Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Νιώθω ψυχικά νεκρός..

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

konstandinos73

# 81 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 338
'Aρεσαν+: 0%
Φιλε μου, θα στο πω οσο πιο λιττα γινεται. Η κοπελα πασχει τοξικοτητας, συνηθες φαινομενο της εποχης. Εσυ, πασχεις απο έλλειψη αυτοπεποίθησης. Η διαφορά εγκειται στο εξης: Η "έλλειψη αυτοπεποίθησης" παλεύεται σε μεγαλο βαθμο. Η τοξικοτητα, ποτέ! Οποτε, κοιταξε να καταλάβεις οτι αξιζεις σαν άνθρωπος και να το εφαρμόσεις στη πραξη. Οσο για την τοξικη κοπέλα?? Μακρυα. Θα βρει αλλα θυματα πιο κατω (αμέτρητες οι προσφορες). Θεσε σαν πρωτο στοχο του νεου ετους, να μην εισαι εσυ. Ειναι το πρωτο τεστ να δειξεις στον εαυτό σου, τι πραγματικά αξιζεις. Αν δε καταλαβαίνεις αυτο που σου λεω, σημαίνει οτι δεν μπορεις κι αυτο ειναι που θα πρέπει να σε προβληματίζει. Καλη σου χρονια.
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Sniper101

Mamokous

# 82 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 55
Heptamer , είμαι απόλυτα βέβαιος , για αυτό και τι ανέφερα.Δεν γνωρίζει καν ότι γνωριζόμαστε με αυτήν..Μπλοκ με είχε ξανά κάνει στο παρελθόν και μετά από καιρό με ξεμπλοκαρε λέγοντας μου ότι όταν έμαθε ότι βγήκα με άλλη , αντέδρασε με αυτόν το τρόπο..Δεν ξέρω είμαι πολύ πολύ μπερδεμένος αλλά και τόσο πολύ κολλημένος..

Mamokous

# 83 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Για να να κλείσει και σιγά σιγά η συζήτηση , διότι θεωρώ ότι κάποια πράγματα εξαντλήθηκαν και δεν υπάρχει λόγος..Θα ήθελα να αναφερω κάτι τελευταίο..Συγνώμη ειλικρινά που κουράζω , το ξέρω.Όποιος έχει την υπομονή ας το διαβάσει..Σας παραθέτω ένα μνμ της αφού κόψαμε..Εξηγεί την κατάσταση , της επιστροφής..Ας πούμε ότι με λένε Πέτρο.*Πέτρο συγνώμη , συγνώμη για όλα. Συγνώμη που προσέγγισα , συγνώμη για όλες τις λέξεις που είπα και σου καρφώθηκαν στο μυαλό χωρίς να τις υλοποιήσω. Δεν έκανα τίποτα ψέματα , ούτε είχα σκοπό να σε πληγώσω.Δεν μπορώ να διαχειριστώ αυτό που έπαθα. Δεν νιώθω έτοιμη , όχι μόνο με σένα αλλά και με κανέναν άλλον.Φέρθηκα παρορμητικα , ντρέπομαι πραγματικά. Είμαι αυτή που πάντα σου μίλαγα για σωστές συμπεριφορές και τρόπους και σου συμπεριφέρθηκα με τον χειρότερο τρόπο. Είσαι εξαίρετος άνθρωπος. Δεν ξέρω γιατί ένιωθα πίεση κάθε φορά που ήσουν σπίτι μου ή γιατί κοιμόσουν εδώ. Ίσως φταίει που ένιωθα μοναξιά ? Μου έλειπεσ πολύ αλλά δεν ξέρω σαν τι μου έλειπες , σαν παρουσία και μόνο? Δεν θέλω να συνεχιστεί όλο αυτό και να βρίσκω δικαιολογίες για να μην βλεπομαστε.Δεν είναι σωστό.Φεύγω και για τους δύο μας.Είσαι ένας πολύ σημαντικός άνθρωπος για σένα και εύχομαι να σου χαριστεί στην ζωή ότι ποθείς.. Δεν σου αξίζω..*Αυτό ήταν ένα από τα μυνήματα της..Είχαμε και άλλες κουβέντες πιο μετά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.Δεν ξέρω ανά αλλάζει η κατάσταση.Θεωρείται ότι ανατρέπονται κάποιες καταστάσεις ? Ή αδίκως κόπος ? Ευχαριστώ πολύ..

Enikos

# 84 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Το πετσινο γεγονοτο

Ωχ...και εξι αλλα ωχ μαζι...

Το συνολον εφτα...

Η κοπελα, μετα 5 σελιδες, γινεται μερος του προβληματος δηλωνοντας ενοχες...

Διοτι ετσι θα βολευε τον θεματοθετη...

Αυτα δε μπορω...

Heptamer

# 85 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Συμπλεει με αυτά που είπε στη φίλη σου. 

Κατάλαβε πως δεν έπρεπε να είχε αρχίσει κάτι μαζί σου, για τους όποιους λόγους της. Κατάλαβε πως δε μπορουσε να ανταποκριθεί και εφυγε για να μην πληγωθειτε αμφότεροι. 

Δεν υπάρχουν ελπίδες, στο έχουμε ξαναπεί, μην ψάχνεις χαιδεμα αυτιων. Άστην ησυχη.Αστη να παλεψει με τους δαίμονες της. Σεβασου την! Βοήθησε τη σε αυτό που αποφασισε αντί να τη δυσκολευεις με παιδιατισματα  και ασκοπη υπομονη. Δεν υπάρχει από κάπου να κρατηθείς. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από Mamokous
Για να να κλείσει και σιγά σιγά η συζήτηση , διότι θεωρώ ότι κάποια πράγματα εξαντλήθηκαν και δεν υπάρχει λόγος..Θα ήθελα να αναφερω κάτι τελευταίο..Συγνώμη ειλικρινά που κουράζω , το ξέρω.Όποιος έχει την υπομονή ας το διαβάσει..Σας παραθέτω ένα μνμ της αφού κόψαμε..Εξηγεί την κατάσταση , της επιστροφής..Ας πούμε ότι με λένε Πέτρο.*Πέτρο συγνώμη , συγνώμη για όλα. Συγνώμη που προσέγγισα , συγνώμη για όλες τις λέξεις που είπα και σου καρφώθηκαν στο μυαλό χωρίς να τις υλοποιήσω. Δεν έκανα τίποτα ψέματα , ούτε είχα σκοπό να σε πληγώσω.Δεν μπορώ να διαχειριστώ αυτό που έπαθα. Δεν νιώθω έτοιμη , όχι μόνο με σένα αλλά και με κανέναν άλλον.Φέρθηκα παρορμητικα , ντρέπομαι πραγματικά. Είμαι αυτή που πάντα σου μίλαγα για σωστές συμπεριφορές και τρόπους και σου συμπεριφέρθηκα με τον χειρότερο τρόπο. Είσαι εξαίρετος άνθρωπος. Δεν ξέρω γιατί ένιωθα πίεση κάθε φορά που ήσουν σπίτι μου ή γιατί κοιμόσουν εδώ. Ίσως φταίει που ένιωθα μοναξιά ? Μου έλειπεσ πολύ αλλά δεν ξέρω σαν τι μου έλειπες , σαν παρουσία και μόνο? Δεν θέλω να συνεχιστεί όλο αυτό και να βρίσκω δικαιολογίες για να μην βλεπομαστε.Δεν είναι σωστό.Φεύγω και για τους δύο μας.Είσαι ένας πολύ σημαντικός άνθρωπος για σένα και εύχομαι να σου χαριστεί στην ζωή ότι ποθείς.. Δεν σου αξίζω..*Αυτό ήταν ένα από τα μυνήματα της..Είχαμε και άλλες κουβέντες πιο μετά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.Δεν ξέρω ανά αλλάζει η κατάσταση.Θεωρείται ότι ανατρέπονται κάποιες καταστάσεις ? Ή αδίκως κόπος ? Ευχαριστώ πολύ..

Mindthegap-

# 86 στις 4/1/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από Mamokous
Mindthegap μα για αυτό έγραψα και την ιστορία μου τόσο λεπτομερή , ώστε και ο άλλος που θα το διαβάσει , να βγάλει μια συνολική εικόνα..Σίγουρα υπάρχουν κάποια μικρά κενά έτσι , κάτι μικρά πραγματακια , απλά δεν θεωρώ ότι χρειάζεται να αναφερθούν..Γνωρίζω ότι το σκεπτικό μου είναι ΛΑΘΟΣ στο να ελπίζω..Δεν έχει αφήσει και ένα παραθυράκι αυτή ανοικτό , για μια επικοινωνία , παρόλο που όταν με χωρισε που είπε ότι δεν έχει θέμα να μιλάμε..Πριν ένα μήνα της έστειλα λουλούδια σπίτι της (λόγο λοκνταουν) , το αποτέλεσμα τα έλαβε αλλά δεν έστειλε ποτέ κάτι , ένα ευχαριστώ ή το οτιδήποτε..Βέβαια τα έστειλα ανώνυμα , αλλά άφησα να καταλάβει απο την κάρτα ,ότι είμαι εγώ..Στο δια ταύτα..Τέτοιες φάσεις και περιπτώσεις , είναι ικανές να ξανά σμίξουν?Όλο αυτό το καιρό , δουλεύω αρκετά σε μένα , στην εμφάνιση μου , στον εαυτό μου , προσπαθω να ανεβάσω κάπως την ψυχολογία (δεν τα καταφέρνω ιδιαίτερα) , ώστε όταν με το καλό ανοίξουν τα μαγαζιά να πάω από εκεί και να κάνω μια προσπάθεια ή έστω μέσω μηνύματος..Βέβαια φοβάμαι καμία απάντηση τύπου "είμαι αλλού"...

Στο δια ταυτα...

Κατσε στα αυγα σου...

σταματα να κυνηγας...

σταματα να υπεραναλυεις...(και μετα λετε για τις γυναικες ) 

κι ασχολησου περισσοτερο με τον εαυτο σου...

Αρέσει στα μέλη Sniper101, Mamokous

Mamokous

# 87 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Enikos , θα με βόλευε να ήξερα ότι έχω ΕΓΩ το πρόβλημα και όχι αυτή..Που σαφώς και έχω πράξει λάθος , αλλά όχι και στα πάντα..

Mamokous

# 88 στις 4/1/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Heptamer , την σέβομαι απόλυτα..Παρότι έγινε , παραμένει ένας όμορφος άνθρωπος για μένα..Δεν την ενοχλώ μεγάλο διάστημα (αν εξαιρέσεις κάποια μυνήματα τις πρώτες μέρες)..Από τότε δεν την έχω ξανά ενοχλήσει..Θα ήθελα πραγματικά να μάθω νέα τής και να της στείλω ένα μύνημα ..Δεν το έχω κάνει..Και από φόβο (για να μην κρύβομαι) αλλά σέβομαι και την απόφαση της..Ξέρω ότι έχει κάποια θέματα και φοβάται να αφεθεί όμως επίσης..Μακάρι να γινόταν κάτι και να άλλαζε το όλο σκηνικό..Ειλικρινά μακάρι..Σε ευχαριστώ παρόλα αυτά για την απάντηση και την συμβουλή σου..Ο χρόνος θα δείξει..Για μένα δυστυχώς έχει σταματήσει..

Linuxaki

# 89 στις 4/1/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 15

Ελεος

Άσε μας ρε φίλε 30+ και κάνεις σαν μπέμπης. Σήκω φύγε δεν είναι μπερδεμένη απλά δεν σε γουστάρει πλήρως και χτίζει καβατζα. Άντε γεια βρες μια εκεί να τελειώνουμε . Και άλλαξε στέκι
Αρέσει στα μέλη Sniper101, Heptamer και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 90 στις 5/1/2021
author

Πω πω αυτή η  γλώσσα των σημερινών νέων κοκκαλα δεν έχει και κόκκαλα σπάει! 

Στην αλλαγή στεκιου θα επαυξησω /συμφωνήσω 22%!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 89 από Linuxaki

ΕλεοςΆσε μας ρε φίλε 30+ και κάνεις σαν μπέμπης. Σήκω φύγε δεν είναι μπερδεμένη απλά δεν σε γουστάρει πλήρως και χτίζει καβατζα. Άντε γεια βρες μια εκεί να τελειώνουμε . Και άλλαξε στέκι

Αρέσει στο μέλος Sniper101

kostas232

# 91 στις 5/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

οτι ειπε ο χεπταμερ

τα χερονι αμου πολλα και καλη χρονια ευχομαι.. παλι αλλαξες φωτο? τι θα γινει με σενα ρε φιλος?

Παράθεση:
Σχόλιο # 90 από Heptamer

Πω πω αυτή η  γλώσσα των σημερινών νέων κοκκαλα δεν έχει και κόκκαλα σπάει! 

Στην αλλαγή στεκιου θα επαυξησω /συμφωνήσω 22%!! 

Enikos

# 92 στις 5/1/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α! Δεν εχεις καταλαβει ποιος εχει το προβλημα...

Ακομα...

Οκ!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από Mamokous
Enikos , θα με βόλευε να ήξερα ότι έχω ΕΓΩ το πρόβλημα και όχι αυτή..Που σαφώς και έχω πράξει λάθος , αλλά όχι και στα πάντα..

Αρέσει στο μέλος Francesca_

Paralia48

# 93 στις 5/1/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από Mamokous

Αυτό το μήνυμα, είναι αντιγραφή, όσων έλεγαν κάποτε, ίσως ακόμα, πλέον απέχω, οι περισσότεροι άντρες όταν ήθελαν να φύγουν. Δεν 'ελεγαν <<δε σε θέλω, φεύγω>>, έλεγαν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό το ποιηματάκι <<δεν σου αξίζω, είσαι εξαιρετική κοπέλα, σου εύχομαι να βρεις αυτό που σου αξίζει... >>.

Η κοπέλα δε σε θέλει! Όλα τ άλλα είναι άλλα λόγια , ν αγαπιόμαστε!

Heptamer

# 94 στις 5/1/2021
author

Να αλλαξω λες και το παρωνυμιο μου σε kostas2021?

Καλη χρονια επισης.

Παράθεση:
Σχόλιο # 91 από kostas232

οτι ειπε ο χεπταμερ

τα χερονι αμου πολλα και καλη χρονια ευχομαι.. παλι αλλαξες φωτο? τι θα γινει με σενα ρε φιλος?

kostas232

# 95 στις 5/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

mamokous

εδω μενα θα ακους.. το εχω ξαναγραψει ..οταν σου λεει η δεσποινιδα ή η μανταμ ( ε ναι μανταμ σε αυτητ ην ηλικια ..ξερει αυτη για ποαι τα λεω), αυτα ".Είσαι ένας πολύ σημαντικός άνθρωπος για σένα και εύχομαι να σου χαριστεί στην ζωή ότι ποθείς.. Δεν σου αξίζω..¨" φευγα μακριααα... η δεσποινιδα στα εχει φορεσει κανονικα ή θα στα φορεσει...  αν την ρωτησεις αφου ειμαι τοσο καλος ανθρωπος γιατι δεν μενεις μαζι μου την τελειωσες... θα κοιταει τον ουρανο και θα αμολαει καλουμπα...

να προσεχειςμια κυρια απο την κρητη θα μπει και θα σου πει αλλα για να μου παει κοντρα...μπαχαχαχαχαχαχα

SaltedCaramel

# 96 στις 5/1/2021
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271

Με αυτη σου τη φραση δεν ξέρεις, τί στροφή πήρε το μυαλο μου! 

Ακου, ημασταν 20 ετων και φλερταρε μια φιλη μου με εναν 22χρονο απο τη σχολη.

Ο τύπος  ηταν μορφονιός, παιδαράς, αθληταράς , δηλαδη (φαινομενικά) απο τα κελεπουρια!

Βγαινανε κανα διμηνο και περα απο φιλιά και αγγίγματα, εκεινος δεν εκανε ΚΑΜΙΑ κινηση για σεξ.

Να με παιρνει νυχτιατικα η κοπελα να μου λεει "Ούτε και αποψε..."

Να συζηταμε ωρες ατελειωτες με καφε (ενταξει 20 ετων ημασταν δικαιολογούμασταν), γιατι δεν κανει κινηση για κατι παραπανω!

Να λεει αυτη : Αφου ξεσπάει στην προπονηση 4 ωρες την μερα, εκτονωνεται εκει και μετα πώς  να του ρθει...!?    ()

Το συζηταει με τον συνομιληκο μάς ξαδερφο της και εκεινος λεει: " Ο τυπος θελει να τη βγαζει με τη χουφτα του!!".

Σε καποια φαση ηταν να παμε διακοπες μεγαλη παρεα και εκεινη ειχε παρει μαζι της ενα πακετο προφυλακτικα.

Της λεω "Τί τα θες?"

Μου λεει "Μηπως του ερθει στις διακοπες..."

Και της απανταω "Βλέπω η ελπιδα πεθαινει τελευταια!"

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Mamokous
Fransesca , θα σου πω ότι: όταν έμαθε ότι έβγαινα με άλλη κοπέλα , γύρισε και είπε ότι "θα την έχω και αυτήν στο μπλα μπλα κάνα μήνα και τίποτα άλλο"..

Mamokous

# 97 στις 5/1/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Κούρασε πολύ το θέμα η αλήθεια ειναι.Δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο και δεν αντιμετωπίζουμε όλοι με τον ίδιο τρόπο κάποιες καταστάσεις..Δεν μου έγιναν ελπίδες απο το πουθενά.Ίσως επειδή στην ζωή μου δεν ξανασυνάντησα τέτοια κατάσταση. Πάντα όλες ήταν ξεκάθαρες. Όλοι κάποτε πέρασαν από φάσεις στην ζωή του που δεν ήξεραν τι κάνουν ή χάνουν τον εαυτό τους. Δυστυχώς μου έτυχε στο ερωτικό εμένα.Σε άλλους τομείς δεν σκέφτομαι έτσι.Η τύπισσα εν τέλει , μου τα δημιούργησε όλα αυτά και τις ελπίδες και τα όνειρα , όταν καθεται και σου λέει "θέλω η σχέση μας να μην είναι με ένα τηλέφωνο , θέλω να είσαι στην ζωή μου και στην καθημερινότητα μου , όπως και εγώ το ίδιο" , "θέλω να πάμε ταξίδι" , "θέλω να κάνουμε το ένα ή το άλλο" και γενικά μελλοντικά σενάρια , ε κάπου και εγώ πίστεψα ότι όντως θέλει και γουστάρει. Αφέθηκα τελείως εγώ και έγινε ότι έγινε..Εκεί την άκουσα και όχι σε περίπτωσεις παλαιότερες. Εν κατακλείδι , ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..Σαφώς και δεν θέλει..Απλά αν υπήρχε κάτι που θα μπορούσα να κάνω , ήθελα μια άποψη και γιατί τέτοια συμπεριφορά στην επιστροφή..Η κάθε σκέψη είναι διαφορετική.Εγώ πχ δεν είμαι από τους τύπους που θα κοροϊδέψω ή θα παίξω με τα συναισθήματα του άλλου και μάλλον έχω την απαίτηση να μην το κάνουν και σε μένα..Τύχαμε στην περίπτωση , τι να κάνουμε.Δεν ήμουν Άγιος και εγώ , έκανα τα λάθη μου αλλά δεν νομίζω ότι είναι τόσο τραγικά.Ρόδα είναι και γυρίζει λένε..Το μέλλον κανείς δεν το ξέρει..Να είστε καλά..

Mamokous

# 98 στις 5/1/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Paralia48 δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας αν δεν εχει τα κάκαλα να πει την αλήθεια..Αν δεν γουστάρεις το λες ξεκάθαρα..Θα πονέσει δεν αντιλέγω αλλά όχι τόσο όσο αυτό το ποιηματάκι..Έχει γίνει καραμέλα πλέον. Βέβαια υπάρχουν και περιπτώσεις που είναι όντως αληθινές , αλλά άντε να τις πιστέψεις...Πάντα θα αιωρείται ένα ερωτηματικό..

Enikos

# 99 στις 5/1/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Φτασαμε να φταιει εξ ολοκληρου η κοπελα, που εκανε ονειρα και σχεδια...

Φταιει οτι μεσα απο ολα αυτα, εσυ καταλαβες οτι 30 χρονων κοπελα, θα ηθελε μονο αυτα...δηλαδη καμια τσαρκα με τον οδοντωτο στην περα Καμπουροραχη και ενταξει...

Και λες κι εσυ..."ας ονειρευτω ελευθερα, ας σπασω και τα καντραν απο δυο κινητα, αντρας ειμαι και το κεφι μου θα πραξω"...

Χθες μου φερανε κατι αρωματικους κωνους, που διωχνουν το κακο μια ωρα αρχυτερα... 

Κατσε να φουντωσω καμια δεκαργια μαζι...

SaltedCaramel

# 100 στις 5/1/2021
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271

Περα απο τα αστεια, επειδη διαβασα μερικα σκορπια μηνυματα και ειδα για κρισεις πανικου.

Πας σε ειδικο για αυτο.

Εφοσον το θεμα δεν ειναι οργανικο, αλλα ψυχολογικο και σε επηρεαζει σε εναν τοσο καιριο τομεα της ζωης σου, πρεπει να το δεις με βοηθεια ειδικου.

Μη φοβασαι να αντιμετωπιζεις οτι σε κραταει πισω.

-Αν θεωρεις παρωχημενη την προηγουμενη απαντηση μου με την φοιτητικη ιστορια, κανε αναφορα να διαγραφεί-
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε