Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ο φυσικοθεραπευτης

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

kostas232

# 21 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

μετα απο αυτο

"Ο γιατρός βέβαια είναι πολύ σωστός δεν με έχει κάνει να νιώσω άβολα κάνει την δουλειά πολύ σωστά... εγώ όμως έχω παρατηρήσει τον εαυτό μου να περιμένω πως και πως την μερα που θα πάω! Τον σκέφτομαι συνέχεια μέχρι που βάζω και σπίτι πια τον σταθμό που βάζει!!"

σκεφτομαι ν ρωτησω πρωην μου αν εβαζαν και αυτες τον σταθμο που εβαζα... τι χανω ρε γμτ μετα απο πολυημερο μπαν!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από alisida

Άντε και κοντευα να σκουριασω,

Επιτέλους !!!

Περίληψη :

Η Σέβη σκέφτεται να την πέσει στον θεραπευτή της.

Να το κάνει ή δεν κάνει ??

kostas232

# 22 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

θελω

να του την πεσω, αλλα...να μου το πειτε εσεις"...

"Εχουμε και δεκα χρονια διαφορα. Καλα δεν ειναι?"...

αυτομου θυμιζει το παλιο... 1200 να τα αφησω? αστα!!!

Sarimpala_zwgrafina

# 23 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#12.

αφού σου είπε να το βγάλεις δεν θα μπορούσες να πεις όχι. 

Μου θύμισες κάτι πριν χρονια ήθελα να πάω σε καρδιολόγο αλλα δεν έβρισκα χρόνο και τότε έκανα παρέα με μια γιαγιά και ήξερε ότι είχα πίεση και με έπεισε να πάω μαζί τις στο δικό τις καρδιολόγο. έτσι και έγινε όταν βγήκα μάλλον ήμουν ακόμα αναψοκοκκινισμένη από την αμηχανία, τις είπα: αν ήξερα θα βγάλω και σουτιέν δεν θα πήγαινα και λέει εγώ ποτε δεν βγάζω ( κάναμε και η δυο τρίπλεξ) 

οποτε ίσως αν δεν του άρεσες Ίσως να μη σου έλεγε να το βγάλεις. 

Εκείνος σίγουρα θα το έχει συνηθίσει αυτό μιας και δεν θα είσαι η μοναδική.  άσε που μπορεί και να διασκεδάζει μέσα του. 

άντρες τι περιμένεις. 

να βρείς άλλη φορα γυναικα δεν θα σε αγχώσει τόσο εκτος αν σου αρέσει αυτό το συναίσθημα που σου προκαλεί.

Mindthegap-

# 24 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Sarimpala_zwgrafina

Δηλαδη...την επομενη φορα που θα παω να κανω μαστογραφια οταν μου πει ο ακτινολογος να βγαλω το εσωρουχο να θεωρησω οτι μπορει να με γουσταρει...;;;

Αληθεια τωρα...

Αρέσει στο μέλος Francesca_

Mindthegap-

# 25 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία

Παράθεση:

Μου θύμισες κάτι πριν χρονια ήθελα να πάω σε καρδιολόγο αλλα δεν έβρισκα χρόνο και τότε έκανα παρέα με μια γιαγιά και ήξερε ότι είχα πίεση και με έπεισε να πάω μαζί τις στο δικό τις καρδιολόγο. έτσι και έγινε όταν βγήκα μάλλον ήμουν ακόμα αναψοκοκκινισμένη από την αμηχανία, τις είπα: αν ήξερα θα βγάλω και σουτιέν δεν θα πήγαινα και λέει εγώ ποτε δεν βγάζω 

Γιατι αραγε...;;;

kostas232

# 26 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ομορφουλα με αυτο

οποτε ίσως αν δεν του άρεσες Ίσως να μη σου έλεγε να το βγάλεις. Εκείνος σίγουρα θα το έχει συνηθίσει αυτό μιας και δεν θα είσαι η μοναδική. άσε που μπορεί και να διασκεδάζει μέσα του. άντρες τι περιμένεις.

δεν ειναι να βγαινετε εξω... σας ειπε καποιος οτι ο καρδιολογος σας εξεταζει με το σουτιεν? .. ή ο φυσιοθεραπευτης σας κανει μαλαξεις με το σουτιεν παλι?,,, εδω η δικια μου η γφυσιοθεραπευτρια μουβγαζει μεχρι και το σταυρο που φορω οταν κανει μαλαξεις ... θα μας τρελανετε χρονιαρες μερες ...

Παράθεση:

#12.

αφού σου είπε να το βγάλεις δεν θα μπορούσες να πεις όχι. 

Μου θύμισες κάτι πριν χρονια ήθελα να πάω σε καρδιολόγο αλλα δεν έβρισκα χρόνο και τότε έκανα παρέα με μια γιαγιά και ήξερε ότι είχα πίεση και με έπεισε να πάω μαζί τις στο δικό τις καρδιολόγο. έτσι και έγινε όταν βγήκα μάλλον ήμουν ακόμα αναψοκοκκινισμένη από την αμηχανία, τις είπα: αν ήξερα θα βγάλω και σουτιέν δεν θα πήγαινα και λέει εγώ ποτε δεν βγάζω ( κάναμε και η δυο τρίπλεξ) 

Εκείνος σίγουρα θα το έχει συνηθίσει αυτό μιας και δεν θα είσαι η μοναδική.  άσε που μπορεί και να διασκεδάζει μέσα του. 

άντρες τι περιμένεις. 

να βρείς άλλη φορα γυναικα δεν θα σε αγχώσει τόσο εκτος αν σου αρέσει αυτό το συναίσθημα που σου προκαλεί.

Sevvymp

# 27 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 6
Είναι μαζί του και μια κοπέλα που από ότι έμαθα είναι αδερφή του... αυτή με προετοιμάζει στην αρχή και αυτή μου κάνει μαλάξεις και ασκήσεις στο τέλος.. οπότε δεν νομίζω να μου λέει να βγάλω την μπλούζα Γιατί του αρέσω αλλά γιατί έτσι είναι η διαδικασία! Είναι πολύ τυπικός... τουλάχιστον παίρνω απαντήσεις από σας κορίτσια Γιατί οι άντρες πολύ κοροϊδεύουν... οπότε το πιο πιθανό είναι και αυτός να το πάρει στην πλάκα! Οπως ανέφερε και μια κοπέλα είχα σκεφτεί και εγώ να πάω δώρο στην τελευταία επίσκεψη και λόγω γιορτών αλλά θεωρώ τελικά ότι είναι υπερβολή... μακάρι να τον γνώριζα κάπου έξω και όχι υπό αυτές τις συνθήκες..ισως να ήταν πιο εύκολα τα πράγματα! Και να φανταστείτε ότι αισθάνομαι έτσι και ας έχω δει μόνο τα μάτια μιας και φοράμε μάσκα!!

wish_

# 28 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εμένα μου αρέσει η ιδέα το δώρου sevvymp.

Είναι μια ωραία και ευγενική χειρονομία. 

Εξάλλου είναι μέρες γιορτής και ένα δωράκι συνοδευομενο με μια καρτουλα γεμάτη όμορφες ευχές κ.α. είναι πάντα καλοδεχουμενο και φτιάχνει την διάθεση ανεξαρτητου αποτελεσματος. 

Mindthegap-

# 29 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από kostas232

δεν ειναι να βγαινετε εξω... 

Mindthegap-

# 30 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία

Λοιπον τωρα περα απο την πλακα...

ενα πραγμα συνειδητοποιω μετα λυπης μου για αλλη μια φορα...

οτι αν δεν υπαρχει ινστα και φουμπου δουλεια δεν κανουμε ε;;;

Το προσωπο με προσωπο εχει γινει πολυ προβληματικο βλεπω...
Αρέσει στο μέλος agrotis53

Enikos

# 31 στις 20/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Χωρις μασκα, θαχαμε κουφετα?...

Επειδη ειναι βεβαιο οτι ο ιατρος, σκεφτεσαι οπως και εσυ!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Sevvymp

Και να φανταστείτε ότι αισθάνομαι έτσι και ας έχω δει μόνο τα μάτια μιας και φοράμε μάσκα!!

kostas232

# 32 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

πριν απο δυο χρονακια

γνωριζω μια κυρια ετων 44... μου λεει οτν ηταν να παμε ο καθεις στο σπιτι του... θα σου στειλω αυριο...τι θα μου στειλεις ρωτησα... σαν ενας απλος λογικος ανθρωπος... θα σου στειλω βρε παιδι μου με λεει... παιδια 44 χρονων η κυρια με 3 παιδακια , το ενα παιδι στην εφηβεια... παλι εγω ο απιστευτος.. κατσε ρε συ ναμου στειλεις τι? δεν καταλαβα... με κοιτουσε λες και ημουν εξωγηινος... μπορει και να ειμαι δεν λεω οχι... μηνυμα χρυσε μου στο βαιμπερ... ετσι το λεμε "στελνω"... ενταξει ρε κοπελια οτι πεις.. στειλε μου και στειλε με μαζι... ρε πως γιναμε ετσι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Mindthegap-

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Mindthegap-

Λοιπον τωρα περα απο την πλακα...

ενα πραγμα συνειδητοποιω μετα λυπης μου για αλλη μια φορα...

οτι αν δεν υπαρχει ινστα και φουμπου δουλεια δεν κανουμε ε;;;

Το προσωπο με προσωπο εχει γινει πολυ προβληματικο βλεπω...

Mindthegap-

# 33 στις 20/12/2020
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από kostas232

πριν απο δυο χρονακια

γνωριζω μια κυρια ετων 44... μου λεει οτν ηταν να παμε ο καθεις στο σπιτι του... θα σου στειλω αυριο...τι θα μου στειλεις ρωτησα... σαν ενας απλος λογικος ανθρωπος... θα σου στειλω βρε παιδι μου με λεει... παιδια 44 χρονων η κυρια με 3 παιδακια , το ενα παιδι στην εφηβεια... παλι εγω ο απιστευτος.. κατσε ρε συ ναμου στειλεις τι? δεν καταλαβα... με κοιτουσε λες και ημουν εξωγηινος... μπορει και να ειμαι δεν λεω οχι... μηνυμα χρυσε μου στο βαιμπερ... ετσι το λεμε "στελνω"... ενταξει ρε κοπελια οτι πεις.. στειλε μου και στειλε με μαζι... ρε πως γιναμε ετσι?

Eνταξει, αυτο ειναι το λιγοτερο...μηνυμα εννοουσε...

Φαντασου να σου λεγε ...θα σε στειλω αυριο...

Αρέσει στα μέλη Francesca_, alisida

Sarimpala_zwgrafina

# 34 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#26.Την γιαγιά πως την εξέταζε ? 

1. Επίσης όταν κάνουν εξέταση σε κάποιο περιοχή του σώματος υπόλοιπο πρέπει να καλύπτεται για να μη νιώθει άβολα ο ασθενής. 

Δεν είναι το ίδιο να εξετάζει μια πλευρά και να βάζει πάνω καλώδια και υπέρηχο και η άλλη πλευρά να είναι τελείως εκτεθειμένο και να βλέπει εκεί πάνω διαφορες αντίδρασης θα μπορούσε να με είχε σκεπάσει κάτι και να μη τα έβλεπε. 

Για αυτό τώρα που ξέρω δεν θα πάω σε άντρα.  

2. Οταν κανεις μάλαξη είναι απαραίτητο να βγάλεις όλα τα κοσμήματα για ευνόητους λόγους.

kostas232

# 35 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

ξανα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σωραιααα

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Mindthegap-

Eνταξει, αυτο ειναι το λιγοτερο...μηνυμα εννοουσε...

Φαντασου να σου λεγε ...θα σε στειλω αυριο...

kostas232

# 36 στις 20/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μαλλον

δεν ξερεις απο εξεταση σε ευαισθητες περιοχες αν το πω ετσι, και δεν ξερεις και απο φυσιοθεραπευτες.. ενταξει νεα εισαι θα μαθεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Sarimpala_zwgrafina

#26.Την γιαγιά πως την εξέταζε ? 

1. Επίσης όταν κάνουν εξέταση σε κάποιο περιοχή του σώματος υπόλοιπο πρέπει να καλύπτεται για να μη νιώθει άβολα ο ασθενής. 

Δεν είναι το ίδιο να εξετάζει μια πλευρά και να βάζει πάνω καλώδια και υπέρηχο και η άλλη πλευρά να είναι τελείως εκτεθειμένο και να βλέπει εκεί πάνω διαφορες αντίδρασης θα μπορούσε να με είχε σκεπάσει κάτι και να μη τα έβλεπε. 

Για αυτό τώρα που ξέρω δεν θα πάω σε άντρα.  

2. Οταν κανεις μάλαξη είναι απαραίτητο να βγάλεις όλα τα κοσμήματα για ευνόητους λόγους.

Sarimpala_zwgrafina

# 37 στις 21/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#36. 

1. Μάλλον κάποιος δεν έχει ιδέα με τους άγραφους νομους τις ηθικής

2. (Η δίκια μου η φυσιοθεραπεύτρια μου βγάζει μέχρι και το σταυρο που φορώ όταν κάνει μαλάξεις)--- 

ΘΕΕ μου τι τρομερό πως τα καταφέρνει ?

και αφού σου βγάζει αυτή και δεν το κανεις μονος σου καταλαβαίνω ποσο καλά ξέρεις από ευαίσθητες περιοχές.

Και σε παρακαλώ μη τρελαθείς χρονιάρες μέρες. δεν νομίζω να μπορέσει να σε αντέξει χρονιάρες μέρες.

Heptamer

# 38 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Σίγουρα δεν εννοουσε... περιστερι! 

Παιδί στην εφηβεία είχε. 

Λες να μην είχε κάνει εκπαίδευση;

Να την περνανε για οπισθοδρομικιά;

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από kostas232

πριν απο δυο χρονακια

Hellboy_

# 39 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 170

Εγω παλι μολις το διαβασα θυμηθηκα οτι

εχω δει βιντεακι με παρομοιο θεμα σε πολυ γνωστο site που πηγε πολυ καλα δεν θα πω που!

οποτε προχωρα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Sevvymp

ο φυσικοθεραπευτης

Καλησπέρα! Θέλω να πω το θέμα μου μήπως υπάρχει κάποια η κάποιος που το έχει πάθει ποτέ!!

Πρόσφατα ξεκίνησα οστεοπαθητικη για πόνους στον αυχένα που είχα.. Ήμουν πολύ επιφυλακτική Γιατί με φοβίζουν αυτά τα κρακ που κάνουν αλλά τελικά είμαι καλύτερα μπορώ να πω!! Το θέμα είναι ότι από την πρώτη στιγμή που πήγα ένιωσα μια έλξη για τον γιατρό.. Πότε μου δεν το είχα αυτό και πάντα ντρέπομαι όπως και τώρα που χρειάζεται για παράδειγμα να βγάλω την μπλούζα..
Ο γιατρός βέβαια είναι πολύ σωστός δεν με έχει κάνει να νιώσω άβολα κάνει την δουλειά πολύ σωστά... εγώ όμως έχω παρατηρήσει τον εαυτό μου να περιμένω πως και πως την μερα που θα πάω! Τον σκέφτομαι συνέχεια μέχρι που βάζω και σπίτι πια τον σταθμό που βάζει!!
Δεν μιλάμε πολύ κατα την θεραπεία αλλά θα κάνει πλάκα γενικη όπως για παράδειγμα του είπα ότι δεν κοιμάμαι καθόλου από τον αυχένα και όταν θα πάω θα μου πει κοιμηθήκαμε σήμερα; η θα ακουστεί μια χαζή διαφήμιση στο ράδιο και θα την σχολιάσει!! Στην τελευταία φορά έκανε τους αστραγάλους μου γιατί τον στραμπουλιξα και του λέω άσε περπατάω και στις μύτες και μου λέει τι εννοείς σαν πεταλουδίτσα;; δεν τα λέει όμως με υπονοούμενο, πραγματικά είναι πολύ τυπικός...
Ξέρω ότι είναι πολύ λεπτό το θέμα γιατρού ασθενή μετά από όσα έχουν ακουστεί και εγώ γενικά είμαι επιφυλακτική, έχει τύχει να μην ξαναπάω σε γιατρό επειδή ένιωσα άβολα. 
Πιστεύετε ότι μπορώ να δείξω ότι έχω μια έλξη η υπάρχει κόκκινη γραμμή σε αυτές τις σχέσεις;
ΥΓ: Είμαι 30 και πιστεύω ότι είναι κοντά στα 40..

kostas232

# 40 στις 21/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και επειδη ειχε παιδι

στην εφηβεια θα πρεπει ναλεει θα σου στειλω στον μεσηλικα που δεν ξερει απο τουτα τα διαολια???...

ρε, παρτε λιγο τα πανω σας μα ςεχουν παρει στο κατοπι οι τυπισσες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Heptamer

Σίγουρα δεν εννοουσε... περιστερι! 

Παιδί στην εφηβεία είχε. 

Λες να μην είχε κάνει εκπαίδευση;

Να την περνανε για οπισθοδρομικιά;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε