Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περίεργη κατάσταση

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

kostas232

# 41 στις 28/12/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

φρατζεσκα

πως τα βλεπεςι τα πραγματα?.. τι γινεται με μας?.. ποτε θα δωσεις απαντησεις ? ενημερωσε μας να ξερομεν

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Francesca_

α, την ερωτηση που σου εκανα, δεν ηταν ''κατι αξιο απαντησης ουτε και αναφορας''

καταλαβαινω τη δυσκολια που σε βρηκε - με δικες σου πετρες στο κεφαλι σου...

και αυτο εδω το ποστ σου ειναι ο,τι να'ναι.. προχειρο και αυτο, ναχαμεναλεγαμε

Francesca_

# 42 στις 28/12/2020
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 703
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από kostas232

φρατζεσκα

πως τα βλεπεςι τα πραγματα?.. τι γινεται με μας?.. ποτε θα δωσεις απαντησεις ? ενημερωσε μας να ξερομεν

εχω θολουρα και εγω, που δεν βλεπω να με εχεις ρωτησει κατι; 

Αρέσει στο μέλος Enikos

Alezandra

# 43 στις 29/12/2020
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815

Όσες και να τον φλερτάρουν αγαπητή μου,αν ήθελε να είναι πιστός θα ήταν.

Αλλά υπάρχουν κι εκείνοι που την καλημέρα και το χαμόγελο τα θεωρούν φλερτ και δε χάνουν χρόνο.

Αν ειναι και λίγο γοητευτικός,οι μικρούλης πέφτουν σαν ντόμινο.

Εσείς να είστε σίγουρη ότι δεν θα ξαναπεσετε και να πάτε στη δουλειά σας κανονικά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Linatheo

Περίεργη κατάσταση

Το καλοκαίρι έπιασα δουλειά σε ένα μαγαζί . Υπήρξε από την αρχή ένα φλερτ με έναν συνάδελφο . Στη συνέχεια έμαθα ότι είναι σε σχέση κ συγκατοικεί με την κοπέλα του και σταμάτησε το φλερτ εκεί . Τον Σεπτέμβριο άρχισε να με φλερτάρει πολύ πιο έντονα και έτσι προχώρησαμε. Ισχυριζόταν ότι δεν τον ενδιαφέρει αν χωρίσει αλλά δε θέλει να πληγωθεί η κοπέλα του . Ξανά βρεθήκαμε κάποιες φορές και στο μαγαζί επικρατούσε μόνιμα ένα φλερτ . Στη συνέχεια μια άλλη κοπέλα που δουλεύουμε μαζί ξεκίνησε να του κολλάει . Δεν έδινα σημασία μέχρι που την έβρισκα συνέχεια πίσω του . Η κοπέλα αυτήν μου έλεγε ότι τον συμπαθεί παρά πολύ απλά. Εγώ την πίστευα κ μάλιστα προσπαθούσα να την στηρίζω συνέχεια διότι δεν είχε καμία φίλη όπως έλεγε . Μια μέρα που συζήτησα μαζί του και του ειπα ότι δε θέλω απλά να με κοροϊδεύει κ αν γίνεται κάτι με την άλλη κοπέλα εννοείται το αρνήθηκε και έλεγε αυτήν φαίνεται να θέλει αλλά εγώ όχι . Τώρα με την καραντίνα έχουμε 2 μήνες που δε δουλεύουμε . Έμαθα ότι χώρισε με την κοπέλα του που συγκατοικούσε διότι αυτήν βρήκε μηνύματα που υποδήλωναν ότι κάτι συνέβαινε με τη «φίλη» μου. Τι κάνω ; Λέω κάτι σε αυτόν ; Πως συμπεριφέρομαι στον χώρο εργασίας με αυτά τα 2 άτομα . Να σημειωθεί ότι η κοπέλα δεν γνωρίζει κάτι για εμάς εκτός αν της το είπε το αγόρι . Εγώ έχω να μιλήσω μαζί του ερωτικά καιρό καθως είχαμε πάντα προσωπική επαφή και ποτέ δια τηλεφώνου. (Φοβόταν ο κυριοσ )Αλλά αυτός ρωτάει για εμένα γιατί δεν πηγαίνω από εκεί κ τι κάνω 

Αρέσει στο μέλος Mono-Komatos

bibi49

# 44 στις 10/1/2021
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 7

ο τυπος

ειναι οτι να ναι. ,απορω που ασχολεισαι ακομα κ του δινεις κ αξια 

pythagoras

# 45 στις 10/1/2021
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Αναρωτιέμαι γιατί γράφετε.

Η θεματοθέτρια είναι άφαντη. Λοιπόν; Ποιον μπορεί να ενδιαφέρουν οι απόψεις μας;

alisida

# 46 στις 10/1/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Μα...

Βρίσκουν τη λύση του προβλήματος από την πρώτη σελίδα και φεύγουν.

Απλό 

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από pythagoras

Αναρωτιέμαι γιατί γράφετε.Η θεματοθέτρια είναι άφαντη. Λοιπόν; Ποιον μπορεί να ενδιαφέρουν οι απόψεις μας;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost