Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βλέπει φωτογραφίες άλλων γυναικών

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Vera223

# 1 στις 4/2/2021
author
Γυναίκα / 24 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα σας, είμαι σε μια σχέση εδώ και 2 χρόνια 22 εγώ 29 αυτός και τα πάμε γενικά πολύ καλά έχουμε βλέψεις για το μέλλον κλπ. Τον τελευταίο καιρό παρατήρησα κρυφά ότι μπαίνει στο ινσταγκραμ σχεδόν κάθε πρωί πριν πάει στην δουλειά και βλέπει διάφορες ημίγυμνες κοπέλες (κάτι σαν διάσημες). Το έχω καταλάβει και ας μην συζούμε ακόμη. Είναι κάτι που πρέπει να ανησυχώ; Δεν μου έχει δείξει ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα μεταξύ μας, ίσα ίσα που έχουμε πολύ καλή ερωτική χημεία και συχνή.

Helenaki4

# 2 στις 4/2/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.888

Καλημέρα θεματοθετρια 

Δεν ειναι οι φωτό . 

Κατα τη γνώμη μου ειναι η (ήδη προϋπάρχουσα) ανασφάλεια που σε οδήγησε στο κινητό του . 

Στη θέση σου (και στην ηλικία σου) θα προσπαθούσα να δαμασω τα αρνητικά συναισθήματα , θα επαιρνα την προσοχή μου από το τί κάνει ο άλλος όταν ειναι μόνος του και θα εστιαζα στον εαυτό μου και σ αυτό που προσφέρω . 

Είστε ήδη μαζί , έχετε επιλέξει ο ενας τον άλλον . Όσο αποπνέεις ισορροπία και πληρότητα , δύσκολα κάτι θα πάει στραβά .

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, sakis141 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 3 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Ναι, να το πατε και σοβαρα...

Απο τωρα παιρνει ματι αλλες?...

Αλλο να ριξεις μια ματια εξω, εκει που περναει το μπαλετο και αλλο να βαζει ξυπνητηρι να βλεπει τις κοπελες στο νετ για να του παει καλα η μερα...

Δεν κανει το παιδι για μελλον...

Ευτυχως ομως που τα πατε πολυ καλα...

Φανταζεσαι να υπηρχε προβλημα?...

Αρέσει στα μέλη Katia_80, archagellos

alisida

# 4 στις 4/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Όποιος ανοίξει ινστα,θα δει εκ των πραγμάτων και ημίγυμνες γυναίκες.

.Παντού υπάρχουν ημίγυμνες γυναίκες και όλοι έχουμε μάτια να τις δούμε.

Εσύ έχεις καλή σχέση με το σώμα σου? είσαι ικανοποιημένη από αυτό που βλέπεις?

Αν όχι,φρόντισε τον εαυτό σου,πίστεψέ με θα βοηθήσει αρκετά στο να ανέβει η αυτοπεποίθηση σου και δεν θα σε νοιάζει αν και πού κοιτάζει.

Ταυτόχρονα,εστίασε στη σχέση σας και παρατήρησε και άλλες αντιδράσεις του για να καταλάβεις τη γενικότερη συμπεριφορά του προς εσένα.

Τίποτε δεν είναι δεδομένο στη ζωή μας και οι σχέσεις απαιτουν συνεχείς προσπάθειες και από τις δύο πλευρές.

Επικοινωνια υπάρχει μεταξύ σας ?

Δεν λέω για καλημέρα και καλησπέρα,αλλά για συζήτηση πάνω στα συναισθήματα και τα θέλω του καθενός,τις σκέψεις και τα όνειρα σας,αμοιβαίο ενδιαφέρον.

Σεβασμός εκατέρωθεν στις ανάγκες σας.

Και να μην αφήνετε αναπάντητα ερωτήματα...

Δε λέω ότι αυτή είναι η μαγική συνταγή( δεν υπάρχει κάτι τέτοιο άλλωστε) ,είναι όμως μια καλή αρχή

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Helenaki4 και σε ακόμα 3 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

MiltosRNLI1930

# 5 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.267

Aπ' οτι θυμαμαι τα γραφεια του instagram ειναι στα πρωην γραφεια του εκδοτικου οικου της Εστιας ,τερμα Ευριπιδου προς πλατεια Κουμουνδουρου .Κλεισε ενα ραντεβου και πες τους οτι κινδυνευει το στεφανι σου και αν μπορουν να σε βοηθησουν να δημοσιευουν μονο παχουλες .

Αρέσει στα μέλη agnwstos_Xi, la-mer και σε ακόμα 2 μέλη.

Vera223

# 6 στις 4/2/2021
author
Γυναίκα / 24 / Σε σχέση
Ελλάδα
Απαντήσεις: 2
Δεν πάει κάτι στραβά συζητάμε μεταξύ μας και υπάρχει αγάπη και κατανόηση σε πολλά θέματα. Απλά γίνεται τώρα αυτό το πράγμα και έχω αμφιβολίες. Και εμφανισιακά, όχι να το παινευτώ, αλλά τα πάω πολύ καλά. Δεν ξέρω τι φταίει και το κάνει αυτό. Σκέφτηκα απλά ότι όλοι οι άντρες κάνουν έτσι, ισχύει όμως; Ή μόνο εμένα κάθεται και βλέπει άλλες έστω και για λίγα λεπτά;

archagellos

# 7 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

Αγαπητη,

ποιες βλεπει ?
για δωσε κανενα ονομα 

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

kostas232

# 8 στις 4/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

γελαει

η φυση ολη.. αληθεια τωρα  αυτη την νεολαια εχουμε με αυτα τα προβληματα?.. πριν κραξετε  υπαρχουν και εξαιρεσεις φυσικα...αν  η μια ρωταει για το τιπρεπει να κανει που ο δικςο της βλεπει ημιγυμνες το εχει τσεκαρει κρυφα λεει , η αλλη δεν ηξερε οτι πρεπει να τον παρει τηλεφωνο ι ανα ξεκαθαρισουν τα πραγματα... δεν ξερω...  ο επταημερος τι λεει?

sakis141

# 9 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Απαντήσεις: 56

Καλησπέρα Βέρα.χωρις μεγαλη αναλυση κτλ το να κοιτας ΚΡΥΦΑ το κινητό του τηλεφωνο ειναι κακο,ανεπιτρεπτο,απαραδεκτο κτλ και μαλλον πρεπει να το καταλαβαινεις και εσυ.Εσενα θα σου αρεσε να στο κανει αυτος;δεν νομιζω.Αν το παρει χαμπαρι  κ δεν ειναι ανασφαληςαντρας μαλλον θα σε χωρισει.δεν το κανουν ολοι οι αντρες αλλα ενα ποσοστο ναι.εισαι εμφανισιμη κτλ του αρεσεις κ απλως κοιταει φωτο.γνωριζω ανθρωπους που λειτουργουν ετσι κ ειναι 100%πιστοι στη σύντροφό τους.

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Vera223

wish_

# 10 στις 4/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Άνοιξε και εσύ το ινσταγραμ μπροστά του και άρχισε να χαζεύεις "κούκλους ημίγυμνους και ντυμένους" να κόψεις κίνηση.

Και έπειτα αφού συζητάτε ωραία οπως λες,πιασε μια ωραία κουβεντούλα περί ωραίων γυναικών και αντρών στο ινσταγραμ.

Heptamer

# 11 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Λέει πως το ινστα έχει αντικαταστήσει το amateur σοφτ πορνό, πως έχει γίνει το οφθαλμολουτρο της νέας γενιάς.

Έχει γίνει ο χώρος όπου οι σύγχρονες νεαρές καλλιγραμμες πεταλουδιτσες, εκμεταλλευομενες τα κάλλη τους, περα από ικανοποιηση της φιλαρέσκειας - επιβεβαιωσης, βγάζουν  (κάποιες) αβασανιστα, αβίαστα, αβαδιστα χαρτζηλικι ή τα προς το ζην διαφημίζοντας προϊόντα εταιριών (εσωρούχων, καλλυντικών & co)

Άρα ο νεαρός δεν κάνει κάτι μεμπτό, δεδομένου ότι η θέαση (ημι)γυμνών γυναικών είναι σύμφυτη με την αντρική σεξουαλικότητα και όσο αυτό δεν επηρεάζει τη σχέση ή δε γίνεται εθισμός είναι απόλυτα φυσιολογικό.

Δε σημαίνει πως υπαρχει πρόβλημα στη σχεση.Ο άνδρας, ακόμα και σε σχέση όπου καλύπτεται σεξουαλικά, και πάλι  θα καταφεύγει σε τέτοιες "απιστίες". Δε συντρέχουν λόγοι ανησυχίας: απλά ασκείται σεξουαλικό ένστικτο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από kostas232

ο επταημερος τι λεει?

Αρέσει στα μέλη agrotis53, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 12 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Να βαλουμε λιγο στην θεση του ενα πραγμα, που εχει γινει απαραιτητη μοδα να το λεμε, επειδη ετσι μας ειπανε να λεμε?...

Λοιπον...

Το να κοιταξεις τα προσωπικα αντικειμενα του ανθρωπου της σχεσης σου, δεν ειναι για εκτελεστικο αποσπασμα...

Πολλοι ανθρωποι κοιμουνται τον υπνο του δικαιου και ο αλλος αλωνιζει ανεξελεγκτα...

Αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι δεν υπαρχουν διαβαθμισεις ψαξιματων η διαβαθμισεις καταστασεων κατα τις οποιες ο ενας απο τους δυο κανει νερακια...

Αυτο επισης δεν συγχωρει αρρωστα ζηλιαρηδες και κακοπιστους ανθρωπους...

Ναι μεν ειναι ζητουμενο η εμπιστοσυνη και ο σεβασμος, αλλα επισης ειναι ζητουμενο και η ντομπρα συμπεριφορα των ανθρωπων...με την οποια παρα πολυς κοσμος βγαζει σπυρια στο να την..."εξασκησει"...

Για να μου πει ενας-μια, ποσο θελει να του-της κανει νερακια ο αλλος και ο ιδιος-α να αρμενιζει χαρουμενα?...

Και δεν ειναι απαραιτητα η επιλογη του καθενος σε οτι αφορα το ταιρι του...ειναι και το παραμυθι που πεφτει, προκειμενου να κανεις την επιλογη, η οποια θα σου γυρισει μπουμερανγκ καποια στιγμη...

Το να ψαξεις καποια στιγμη, τα προσωπικα αντικειμενα του συντροφου σου, ενεχει την πραξη της προληψης και της αποδειξης οτι σο φαρ σο γκουντ...

Θελω να σκεφτομαι οτι μιλαμε εμπειροι απο την ζωη ανθρωποι εδω και οχι τιποτε τραλαλα teens που μολις βγει η καινουργια τσιχλοφουσκα πανε σφαιρα στις ουρες να την παρουν...

Ελα τωρα με αυτη την πετσινη "προοδευτικοτητα"!!!...

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Francesca_ και σε ακόμα 7 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 13 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.267

Kαποτε ,ο σουβλατζης αναβε τα καρβουνα και τα τοποθετουσε σε ειδικες θεσεις  της καθετης ψησταριας του γυρου ενα -ενα με την τσιμπιδα .Αυτοι που περιμεναν για το τυλιχτο στην ουρα κοιταγαν να περασει καμια πιτσιλωτη Μανταμιτσα να την πειραξουν .Σημερα ολοι επικοινωνουν με το f.b. και το κινητο γιατι δεν εχουν το θαρρος να μιλησουν απ'ευθειας στη γυναικα .Οσο για τη χημεια που το λενε συνεχως ολες ,μαλλον δεν ξερουν απολυτως τιποτα περι συνεχους ωραριου με overtime .

Αρέσει στα μέλη agrotis53, agnwstos_Xi και σε ακόμα 3 μέλη.

la-mer

# 14 στις 4/2/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

εγώ παρακολουθώ την Εύα Πάντλοκ. Όλα τα λεφτά 

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Heptamer

Λέει πως το ινστα έχει αντικαταστήσει το amateur σοφτ πορνό, πως έχει γίνει το οφθαλμολουτρο της νέας γενιάς.

Έχει γίνει ο χώρος όπου οι σύγχρονες νεαρές καλλιγραμμες πεταλουδιτσες, εκμεταλλευομενες τα κάλλη τους, περα από ικανοποιηση της φιλαρέσκειας - επιβεβαιωσης, βγάζουν  (κάποιες) αβασανιστα, αβίαστα, αβαδιστα χαρτζηλικι ή τα προς το ζην διαφημίζοντας προϊόντα εταιριών (εσωρούχων, καλλυντικών & co)

Άρα ο νεαρός δεν κάνει κάτι μεμπτό, δεδομένου ότι η θέαση (ημι)γυμνών γυναικών είναι σύμφυτη με την αντρική σεξουαλικότητα και όσο αυτό δεν επηρεάζει τη σχέση ή δε γίνεται εθισμός είναι απόλυτα φυσιολογικό.

Δε σημαίνει πως υπαρχει πρόβλημα στη σχεση.Ο άνδρας, ακόμα και σε σχέση όπου καλύπτεται σεξουαλικά, και πάλι  θα καταφεύγει σε τέτοιες "απιστίες". Δε συντρέχουν λόγοι ανησυχίας: απλά ασκείται σεξουαλικό ένστικτο.

la-mer

# 15 στις 4/2/2021
author
Βραζιλία

καλώς ήρθες, παλικάρι μου!

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από MiltosRNLI1930

Aπ' οτι θυμαμαι τα γραφεια του instagram ειναι στα πρωην γραφεια του εκδοτικου οικου της Εστιας ,τερμα Ευριπιδου προς πλατεια Κουμουνδουρου .Κλεισε ενα ραντεβου και πες τους οτι κινδυνευει το στεφανι σου και αν μπορουν να σε βοηθησουν να δημοσιευουν μονο παχουλες .

Αρέσει στα μέλη agnwstos_Xi, Francesca_

la-mer

# 16 στις 4/2/2021
author
Βραζιλία

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Enikos

Να βαλουμε λιγο στην θεση του ενα πραγμα, που εχει γινει απαραιτητη μοδα να το λεμε, επειδη ετσι μας ειπανε να λεμε?...

Λοιπον...

Το να κοιταξεις τα προσωπικα αντικειμενα του ανθρωπου της σχεσης σου, δεν ειναι για εκτελεστικο αποσπασμα...

Πολλοι ανθρωποι κοιμουνται τον υπνο του δικαιου και ο αλλος αλωνιζει ανεξελεγκτα...

Αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι δεν υπαρχουν διαβαθμισεις ψαξιματων η διαβαθμισεις καταστασεων κατα τις οποιες ο ενας απο τους δυο κανει νερακια...

Αυτο επισης δεν συγχωρει αρρωστα ζηλιαρηδες και κακοπιστους ανθρωπους...

Ναι μεν ειναι ζητουμενο η εμπιστοσυνη και ο σεβασμος, αλλα επισης ειναι ζητουμενο και η ντομπρα συμπεριφορα των ανθρωπων...με την οποια παρα πολυς κοσμος βγαζει σπυρια στο να την..."εξασκησει"...

Για να μου πει ενας-μια, ποσο θελει να του-της κανει νερακια ο αλλος και ο ιδιος-α να αρμενιζει χαρουμενα?...

Και δεν ειναι απαραιτητα η επιλογη του καθενος σε οτι αφορα το ταιρι του...ειναι και το παραμυθι που πεφτει, προκειμενου να κανεις την επιλογη, η οποια θα σου γυρισει μπουμερανγκ καποια στιγμη...

Το να ψαξεις καποια στιγμη, τα προσωπικα αντικειμενα του συντροφου σου, ενεχει την πραξη της προληψης και της αποδειξης οτι σο φαρ σο γκουντ...

Θελω να σκεφτομαι οτι μιλαμε εμπειροι απο την ζωη ανθρωποι εδω και οχι τιποτε τραλαλα teens που μολις βγει η καινουργια τσιχλοφουσκα πανε σφαιρα στις ουρες να την παρουν...

Ελα τωρα με αυτη την πετσινη "προοδευτικοτητα"!!!...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Heptamer

# 17 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Υπαρχουν και ελληνιδες με ίδια...λεφτά!

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από la-mer

εγώ παρακολουθώ την Εύα Πάντλοκ. Όλα τα λεφτά 

Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

pericles355

# 18 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βάρη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 11

Εγω στη θεση σου θα πηγαινα κοντα του να δω τι βλεπει . Θα συζητουσα μαζι του τι ειναι αυτο που τον εξιταρει και το κανει. Και μετα σε μια εξοδο  σας να φορουσες κατι προκλητικο για να δει πως θα αντιδρασει μαζι σου . Τωρα που ειναι νωρις . Οι σχεσεις βασιζονται στον σεβασμο και στην ειλικρινια. Μαθε τα παντα για τον ανθρωπο σου για να ξερεις αργοτερα ποιος θα ειναι...

Αρέσει στα μέλη Vera223, giorgos170

agrotis53

# 19 στις 4/2/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.537

Όχι να μην ανησυχείς για αυτόν. ..σιγά να δεις τι το παράξενο κάνει. .. Για σένα να ανησυχείς, ...που ανησυχείς. ...

Γιατί ψάχνεις το κινητό του..

Διαφορετικά εφόσον δεν μένετε μαζί δεν θα το ήξερες. .άρα το ψάχνεις κάθε μέρα. ..

Χωρίς όπως αφήνεις να εννοηθεί να υπάρχει λόγος. ..

Αυτό να σε προβληματίσει. ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vera223

Καλησπέρα σας, είμαι σε μια σχέση εδώ και 2 χρόνια 22 εγώ 29 αυτός και τα πάμε γενικά πολύ καλά έχουμε βλέψεις για το μέλλον κλπ. Τον τελευταίο καιρό παρατήρησα κρυφά ότι μπαίνει στο ινσταγκραμ σχεδόν κάθε πρωί πριν πάει στην δουλειά και βλέπει διάφορες ημίγυμνες κοπέλες (κάτι σαν διάσημες). Το έχω καταλάβει και ας μην συζούμε ακόμη. Είναι κάτι που πρέπει να ανησυχώ; Δεν μου έχει δείξει ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα μεταξύ μας, ίσα ίσα που έχουμε πολύ καλή ερωτική χημεία και συχνή.

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Zetoni6

# 20 στις 5/2/2021
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 24
Πριν παει στη δουλεια βλεπει ημιγυμνες, οταν παει στη δουλεια εχεις ανακαλυψει τι βλεπει;;;κ οταν γυριζει;; ΠΡΟΤΑΣΗ: ζητα του να σε τραβηξει φωτος κ να του ποζαρεις... τρελανε τον
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε