Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτεύτηκα ΜίαΓυναίκα που με κακομεταχειριζοταν

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Abigail00

# 1 στις 28/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Χαιρετώ το παρέακι. 

Είπα να γράψω κι εγώ το θέμα μου.(ένα από όλα, βασικό

Τα τελευταία χρόνια "κολλάω" με γυναίκες μεγαλύτερες που με κακομεταχειριζονται, ιδίως στον επαγγελματικό τομέα. Δε ξέρω τι μου συμβαίνει...

Πριν λίγες μέρες άρχισα να την "ξαναπατάω" με μια μεγαλύτερη υπεύθυνή μου στη δουλειά. Από τη δεύτερη ημέρα κι ολας, εκείνη πηρε το θάρρος να με κάνει ρόμπα ξεκουμπωτη μπροστά σε 9συναδελφους... Ειρωνευτηκε κάτι που δημιούργησα. Το πήρε στα χέρια της, το κρατούσε σαν κουρελόχαρτο και το εκανε περιφορά, λεγοντας ότι την γράφω και κάνω ότι μου κατέβει από το μυαλό, Ότι αυτό που έφτιαξα είναι άθλιο, και δεν μπορεί να πουληθεί!. Κοροϊδεψε τον τρόπο που μιλάω και φερομαι, με είπε ψιλομυτα. Κορόιδεψε την ευφυΐα μου "που  τα ξέρω όλα" κ.ο.κ.  Εγώ παρ' όλα αυτά άρχισα να την σκέφτομαι σεξουαλικα. Σηκώθηκα και πήρα το δημιούργημά μου από τα χέρια της χαμογελωντας και λέγοντας ότι παρ' όλα αυτά είναι πολύ καλό! Και εκείνη έσκασε από το κακό της... Συνέχισε να ψουψουριζει για ερπετά...

Με τα πολλά πολλά σηκώθηκα και έφυγα μια μέρα που με κοροϊδευε παλι μπροστά σε κόσμο γιατί δεν ήθελα να της μιλήσω άσχημα, μαρεσει. 

Μετά με έκανε φιλη στο FB χωρίς να της δώσω το nick... Απο τότε ηρέμησε. Περίπου... 

Το θέμα είναι ότι εγώ τώρα θέλω να βρω ευκαιρία και να της δείξω ερωτικό ενδιαφέρον. Αλλά φοβάμαι τέτοια που είναι ότι θα με κάνει για άλλη μια φορά ρόμπα. Δε ξέρω και τα γούστα της...

στην εργασία, συζητούσαμε με συναδελφους γι αυτες τις εκρηκτικές συμπεριφορες της συγκεκριμένης υπευθυνης. Όλοι μιλούσαν άσχημα ώσπου εγώ άρχισα να τη δικαιολογώ, και τότε με ρώτησε μια κοπέλα "την συμπαθείς ακόμα και μετά από αυτά που σου έκανε;!;! ". ναι! Απάντησα...

γιατι όμως να συμβαίνει αυτό; να ερωτευόμαστε ανθρώπους που μας συμπεριφερονται έτσι; τι κακό μου συμβαίνει; σας έχει τύχει; πώς το αντιμετωπίσατε;  Τι να κάνω με τη συγκεκριμένη; Αν επιχειρήσω να εκφραστώ και με κάνει πάλι ρόμπα; ασυμμάζευτο σκηνικό θα ήταν... Αλλά δεν μπορώ να την βγάλω από την σκέψη μου. Και αυτή τι ήθελε και με το καλημέρα σας με έκανε ρόμπα; 

(Να σημειώσω ότι είμαι πολύ κυριαρχικος χαρακτήρας γενικά στα επαγγελματικά. Μόνο με κατι τέτοιες γυναίκες την παταω)

hornet19

# 2 στις 28/1/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.198
'Aρεσαν+: 0%

Επαγγελματικά + κόμπλεξ + τοξικότητα + λυκο-σχέσεις (από τις λυκοφιλίες) = Μακριάαα...!!!

Αρέσει στο μέλος la-mer

Enikos

# 3 στις 28/1/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Εμ το θες το ζοριλικι σου και εσυ...

Σε τραβαει μαλλον...

Προσοχη στα δημοσια ξεμαλλιασματα...

Για ενα προφιλ ζουμε!!!...

Μην κανεις κινηση ακομα, μεχρι να μας αποδειξει οτι δεν ειναι καμια μερακλου, που θελει να κανει την σπουδαια...

Και μετα χαλαλι της...

Οσο δεν διορθωνεται ομως, να μου λες τι παιζει, να σε κατευθυνω...αναλογως...

Αρέσει στα μέλη hornet19, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

DonHuanDelSalsa

# 4 στις 28/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θα το τερματισουν καποιοι εδω μεσα για να προκαλεσουν συζητηση. Εγω δεν ψαρωνω...

agrotis53

# 5 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.537
Αφού πέφτεις εκεί που σου αρέσει τι παράπονα έχεις ;; το γιατί σου αρέσει. ..άγνωστο. .. Αλλά οκ συμβαίνει και σε γυναίκες και σε άντρες αυτό. ...Φλέρταρε και ότι βγει...μπορεί να γουστάρει και αυτή. ..ποτέ δεν ξέρεις. ..

apolitiii

# 6 στις 29/1/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 855

Φίλη μου η ζωή με έμαθε ότι ποτε δεν πρέπει να μπερδευουμε τα αισθηματικα με την δουλειά μας... πρόσεχε θα βρεθεις χωρίς δουλειά θα γίνεις ρεζίλι...και γιατί να μάθουν στη δουλειά την ιδιαιτεροτητα σου ???

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, pythagoras

kostas232

# 7 στις 29/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τι

σημαινει "ιδιαιτεροτητα" αγαπητη απολυτη??.. η κοπελα ειναι ομοφυλοφιλος δεν ειναι αρρωστη ξερεις,,, και αν το μαθουν στην δουλεια σκασιλα της... τοθεμα ειναι αν κανει σωστα την δουλεια της... τι κανει στο κραββατι της ποσως τους ενδιαφερει...

Kristina_

# 8 στις 29/1/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Ε ναι υπαρχουμε και μεις που, ειδικα εν ετει 2021,  θεωρουμε οτι ενας ανθρωπος που την πεφτει σε καποιον που του γυαλισε στη δουλεια ...απλα τα χει μπερδεψει πολυ στο νου του και ...»δεν κανει σωστα τη δουλεια του» ...εκτος αν η δουλεια του ειναι να την πεφτει οπου...

Αρέσει στο μέλος pythagoras

dimitrisx66

# 9 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Απαντήσεις: 129
Πάντως κοπελιά και εμένα αν με κραζανε μπροστά σε όλους μάλλον σεξουαλικά θα τους έβλεπα...,(με την κακή έννοια) !!!
Αρέσει στα μέλη hornet19, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.

SaltedCaramel

# 10 στις 29/1/2021
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271

Πού ξερεις οτι ειναι λεσ ή μπάι?

Μπορει να ειναι στρέιτ.
Κατα τα λοιπα εχεις πολλους λογους να κατσεις στα αυγα σου.
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, hornet19

Enikos

# 11 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αμπι!!!...Τι εγινε?...

Εχετε πεσει στα ψαλιδια?...

Ανησυχω...

Αρέσει στο μέλος COSTAS42

Kristina_

# 12 στις 29/1/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από dimitrisx66
Πάντως κοπελιά και εμένα αν με κραζανε μπροστά σε όλους μάλλον σεξουαλικά θα τους έβλεπα...,(με την κακή έννοια) !!!

pythagoras

# 13 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Αν σε κακομεταχειριστώ .

θα μου ... την "πέσεις";  Να δοκιμάσουμε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Abigail00

Χαιρετώ το παρέακι. 

Είπα να γράψω κι εγώ το θέμα μου.(ένα από όλα, βασικό

Τα τελευταία χρόνια "κολλάω" με γυναίκες μεγαλύτερες που με κακομεταχειριζονται, ιδίως στον επαγγελματικό τομέα. Δε ξέρω τι μου συμβαίνει...

Πριν λίγες μέρες άρχισα να την "ξαναπατάω" με μια μεγαλύτερη υπεύθυνή μου στη δουλειά. Από τη δεύτερη ημέρα κι ολας, εκείνη πηρε το θάρρος να με κάνει ρόμπα ξεκουμπωτη μπροστά σε 9συναδελφους... Ειρωνευτηκε κάτι που δημιούργησα. Το πήρε στα χέρια της, το κρατούσε σαν κουρελόχαρτο και το εκανε περιφορά, λεγοντας ότι την γράφω και κάνω ότι μου κατέβει από το μυαλό, Ότι αυτό που έφτιαξα είναι άθλιο, και δεν μπορεί να πουληθεί!. Κοροϊδεψε τον τρόπο που μιλάω και φερομαι, με είπε ψιλομυτα. Κορόιδεψε την ευφυΐα μου "που  τα ξέρω όλα" κ.ο.κ.  Εγώ παρ' όλα αυτά άρχισα να την σκέφτομαι σεξουαλικα. Σηκώθηκα και πήρα το δημιούργημά μου από τα χέρια της χαμογελωντας και λέγοντας ότι παρ' όλα αυτά είναι πολύ καλό! Και εκείνη έσκασε από το κακό της... Συνέχισε να ψουψουριζει για ερπετά...

Με τα πολλά πολλά σηκώθηκα και έφυγα μια μέρα που με κοροϊδευε παλι μπροστά σε κόσμο γιατί δεν ήθελα να της μιλήσω άσχημα, μαρεσει. 

Μετά με έκανε φιλη στο FB χωρίς να της δώσω το nick... Απο τότε ηρέμησε. Περίπου... 

Το θέμα είναι ότι εγώ τώρα θέλω να βρω ευκαιρία και να της δείξω ερωτικό ενδιαφέρον. Αλλά φοβάμαι τέτοια που είναι ότι θα με κάνει για άλλη μια φορά ρόμπα. Δε ξέρω και τα γούστα της...

στην εργασία, συζητούσαμε με συναδελφους γι αυτες τις εκρηκτικές συμπεριφορες της συγκεκριμένης υπευθυνης. Όλοι μιλούσαν άσχημα ώσπου εγώ άρχισα να τη δικαιολογώ, και τότε με ρώτησε μια κοπέλα "την συμπαθείς ακόμα και μετά από αυτά που σου έκανε;!;! ". ναι! Απάντησα...

γιατι όμως να συμβαίνει αυτό; να ερωτευόμαστε ανθρώπους που μας συμπεριφερονται έτσι; τι κακό μου συμβαίνει; σας έχει τύχει; πώς το αντιμετωπίσατε;  Τι να κάνω με τη συγκεκριμένη; Αν επιχειρήσω να εκφραστώ και με κάνει πάλι ρόμπα; ασυμμάζευτο σκηνικό θα ήταν... Αλλά δεν μπορώ να την βγάλω από την σκέψη μου. Και αυτή τι ήθελε και με το καλημέρα σας με έκανε ρόμπα; 

(Να σημειώσω ότι είμαι πολύ κυριαρχικος χαρακτήρας γενικά στα επαγγελματικά. Μόνο με κατι τέτοιες γυναίκες την παταω)

Αρέσει στο μέλος apolitiii

hornet19

# 14 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Enikos

Αμπι!!!...Τι εγινε?...

Ανησυχω...

Αερομαχία κάνουνε αυτές τώρα;

*ψαλίδια στην αργκό των πιλότων μαχητικών = καβγάς

Παράδειγμα: «Πέσαμε στα ψαλίδια με τον Θανάση» δηλαδή μαλώσαμε, λογοφέραμε.

Αρέσει στο μέλος Enikos

SaltedCaramel

# 15 στις 29/1/2021
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271

Κυριε Κοκκινε, νομιζω δεν εννοει ακριβώς αυτό! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από hornet19

Αερομαχία κάνουνε αυτές τώρα;

*ψαλίδια στην αργκό των πιλότων μαχητικών = καβγάς

Παράδειγμα: «Πέσαμε στα ψαλίδια με τον Θανάση» δηλαδή μαλώσαμε, λογοφέραμε.

Αρέσει στα μέλη squirrel-b1968, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 16 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Και τα δυο εννοησα...και αυτο που σκεφτηκες εσυ...

Ολοι σατισφιεδ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από SaltedCaramel

Κυριε Κοκκινε, νομιζω δεν εννοει ακριβώς αυτό! 

Αρέσει στο μέλος SaltedCaramel

hornet19

# 17 στις 29/1/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Enikos

Ολοι σατισφιεδ...

Abigail00

# 18 στις 29/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δε ξέρω ακόμα. Θα προσπαθήσω να μάθω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από SaltedCaramel

Πού ξερεις οτι ειναι λεσ ή μπάι?

Μπορει να ειναι στρέιτ.
Κατα τα λοιπα εχεις πολλους λογους να κατσεις στα αυγα σου.

Abigail00

# 19 στις 29/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Που τέτοια τύχη! Θέλω χρόνο ακόμα. Θα μάθω πρώτα αν έχει ανδρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Enikos

Εμ το θες το ζοριλικι σου και εσυ...

Σε τραβαει μαλλον...

Προσοχη στα δημοσια ξεμαλλιασματα...

Για ενα προφιλ ζουμε!!!...

Μην κανεις κινηση ακομα, μεχρι να μας αποδειξει οτι δεν ειναι καμια μερακλου, που θελει να κανει την σπουδαια...

Και μετα χαλαλι της...

Οσο δεν διορθωνεται ομως, να μου λες τι παιζει, να σε κατευθυνω...αναλογως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Enikos

Αμπι!!!...Τι εγινε?...

Ανησυχω...

kostas232

# 20 στις 30/1/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις: