Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να 'χαμε, να λέγαμε

Επιλέξτε σελίδα: (1-14)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Kristina_

# 41 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.489
'Aρεσαν+: 0%

Σπυρο αν η ιδεα  εινα αποκρουστικη που να δεις και την εκτελεση!

Δε νομιζω οτι το παρακολουθει κοσμος παντως...ισως να εχουν ανοιχτη την τιβι η απο τα τρειλερ και απλα ξερουν περι τονος προκειται και φτανουμε εμεις να σχολιαζουμε

Εχω τις αμφιβολιες μου οτι στην τβ ειναι τα παντα μετρημενα...οπου τους παει το κυμα πανε σχεδον οι παντες, γιατι λοιπον εκεινοι της τβ να ειναι οι εξαιρεση? Τι? μαζευτηκαν οι αριστοι εκει? Μπααα

(δε βλεπω ιδιαιτερα τβ αλλα οι διαφημισεις σπανιζουν νομιζω δεν ειναι οπως παλια...απο αλλο πληρωνονται...)

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Spiros--

Θα πω κάτι ...

... και ας με δείρετε.

Και μόνο που συζητιέται αυτό το προϊόν-προσβολή, έχει πετύχει τον σκοπό του !

Αν δεν είχα αποφασίσει να κλείσω την TV εδώ και κάποια χρόνια, ίσως έμπαινα στο τρυπάκι να δω τι είναι αυτό που κουβεντιάζετε ... 

Διάβασα το consept όταν ξεκίναγε σε κάποια άρθρο στο Web. Το στήσιμό του είναι θεωρώ ο ορισμός του ξεφτιλισμού της γυναίκας, σε πρώτο πλάνο, αλλά και του άντρα σε δεύτερο!

Αλλά όσο τα νούμερα ... καταγράφουν νούμερα, οι απο-φασιστες θα σερβίρουν σκουπίδια!

Στην TV τα πάντα είναι μετρήσιμα, ελεγχόμενα και ποτέ δεν κάνουν κάτι που δεν ξέρουν εκ των προτέρων πως θα έχει κοινό, άρα τηλεθέαση, άρα χρήματα από την διαφήμιση. 

Κοινώς ... εμείς φταίμε !!!

Αρέσει στο μέλος MadameShuShu49

Spiros--

# 42 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 950

Έχει ειπωθεί ...

... αυτή τη τρελή ατάκα ? 

Οκ, θέλω να πιστεύω πως είναι σεναριακή αυτή η ατάκα ... αλλά δεν παύει να εκπέμπει και ένα μήνυμα, κυρίως στα πιτσιρίκια που το παρακολουθούν ... ομορφιές 

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από SaltedCaramel

... το να λεει ενας αντρας σε μια κοπελα " μου αρεσεις, αλλα εχω αναπτυξει συναισθηματα για παραπανω απο μια κοπελες" μου προκαλει το λιγοτερο εκνευρισμο.

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu49, paranomos

Spiros--

# 43 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση

Κρίς ...

... μετρημένα είναι, αλλά για το κατά πόσο είναι και επιτυχημένα, αυτό είναι μια άλλη κουβέντα.

Οι πηγές εσόδων τους μπορεί να είναι από όπου φανταστείς. Τα σκουπίδια αυτά είναι προσβλητικά, αλλά το μέσο αυτό έχει κάνει άλλα, πολύ χειρότερα, τα οποία έχουν να κάνουν με την γενικότερη κατρακύλα μας!

Πχ, δεν γίνεται να είσαι δημοσιογράφος, πανελλήνιας εμβέλειας, που εκ των πραγμάτων "προγραμματίζεις" τις συνειδήσεις των τηλεθεατών σου και από τον ρόλο του ελεγκτή της πολιτικής σκηνής, να γίνεσαι μέρος της. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Kristina_

Σπυρο αν η ιδεα  εινα αποκρουστικη που να δεις και την εκτελεση!

Δε νομιζω οτι το παρακολουθει κοσμος παντως...ισως να εχουν ανοιχτη την τιβι η απο τα τρειλερ και απλα ξερουν περι τονος προκειται και φτανουμε εμεις να σχολιαζουμε

Εχω τις αμφιβολιες μου οτι στην τβ ειναι τα παντα μετρημενα...οπου τους παει το κυμα πανε σχεδον οι παντες, γιατι λοιπον εκεινοι της τβ να ειναι οι εξαιρεση? Τι? μαζευτηκαν οι αριστοι εκει? Μπααα

(δε βλεπω ιδιαιτερα τβ αλλα οι διαφημισεις σπανιζουν νομιζω δεν ειναι οπως παλια...απο αλλο πληρωνονται...)

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu49, Kristina_

paranomos

# 44 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 811
Σαμπως και εδω δεν ειναι ενα μπατσελορ

forget_it

# 45 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 273

Ήθελα να ήξερα πόσα μπορούν να κάνουν για λίγη προβολή.

Δεν σιχαίνονται που τον βλέπουν να τις φιλα όλες? 

Εγώ θα σιχαινομουν να τον φιλήσω μετά.

Άλλο να με απατήσει και να μην το ξέρω και άλλο να ξέρω ότι το κάνει με όλες.

Σιχαμα είναι 

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από SaltedCaramel

Πέρα από τα λανθασμένα πρότυπα, που προβάλλει ως διαδικασία, είναι ανατριχιαστικό.

Να φυλαει 19 κοπέλες και μετα να παει να φιλησει και την 20η και η εκεινη να μην μπορει να κρυψει τη χαρα της.

Και οι αλλες απο πισω να μαλλιοτραβιουνται.

Ο Μπάτσελορ ως αντρας, αν εξαιρεσεις οτι ειναι ο Κεν της Μπάρμπι, ειναι εντελως κοιμισμενος, λειτουργει σαν ρομποτ.

Απλα ακολουθει οδηγιες και παει σαν μαριονετα με το σεναριο παραμασχαλα.

Ξερω οτι παιρνουν χρηματα , αλλα αυτο το καραγκιοζιλικι δεν ξεπληρωνεται με τιποτα.

Και προσωπικα δε θεωρω οτι ο Μπατσελορ ξεφτυλιζεται λιγοτερο απο τις κοπελες σε αυτο το πανηγυρι.

alisida

# 46 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.785

Βρε Κριστίνα,οι ηλικιωμένοι είναι που θα πάνε στην εκκλησία.Ειναι κλεισμένοι μέσα εδώ και ένα περίπου χρόνο.

Τωρα μπορούν να πάνε κάπου, Θεού θέλοντας και Κράτους επιτρέποντος.

Ε... πώς αλλιώς θα κολησουν,έχεις καμία καλύτερη ιδέα ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Kristina_

Μετα ειναι το καθεστος στο ιραν θεοκρατικο 

Να πανε ολοι οι ηλικιωμενοι/ευπαθεις στην εκκλησια, μετα να κανουν καταληψη στις εντατικες...να κολλησω η αθεη εγκλωβισμενη και να μην εχουμε ουτε μισο σωληνακι διαθεσιμο!!!

Ωραιο κρατος δικαιου...ελπιζω να επιζησω και να βρω το δικιο μου ...στη Χαγη...

Kristina_

# 47 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Χονγκ Κογκ

Μα κυριως για τους ηλικιωμενους ειμαστε κλεισμενοι ολοι ενα χρονο τωρα,,, και για αυτους την εχουμε πληρωσει ολοι και περισσοτερο τα παιδακια ... που σε αυτη την τρυφερη ηλικια ειναι μεσα στο σπιτι απομονωμενα  24ωρες το 24ωρο (θα δουμε αργοτερα τις συνεπειες...φοβαμαι οτι εκει θα ναι τα χειροτερα και οχι επειδη θα κλεισουν 5-6 μικρομαγαζα...που και αυτο σημαντικο ειναι...)

Και ερχεται τώρα η εκκλησια για να μη χασει τις εισπραξεις της και επιβαλλει και παλι τους δικους της ορους στο καικαλαμηθεοκρατικο καθεστως μας

Δε νομιζω οτι ειναι οι ηλικιωμενοι που πιεζουν! Ειναι η ηγεσια της εκκλησιας που ανησυχει για τη μπιζνα της και το παγκαρι...οι ηλικιωμενοι αφου βλεπουν οτι επιτρεπεται θεωρουν οτι για να αποφασισουν ετσι οι αρχες εεε μαλλον ειναι ασφαλες να πανε στην εκκλησια κοκ

Και ναι εχω μια καλυτερη ιδεα: η κυβερνηση να σεβαστει  ολο τον κοσμο που πιεζετε τοσο καιρο και να μην κανει εξαιρεσεις δλδ να μην υποκυπτει στις πιεσεις της εκκλησιας...γιατι υπαρχουμε και μεις το εισπραττουμε ως  μεγιστη ξεφτιλα 

Αλλιως να μου επιτρεψει και μενα να παω στο the mall να προσκυνησω  και αυτο  αρκετα τετραγωνικα διαθετει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από alisida

Βρε Κριστίνα,οι ηλικιωμένοι είναι που θα πάνε στην εκκλησία.Ειναι κλεισμένοι μέσα εδώ και ένα περίπου χρόνο.

Τωρα μπορούν να πάνε κάπου, Θεού θέλοντας και Κράτους επιτρέποντος.

Ε... πώς αλλιώς θα κολησουν,έχεις καμία καλύτερη ιδέα ?

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu49, alisida

Kristina_

# 48 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Χονγκ Κογκ

Δυστυχως αυτο εχει πλεον καθιερωθει σε ολους του τομεις...σημεια των καιρων

Αλλα εδω εκαναν ευρωβουλευτες τον γεωργουλη και την κουντουρα και αλλους που δε μου ρχονται τωρα...δεν υπαρχει σωτηρια λεμεεε  μαλλον παντου και παντα και παντοτε ολοι οπου μας παει ο καιρος παμε...οποτε ολα καλα

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Spiros--

Πχ, δεν γίνεται να είσαι δημοσιογράφος, πανελλήνιας εμβέλειας, που εκ των πραγμάτων "προγραμματίζεις" τις συνειδήσεις των τηλεθεατών σου και από τον ρόλο του ελεγκτή της πολιτικής σκηνής, να γίνεσαι μέρος της. 

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu49, Mindthegap-

Enikos

# 49 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.925

Οι ηλικιωμενοι, εκλεισαν εμας τα τζοβενα μεσα...

Κακοχρονοναχουνε...

Μας κοψανε τις τυχες...

Αρέσει στο μέλος la-mer

la-mer

# 50 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 929

για τους ηλικιωμενους καθομαστε μεσα εμεις τα τζοβενα  

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Kristina_

Μα κυριως για τους ηλικιωμενους ειμαστε κλεισμενοι ολοι ενα χρονο τωρα,,, και για αυτους την εχουμε πληρωσει ολοι και περισσοτερο τα παιδακια ... 

Αρέσει στο μέλος Enikos

Mindthegap-

# 51 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.694

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από 26-29-31

#26mind

Αν και δεν βλέπω τιβι, και δεν ξέρω ποιος είπε τι, όσο η Λευκάδα είναι νησι(Επτάνησα) που ενώνεται με πλωτή γέφυρα με την υπόλοιπη Ελλάδα, 

είναι και η Πελοποννήσος (άρα και η Μάνη)...

Άλλωστε το έχει τραγουδήσει και ο Μπιθικωτσης χρόνια πριν... 

Πυκνή ομίχλη στο λιμάνι και ο Παναγιώτης(συνωνοματος)από την Μάνη λιώνει στο κλάμα... 

Κι ο νους του τρέχει στο νησί του την όμορφη του την καλή του τα μεσημερια...

https://youtu.be/gvIedfXCyn8

https://youtu.be/gvIedfXCyn8

H Πελοπονησσος χωριστηκε επειδη εγινε η διωρυγα στον ισθμο, δεν βρεχοταν ποτε σε ολα της τα σημεια απο θαλασσα...

Ουσιαστικα χερσονησος ειναι...

Γνωριζω βεβαια  οτι και η Λευκαδα στα αρχαια χρονια ηταν χερσονησος της Ακαρνανιας και διαχωριστηκε με τεχνητα εργα αλλα μιλαμε και για εποχες Π.Χ. ...

Mindthegap-

# 52 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Spiros--

Θα πω κάτι ...

... και ας με δείρετε.

Και μόνο που συζητιέται αυτό το προϊόν-προσβολή, έχει πετύχει τον σκοπό του !

Αν δεν είχα αποφασίσει να κλείσω την TV εδώ και κάποια χρόνια, ίσως έμπαινα στο τρυπάκι να δω τι είναι αυτό που κουβεντιάζετε ... 

Διάβασα το consept όταν ξεκίναγε σε κάποια άρθρο στο Web. Το στήσιμό του είναι θεωρώ ο ορισμός του ξεφτιλισμού της γυναίκας, σε πρώτο πλάνο, αλλά και του άντρα σε δεύτερο!

Αλλά όσο τα νούμερα ... καταγράφουν νούμερα, οι απο-φασιστες θα σερβίρουν σκουπίδια!

Στην TV τα πάντα είναι μετρήσιμα, ελεγχόμενα και ποτέ δεν κάνουν κάτι που δεν ξέρουν εκ των προτέρων πως θα έχει κοινό, άρα τηλεθέαση, άρα χρήματα από την διαφήμιση. 

Κοινώς ... εμείς φταίμε !!!

Σπυρο δεν χρειαζεται να βλεπεις τιβι για να ενημερωνεσαι για ολα αυτα...ουτε καν να εχεις fb, insta κλπ...

5-6 ενημερωτικα σαιτ διαβαζω καθε μερα, τα 3 απο αυτα εχουν και τις κουτσομπολιστικες στηλες τους, και καπου εκει ενημερωνεσαι για αυτο που πεταξε η κοπελια απο το μπατσελορ, ποιοι πλακωθηκαν στο Big Brother, τι επιτρεπεται να φαει στο Χριστουγεννιατικο γευμα η Βασιλισσα Ελισαβετ (αλλο νταλκα δεν ειχαμε ) , και τι τσιφτεντελι χορεψε η Μαλεσκου...

Κριστιν ...εννοειται οτι θα επιλεξουν τους λοβοτομημενους γιατι αυτοι θα κανουν νουμερα...

Ποιος ...ποια δηλαδη γυναικα που εχει 3 γρ. μυαλο στο κεφαλι της θα παει σε ενα τετοιο παιχνιδι...

Κι απο την αλλη απορω...οικογενεια και φιλοι δεν υπαρχουν να τους συμβουλεψουν...;;

Βλεπω γυναικειες οργανωσεις να βγαινουν για το παραμικρο και να διαμαρτυρονται..

Εδω που ειναι...;; 

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu49, Spiros--

Mindthegap-

# 53 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από SaltedCaramel

Καταρχας προφανως στην προηγουμενη απαντηση μου αντι για "φυλαει" εννούσα "φιλαει".

Σχεδον σε ολα τα παιχνιδια της τηλεορασης παιρνουν  μερος ατομα, που έχουν μεινει στη δεκαετια του '90, νομιζουν οτι  η τηλεοραση εχει ακομα ψωμι και αναζητουν με αυτον τον τρόπο μια θέση στον ήλιο.

Σου λεει θα προβληθω, θα κάνω ντόρο, όλο και σε κάποιο πάνελ θα χωθώ ή και σε μαγαζια εξω θα εχω καλυτερες πιθανοτητες να δουλεψω ως υποδοχη, μπαρ, μπουφε κλπ

Η πλειοψηφία των κοριτσιών στο μπαστελορ ειναι 20 ετων.

Μιλάμε για κοριτσια στη μετεφηβεια, που το βλέπουν ως μια ευκαιρια να τους ανοιξουν καποιοι δρομοι.

Δεν ειναι τυχαιο, πως μερικα κοριτσακια τον ερωτευτηκαν οντως και εκλαιγαν και στενοχωριοντουσαν.

Σε αυτες τις ηλικιες εισαι πολύ ευάλωτος, δηλαδη ακομη και να ειπαν πως θα το δουν ως ενα ριαλιτι με σεναριο, καποιες ανεπτυξαν συναισθηματα.

Απο κει και επειτα θεωρω πως ναι εδω και μια 20ετια εχουμε εκπαιδευτει να καταπινουμε σκουπιδια.

Αυτο το ριαλιτυ  εαν προβαλλοταν 20 χρονια πριν θα ειχε γινει πολυ μεγαλο θεμα.

Τωρα ηρθε το πληρωμα του χρονου να δουμε και κατι τετοιο και μετα τα τοσα που εχουμε λιανισει και καταπιει σαν σκουπιδοφαγοι δεν μας προκαλει καμια εντυπωση και περναει στα ψιλα.

Παρόλα αυτα προσωπικα  ενω εχω δει στη ζωη μου τονους εγχωριων και ξενων σκουπιδιων το να λεει ενας αντρας σε μια κοπελα " μου αρεσεις, αλλα εχω αναπτυξει συναισθηματα για παραπανω απο μια κοπελες" μου προκαλει το λιγοτερο εκνευρισμο.

Δεν ηξερα οτι για τετοιες ηλικιες μιλαμε...

Για να σου ανοιχτουν  δρομοι μεσα απο την τηλεοραση πρεπει να εχεις και ενα χαρτι στα χερια σου...(το λιγοτερο)

Στην ηλικια των 20 τι ακριβως εχεις, και τι ειναι αυτο που ζητας..;;

Εκτος εαν δρομο εννοουμε να γινεις γλαστρα σε μια εκπομπη  ή συζυγος ενος πλουσιου επιχειρηματια...που ποσοι πια τετοιοι εχουν μεινει στην Ελλαδα...

Νομιζω οτι σε τετοιου ειδους ζητηματα παιζει τεραστιο ρολο η οικογενεια...αν εχεις δηλαδη γονεις που σε ωθουν στον ξεφτιλισμο...οκ ...σηκωνω ψηλα τα χερια...οπως στρωνει κανεις κοιμαται..

Spiros--

# 54 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση

Ναι Mind, έχεις δίκιο...

... έχει εξαπλωθεί και στο Web αυτή η μόλυνση, με προσεκτικά επιλεγμένες φωτογραφίες και πιασάρικους τίτλους, υποσχόμενους ένα φαντασμαγορικό υπερθέαμα (Προσοχή: Βάλε κολλύριο για να αντέξεις) ή την υπέρτατη αλήθεια που δεν γνώριζες, αλλά σε αφορά ... με το ζόρι, αλλά δεν τους χαρίζω το πολύτιμο Click μου  ... Ας γράψουν -1 από όσο θα ήθελαν, γιατί είμαι στριμμένος και κακός 

Μην εκπλαγείς αν κάποιες συμμετέχουσες σε αυτές τις γυναίκειες οργανώσεις που αναφέρεις, όχι μόνο δεν παρατήρησαν κάτι μεμπτό, αλλά ενδέχεται να έχουν συμμετάσχει σε αντίστοιχα τηλεοπτικά τσίρκο ανά τον κόσμο.

ΥΓ) Είχα γράψει "τηλεοπτικά τσίρκα" για μια πιο ... ανάλαφρη και χιουμοριστική τοποθέτηση, αλλά κυκλοφορεί και η Λα-μερ και με διορθώνει γμτ  Πάντως τόνους έβαλα ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Mindthegap-

Σπυρο δεν χρειαζεται να βλεπεις τιβι για να ενημερωνεσαι για ολα αυτα...ουτε καν να εχεις fb, insta κλπ...

5-6 ενημερωτικα σαιτ διαβαζω καθε μερα, τα 3 απο αυτα εχουν και τις κουτσομπολιστικες στηλες τους, και καπου εκει ενημερωνεσαι για αυτο που πεταξε η κοπελια απο το μπατσελορ, ποιοι πλακωθηκαν στο Big Brother, τι επιτρεπεται να φαει στο Χριστουγεννιατικο γευμα η Βασιλισσα Ελισαβετ (αλλο νταλκα δεν ειχαμε ) , και τι τσιφτεντελι χορεψε η Μαλεσκου...

Κριστιν ...εννοειται οτι θα επιλεξουν τους λοβοτομημενους γιατι αυτοι θα κανουν νουμερα...

Ποιος ...ποια δηλαδη γυναικα που εχει 3 γρ. μυαλο στο κεφαλι της θα παει σε ενα τετοιο παιχνιδι...

Κι απο την αλλη απορω...οικογενεια και φιλοι δεν υπαρχουν να τους συμβουλεψουν...;;

Βλεπω γυναικειες οργανωσεις να βγαινουν για το παραμικρο και να διαμαρτυρονται..

Εδω που ειναι...;; 

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu49, Mindthegap-

MadameShuShu49

# 55 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 56
Θεωρώ ότι την εποχή των ΜΚΔ με τόσες δυνατότητες και τόσους/τόσες ινφλουενσερς, το να περιμένει να γίνει γνωστος κάποιος από την τηλεόραση είναι τουλάχιστον, κωμικό.
Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

hornet19

# 56 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.449

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από paranomos
Σαμπως και εδω δεν ειναι ενα μπατσελορ

Ναι μόνο που ο μπάτσελορ είναι γυναικείο προφίλ και οι 20 κοπέλες τα 20+ τρολ που της στέλνουν μηνύματα - χαμόγελα

hornet19

# 57 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Kristina_

Δυστυχως αυτο εχει πλεον καθιερωθει σε ολους του τομεις...σημεια των καιρων

Αλλα εδω εκαναν ευρωβουλευτες τον γεωργουλη και την κουντουρα και αλλους που δε μου ρχονται τωρα...δεν υπαρχει σωτηρια λεμεεε  μαλλον παντου και παντα και παντοτε ολοι οπου μας παει ο καιρος παμε...οποτε ολα καλα

Μα η Κουντουρά δεν πέτυχε στον τουρισμό;

hornet19

# 58 στις 16/12/2020
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από la-mer

για τους ηλικιωμενους καθομαστε μεσα εμεις τα τζοβενα  

Δεν βλέπω να κάθονται και πολλά τζόβενα μέσα.

Για την ακρίβεια ούτε και πολλούς ηλικιωμένους ή μπαρμπάδες βλέπω μέσα

la-mer

# 59 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Απαντήσεις: 929

για εμάς εδώ μιλάω 

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από hornet19

Δεν βλέπω να κάθονται και πολλά τζόβενα μέσα.

Αρέσει στο μέλος hornet19

Kristina_

# 60 στις 16/12/2020
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Χονγκ Κογκ

Δυστυχως κωλυομαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από hornet19