Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ο φυσικοθεραπευτης

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

kostas232

# 41 στις 21/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

εμεις σου λεμε υπερβολες

και κανουμε χαβαλε οπω ςεγραψες , αλαλ η μανταμ αντουανετ σου εγραψε να στειλεις ενα δωρο και το βρισκει ρομαντικο μαλιστα.. και εγω σου λεω στα ισια και παλλικαρισια πες του να βγειτε εξω... τι τα θες κοπελα μου τα δωρα κλπ???... ασ επου μπορει να μην το δεχτει λογω της θεσης του.. μην ξεχνας οτι εισαι Η ΑΣΘΕΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ... ποσο πιο απλο να στο γραψω???

κατσε εσυ και διαβαζε  τις μανταμ αντουανετες

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από wish_

Εμένα μου αρέσει η ιδέα το δώρου sevvymp.

Είναι μια ωραία και ευγενική χειρονομία. 

Εξάλλου είναι μέρες γιορτής και ένα δωράκι συνοδευομενο με μια καρτουλα γεμάτη όμορφες ευχές κ.α. είναι πάντα καλοδεχουμενο και φτιάχνει την διάθεση ανεξαρτητου αποτελεσματος. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Sevvymp
Είναι μαζί του και μια κοπέλα που από ότι έμαθα είναι αδερφή του... αυτή με προετοιμάζει στην αρχή και αυτή μου κάνει μαλάξεις και ασκήσεις στο τέλος.. οπότε δεν νομίζω να μου λέει να βγάλω την μπλούζα Γιατί του αρέσω αλλά γιατί έτσι είναι η διαδικασία! Είναι πολύ τυπικός... τουλάχιστον παίρνω απαντήσεις από σας κορίτσια Γιατί οι άντρες πολύ κοροϊδεύουν... οπότε το πιο πιθανό είναι και αυτός να το πάρει στην πλάκα! Οπως ανέφερε και μια κοπέλα είχα σκεφτεί και εγώ να πάω δώρο στην τελευταία επίσκεψη και λόγω γιορτών αλλά θεωρώ τελικά ότι είναι υπερβολή... μακάρι να τον γνώριζα κάπου έξω και όχι υπό αυτές τις συνθήκες..ισως να ήταν πιο εύκολα τα πράγματα! Και να φανταστείτε ότι αισθάνομαι έτσι και ας έχω δει μόνο τα μάτια μιας και φοράμε μάσκα!!

val136

# 42 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Η βερα

Ούτε εγώ φοράω βέρα θέλεις να τα φτιάξουμε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Sevvymp
Δεν είμαι σίγουρη αν είναι ελεύθερος δεν φοράει βερα όμως.. Δεν μπορώ να ρωτήσω κάτι τέτοιο.. Δεν έχει ούτε σοσιαλ μόνο ινσταγκραμ στο οποίο έχει κάποιες παλιές φώτο.. Δυστυχώς επειδή φτιάχνει όλη την σπονδυλική και πρέπει να μετράει σπονδυλους και νεύρα δεν μπορώ να είμαι σκεπασμένη και αθλητικό σουτιέν δεν βάζω Γιατί καλύπτει όλη την πλάτη.. γι'αυτό υπάρχει μια ντροπή... Η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να κάνω κάτι ακραίο η να το πω χύμα οπότε το πιο πιθανό είναι να το αφήσω σε αυτόν αν δείξει κάτι.. αλλιώς μόλις τελειώσουν οι θεραπείες μαζεύω και το μυαλό μου.. απλά ήθελα να δω και τι γνώμη σας Γιατί πιστεύω ότι καλό είναι να ζούμε την ζωή μας και όχι να λέμε αν γινόταν αυτό τι θα γινόταν.. Δεν το έχω καταφέρει μέχρι τώρα!!!

Αρέσει στα μέλη Lolita68, Enikos

Sarimpala_zwgrafina

# 43 στις 21/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#24.παίξτο όσο χάζι θες να παίξεις, κανένα Πρόβλημα.

Sarimpala_zwgrafina

# 44 στις 21/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#1. Οσο για σένα μη του κανεις καμια δώρο και μη τον κανεις να καταλάβει ότι σου αρέσει. θα νιώσεις άσχημα αν σε απόρριψη. Πιστεύω αυτό συμβαίνει μονο σε σένα όχι και σε εκείνον. Αν του άρεσες θα σου πρότεινε εκείνος η να πάτε καμια βόλτα η κάτι δεν ξέρω, αλλα όχι και δώρο. Να είσαι τυπική και σίγουρα όχι δώρο με καρτούλα. θα το καταλάβει

agrotis53

# 45 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 57 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.537
Επαγγελματίας είναι ο άνθρωπος, σαν τι κινήσεις να κάνει απέναντι σε μία πελάτισσα ;; πολυ λεπτές ισορροπίες σε τέτοια θέματα. ..οι παρεξηγήσεις γίνονται πανεύκολα. ..ένας σωστός επαγγελματίας δεν υπάρχει περίπτωση να κάνη κάτι πέρα απο την δουλειά του... Η όποια συμπεριφορά του πάνω στο να νιώσει άνετα κάποιος πελάτης, οπως κάποια που διάβασα στην περιγραφή, δεν αποτελούν καμία ένδειξη ενδιαφέροντος. ... Τώρα οκ δεν παύει να είναι και άνθρωπος όμως και φυσικά δεν απορρίπτω οτι μπορεί και αυτόν να του κεντρίσει κάποιο ενδιαφέρων. .. Αν συμβεί κάτι τέτοιο ίσως. Βρει τρόπο να το δείξει αφού πρώτα και οσο γίνεται διακρίνει κάτι ανάλογο και απο απέναντι. .. Και φυσικά νομίζω οταν τελείωση και η φάση της επαγγελματικής σχέσης. ... Στην θεματοθετρια θα πρότεινα αν είναι να κάνη καποια κίνηση, να την κάνη μετά που θα τελειώσουν η φυσιοθεραπείες. ... Άλλωστε δεν νομίζω οτι δεν μπορεί να υπάρξει επικοινωνία και μετά. ...
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Anatroph και σε ακόμα 2 μέλη.

kostas-43

# 46 στις 21/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ένας επαγγελματίας και μάλιστα φυσικοθεραπευτής  αν κάνει κινήσεις σε κάθε πελάτισσα θα τό κλείσει συντομα τό μαγαζί...δέν γίνονται αυτά..χαλάρωσε.. εκτός καί αν είσαι "μοντελάκι" οπότε πιθανόν να τό διακινδυνέψει αφού  πάρει πράσινο φώς από τό μοντελάκι  πού τού εμπνεει εμπιστοσύνη φυσικά .

Μην γίνει καί ρόμπα !!!

paranomos

# 47 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.065

Και ολο το παιχνιδι τωρα αυτο να καταλαβω..μεταξυ θεραπευτη και " ασθενη"..γινεται με μασκες..

Φανταζομαι οταν πεσουν οι μασκες.

Γιατι οταν πεφτουν οι μασκες..αρχιζει το καρναβαλι.

Enikos

# 48 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Καρναβαλι...διχως μασκες...

Σα να λεμε ...κι ο κολιος τον Μαρτη...περιπου...

Νεο χτυπημα στην κοινοτητα της...παραβολικης σκεψης...

Μαιστα...και ουγκ...

Αρέσει στο μέλος la-mer

Sevvymp

# 49 στις 21/12/2020
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
Όσον αφορά το δωρο το έχω απορρίψει και εγώ σαν ιδέα... δεν το θεωρώ σωστό! Πιστεύω και εγώ ότι είναι ιδιαίτερη περίπτωση και υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να μην έχει ενδιαφέρον όποτε είναι σίγουρο οτι θα γίνω ρεζίλι αν κάνω κίνηση!! Τώρα Πώς θα μπορέσει να υπάρξει επικοινωνία μετά δεν ξέρω... μακάρι να υπάρξει τρόπος!! Γιατί για να το πω έτσι χύμα όπως γράψατε δεν μπορώ δεν έχω τόσο θάρρος!!

axileas-1

# 50 στις 21/12/2020
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 95

Η Σεβυ γουστάρει τόν φυσικοθεραπευτή  αλλά διστάζει να κάνει κίνηση...φοβάται μην τήν περάσει γιά εύκολη όμως !!!

https://www.youtube.com/watch?v=fKR47cUkJqw

Έχεις ξεφυγει τελείως  ..

forget_it

# 51 στις 21/12/2020
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 281

Σου αρέσει το μασάζ και όχι αυτός μην μπερδεύεσαι ,χαχαχα!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Sevvymp

ο φυσικοθεραπευτης

Καλησπέρα! Θέλω να πω το θέμα μου μήπως υπάρχει κάποια η κάποιος που το έχει πάθει ποτέ!!

Πρόσφατα ξεκίνησα οστεοπαθητικη για πόνους στον αυχένα που είχα.. Ήμουν πολύ επιφυλακτική Γιατί με φοβίζουν αυτά τα κρακ που κάνουν αλλά τελικά είμαι καλύτερα μπορώ να πω!! Το θέμα είναι ότι από την πρώτη στιγμή που πήγα ένιωσα μια έλξη για τον γιατρό.. Πότε μου δεν το είχα αυτό και πάντα ντρέπομαι όπως και τώρα που χρειάζεται για παράδειγμα να βγάλω την μπλούζα..
Ο γιατρός βέβαια είναι πολύ σωστός δεν με έχει κάνει να νιώσω άβολα κάνει την δουλειά πολύ σωστά... εγώ όμως έχω παρατηρήσει τον εαυτό μου να περιμένω πως και πως την μερα που θα πάω! Τον σκέφτομαι συνέχεια μέχρι που βάζω και σπίτι πια τον σταθμό που βάζει!!
Δεν μιλάμε πολύ κατα την θεραπεία αλλά θα κάνει πλάκα γενικη όπως για παράδειγμα του είπα ότι δεν κοιμάμαι καθόλου από τον αυχένα και όταν θα πάω θα μου πει κοιμηθήκαμε σήμερα; η θα ακουστεί μια χαζή διαφήμιση στο ράδιο και θα την σχολιάσει!! Στην τελευταία φορά έκανε τους αστραγάλους μου γιατί τον στραμπουλιξα και του λέω άσε περπατάω και στις μύτες και μου λέει τι εννοείς σαν πεταλουδίτσα;; δεν τα λέει όμως με υπονοούμενο, πραγματικά είναι πολύ τυπικός...
Ξέρω ότι είναι πολύ λεπτό το θέμα γιατρού ασθενή μετά από όσα έχουν ακουστεί και εγώ γενικά είμαι επιφυλακτική, έχει τύχει να μην ξαναπάω σε γιατρό επειδή ένιωσα άβολα. 
Πιστεύετε ότι μπορώ να δείξω ότι έχω μια έλξη η υπάρχει κόκκινη γραμμή σε αυτές τις σχέσεις;
ΥΓ: Είμαι 30 και πιστεύω ότι είναι κοντά στα 40..

Αρέσει στο μέλος hornet19

kostas232

# 52 στις 22/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εχω

να σου προτεινω πραγματακια που θα μπορουσε ςνα κανεις την ωρα που θα ησουν ξαπλαερεν στο κρεββατι του πονου αλλα με βλεπω να μου ριχνουν μπαν για κανα διμηνο...
keep walking

paranomos

# 53 στις 26/12/2020
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση

Τι εγινε;;

Τελειωσαν οι συνεδριες με τον θεραπευτη;;

Sevvymp

# 54 στις 4/1/2021
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 6
Σήμερα τελείωσαν... εννοείται πως δεν έγινε τίποτα διαφορετικό, στο να το δείξω ας πούμε!! Μακάρι τα πράγματα να ήταν αλλιώς!! Και ελπίζω στην μοίρα να μου φέρει κάτι ωραίο στον νέο χρόνο!! Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και να είμαστε ευτυχισμένοι!!!
Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, Mindthegap-

paranomos

# 55 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Sevvymp
Σήμερα τελείωσαν... εννοείται πως δεν έγινε τίποτα διαφορετικό, στο να το δείξω ας πούμε!! Μακάρι τα πράγματα να ήταν αλλιώς!! Και ελπίζω στην μοίρα να μου φέρει κάτι ωραίο στον νέο χρόνο!! Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και να είμαστε ευτυχισμένοι!!!

Λιγο μοιρολατρικο αυτο που λες αλλα τελος παντων...

Ευχομαι να στο φερει!..

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε