Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ο φυσικοθεραπευτης

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Sevvymp

# 1 στις 19/12/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

ο φυσικοθεραπευτης

Καλησπέρα! Θέλω να πω το θέμα μου μήπως υπάρχει κάποια η κάποιος που το έχει πάθει ποτέ!!

Πρόσφατα ξεκίνησα οστεοπαθητικη για πόνους στον αυχένα που είχα.. Ήμουν πολύ επιφυλακτική Γιατί με φοβίζουν αυτά τα κρακ που κάνουν αλλά τελικά είμαι καλύτερα μπορώ να πω!! Το θέμα είναι ότι από την πρώτη στιγμή που πήγα ένιωσα μια έλξη για τον γιατρό.. Πότε μου δεν το είχα αυτό και πάντα ντρέπομαι όπως και τώρα που χρειάζεται για παράδειγμα να βγάλω την μπλούζα..
Ο γιατρός βέβαια είναι πολύ σωστός δεν με έχει κάνει να νιώσω άβολα κάνει την δουλειά πολύ σωστά... εγώ όμως έχω παρατηρήσει τον εαυτό μου να περιμένω πως και πως την μερα που θα πάω! Τον σκέφτομαι συνέχεια μέχρι που βάζω και σπίτι πια τον σταθμό που βάζει!!
Δεν μιλάμε πολύ κατα την θεραπεία αλλά θα κάνει πλάκα γενικη όπως για παράδειγμα του είπα ότι δεν κοιμάμαι καθόλου από τον αυχένα και όταν θα πάω θα μου πει κοιμηθήκαμε σήμερα; η θα ακουστεί μια χαζή διαφήμιση στο ράδιο και θα την σχολιάσει!! Στην τελευταία φορά έκανε τους αστραγάλους μου γιατί τον στραμπουλιξα και του λέω άσε περπατάω και στις μύτες και μου λέει τι εννοείς σαν πεταλουδίτσα;; δεν τα λέει όμως με υπονοούμενο, πραγματικά είναι πολύ τυπικός...
Ξέρω ότι είναι πολύ λεπτό το θέμα γιατρού ασθενή μετά από όσα έχουν ακουστεί και εγώ γενικά είμαι επιφυλακτική, έχει τύχει να μην ξαναπάω σε γιατρό επειδή ένιωσα άβολα. 
Πιστεύετε ότι μπορώ να δείξω ότι έχω μια έλξη η υπάρχει κόκκινη γραμμή σε αυτές τις σχέσεις;
ΥΓ: Είμαι 30 και πιστεύω ότι είναι κοντά στα 40..
Αρέσει στο μέλος Cathrin82

alisida

# 2 στις 19/12/2020
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Άντε και κοντευα να σκουριασω,

Επιτέλους !!!

Περίληψη :

Η Σέβη σκέφτεται να την πέσει στον θεραπευτή της.

Να το κάνει ή δεν κάνει ??

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Sevvymp

pythagoras

# 3 στις 19/12/2020
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Λοιπόν .

Κατ΄αρχήν δεν είναι γιατρός, άλλο φυσικοθεραπευτής και άλλο γιατρός.Αν ήξερες πόσες βλέπουν κάθε μέρα και πόσες νιώθουν όπως εσύ ... Άλλες τολμηρότερες, άλλες λιγότερο.Αν θέλεις να περάσεις καλά, μέχρι να βρει άλλη κανε κίνηση. Σίγουρα δεν θα πει όχι εκτός και έχει κάτι πρόσφατο και δεν έχει Χρόνο.Να ξέρεις όμως σε κάθε περίπτωση θα είναι μια περιπέτεια.Καλή τύχη!

pythagoras

# 4 στις 19/12/2020
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Εδώ .

Δύο τινά μπορεί να συμβούν:

Να την πέσει και να περάσει καλά ...

¨η να μην υπάρχει κενή (καινή) θέση οπότε ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από alisida

Επιτέλους !!!

Περίληψη :

Αν κερδίσει και το κόστος της θεραπείας κάτι είναι ... (πληρωμή σε είδος που λένε) ...

Sevvymp

# 5 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Όχι δεν θέλω να περάσω καλά.. έχω σχεδόν μήνα που πάω αν ήθελα θα το είχα κάνει.. Το σκέφτηκα ότι και άλλες μπορεί να έχουν περάσει γι'αυτό και κάνω πίσω γενικά.. Δεν θέλω να φανώ ότι να ναι.. όσο για το πληρωμή σε είδος το παίρνω ότι το είπες στην πλάκα Γιατί αλλιώς δεν ξέρω με τι γυναίκες έχεις συναναστραφει...Είναι οι τελευταίες επισκέψεις μου αυτήν την βδομάδα το πιο πιθανό είναι να μην γίνει τίποτα Απλά ήθελα να δω αν έχει συμβεί σε κάποιον άλλο.

Veronika1980

# 6 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 39 / Παντρεμένη
Ν. Φλώρινας / Λέχοβο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 68
Γεια σου κ σου εύχομαι περαστικά σιδερένια! Δεν μας είπες αν είναι ελεύθερος ο γιατρός;Αν είναι μετά αλλάζουν τα πράγματα δεν έχεις κανένα θέμα άνετα του τη πέφτεις κ περνάς καλά. Καλή τύχη!!!
Αρέσει στο μέλος Sevvymp

Sarimpala_zwgrafina

# 7 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

περαστικά σου. Με ψυχίατρο και καρδιολόγο το έχω πάθη αλλα είναι λογικό αν σου εμπνέει εμπιστοσύνη και σου αρέσει  κάτι πάνω του   ότι δουλειά και αν κάνουν δεν γλιτώνουν.  

Είναι και ηλικία που δεν απέχει και πολύ από το δικό σου. Αχ τον ερωτεύεσαι ..

αλλα γιατί ντρέπεσαι δεν σκεπάζεσαι ? η δεν φοράς αθλητικό σουτιέν ?

hornet19

# 8 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.198

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από alisida

Επιτέλους !!!

Περίληψη :

Ναι σκέφτεται να του την πέσει ενώ τον σκέφτεται συνέχεια

Helenaki4

# 9 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883
Γεια σου θεματοθέτρια

Αν έχεις βεβαιωθεί ότι είναι ελεύθερος , δε βλέπω τίποτα το μεπτό στο να δείξεις το ενδιαφέρον σου . Λίγες παρατεταμένες ματιές αρκούν , άντρας είναι , θα καταλάβει.
Όρμα , αρκεί να ορμήσεις σα γυναίκα . Αν δεις ότι δεν ανταποκρίνεται , μην υποθέσεις ότι δεν κατάλαβε , απλά φύγε.
Αρέσει στα μέλη Paralia48, Sevvymp

Enikos

# 10 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.738
"Θελω να του την πεσω, αλλα...να μου το πειτε εσεις"...

"Εχουμε και δεκα χρονια διαφορα. Καλα δεν ειναι?"...

Αρέσει στο μέλος la-mer

SaltedCaramel

# 11 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271

Επειδη ο φυσικοθεραπευτης ανακουφιζει με το αγγιγμα, αν ειναι και λιγο γοητευτικος, λογικο ειναι να νιωσεις μια συμπαθεια κατα τη διαρκεια της φυσικοθεραπειας, και συνηθως αφου φυγεις ουτε, καν που τον θυμασαι.

Αν πιστευεις οτι την εχεις πατησει τοσο πολυ, συμφωνω με Ελενακι να κανεις κινηση.

Ξέρεις στα σιγουρα αν ειναι ελευθερος?

Sevvymp

# 12 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Δεν είμαι σίγουρη αν είναι ελεύθερος δεν φοράει βερα όμως.. Δεν μπορώ να ρωτήσω κάτι τέτοιο.. Δεν έχει ούτε σοσιαλ μόνο ινσταγκραμ στο οποίο έχει κάποιες παλιές φώτο.. Δυστυχώς επειδή φτιάχνει όλη την σπονδυλική και πρέπει να μετράει σπονδυλους και νεύρα δεν μπορώ να είμαι σκεπασμένη και αθλητικό σουτιέν δεν βάζω Γιατί καλύπτει όλη την πλάτη.. γι'αυτό υπάρχει μια ντροπή... Η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να κάνω κάτι ακραίο η να το πω χύμα οπότε το πιο πιθανό είναι να το αφήσω σε αυτόν αν δείξει κάτι.. αλλιώς μόλις τελειώσουν οι θεραπείες μαζεύω και το μυαλό μου.. απλά ήθελα να δω και τι γνώμη σας Γιατί πιστεύω ότι καλό είναι να ζούμε την ζωή μας και όχι να λέμε αν γινόταν αυτό τι θα γινόταν.. Δεν το έχω καταφέρει μέχρι τώρα!!!
Αρέσει στα μέλη val136, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

paranomos

# 13 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Εκει που σου κανει μασαζ κοριτσι στον αυχενα...και το ραδιο παιζει..

Τραγουδα του και συ

Καν'το κορμι μου να μιλα!

Πιο χαμηλα πιο χαμηλα πιο χαμηλα

Chris_181

# 14 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 20 / Ελεύθερος
Ν. Σερρών / Σέρρες
Φυσικά και προσπαθείς να του δείξεις το ενδιαφέρον σου. Δεν θα είναι πάντα ο φυσικοθεραπευτης σου. Εγώ είμαι της άποψης ότι και παντρεμένος να είναι δεν πειράζει να κάνετε κάτι μια φορά. Το σεξουαλικο κομμάτι είναι εκτός γάμου

DonHuanDelSalsa

# 15 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και εγω το εχω παθει με μια γυμναστρια (γιατρος δεν ειναι και αυτη?). Αλλα δεν ντρεπομουν γιατι φορουσα σωβρακο. Αλλα επειδη ειμαι 40 και τα 50 ειναι κοντα, τι να κανω αμα χρειαστει να κανω εξεταση για προστατη? Παντως σιγουρα λεω να παω σε μια ομορφη γυναικα γιατρο. Μπορει να εχω και τα τυχερα μου. Εσεις τι λετε? Να ενα ωραιο θεματακι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Sarimpala_zwgrafina

περαστικά σου. Με ψυχίατρο και καρδιολόγο το έχω πάθη αλλα είναι λογικό αν σου εμπνέει εμπιστοσύνη και σου αρέσει  κάτι πάνω του   ότι δουλειά και αν κάνουν δεν γλιτώνουν.  

Είναι και ηλικία που δεν απέχει και πολύ από το δικό σου. Αχ τον ερωτεύεσαι ..

αλλα γιατί ντρέπεσαι δεν σκεπάζεσαι ? η δεν φοράς αθλητικό σουτιέν ?

kostas-43

# 16 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Χούφτοστον Χούφτοστον !!!   'ορμα !!   ;Aν είναι καί ελευθερος  ακόμη καλύτερα...

Nο  click away !!!

Dipolikos

# 17 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 3

Εγω το έπαθα με τον ουρολόγο μου όταν πήγα για έλεγχο προστάτη, παραλίγο να τον ερωτευτώ. Λετε να έχω πρόβλημα στη καρδούλα μου? Παντως με το προστάτη δεν έχω

Αρέσει στα μέλη Veronika1980, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 18 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.738

Ποσα χρονια διαφορα εχετε?...

...

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Dipolikos

Εγω το έπαθα με τον ουρολόγο μου όταν πήγα για έλεγχο προστάτη, παραλίγο να τον ερωτευτώ. Λετε να έχω πρόβλημα στη καρδούλα μου? Παντως με το προστάτη δεν έχω

valerie

# 19 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 16.632

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Sevvymp
Όχι δεν θέλω να περάσω καλά.. έχω σχεδόν μήνα που πάω αν ήθελα θα το είχα κάνει.. Το σκέφτηκα ότι και άλλες μπορεί να έχουν περάσει γι'αυτό και κάνω πίσω γενικά.. Δεν θέλω να φανώ ότι να ναι.. όσο για το πληρωμή σε είδος το παίρνω ότι το είπες στην πλάκα Γιατί αλλιώς δεν ξέρω με τι γυναίκες έχεις συναναστραφει...Είναι οι τελευταίες επισκέψεις μου αυτήν την βδομάδα το πιο πιθανό είναι να μην γίνει τίποτα Απλά ήθελα να δω αν έχει συμβεί σε κάποιον άλλο.

Στην τελευταία επίσκεψη, θα του πας ένα καλό μπουκάλι κρασί ή κάλεσέ τον καπου έξω να τον κεράσεις... Αν ενδιαφέρεται κι αυτός θα φανεί... 

Αρέσει στα μέλη val136, Sevvymp

Kristina_

# 20 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Κανεις φυσιοθεραπευτης/τρια δε μπορω να φανταστω οτι φοραει βερα οταν δουλευει...ουτε εκεινοι που κανουν μασαζ ...

για τον συγκεκριμενο τωρα, το πιθανοτερο ειναι να μην ενδιαφερεται ...ουτως η αλλως  αν υπηρχε ενδιαφερον εκ μερους του, θα το ειχε δειξει... ξεχνα το...αποψη μου βεβαια εσυ οτι νομιζεις κανε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Sevvymp
Δεν είμαι σίγουρη αν είναι ελεύθερος δεν φοράει βερα όμως.. Δεν μπορώ να ρωτήσω κάτι τέτοιο.. Δεν έχει ούτε σοσιαλ μόνο ινσταγκραμ στο οποίο έχει κάποιες παλιές φώτο.. Δυστυχώς επειδή φτιάχνει όλη την σπονδυλική και πρέπει να μετράει σπονδυλους και νεύρα δεν μπορώ να είμαι σκεπασμένη και αθλητικό σουτιέν δεν βάζω Γιατί καλύπτει όλη την πλάτη.. γι'αυτό υπάρχει μια ντροπή... Η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να κάνω κάτι ακραίο η να το πω χύμα οπότε το πιο πιθανό είναι να το αφήσω σε αυτόν αν δείξει κάτι.. αλλιώς μόλις τελειώσουν οι θεραπείες μαζεύω και το μυαλό μου.. απλά ήθελα να δω και τι γνώμη σας Γιατί πιστεύω ότι καλό είναι να ζούμε την ζωή μας και όχι να λέμε αν γινόταν αυτό τι θα γινόταν.. Δεν το έχω καταφέρει μέχρι τώρα!!!

Αρέσει στο μέλος Sevvymp
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε