Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Για να συζητήσουμε... (2)

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

AlexandrosGr_8

# 61 την Κυριακή στις 23:05
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 28
'Aρεσαν+: 0%

Τι εννοεί ο ποιητής ;;

Γενικά μου αρέσει το συγκεκριμένο θέμα που έθεσε η κοπέλα και γενικά οι απόψεις όλων. Εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι ρε κοριτσάκια μου όμορφα δεν γίνεται να μην καταλαβαίνετε τις προθέσεις του καθενός απέναντι σας. Πιστεύω ότι σαν γυναίκες είστε αρκετά έξυπνες και έχετε έμφυτη την ευστροφία σε αυτά τα θέματα (και χαζουλα να είσαι) να κτλβεις τι θέλει ο άλλος από σένα . Από εκεί και πέρα αν στέλνεις(απαντάς) εσυ για πολλούς λόγους ενώ είσαι σε σχέση είναι άλλο θέμα. Εγώ σαν άντρας μεγαλωμένος σε σπίτι με 3 γυναίκες και αρκετά αθώος μπορώ να πω πριν κάποια χρόνια έχω διαμορφώσει την εξής άποψη. Αν κάποιος άγνωστος τελείως σου στείλει λογικά θέλει να σε προσεγγίσει ερωτικά... Μπορεί να θέλει κρεβάτι αμέσως όπως λέτε πιο πάνω μπορεί και όχι. Αν κάποιος γνωστός (2-3 φορές) σας στέλνει κατά το μεγαλύτερο ποσοστό σας βλέπει ερωτικά . Υπάρχει ένα ελάχιστο ποσοστό να "χρειάζεται" κάτι από εσάς όχι ερωτικό. Κάποιος γνωστός σας από τον κύκλο σας όταν σας στέλνει αρκετά κτλπα, μαντεψτε... Πάλι κατά το μεγαλύτερο ποσοστό σας βλέπει ερωτικά. Αν όχι πάντα το έχει σκεφτεί σίγουρα. Θεωρώ με την μικρή μου εμπειρία είναι στην φύση του άντρα το πρώτο πράγμα που σκέφτεται όταν αντικρίζει μια γυναίκα να σκέφτεται έστω στιγμιαία το ερωτικό . Όσον αφορά τις γυναίκες ειδικά τώρα με τα σοσιαλ που έχει ξεφύγει η κατάσταση δέχεστε καθημερινά μνματα από πολλούς άγνωστους και μη. Το ερώτημα μου είναι σαν άντρας που έχω σχέση 1χρονο και δέχεται και η κοπέλα μου μνματα , γιατί απαντάτε ;;; Αν όχι σε όλα προφανώς αγνώστων κτλπα. Στους γνωστούς που βλέπετε επιμένουν με την δικαιολογία της χαζό συζήτησης τι πιστεύετε αλήθεια ότι θέλουν από εσάς ;; Για να πω την αλήθεια εγώ σαν άντρας σε σχέση όταν μου λέει για διάφορους γνωστούς η όχι που της στέλνουν την ενημερώνω για τις προθέσεις τους και έχω δικαιωθεί πολλές φορές ... Ψάχνετε την επιβεβαίωση ;; Απλά σας ανεβάζει το ηθικό και την ψυχολογία σας ;; Σας δίνουν την προσοχή που απαιτείται;; Εγώ θέλω να πω ως παράδειγμα και τις σχέσεις που έχω κάνει υγιείς και μη , δεν κτλβαινω αφού είναι προφανή κάποια πράγματα για ποιον λόγο δεν αντιλαμβάνεστε ή δεν θέλετε;; Εγώ αν στείλω σε γνωστή που είμαι σε σχέση όπως είπε η θεματοθετρια θα στείλω τελείως φιλικά με ελάχιστο ύφος παιχνιδιού μέσα αλλά θα το κόψω αν νιώσω ότι φεύγει πέραν αυτού. Και τέλος μην κάνετε κάτι που δεν θέλετε να σας κάνουν. Όταν η κοπέλα μου βλέπει γυναικείο όνομα στο τηλ μου μαζεύεται , όταν όμως της στείλει κάποιος θαυμαστής δεν λέω ότι δίνει δικαιώματα αλλά ... Περιμένω απαντήσεις σας από γυναίκες κυρίως για τις απορίες μου και ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά για το άνοιγμα αυτό αλλά ήθελα κάπου να τα πω και πήρα την αφορμή από το ποστ .
Αρέσει στο μέλος Eugenia12
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost