Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μου το έκρυψε

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

dimitra900

# 1 στις 7/12/2020
author
Γυναίκα / 32 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Μου το έκρυψε

Παιδιά γεια σας. 

Δεν θα φλυαρίσω. Θα σας τα πω περιεκτικά.Ο φίλος μου μου έκρυψε ότι του έστειλε μήνυμα η πρώην να βγουν. Εγώ το έμαθα μέσω της αδερφής του τυχαία γιατί πήγε και στο σπίτι τους η πρώην αλλά όχι μαζί του, με ένα φίλο του. Το θέμα είναι ότι είδα τα μηνύματα δεν είπαν κάτι πονηρό εκείνη έστειλε πρώτη και τον ρώταγε που είναι και ότι θέλουν να βγουν. Βέβαια εκείνος της πέταξε ότι θέλει να τη δει κι όλας. Εν τέλη οι δύο τους δεν βγήκαν ποτέ πάρα μόνο ότι είχε πάει σπίτι του μαζί με το άλλο το παλικάρι. Που ισχύει και μου το διαβεβαίωσαν όλοι. Το θέμα είναι ότι έχω θέματα εμπιστοσύνης. Δεν μπορώ να βασιστω πάνω του σε ότι έχει να κάνει με κάποια άλλη γιατί στο παρελθόν με έχει απατήσει. Με ενόχλησε που δεν μου είπε τίποτα και το έμαθα από αλλού ισχυρίστηκε όμως ότι δεν είπε κάτι επειδή ξέρει τις αντιδράσεις μου και θα νευριάζει και δεν θέλει να με χάσει. Είπε επίσης ότι της απάντησε για να φανεί ευγενικός μην την προσβάλλει και φαίνεται στα μηνύματα πως προσπαθεί να την αποφύγει για να μην συνεχίσει να του ζητάει να βγουν. Το θέμα είναι ότι έχω κλονιστεί. Δεν ξέρω τι να πιστέψω. Θέλω τόσο πολύ να πιστέψω ότι δεν ήταν πονηρό αλλά δεν μπορώ με τίποτα. Νιώθω διαλυμένη. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω μαζί του. Να συνεχίσω ή να χωρίσω; Εκείνος αν μου έστελνε πρώην θα γινόταν βεντέτα!!!Βαρέθηκα να νιώθω καχυποψία.

wish_

# 2 στις 7/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δημητρούλα μου γέια σου!Πάρτα όλα δικά σου!

Αχ θα σε μαλώσω.Ενα ένα μας τα βγάζεις!Έπρεπε να κάνεις άλλο ψευδώνυμο γι΄αυτό το θέμα!

Από τη συγκατοίκηση και την ισότητα το πήγαμε σε πρώην τσιλιμπουρδίσματα και σε απιστίες!Δε τον χωρισες οταν σε απατησε και σε χαλάει που δεν σε αφηνει να βγεις με φίλες?!

Επίσης με πόση ευκολία πηγαινοέρχεστε σε σπίτια,καθίστε λίγο ήσυχα.

Με ξεπερνάει πώς βρίσκετε όλοι τρόπο και βλέπετε μηνύματα σε κινητά και υπολογιστές Σε παρακαλώ να μου πεις πώς τα είδες γιατί όποιος έχει λερωμένη τη φωλιά του δεν αφήνει το κινητό σε κοινή θέα.

pythagoras

# 3 στις 7/12/2020
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Τα πράγματα είναι απλά.

Την επόμενη φορά που θα του ζητήσει να βγουν, να πας και συ μαζί.

Αν ξαναβγεί και είναι και ο φίλος του   να δεις αν κρατά φανάρι ... αν δεν έχει, μη φοβάσαι!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από dimitra900

Μου το έκρυψε

Παιδιά γεια σας. 

Δεν θα φλυαρίσω. Θα σας τα πω περιεκτικά.Ο φίλος μου μου έκρυψε ότι του έστειλε μήνυμα η πρώην να βγουν. Εγώ το έμαθα μέσω της αδερφής του τυχαία γιατί πήγε και στο σπίτι τους η πρώην αλλά όχι μαζί του, με ένα φίλο του. Το θέμα είναι ότι είδα τα μηνύματα δεν είπαν κάτι πονηρό εκείνη έστειλε πρώτη και τον ρώταγε που είναι και ότι θέλουν να βγουν. Βέβαια εκείνος της πέταξε ότι θέλει να τη δει κι όλας. Εν τέλη οι δύο τους δεν βγήκαν ποτέ πάρα μόνο ότι είχε πάει σπίτι του μαζί με το άλλο το παλικάρι. Που ισχύει και μου το διαβεβαίωσαν όλοι. Το θέμα είναι ότι έχω θέματα εμπιστοσύνης. Δεν μπορώ να βασιστω πάνω του σε ότι έχει να κάνει με κάποια άλλη γιατί στο παρελθόν με έχει απατήσει. Με ενόχλησε που δεν μου είπε τίποτα και το έμαθα από αλλού ισχυρίστηκε όμως ότι δεν είπε κάτι επειδή ξέρει τις αντιδράσεις μου και θα νευριάζει και δεν θέλει να με χάσει. Είπε επίσης ότι της απάντησε για να φανεί ευγενικός μην την προσβάλλει και φαίνεται στα μηνύματα πως προσπαθεί να την αποφύγει για να μην συνεχίσει να του ζητάει να βγουν. Το θέμα είναι ότι έχω κλονιστεί. Δεν ξέρω τι να πιστέψω. Θέλω τόσο πολύ να πιστέψω ότι δεν ήταν πονηρό αλλά δεν μπορώ με τίποτα. Νιώθω διαλυμένη. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω μαζί του. Να συνεχίσω ή να χωρίσω; Εκείνος αν μου έστελνε πρώην θα γινόταν βεντέτα!!!Βαρέθηκα να νιώθω καχυποψία.

Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 4 στις 7/12/2020
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.458

θα μας πάρεις και τη δουλειά τώρα ?

Παράθεση:

Δεν θα φλυαρίσω. Θα σας τα πω περιεκτικά.
Αρέσει στα μέλη Paralia48, Persefoni__

axileas-1

# 5 στις 7/12/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 95

Περιμενουμε την κυρια με τό μανιταρι πλευρώτους για την περίληψη και θα σού απαντήσουμε...

Pumpkinpie

# 6 στις 7/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ηδη βγαινουν...καλυτερα να αποχωρησεις. Ειναι και θεμα αξιοπρεπειας

26-29-31

# 7 στις 7/12/2020
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.642

Φαντασου να το μαθει ο ΤουρκοςΜην βαζεις τετοια θεματα δημοσια μπορει να το διαβασει

Παράθεση:

Μου το έκρυψε

. Νιώθω διαλυμένη. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω μαζί του. Να συνεχίσω ή να χωρίσω; Εκείνος αν μου έστελνε πρώην θα γινόταν βεντέτα!!!Βαρέθηκα να νιώθω καχυποψία.

Aggelo

# 8 στις 7/12/2020
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Εσυ δεν εγραψες οτι τελικα δεν βγηκαν ποτε......τι το σκαλιζεις τοτε το θεμα

Αν δεν τον εμπιστευεσαι τι το συζηταμε χωρισε και τραβα παρακατω να βρεις

και την υγεια σου...

SaltedCaramel

# 9 στις 8/12/2020
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271

Σε απάτησε την πρώτη φορά και έκατσες.

Τί περίμενες μετά το κέρατο? Να μετατραπεί σε πιστός συντροφος?

Τώρα έσκασε και η πρωήν, μετά η συνάδελφος, η γειτόνισσα και πάει λέγοντας.

Στείλ'τον στην πρώην του, που τον αναζητά κιόλας!

Αρέσει στο μέλος LUDIA1992

nikoslambr

# 10 στις 8/12/2020
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 255
Την συγχωρεση φιλη μας, αντε να ζοριστεις, αντε να βασανιστεις, αντε να την δωσεις.Την ρημαδα την εμπιστοσυνη οταν χαθει που θα την ξαναβρεις?
Αρέσει στα μέλη LUDIA1992, Faih120

panagiotismp90

# 11 στις 9/12/2020
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.832

Θα του πεις να την μπλοκαρει απο παντου, εκτος αν θελει να τα βρουνε.

forget_it

# 12 στις 9/12/2020
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 281
Εκείνον τον επισκέφθηκε η πρώην του,εσύ κοιμάσαι στης φίλης σου,ζηλεύετε ο ένας τον άλλο και θέλετε και να συγκατοικήσετε!Ακόμα κι εγώ που κουβαλάω την τρέλλα μου θα είχα φύγει για άλλα.Χαχαχα!
Αρέσει στο μέλος Faih120

forget_it

# 13 στις 9/12/2020
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 281

Το καλύτερο που έχω ακούσει για τη συγχώρεση είναι ότι τη δίνουμε για τη δική μας ψυχική ισορροπία και όχι για τον άλλο.Συγχωρω σημαίνει κάνω χώρο στην ψυχή μου να δεχτεί αυτό που έγινε όχι όμως απαραίτητα να δεχτώ ξανά τον άνθρωπο που μου προκάλεσε πόνο.

Συγχωρώ και άντε γεια !!!χαχαχα!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από nikoslambr
Την συγχωρεση φιλη μας, αντε να ζοριστεις, αντε να βασανιστεις, αντε να την δωσεις.Την ρημαδα την εμπιστοσυνη οταν χαθει που θα την ξαναβρεις?

Enikos

# 14 στις 9/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Πετσινο, πετσινο, το πλεχτο...

paranomos

# 15 στις 10/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:

Μου το έκρυψε

Παιδιά γεια σας. 

ενώ αν δεν στο έκρυβε..θα ήταν όλα μια χαρά ε??

είσαι άτυχη βρε κορίτσι..έπεσες σε κρυψίνους τύπο

Enikos

# 16 στις 10/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πες το στα Ελληνικα...

Hellboy_

# 17 στις 10/12/2020
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 170
Στο παρελθόν σε έιχε απατήσει ετοιμασου και για το παρών! Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω..

ALEXANDRIANI123

# 18 στις 9/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κράτα τον λίγο στον πάγο. Να φάει ένα σοκ, να απειληθεί να σε χάσει. Κι αν λακίσει προς την πρώην ή προς οπουδήποτε, πάει να πει ότι δεν αξίζει, κορίτσι μου. Αν πάλι είσαι σημαντική γι' αυτόν, δεν θα ξανακάνει μαλακίες

Enikos

# 19 στις 9/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παλιολογοοο...  . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από ALEXANDRIANI123

Κράτα τον λίγο στον πάγο. Να φάει ένα σοκ, να απειληθεί να σε χάσει. Κι αν λακίσει προς την πρώην ή προς οπουδήποτε, πάει να πει ότι δεν αξίζει, κορίτσι μου. Αν πάλι είσαι σημαντική γι' αυτόν, δεν θα ξανακάνει μαλακίες

ALEXANDRIANI123

# 20 στις 10/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ok, σορρυ Ενεστώτα. Ξέχνα το. Βάλτο στον Παρατατικό (άντε και στον Υπερσυντέλικο)

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Παλιολογοοο...  . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . .

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε