Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Για να συζητήσουμε...

Σελίδα : 1

Eugenia12

# 1 στις 13/1/2021
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 111
'Aρεσαν+: 0%

Για να συζητήσουμε...

Καλησπέρα φίλοι μου,

Έχω να μοιραστώ μαζί σας κάτι για να ακούσω τις απόψεις σας που ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΔΙΚΌ ΜΟΥ ΘΕΜΑ(το τονίζω γιατί κάποιοι συγκρίνουν τα προηγούμενα θέματα που έχω γράψει με τα πάντα) απλά είχα μια συζήτηση κάποια στιγμή με φίλους μου και θέλω και την άποψη την δική σας και κυρίως των αντρών ?Μία μέρα λοιπόν είχαμε μαζευτεί 3 ζευγάρια (6 άτομα οπότε) και συζητούσαμε για την σχέση που μπορούν να έχουν τα δύο φύλλα. Όλη η συζήτηση ξεκίνησε με το ότι συνήθως όταν ένα αγόρι στέλνει μήνυμα σε ένα κορίτσι δεν θέλει να την πιάσει φίλη αλλά έχει άλλους σκοπούς.. Οι κοπέλες της παρέας λίγο τα πήραμε γιατί δεν θεωρούμε δεδομένο ότι οποιοι μας μιλάνε έχουν μόνο αυτό στο μυαλό τους. Οι άνδρες της παρέας από την άλλη ήταν σίγουροι ότι ένας άνδρας θα στέλνει συχνά σε κοπέλα μόνο αν τον ενδιαφέρει να κάνει κάτι μαζί της. Εγώ το πήγα ένα βήμα παραπέρα το θέμα και έθεσα την ερώτηση σε όλους τους ξεχωριστά 'δηλαδή εσύ σε όποια έχεις στείλει πάνω από 2 φορές θες να κάνεις κάτι μαζί της' (χωρίς να ρωτάς για δουλειά ή μαθήματα) και όλοι λίγο μασαγανε τα λόγια τους και τελικά είπαν όλοι ναι ότι αυτό θελουνθέλουν.Και έρχομαι λοιπόν και ερωτώ; τι γνώμη έχετε εσείς όταν ένα αγόρι στέλνει συχνά σε μια κοπέλα έχει δεν έχει σχέση; αποκλείεται να είναι φιλικό; Και επίσης αν υποθέσουμε ότι ισχύει αυτό που είπαν :κάποια στιγμή σε πολύ παλιό μου θέμα εδώ Το φόρουμ είχα γράψει και υπάρχει ακόμα στο προφίλ μου ότι το αγόρι μου και η κολλητή μου μιλούσαν κάποιο διάστημα (ονομασία του συγκεκριμένου θέματος :ερώτηση) άρα κι εκείνοι μιλούσαν πονηρά;Περιμένω πολλές απόψεις άνδρες γυναίκες!!! 

alisida

# 2 στις 13/1/2021
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.441

Περιληψη

¶ντρες,όταν στέλνετε μήνυμα σε γυναίκες,σε ποιες περιπτώσεις το κάνετε για σεξουαλικούς λόγους και σε ποιες όχι (αν υπάρχει και αυτή η περίπτωση)
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

DonHuanDelSalsa

# 3 στις 13/1/2021
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 234

Ο μονος λογος που ενας αντρας θα εστελνε συνεχως μηνυματα σε μια γυναικα και δεν θα ενδιαφερονταν σεξουαλικα για αυτην, ειναι η γυναικα να γουσταρει να βλεπει μπαλα η να παιζει στοιχημα και να συζητανε για αυτο. Τελος!!!

Αρέσει στο μέλος Paralia48

DonHuanDelSalsa

# 4 στις 13/1/2021
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 234

Και για να μην αλληλοδουλευομαστε...περιπου το ιδιο κανουν και οι γυναικες. Και οσες το κανουν για αλλους λογους, γνωριζουν το πως θα αντιδρασει ο αλλος και τι θα σκεφτει και απλως το εκμεταλευονται. Μωρες παρθενες ειναι μονο οι μαναδες μας πλεον..ουτε καν οι αδερφες μας. Αδερφιααα οσες ειναι πανω απο 13 χρονων ξερουν πλεον πολλα...ξυπνατε...μην σας πιανουν κοροιδα, χαχαχα

Helenaki4

# 5 στις 13/1/2021
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.204

Εμφανίζονται πολλές ομοιότητες μεταξύ της Μπέτερ και της θεματοθετριας τούτου εδώ ...

Λίγες απαντήσεις , πολλά θέματα .
Δανεικές ιστορίες , αλλα με προσωπικό χαρακτήρα . . . 
Μουμπλε ...

Αρέσει στα μέλη alisida, Kristina_

Kristina_

# 6 στις 13/1/2021
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 1.166

Ελενακιιι, ακριβως αυτη τη σκεψη εκανα και γω πριν λιγο

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Helenaki4

Εμφανίζονται πολλές ομοιότητες μεταξύ της Μπέτερ και της θεματοθετριας τούτου εδώ ...

Λίγες απαντήσεις , πολλά θέματα .
Δανεικές ιστορίες , αλλα με προσωπικό χαρακτήρα . . . 
Μουμπλε ...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε