Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πώς να το κόψω;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

paranomos

# 21 στις 13/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Gwgw234

Πώς να το κόψω;

Γεια σας παιδιά καλώς σας βρίσκω! 

Είμαι εδώ γιατί το τελευταίο διάστημα θέλω να μοιραστώ μαζί σας κάποια γεγονότα.Τους τελευταίους μήνες με έχει προσεγγίσει ένας πρώην μου με τον οποίο είχα να μιλήσω και να βγω πάνω από 6 χρόνια. Ξαφνικά άρχισε να μου στέλνει μηνύματα να με ρωτάει τι κανω και έφτασε στο σημείο να μου λέει πως θέλει να βγούμε.  Εγώ απαντούσα απλά και μονολεκτικά γιατί είμαι σε σχέση μόνο και μόνο από ευγένεια. Όταν με ρώτησε λοιπόν αν θέλω να βρεθούμε του είπα πως δεν γίνεται αυτό που λέει γιατί είμαι σε σχέση και είναι άβολο για εμένα να βγω με έναν πρώην μου έτσι στο ξεκάρφωμα. Ώσπου Εχθές ήρθε τελικά κάτω από το σπίτι μου για λίγο και ενώ έχω να τον δω τόσο πολύ καιρό με φίλησε σαν να ήταν χθες. Να σημειώσω πως η σχέση μας ήταν αρκετά αθώα τότε όταν τα είχαμε. Μου είπε πως δεν περίμενε να του έχω λείψει και γενικότερα δεν τον έπιανα σε τίποτα.. ένιωθα μια βιασύνη.. δηλαδή δεν πήγαινε το μυαλό μου ότι θα έκανε κίνηση να με φιλήσει στο άκυρο χωρίς να έχουμε ξανά βγει η να έχω δώσει δικαίωμα..Τώρα Δεν ξέρω πώς να το αντιμετωπίσω όλο αυτό.  Θέλω να τον αποφύγω δεν θέλω να επαναληφθεί το ίδιο σκηνικό. Η αλήθεια είναι πως ενέδωσα και εγώ στο φιλί του μην κατηγορώ μόνο εκείνον απλά μου ήρθε ξαφνικό! Δεν θέλω όμως να έχουμε επαφές η να βγαίνουμε σε καμία περίπτωση, ούτε τη σχ εση μ θέλω να χαλάσω .. Πώς θα του το κόψω ;; τι να κάνω ; τι πιστεύετε ότι θέλει; Εγώ νομίζω πως απλά θέλει να περάσει την ώρα του κάπως εξαρχής. Αν και μου είπε ότι είχε προσπαθήσει να επικοινωνήσει μαζί μου πριν 1 χρόνο.

Αυτα τα κοβουν ξαφνικα..μια και εξω.

Αλλα εσυ..στο ξαφνικο...ενδιδεις!

Και αναρρωτιεσαι τι θελει..

Ενα στο ξαφνικο θελει!

Αρέσει στο μέλος Ariadni_0

Enikos

# 22 στις 13/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.733

Λογοπλαστης ρε παιδι μου...

Τυφλα ναχει ο Ντανος...

Τοχει στο τσεπακι το οσκαρ, λογοτεχνιας...

Ουγκ...

paranomos

# 23 στις 14/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Ο κοσμος τοχει τουμπανο κι αυτος κρυφο καμαρι.

Αντι να κανει μουγκ...ολο ουγκ!
Ελαα
Κανε και λιγακι μμμ!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε