Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μια βοήθεια

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

ksafnika123

# 1 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγιος Μύρων
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Μια βοήθεια

Γεια σας, καταρχάς να πω ότι είμαι καινούργιος στο σάιτ. Θα ήθελα αν έχετε χρόνο να με διαφωτίσετε σχετικά με ένα θέμα. Είμαι λοιπόν δευτεροετής φοιτητής και βρίσκομαι σε μια αρκετά μεγάλη παρέα από πέρυσι στην οποία τα περισσότερα είναι κορίτσια. Τον τελευταίο καιρό έχω έρθει αρκετά κοντά με μια συγκεκριμένη κοπέλα. Έχει μεγάλο σπίτι και έχω περάσει πολλές μέρες εκεί συνεχόμενα και την περισσότερη ώρα είμαστε οι δυο μας. Παρότι πιο παλιά νομίζω δεν υπήρχε ενδιαφέρον από καμία από τις δύο μεριές, έχω αρχίσει να αναπτύσσω συναισθήματα για αυτήν. Από τη μεριά της δεν είμαι σίγουρος αν ανταποκρίνεται, αλλά μέσα σε λίγες μέρες έχουμε αναπτύξει πολύ υψηλή σωματική επαφή πχ καθόμαστε μαζί στον καναπέ και ξαπλώνει συνέχεια πάνω μου, είτε έχει τα μπούτια της πάνω μου είτε ξαπλώνει στον ώμο μου με το κεφάλι της κτλ. Με βάση αυτά έχω προχωρήσει και εγώ πολύ την σωματική επαφή και την αγγίζω πολύ συχνά ή την χαιδεύω χαλαρά στο λαιμό στην πλάτη ή στους γοφούς.  Τα περισσότερα πρωινά επίσης όταν ξυπνάμε μου ζητάει να της χαιδέψω την πλάτη. Οι λόγοι που δεν έχω προχωρήσει κάτι είναι γιατί αφενός δεν θέλω να χαλάσω την παρέα αν δεν πάει καλά και αφετέρου έχει αγόρι, με τον οποίο βέβαια είναι στα χωρίσματα από ότι έχω καταλάβει. Κανά δυο άτομα από την παρέα μας λένε ότι πολλές φορές τσακωνόμαστε(στην πλάκα) σαν παντρεμένο ζευγάρι. Δεν είμαι ωστόσο σίγουρος αν ενδιαφέρεται και αυτή ή όχι, και δεν θεωρώ ότι είναι σωστό να κάνω κίνηση ενώ έχει αγόρι. Καμιά συμβουλή τι να κάνω?

Υ.Γ Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο, θέλησα να είμαι γλαφυρός 

Αρέσει στο μέλος Dipolikos

archagellos

# 2 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

man ,

ενα και μονο   :  χουφτωστη χουφτωστη

https://www.youtube.com/watch?v=xupwF-vR0wQ

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, agrotis53 και σε ακόμα 4 μέλη.

axileas-1

# 3 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 95

Παράθεση: Καλημέρα Μαν,

Τό ότι είναι στα χωρίσματα τό έχεις καταλάβει   τό ότι δεν πρέπει να την χαιδευεις τα πρωινά στην πλάτη δεν τό έχεις καταλάβει??? Χρειάζεσαι σεξολόγο  επιγόντως . Συντομα θα εμφανιστεί περίμενε λίγο..

όπως καί νά είναι όμως  

keep Watching!!!   

Σχόλιο # 1 από ksafnika123

Μια βοήθεια

Γεια σας, καταρχάς να πω ότι είμαι καινούργιος στο σάιτ. Θα ήθελα αν έχετε χρόνο να με διαφωτίσετε σχετικά με ένα θέμα. Είμαι λοιπόν δευτεροετής φοιτητής και βρίσκομαι σε μια αρκετά μεγάλη παρέα από πέρυσι στην οποία τα περισσότερα είναι κορίτσια. Τον τελευταίο καιρό έχω έρθει αρκετά κοντά με μια συγκεκριμένη κοπέλα. Έχει μεγάλο σπίτι και έχω περάσει πολλές μέρες εκεί συνεχόμενα και την περισσότερη ώρα είμαστε οι δυο μας. Παρότι πιο παλιά νομίζω δεν υπήρχε ενδιαφέρον από καμία από τις δύο μεριές, έχω αρχίσει να αναπτύσσω συναισθήματα για αυτήν. Από τη μεριά της δεν είμαι σίγουρος αν ανταποκρίνεται, αλλά μέσα σε λίγες μέρες έχουμε αναπτύξει πολύ υψηλή σωματική επαφή πχ καθόμαστε μαζί στον καναπέ και ξαπλώνει συνέχεια πάνω μου, είτε έχει τα μπούτια της πάνω μου είτε ξαπλώνει στον ώμο μου με το κεφάλι της κτλ. Με βάση αυτά έχω προχωρήσει και εγώ πολύ την σωματική επαφή και την αγγίζω πολύ συχνά ή την χαιδεύω χαλαρά στο λαιμό στην πλάτη ή στους γοφούς.  Τα περισσότερα πρωινά επίσης όταν ξυπνάμε μου ζητάει να της χαιδέψω την πλάτη. Οι λόγοι που δεν έχω προχωρήσει κάτι είναι γιατί αφενός δεν θέλω να χαλάσω την παρέα αν δεν πάει καλά και αφετέρου έχει αγόρι, με τον οποίο βέβαια είναι στα χωρίσματα από ότι έχω καταλάβει. Κανά δυο άτομα από την παρέα μας λένε ότι πολλές φορές τσακωνόμαστε(στην πλάκα) σαν παντρεμένο ζευγάρι. Δεν είμαι ωστόσο σίγουρος αν ενδιαφέρεται και αυτή ή όχι, και δεν θεωρώ ότι είναι σωστό να κάνω κίνηση ενώ έχει αγόρι. Καμιά συμβουλή τι να κάνω?

Αρέσει στο μέλος Dipolikos

paranomos

# 4 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Ασε τα χαδια.

Χουφτωστην..χουφτωστην!!
Αρέσει στα μέλη axileas-1, Dipolikos

wish_

# 5 στις 15/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Κοίτα να δεις τι γίνεται..

γενικά δεν χαϊδεύεσαι ξενοκοιμάσαι με μια κοπέλα/αγόρι ενώ είσαι σε σχέση.Δεν είναι τα πράγματα "είμαστε μια ωραία παρέα,καλώς ήρθατε" (αν και έτσι έχουν γίνει δυστυχώς τα πραγματα)

Δε θες,δε θες να κανεις κίνηση ενώ έχει αγόρι,δε θες να χαλάσεις την παρέα αλλά ξημεροβραδιάζεσαι σπίτι της.

Παρόλα αυτά επειδή μας λες ότι είναι στα χωρίσματα (λέμε τωρα) μάλλον περιμένει από σένα την επόμενη φορά που θα΄'στε σπίτι,καναπέ,χαδάκια,ναζάκια να της σκάσεις ένα φιλί για να πάρει μπρος.Σου χει δώσει με τον τρόπο της το πράσινο φως. Οπότε ή θα τον χωρίσει μετά το φιλί σου ή θα σου πει "μα σου του εμείς φίλοι,να μην χαλάσει αυτό που έχουμε" μπούρδες.Το θέμα είναι εσύ να την κάνεις να νιώσει ασφάλεια οτι την θες.Αλλιώς η κατάσταση αυτή μπορεί να συνεχίζεται μήνες αν μπει στο παιχνίδι το θέμα "παρέα".Να' σαι ξεκάθαρος λοιπόν οτι σε περίπτωση που πεσει φιλί και ειναι αμοιβαίο τότε να ξεκαθαρίσεις το τοπίο οτι γουστάρεις,να χωρίσει και όλα τ΄αλλα με  την παρέα θα τα βρείτε.

Βεβαια τα της παρέας δεν ξέρω πώς θα πάνε,ειδικά αν και ο φίλος της είναι συνδετικός κρίκος και όχι απλά γκεστ.

Σκάσε λοιπόν ένα φιλί που λέει και ο Οικονομόπουλος να ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Αν σου αρέσει και δεν κάνεις κίνηση μετά θα σου μείνει απωθημένο,άσε που μπορεί να χωρίσει και να στην πάρει άλλος.

Enikos

# 6 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Να προσηλωθεις στα μαθηματα στην σχολη...

Γιατι ουτε με τα γραμματα τοχεις...

Παράθεση:

Καμιά συμβουλή τι να κάνω?

Αρέσει στα μέλη la-mer, Dipolikos

Hellboy_

# 7 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 170

Να ξερες ποσο σε ζηλευω!

παντως μπερδεμενα τα πραγματα κοιμαστε μαζι ξυπνατε μαζι χαμουρευοσαστε ενω εκεινη εχει αγορι η κοπελιτσα παιζει ειναι φως φαναρι

θα σου προτεινα να κοψεις λιγο ομως γιατι δεν ειναι σωστο για τον αλλον εφοσον δεν εχει χωρισει ακομη ..

οταν χωρισουν τοτε αλλαζει το εργο ...τοτε μπορεις να ορμηξεις εφοσον κραταει την ιδια σταση!

Παράθεση:

Μια βοήθεια

Είμαι λοιπόν δευτεροετής φοιτητής και βρίσκομαι σε μια αρκετά μεγάλη παρέα από πέρυσι στην οποία τα περισσότερα είναι κορίτσια. 

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 8 στις 15/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.882

Βρε τι διαβάσαμε πρωι πρωι ... λέω , δε μπορεί , θα το γράψει ! Αλλα ευτυχώς λεκτικά αποφύγαμε τα πιο πικάντικα . 

Θεματοθετη μου , η κοπελια αν όντως έχει αγορι και απλώνει τα μπουτακια πάνω σου , καταλαβαίνεις οτι έχει περάσει τα όρια . 

Τα εχεις περάσει κι εσυ όμως εφόσον ξερεις οτι ειναι με άλλον και συναινείς στα γούτσου γούτσου .

Ειναι περιττό να αναφέρω οτι το κορίτσι σε περιμένει να ορμησεις , έτσι ? 

Το σωστό για μένα ειναι να κόψεις καθε επαφή και να δηλώσεις οτι περιμένεις πρώτα να ξεκαθαρίσει.

Ε, μετά γράψε οτι θες 

Αρέσει στα μέλη Kristiana81, Paralia48 και σε ακόμα 2 μέλη.

Alezandra

# 9 στις 15/12/2020
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 811
Παιδάκι μου καλό,η κοπέλα κάνει ότι μπορεί να σου πει ότι σε θέλει.Είσαι σίγουρος ότι έχει αγόρι γιατί αν είχε αυτός δεν παραξενευεται που κοιμάσαι εσύ στο σπίτι της? Μάλλον εμείς κοιμόμαστε στην ηλικία σας χαχαχα!
Αρέσει στα μέλη Paralia48, Dipolikos και σε ακόμα 1 μέλος.

ksafnika123

# 10 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος

Μάθε να χρησιμοποιείς το τονικό σύστημα πρώτα, και κάνε μου μάθημα μετά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Enikos

Να προσηλωθεις στα μαθηματα στην σχολη...

Γιατι ουτε με τα γραμματα τοχεις...

Αρέσει στο μέλος Paralia48

ksafnika123

# 11 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος

Παρέλειψα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Το ότι είναι στα χωρίσματα δεν το έχω καταλάβει μόνος μου, το έχει αναφέρει αυτή, δηλαδή μετά βίας μιλάνε από μηνύματα και σπάνια τηλεφωνιούνται. Αυτός δεν είναι μέλος της παρέας, για την ακρίβεια σπουδάζει στην Θεσσαλονίκη. Επίσης προφανώς δεν κοιμόμαστε στο ίδιο κρεβάτι, απλά δεν ξυπνάει εύκολα το πρωί και την ξυπνάω εγώ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από wish_

Κοίτα να δεις τι γίνεται..

γενικά δεν χαϊδεύεσαι ξενοκοιμάσαι με μια κοπέλα/αγόρι ενώ είσαι σε σχέση.Δεν είναι τα πράγματα "είμαστε μια ωραία παρέα,καλώς ήρθατε" (αν και έτσι έχουν γίνει δυστυχώς τα πραγματα)

Δε θες,δε θες να κανεις κίνηση ενώ έχει αγόρι,δε θες να χαλάσεις την παρέα αλλά ξημεροβραδιάζεσαι σπίτι της.

Παρόλα αυτά επειδή μας λες ότι είναι στα χωρίσματα (λέμε τωρα) μάλλον περιμένει από σένα την επόμενη φορά που θα΄'στε σπίτι,καναπέ,χαδάκια,ναζάκια να της σκάσεις ένα φιλί για να πάρει μπρος.Σου χει δώσει με τον τρόπο της το πράσινο φως. Οπότε ή θα τον χωρίσει μετά το φιλί σου ή θα σου πει "μα σου του εμείς φίλοι,να μην χαλάσει αυτό που έχουμε" μπούρδες.Το θέμα είναι εσύ να την κάνεις να νιώσει ασφάλεια οτι την θες.Αλλιώς η κατάσταση αυτή μπορεί να συνεχίζεται μήνες αν μπει στο παιχνίδι το θέμα "παρέα".Να' σαι ξεκάθαρος λοιπόν οτι σε περίπτωση που πεσει φιλί και ειναι αμοιβαίο τότε να ξεκαθαρίσεις το τοπίο οτι γουστάρεις,να χωρίσει και όλα τ΄αλλα με  την παρέα θα τα βρείτε.

Βεβαια τα της παρέας δεν ξέρω πώς θα πάνε,ειδικά αν και ο φίλος της είναι συνδετικός κρίκος και όχι απλά γκεστ.

Σκάσε λοιπόν ένα φιλί που λέει και ο Οικονομόπουλος να ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Αν σου αρέσει και δεν κάνεις κίνηση μετά θα σου μείνει απωθημένο,άσε που μπορεί να χωρίσει και να στην πάρει άλλος.

oh_my_captain

# 12 στις 15/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Φιλαράκο με έφτιαξες για σήμερα. Την θέση σου θα ήθελαν να την έχουν όλα τα αρσενικά εδώ ειδικά τα ραμολιμεντα. Είσαι φοιτητής και σε βλέπω να μη μπαίνεις στο τρίτο έτος της σχολής αν συνεχίσεις ετσι. Στη θέση σου θα της έδειχνα το μικρό σοφό Σωκράτη σύντομα πριν πάει αλλού. Βραστόν τον φίλο της. Αν χρειαστεί τακτοποίησε και εκείνον κάνοντας κάποια άλλη πάσα, τόσες έχεις στο χαρέμι σου. Άδραξε τη στιγμή φιλαράκο μη το μετανιώσεις.

kostas-43

# 13 στις 15/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μαν  

Συμφωνώ με τόν κάπταιν. απολύτως θαλεγα.. μήν χάνεις χρόνο γιατί θα φύγει και θα τό μετανοιώσεις... είναι ολοφάνερο οτί σε θέλει με χίλια...τί περιμένεις να στό πεί με τα λόγια !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από oh_my_captain
Φιλαράκο με έφτιαξες για σήμερα. Την θέση σου θα ήθελαν να την έχουν όλα τα αρσενικά εδώ ειδικά τα ραμολιμεντα. Είσαι φοιτητής και σε βλέπω να μη μπαίνεις στο τρίτο έτος της σχολής αν συνεχίσεις ετσι. Στη θέση σου θα της έδειχνα το μικρό σοφό Σωκράτη σύντομα πριν πάει αλλού. Βραστόν τον φίλο της. Αν χρειαστεί τακτοποίησε και εκείνον κάνοντας κάποια άλλη πάσα, τόσες έχεις στο χαρέμι σου. Άδραξε τη στιγμή φιλαράκο μη το μετανιώσεις.

DonHuanDelSalsa

# 14 στις 15/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σου δινει το σημα να ορμησεις (ειναι το εξαιρετικα πιθανοτερο...εκτος αν η κοπελιτσα εχει ψυχολογικα...συμβαινει και αυτο..υπαρχει πιθανοτητα).
Το θεμα ειναι οτι εφοσον σου λεει οτι εχει φιλο προσπαθει να κανεις εσυ το πρωτο βημα για να απενεχοποιηθει...να φταις εσυ που θα αμαρτησει. Λοιπον...κανε αμα θες ενα πειραμα... κανε ενα βηματακι...φιλησε την και μετα πες μα και μου...εχεις φιλο δεν ειναι σωστο..και αλλες τετοιες αηδιες για να δεις την αντιδραση της. Αν μετα απο λιγο καιρο σου πει οτι χωρισε απο τον αλλο και σου κλαιγεται για να ορμηξεις χωρις τυψεις, τοτε εσυ σηκω και φυγε με high speed...
Εκτος αν δεν σε πειραζει αν οτι κανει σημερα με σενα, τα κάνει αύριο μεθαύριο με κάποιον άλλον...

Enikos

# 15 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το ξερω αλλα βαριεμαι να βαζω τονους...

Εσυ μαθε να μπορεις να εκφρασεις σε γραπτο λογο...

Τις ασυναρτησιες σου...

Και...προς ενημερωσιν σου...

"Οι τόνοι άρχισαν να χρησιμοποιούνται, κατά πάσα πιθανότητα, α) επειδή οι ίδιοι οι Έλληνες χρειάζονταν καθοδήγηση για να προφέρουν σωστά λέξεις που δε χρησιμοποιούσαν στην καθημερινή τους ομιλία και β) γιατί έπρεπε να βρεθεί ένας τρόπος να μαθαίνουν να προφέρουν τα ελληνικά αυτοί που μάθαιναν την ελληνική ως ξένη γλώσσα."...

Τιποτα απο τα παραπανω δεν μου συμβαινει...

Εσενα?...

Ασε που αν γραψω σε πολυτονικη γραφη, θα κλαις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από ksafnika123

Μάθε να χρησιμοποιείς το τονικό σύστημα πρώτα, και κάνε μου μάθημα μετά.

Αρέσει στα μέλη la-mer, Francesca_

Mindthegap-

# 16 στις 15/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

θα προτεινα πρωτα να ξεκαθαρισεις το θεμα... πρωην (?) και μετα ...ορμα...

Αν δεν εχει προλαβει αυτη βεβαια...
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

kostas-43

# 17 στις 15/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Την θέση σου θα ήθελαν να την έχουν όλα τα αρσενικά εδώ ειδικά τα ραμολιμεντα.

Με συγχωρείς φίλε  καπταιν πού τά  είδες τσ Ραμολιμέντα εσύ καί μιλάς έτσι?? 

Ολοι νεαρά παιδιά είμαστε !!!  

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από oh_my_captain

Francesca_

# 18 στις 15/12/2020
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 703

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Enikos

Το ξερω αλλα βαριεμαι να βαζω τονους...

Εσυ μαθε να μπορεις να εκφρασεις σε γραπτο λογο...

Τις ασυναρτησιες σου...

Και...προς ενημερωσιν σου...

"Οι τόνοι άρχισαν να χρησιμοποιούνται, κατά πάσα πιθανότητα, α) επειδή οι ίδιοι οι Έλληνες χρειάζονταν καθοδήγηση για να προφέρουν σωστά λέξεις που δε χρησιμοποιούσαν στην καθημερινή τους ομιλία και β) γιατί έπρεπε να βρεθεί ένας τρόπος να μαθαίνουν να προφέρουν τα ελληνικά αυτοί που μάθαιναν την ελληνική ως ξένη γλώσσα."...

Τιποτα απο τα παραπανω δεν μου συμβαινει...

Εσενα?...

Ασε που αν γραψω σε πολυτονικη γραφη, θα κλαις...

ααα...

πολυ ενδιαφεροντα αυτα για την χρηση του τονισμου... 

με πιγε αλλου.. 

...στην ιστορια  

Αρέσει στο μέλος Enikos

agnwstos_Xi

# 19 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 717

agnwstos_Xi

Παράθεση:

Μια βοήθεια

Θα πάρεις την κοπέλα από το χεράκι και θα πάτε στην εκκλησία του 'Αγιου Μύρωνα,θα ανάψετε ένα κεράκι,θα κατεβείτε τα  σκαλάκια μέχρι τη σπηλιά και αν σας δώσει αγίασμα ο Άγιος είστε ευλογημένοι να έλθετε εις γάμου κοινωνίαν

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, SaltedCaramel

Enikos

# 20 στις 15/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ουτε εσυ τονιζμοοο???...

Βλεπω...

Ιιιι ι ι ι ι ι ι ι ι ι !!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Francesca_

ααα...

πολυ ενδιαφεροντα αυτα για την χρηση του τονισμου... 

με πιγε αλλου.. 

...στην ιστορια  

Αρέσει στο μέλος Francesca_
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε