Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περίεργη σχέση

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Kristina_

# 41 στις 28/11/2020
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.412
'Aρεσαν+: 0%

Βρε τζοτζο πως να μην ανησυχουμε??? Εδω βλεπεις να ψυχολογει  και να κατανοηει η τονια τη μαιρη δλδ τον εαυτο της ... βλεπε και το αλλο θεμα παραδιπλα με τους αντρες που κομπλαρουν...και πως να μην κομπλαρουν δηλαδη? Εδω κομπλαρα εγω!!!

Παει...θα γινω καχυποπτη δλδ παρανοικη   Δε βγαζω ακρη λεμε...αβυσσοσσς

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από giorgos170

Έχεις  ακόμα  αυτές  τις  ανησυχίες,  για  την  κοινωνία,  για  τον  συνάνθρωπο,  &  για  όλες  αυτές.. τις  φιλανθρωπίες,  που  είναι  τις  ειδικότητός  σου ..,,,κτλ., ,??

Enikos

# 42 στις 28/11/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.640

Εγω απλως συνδραμω...

Μπεεε!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από zoriki

Να σε πειραζει, να σε πειραζει...νεο κοριτσι να ξεκινησεις με τον καθε μπαταρησμενο την ζωη σου???

Παράθεση: Εσένα τί σε πειραζει πού είναι μπαταρισμένος στόν οβολό σου μπαινει !!! αφού τής αρεσει !! 
Σχόλιο # 28 από Enikos

Στειλτον κοπελα μου τον τρυπιο...

Το συζητας κιολας?...

Και μην εισαι τοσο ανεκτικη, του στυλ "ενταξει εμενα δεν με πειραζει που ειναι χρυσαυγουλο, τρομπας, χουφτωμενος..."...κλπ...

Να σε πειραζει, να σε πειραζει...νεο κοριτσι να ξεκινησεις με τον καθε μπαταρησμενο την ζωη σου???...

Ομιλησα...

Mary_9

# 43 στις 28/11/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Χριστίνα , εξήγησα ότι στο φόρουμ έχει λογαριασμό και η αδερφή μου . Χθες όταν μπήκα από το λαπτοπ για να απαντήσω δεν είδα ότι ήταν ο δικός της λογαριασμός συνδεδεμένος στο πισι.Την απάντηση δεν την έδωσα εγώ η ίδια στον εαυτό μου. Το έγραψα κι στο άλλο ποστ σε περίπτωση που δεν το είχες δει

forget_it

# 44 στις 30/11/2020
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 281

Ούτε χρισαυγιτης ούτε bisexual.

Για βλαμμένο φαίνεται ,χαχα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Mary_9

Περίεργη σχέση

Καταρχάς γεια σε όλους. Θα ήθελα να μοιραστώ το πρόβλημα μου γιατι πραγματικά ντρέπομαι να το συζητήσω σε οποιονδήποτε παρά έξω.

Είμαι 24 , το τελευταίο δίμηνο βγαίνω με έναν 25 . Ο τύπος αυτός έχει περίεργη συμπεριφορά . Και τι εννοώ λέγοντας περίεργη; Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή:Στο πρώτο ραντεβού μου έλεγε ότι αντιπαθεί σε μεγάλο βαθμό τους αλλοδαπούς . Μάλιστα επικαλέστηκε και τον όρο " Άρια φυλή" . Και μου έκανε ερωτήσεις του τύπου "τι γνώμη έχεις για το μεταναστευτικό;" .. νταξει σκέφτηκα ο τύπος είναι Χρυσαυγιτης , κάτι το οποίο δεν ταιριάζει στο στυλ μου, αλλά δεν με ενοχλεί καθόλου που είναι. Σκέφτηκα ο καθένας έχει το δικαίωμα να πιστεύει σε ότι θέλει. Περιττό να πω ότι συνέχεια στα επόμενα ραντεβού με ζαλίζε για τα πολιτικά.Εγώ εκεί σκαλωσα και του ζήτησα να μην ξαναβρεθούμε . Όχι λόγω πολιτικών φρονημάτων σαφώς , απλώς ένιωθα ότι δεν είχαμε και τίποτα να πούμε.  Το παιδί με παρακάλεσε , και έτσι σκέφτηκα ας ξαναβγω , τι έχω να χάσω?? Με λίγα λόγια με τουμπαρε.Πάμε στα επόμενα ραντεβού όπου μου έλεγε "αν ήμουν bisexual θα με ήθελες?, Αν ήμουν γκέι θα με ήθελες?" Του λέω " έχεις κάνει κάτι με κάποιον άντρα ποτέ;" Και μου λέει " εννοειται πως όχι , άσε που το θεωρώ και μη φυσιολογικό". Του λέω " η γνώμη μου είναι ότι ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του, δεν μου αρέσει να κρίνω τους άλλους ανθρώπους". Στη συνέχεια τον ρώτησα για ποιο λόγο μου τα λέει όλα αυτά και μου απάντησε πως πολλοί γκέι του την έχουν πέσει στο παρελθόν και του έχει μείνει "ψυχολογικό". Στη συμπεριφορά είναι τέρμα ανδροπρεπης , δεν έχει χαρακτηριστικά που σε παραπέμπουν σε κάτι τέτοιο. Όσο περνούσε λοιπόν ο καιρός και βγαίναμε περισσότερο μου λέει μια μέρα το εξής " εγώ όταν ήμουν στο γυμνάσιο χουφτωνομασταν στα οπίσθια με τους φίλους μου, αλλά πλέον τα έχουμε κόψει αυτά". Σε ορισμένα τσατ του με τους φίλους του έχω διαβάσει διάφορες συνομιλίες που βάζει ο ένας στον άλλον καρδούλα π.χ ή λέει ο ένας στον άλλον " που είσαι ρε μπέιμπι;".. φυσικά όλα αυτά με παραξενευουν , οι φίλοι του είναι όλοι σε σχέση με κοπέλες. Μια φορά κιολας παλιοτερα μου είχε δείξει συνομιλίες που του την είχε πέσει ένας γκέι αλλά ο δικός μου αρνήθηκε. Τον έχω ρωτήσει ξανά αν τον ελκύουν οι άντρες και μου λέει "όχι , απλώς άμα δω έτσι κανέναν αρκετά γυμνασμενο τον θαυμάζω , γιατί θέλω να του μοιάσω ,δεν με ελκύει όμως ερωτικά"Πάλι μια άλλη μέρα που έπαιζε στη τηλεορα σή μια εκπομπή για την πορνεία μου λέει το εξής "έχω σκεφτεί να γίνω συνοδός σε γυναίκες γιατί πριν 3-4 χρόνια δεν είχα καθόλου λεφτά και δεν μπορούσα να καλύψω τις ανάγκες μου ". Εκεί παθαίνω σοκ και του λέω " αυτό που λες δεν είναι καλό, πρέπει πάντα να προσπαθούμε για τον εαυτό μας και για το καλύτερο που θα μπορούσαμε να του προσφέρουμε, δεν είναι η λύση αυτή".Σημειωτέον ότι στο σπίτι έχει πάρα πολλά προβλήματα κυρίως οικονομικά. Η μητέρα του τους εχει  αφήσει και έχει πάρει μαζί την ανήλικη αδερφή του , εννοώ είναι διαζευγμένοι. Και συνεχώς μου λέει ότι στο σπίτι ο πατέρας του τον βρίζει και τον φωνάζει καραγκιόζη και ότι κανένας δεν τον υπολογίζει . Θέλει συνεχώς να βρίσκεται μαζι μου. Με μένα είναι πολύ καλός στον χαρακτήρα , με προσέχει πάρα πολύ θα έλεγα. Παρόλα αυτά προβληματίζομαι από τα λεγόμενα του. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστω.. Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;

extreme_man

# 45 στις 11/12/2020
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 8

Καλημερα

Ο τύπος έχει σοβαρή έλλειψη αυτογνωσίας και αυτοαποδοχης...μπορεί να τον οδηγήσει και σε διπολική διαταραχή !!!

pythagoras

# 46 στις 23/12/2020
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Λοιπόν, ...

Για να μην σε κουράζω να ψάχνεις, έλα Χαλκίδα, στην παλιά Γέφυρα.Θα κεράσω και καφέ (μήπως θέλεις ούζο; Πέσ¨μουμε μόνο ώρα και μέρα ... για να έχω παραγγείλει ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από zoriki

Ποτέ δεν με σταμάτησε καμία στο δρόμο να μου ζητήσει τηλέφωνο. Γιατί;

Πυθαγορα Σαμιε !!  Σε ποια γειτονια μένεις να περάσω να συναντηθούμε τυχαία να σού δωσω το τηλ.το φβ και τό ινστα  ποτέ δεν ξέρεις !!!

pythagoras

# 47 στις 23/12/2020
author
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα

Άβυσσος η ψυχή ...

... του ανθρώπου.

Για το μυαλό ... δεν ξέρω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Kristina_

Βρε τζοτζο πως να μην ανησυχουμε??? Εδω βλεπεις να ψυχολογει  και να κατανοηει η τονια τη μαιρη δλδ τον εαυτο της ... βλεπε και το αλλο θεμα παραδιπλα με τους αντρες που κομπλαρουν...και πως να μην κομπλαρουν δηλαδη? Εδω κομπλαρα εγω!!!

Παει...θα γινω καχυποπτη δλδ παρανοικη   Δε βγαζω ακρη λεμε...αβυσσοσσς

pythagoras

# 48 στις 23/12/2020
author
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα

Φοράς σκουφί;

Δεν το είχα προσέξει ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από alisida

Άσε μας βρε Κώστα

Εδώ καταβάλουμε όλοι φιλότιμες προσπάθειες να προτείνουμε λύσεις σε σοβαρά θέματα κι εσύ ασχολείσαι με τρίχες και σκουφια 

Linuxaki

# 49 στις 5/1/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 15

Ψυχολόγο

Αν τον νοιάζεσαι πες του να πάει σε ειδικό έχει προβλήματα με τον ανδρισμό του. Το παίζει σκληρός κλπ. Αν αρνηθεί σήκω φύγε γιατί οι άνθρωποι που δεν αγαπάνε τον εαυτό τους δεν θα αγαπήσουν καν εσενα
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost