα αλλα, ειναι αλλα...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, la-mer και σε ακόμα 1 μέλος.

DonHuanDelSalsa

# 19 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 185
Εχω μια  πολυ σημαντικη ερωτησουλα να σου κανω και παρακαλω απαντησε. Ο κουμπαρος ειναι συνομιληκος με τον αφεντη σου?
Οχι τιποτε αλλο...γιατι αν ειναι, θα βγαλω το συμπερασμα οτι δεν φταιει η ηλικια που ο ενας εμεινε αναπηρος και ο αλλος ακομη ενεργος. Δεν μιλαω για εσενα...γενικα μιλαω... Οχι τιποτε αλλο, αλλα για να παρουμε ολοι τα μετρα μας...να ξερουμε τι μας περιμενει αν παντρευτουμε ποτε (φτου φτου φτου...οξω απο δω)...Τωρα για εσενα...τι σε νοιαζει τι θα κανει η αλλη? Εσυ αποφασισες να ζησεις αν και λιγο αναποδα την ζωη που δεν εζησες, οποτε καντο πριν σε προλαβει ο Χαρουλης... Και οταν λεω αναποδα θελω να πω οτι δεν προσπαθεις να ζησεις τωρα την αληθινη ζωη, και αυτο που εζησες αληθινη ζωη ειναι. Απλως οι ανθρωποι που δεν θελουν να κανουν τα ιδια με εσενα, πρωτα ζουν την αλλη ζωη (την μπακουρικη εννοω) και οταν νιωσουν ετοιμοι να ζησουν την αλλη αληθινη ζωη (των κολασμενων), τοτε παντρευονται. Νομιζω...
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Sarimpala_zwgrafina

axileas-1

# 20 στις 16/11/2020
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Όσο για τη περιουσία μη στεναχωριέσαι είσαι νόμιμος σύζυγος κ έχεις όλα τα δικαιώματα θα πάρεις κ τη σύνταξη του κ ότι έχει άλλο

Παράθεση:  χαχαχα   Είσαι εσύ μιά σουπιά !!!  τα ξέρεις καλά τα κόλπα.αχαχαχαχαχαχ
Σχόλιο # 17 από Veronika1980
Γεια σου!Το λάθος δεν είναι που πηγές με άλλον αλλά καλή μου κυρία χάθηκαν οι άντρες κ διάλεξες τον κουμπάρο τι να πω τραγικό. Όσο για τη περιουσία μη στεναχωριέσαι είσαι νόμιμος σύζυγος κ έχεις όλα τα δικαιώματα θα πάρεις κ τη σύνταξη του κ ότι έχει άλλο.

Αρέσει στο μέλος Veronika1980
Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε